Vakarinės suknelės

Kelio ilgio vakarinė suknelė

Kelio ilgio vakarinė suknelė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai
 2. Patarimai, kaip pasirinkti
 3. Populiarūs stiliai ir modeliai
 4. Viršutinių drabužių pasirinkimas pagal midi suknelę
 5. Priedai
 6. Batai
 7. Žvaigždės ir midi

Puiki vakarinė suknelė yra midi suknelė. Atsižvelgdami į klasikinį drabužių spintos variantą, galime daryti prielaidą, kad turite atsarginę šventinio atvaizdo versiją.

Privalumai

Vidutinio ilgio vakarinė suknelė laikoma universalia:

 • Jas gali pasirinkti bet kokio amžiaus, statomi ir kūno tipai. Pagrindinis uždavinys yra pasirinkti tinkamą stilių;
 • tai sudėtingas apranga, elegancija, švelnumas ir gebėjimas sėkmingai pabrėžti moterišką jo savininko pusę;
 • nereikia, kad suknelė būtų nešiojama į kelius - bet kokio pobūdžio šventė yra tinkama: korporacija, verslo susitikimas ar data.

Paslaptis, dėl kurios populiarus midi vakaro suknelė, slepiasi tobulame, puikiai suderintame ilgyje. Jei keliai buvo plika, būtų pažeista linija tarp grožio ir vulgarumo. Su padidėjusiu ilgiu neįmanoma parodyti gražių kojų ir rafinuoto figūros. Ir tik „midi“ ilgis yra „aukso vidurkis“.

Patarimai, kaip pasirinkti

Yra keletas paprastų patarimų, kurie bus naudingi renkantis midi ilgio suknelę.

Ilgis

Suknelės ilgis turėtų būti pasirinktas kruopščiai, švelnus čia nėra sužeistas, bet tik žaisti į rankas. Yra trys priimtinos parinktys:

 • šiek tiek žemiau kelio;
 • kojos viduryje;
 • šiek tiek viršijant kulkšnies lygį.

Suknelės ilgio klaidos sugadins visą vaizdą, padarys figūrą pritūpęs ir kojas.

Augimas

Augimas iš tiesų nesvarbu, kaip realizuoti norą turėti midi suknelę savo drabužių spintoje. Tokioje aprangoje bus gera mergaitėms, bet trumpoms moterims taip pat galite šviesti tokią suknelę. Tiesiog nepamirškite apie optimalų suknelės ilgį ir batus su kulnais.

Didindami suknelės ilgį ir sumažindami kulną, vizualiai sutrumpinkite savo aukštį. Aukštoms mergaitėms ši taisyklė gali padėti sukurti miniatiūrinį vaizdą.

Modelis

Midi suknelės pasirinkimo modelis nėra problema, nes turimas komplektų asortimentas yra didžiulis ir įvairus.

Paskutinis klausimas yra likti ir išsamiai apsvarstyti galimas vakaro midi suknelių galimybes.

Populiarūs stiliai ir modeliai

Naujas stilius

Šiuolaikinio vakaro madoje ypatinga vieta yra 50-ojo dešimtmečio stiliui „nauja išvaizda“. Jis gali būti atpažįstamas pagal pūkuotas sijonas ir aiškias linijas, apibrėžiančias juosmens. Jis dalyvauja Marchesa, Georges Hobeika ir Zuhair Murad rinkiniuose.

Šį stilių įkūnija satino suknelės su aukso siuvinėjimu, oro modeliais, ryškiais egzemplioriais su puikiu dekoru ir aplikacijomis.

Lino stiliaus suknelės

Greitai įsiveržė į vakaro mados apatinio stiliaus pasaulį. Madingos moterys tai patiko ir net žvaigždės pradėjo atsirasti socialiniuose renginiuose, kuriuose buvo suknelės su midi ilgiu.

Geras šios stiliaus suknelės medžiaga yra ploniausias šilkas, kurį galima puošti plunksnomis ir nėriniais. Aktualūs yra subtilūs rožinės ir baltos spalvos atspalviai, užpildę Nina Ricci kolekciją. Juoda ir raudona „Zac Posen“ modeliai gali pridėti vaizdą į intrigą.

Apvalkalo suknelė

Norėdami dalyvauti griežtame renginyje, kuriame jūs taip pat norite švęsti nepriekaištingu skoniu, pritaikykite apvalkalą su kelio ilgio sijonu. Sklandus konservatyvumas šiame vaizde padės priedams ir apdailai.

Modelių pasirinkimas yra gana didelis. Tai elegantiškas, vidutiniškai griežtas ir tik šiek tiek konservatyvus nėrinių suknelė, suknelė su neįprastu modeliu ir tekstūruotu storu audiniu.

Valentinas Yudashkinas paėmęs kūno spalvos audinį ir papuošdamas jį blizgučiais.

„Dolce & Gabbana“ dizaineriai turėjo kitokią idėją apie tai, kaip turėtų atrodyti midi apvalkalas, todėl jie sukūrė ją iš šviesios odos odos. Tačiau „Miu Miu“ prekės ženklas pranoko visus - jų midi suknelės buvo sukurtos su tūkstančiais daugiaspalvių blizgučių, iš kurių atsirado sumanios nuotraukos.

Maža juoda suknelė

Visi žinome apie privalomą moteriškos drabužių spintos elementą - šiek tiek juodą suknelę, kuri šiek tiek užtepo kelius. Tai universalus variantas, kuris gali suteikti reikiamą charakterį dėl priedų ir papuošalų.

Šioje suknelėje verslininkė atrodys griežtai, romantiška - šiuolaikinė ir net šiek tiek švelni.

Laced

Nėriniai visada siejami su romantika, saldumu ir paslaptimi. Šios suknelės yra svarbios bet kuriuo paros metu, bet kurioje vietoje ir bet kurioje mergaitėje. Ar ši spalva gali būti pakeista - po pietų leiskite suknelei būti šviesiai, o vakare - tamsiai ar net juodai.

Su rankovėmis

Šio vakaro suknelės svarba išnyks ištisus metus. Šaltuoju laikotarpiu dizaineriai siūlo daug megztų modelių ir megztų suknelių, o vasarą palieka lengvas sukneles iš erdvių audinių. Keista, kad rankovių forma gali būti naudojama formai reguliuoti.

Fringed

20-ojo dešimtmečio populiarumas grįžo į šiuolaikinę madą. Pagrindinis „midi“ vakarinės suknelės elementas tapo pakraštyje. „Marchesa“ prekės ženklas skirtas visai kolekcijai. Modeliai buvo sukurti iš pakraščio, o kai kuriuose modeliuose ji apgaubė visą ilgį, ir kažkur jis beveik nukrito iki grindų.

Bare pečiai

Labai sėkmingas stilius suknelei su atvirais pečiais yra korseto kojelė su pilnu sijonu arba atvirkščiai - su įmontuotu.

Viršutinių drabužių pasirinkimas pagal midi suknelę

Atitinkama proporcija yra pagrindinė taisyklė renkantis viršutinius drabužius vakarinei midi suknelei. Yra keletas variantų:

 • ilgas apsiaustą dengiantis apsiaustas;
 • ilgas kailis nėra trumpesnis nei suknelė;
 • trumpas švarkas arba švarkas;
 • kailis, trumpas švarkas arba liemenė.

Priedai

Reikalingi suknelės priedai, tačiau jų pasirinkimas turėtų būti griežtai laikomasi. Atidžiai apžiūrėkite savo suknelę. Jei jis yra ryškus ir išraiškingas, pvz., Turi šortus ar pakraščius, tai galite padaryti be priedų.

Dėl nedidelės juodos spalvos suknelės galite pasirinkti tvarkingus auskarus, perlų eilę arba kitus glaustus papuošalus.

Jei nesate tikri dėl priedų tinkamumo ir derinio, visada galite priimti tam tikras taisykles:

 • visos drabužių ir aksesuarų spalvos parenkamos pagal merginos spalvos tipą;
 • universalūs batai yra klasikiniai batai, tinkantys visiems stiliams;
 • batų spalva gali pakartoti suknelės spalvą arba kontrastą su paprasta vienos spalvos suknelė;
 • sankaba gali būti šviesesnė nei suknelė, tačiau ji turi būti suderinta su batus;
 • Paprasta suknelė leidžia jums pasirinkti didžiulius papuošalus.

Batai

Batai arba, tiksliau, kulno aukštis pasirenkamas atsižvelgiant į moters aukštį. Vidutinis ir mažas augimas reikalauja batų pasirinkimo su kulnais - tai gali būti kulkšnies batai, batai arba pusė batai. Paskutinis batas neturėtų būti padengtas suknelės kraštu.

Aukštos mergaitės dažnai nori atrodyti šiek tiek mažesnės, nes tai bus gera pasiimti batus be kulnų.

Žvaigždės ir midi

Visos žvaigždės ponios pažodžiui pounced dėl midi suknelės. Šios aprangos universalumas kreipėsi į daugelį Holivudo filmų žvaigždžių, todėl jie nepraleido galimybės vėl parodyti savo idealias formas, lieknas kojas ir viliojančias kūno kreives.

Komentarai
 1. Bogdana
  22.02.2016

  Aš neklystu, jei sakau, kad vakarinę suknelę galima prilyginti „Classic Style“ verslo kostiumams kaip biuro drabužiams?

 2. Alena
  07.01.2016

  Mano keliai yra stiprūs. veršeliai yra gražūs, todėl midi ilgio suknelės puikiai tinka man!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys