Vakarinės suknelės

Vakaro suknelės gimtadieniui

Vakaro suknelės gimtadieniui

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Pasirinkite aprangą priklausomai nuo šventės pobūdžio

Kiekvieną dieną moterys kankina save mintimis, kaip pasirinkti tinkamą aprangą, kad galėtumėte eiti į darbą, datą, filmus ar susitikti su draugais. Drabužių pasirinkimo klausimas visada aktualus, tačiau jis tampa aktualesnis savo ar kito artimo gimtadienio išvakarėse.

Pasirinkite aprangą priklausomai nuo šventės pobūdžio

Mes esame su jumis, brangios moterys, jums reikia pažvelgti ne tik į stilingą ir gražią, bet ir atitikti bendrą nuotaiką.

Klasikinis stilius

Klasikinė šventė, kuri yra giminės ar tiesiog mylimo žmogaus sukaktis, reikalauja pasirinkti kažką paprasto, ne pernelyg apgailėtino ir griežto. Puiki galimybė būtų kokteilių suknelė.

Nepagrįstai ilgas apranga iš vakarinių kolekcijų su blizgiais elementais, grioveliais ir satinu nebūtų visiškai tinkamas. Tačiau paprastas arba matinis vidutinio ilgio suknelė - būtent tai, ko jums reikia.

Jei esate kviečiami į patikimą jubiliejų restorane, tuomet rankovėmis bus pirmenybė jūsų būsimoje aprangoje. Nebūtinai ilgas, tačiau jie turi padengti viršutinę rankos dalį. Galite papildyti savo vaizdą su švarku. Bet kuriuo metu galite jį išjungti ir toliau smagiai.

Patikėkite, tarp tvirto amžiaus moterų, kurios bus daugumos festivalyje, jausitės patogiau.

Jubiliejai ne visada yra restoranuose. Šventei, kuri bus sutelkta bute, vakarinė suknelė yra dar nenaudinga. Jūs pats nesate patenkintas tokiu elegantišku vaizdu.

Jei esate gimtadienio mergaitė, o šventė nėra restorane, o ne prabangioje rezidencijoje, pripildytoje tarnautojų minioje, vakaro suknelė ant grindų taip pat bus netinkama. Rūpinkitės savo svečiais, tarnaukite patiekalais, valykite stalą ir šokite ilgą vakarinę suknelę - ir nenorite to padaryti. O kas gali vertinti jūsų elegantišką aprangą, jei sėdėsite prie stalo?

Bet ką iš tikrųjų reikėtų atkreipti į dekoleto zoną. Jis turi būti gerai išryškintas. Pernelyg gilus skilimas gali būti nepatogioje situacijoje, kai patiekiate maistą, kai reikia šiek tiek sulenkti. Pagalvokite apie šią situaciją ir atitinkamai pasirinkite savo aprangos viršų.

Šventė apima didelį kiekį skrudintuvų ir kiekvieną kartą turite pakelti stiklą, net jei nenorite gerti. Šis momentas verčia pridėti vaizdą su rankovėmis, net jei jos yra trumpos.

Atėjo laikas eiti į audinio pasirinkimą, iš kurio bus padaryta jūsų apranga. Jis neturėtų būti greitai suspaustas, prarasti savo pradinę išvaizdą ir būti per storas.

Geriau pasirinkti tekstūrą, pagrindinę spalvą ir papildomas spalvas pagal jų amžių. Ryškiai rausvos, apakinti geltonos ir vaikų piešiniai - tegul visi lieka už savo spintos.

Suknelė ar palaidinė su sijonu?

Idėja iš tikrųjų nėra bloga, jei ne vienas dalykas. Aktyvus judėjimas visą šventę neišvengiamai sukels susuktą palaidinę, kuri gali atsikratyti netinkamiausiu momentu ir įdomiausioje vietoje. Tačiau suknelės pasirinkimas yra saugesnis ir patogesnis.

Vaikų atostogos

Vakaro suknelė vaiko gimtadieniui ne visada yra tinkamas sprendimas. Visas tinkamų komplektų rinkinys yra filmas „Stepford Wives“. Jūsų pasirinkimas yra panašus apranga ir lengva išvaizda.

Atminkite, kad mama vaikui yra jo „veidas“, todėl rimtai atsižvelkite į atvaizdą. Tegul visko gimtadienis bus tobulas, įskaitant mamytę.

Dabar šeimos išvaizda yra labai populiari, kai motina užsideda panašią į jos dukterinę suknelę. Gana harmoningas ir paprastas sprendimas.

Šiame paveikslėlyje gali būti atviros rankos, žibintuvėlis arba sparnai. Tik pasteliniai atspalviai, švelnumas ir moteriškumas, nėra blizgesio ir ryškių spalvų. Galite apsvarstyti suknelę su gėlių piešiniu, pagamintu iš polka taško, juostelių ar narvo.

Dėl įkvėpimo kreipkitės į mados tendencijas, vyraujančias 50-ajame dešimtmetyje. Jūsų apranga gali šiek tiek priminti filmo „Slips“ herojės sukneles. Bet tik šiek tiek, nes jūs nesate į diskoteka.

Ką dėvėti šokius ir karaokę?

Čia galite dėvėti savo drąsiausius ir atviriausius drabužius. Viliojanti obtyagivanie jūsų figūra, maksimalus skilimas, minimalus ilgis - tokiu būdu jūs užkariauti šokių grindis.

Poilsis gamtoje

Lauko renginiai gamtoje tampa vis populiaresni. Na, kaip jūs galite atsispirti pagundai, o ne parodyti savo plonas kojas su įdegiu?

Tokiu atveju, jūs galite ir netgi turite dėvėti trumpus šortus, kurie gerai suderins su trumpu viršūniu. Karšta vasara yra tik tokių drabužių laikas. Tačiau toks vaizdas bus aktualus neoficialioje vakarėlio vietoje arba iškyloje.

Ar jums to nepakanka? Tuomet išmeskite sportinius batelius ir pakeiskite juos kulnais. Šis vaizdas bus nebaigtas be akinių ir skrybėlės, kuprinės (šortams) arba sankabos maišui (suknelei).

Tai lieka mažų, bet būtinų makiažo ir šukuosenos atveju. Tarkime, jūs esate gimtadienio mergina. Artėjanti diena žada būti turtinga ir sudėtinga, o jei jūs patys patys grožį patys, pasirodys išnaudotas, galbūt sudirgintas ir šiek tiek piktas.

Galų gale tai yra jūsų diena, atostogos ir galite pasilepinti sau. Palikite makiažo, manikiūro ir šukuosenų klausimus specialistams ir praleiskite laiko apsilankyti SPA centre, apsilankykite kirpykloje, makiažo menininke ir manikiūro specialistu. Tai bus teisingesnė.

Komentarai
  1. Anna
    27.10.2015

    Kartais aš atėjau aplankyti savo gimtadienį ir matau savo draugus beveik chalatuose. Manau, kad net ir švenčiant namus, jums reikia asmeniškai įteikti atostogas ir būti protingais. Apie kavinę paprastai tylu;)

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys