Vakarinės suknelės

Vakarinės suknelės restorane

Vakarinės suknelės restorane

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Mes renkamės pagal situaciją
 2. Suderinkite vaizdą
 3. Pagrindinės ir universalios restorano suknelės pasirinkimo taisyklės

Kvietimas į restoraną yra ne tik pasiteisinimas valgyti ir atsipalaiduoti nuostabių žmonių kompanijoje, bet ir būtina sąlyga eiti į parduotuvę prašmatniam sukneliui, kuris leis jums tapti būsimo vakaro žvaigždė. Ir jei gavote kvietimą iš vyro, kuris jums patinka, tada eikite į klausimą, kaip pasirinkti suknelę su dvigubu uolumu.

Mes renkamės pagal situaciją

Būtų naudinga pasiteirauti apie tai, kuris restoranas buvo gautas.

Dabar nėra labai madingi gurmanų restoranai, kurie yra labai populiarūs, tačiau maži restoranai, kuriuose netgi gali būti etninės spalvos. Vienoje iš šių vietų pasirodys vakarinėje suknelėje ant grindų ir net su traukiniu, jūsų kompanionas ir kiti lankytojai turės jausmus, bet jais nebus jokio furoro ir susižavėjimo.

Ką tada pasirinkti?

Mažas restoranas

Jei esate kviečiami į gerą jaunimo restoraną, neturėtumėte eiti į kraštutinumus ir pasirinkti brangų aprangą, pakabinti save su brangakmeniais, kad atrodytų gerai, būkite įdomi ir įspūdinga moteris.

Geras variantas būtų vidutinio ilgio suknelė. Galite rinktis iš mažos juodos spalvos suknelės, nėrinių modelio arba biuro stiliaus aprangos, puoštos įdomiais priedais. Be to, niekas nedraudžia dėvėti trumpą, bet nuostabų vakarinę suknelę.

Grįžkime prie nepakeičiamos juodos apvalkalo suknelės. Būtent šis legendinis moteris Coco Chanel išgelbėjo daugybę moterų pasaulyje. Tai tiesiog privalo būti kiekvienos merginos garderoboje.

Tegul suknelė ir griežtai žiūrėkite, turi mažą matomumą ir neatitinka vakarinės suknelės idėjos. Tačiau būtina pasirinkti reikiamus batus, padaryti juvelyrikos įvaizdį arba pridėti prie jo priedų, nes žinoma mažai juoda suknelė tampa elegantiška apranga. Čia šis principas veikia - paprasčiausiai, bet su skoniu.

Šukuosena ir makiažas yra esminės detalės, leidžiančios jūsų įvaizdį teisingai parodyti. Tvirti batai su kulnais atrodys gerai, kaip batai. Na, tai iš esmės viskas - jūs esate nenugalimas ir visiškai pasiruošęs aplankyti bet kurį savo miesto restoraną.

Prestižinis restoranas

Jei kvietimas yra prieinamas brangiame, madingame, tvirtame ir prestižiniame restorane, galite saugiai pasirinkti vakarinę suknelę.

Ir leiskite jam būti iškirpti ant iškirptės arba nugarėlės, kad galėtumėte nukirpti ant vieno peties, siuvinėtų labiausiai neįtikėtinai. Svarbiausia, kad jūs patys jaustumėtės karaliene ir visiškai jaustumėtės nenugalimas.

Suderinkite vaizdą

Romantiškas įvaizdis reikalauja atramos. Todėl, jei esate kviečiami į romantišką vakarienę arba turite vestuvių sukaktį, baltos, smėlio ir rožinės spalvos suknelės taps subtilios ir sudėtingos.

Jei norite kažką švaraus ir šviežios, tada šviesiai žalia apranga yra būtent tai, ko jums reikia.

Pastaruoju metu retro stilius yra tvirtai įsitvirtinęs penkiuose madingiausiuose drabužiuose. Ir dėl geros priežasties. Skraidantis šifonas, tekantis šilkas, nėriniai, karoliukai, plunksnos sukuriamos tik elito bohemiečiams.

Daug merginų turi problemą, kuri yra didelė vakarinių suknelių kaina. Tačiau ši problema lengvai išsprendžiama nuomojant vakarinę suknelę.

Ši paslauga yra plačiai paplitusi ir jums nebus sunku rasti būtent jūsų svajonių pavyzdį.Arba jums gali būti net gali rasti vakarinę suknelę su kailio apdaila, formos šiek tiek panašus į kailį, nerūpestingai mesti per pečius.

Seną suknelę galima suteikti naujam gyvenimui. Paslaptis yra paslėpta gražioje satino skara ar šilko skara.

Neapleisk papuošalai pagaminti iš tauriųjų metalų, kurie yra ant aprangos linksmam su naujomis spalvomis.

Pagrindinės ir universalios restorano suknelės pasirinkimo taisyklės

 • Mes sakome "ne" iš per daug spalvų ir bet kokios aprangos derinys, kuris turi bent miglotai panašus į paplūdimį drabužiui. Tik monofoniniai arba kraštutiniais atvejais - dviejų spalvų deriniai, kurie yra tarpusavyje suderinti;
 • Frank seksualumas palieka klubui, o į restoraną kviečiamos tik rafinuotos ponios. Per atsiskleisti komplektus galite įdėti į nepatogią padėtį ne tik pats, bet ir jo kompanionas;
 • visa tai mūsų šalyje, juodi drabužiai yra susiję su gedimu. Tik juoda papuošalai gali išsaugoti juodą vakarinę suknelę, geriau, jei jie yra brangūs;
 • graži suknelė - tai, žinoma, gerai, bet jei ji riboja savo judesius, tai geriau ją palikti. Jūs vis dar ketinate pailsėti, turite sėdėti prie stalo pasikalbėti, juoktis, šokis gali būti, bet nemano, kad apie tai, kaip greitai nusimesti nuo savo kūno pavargę gražus, bet labai nepatogu suknelė;
 • audinys neturėtų sukelti dirginimą, ir visi dekoro, kurį galima rasti suknele, neturėtų dūrio odą;
 • restoranas ir kamuolys yra visiškai skirtingi dalykai. Jauskitės kaip į didinga suknelė princesė neveikia, maksimalus - karalienė;
 • giliai kaklo iškirptę ir pagimdė pečiai - tai tikrai gražus, bet jie dar geriau padengti papildomas elementas spinta (apsiaustas, šalikas, skara).

Įsimintina ir elegantiškas būdas įmanoma, atsižvelgiant į visus atrankos vakarinių suknelių, restoranams taisyklės. Tuomet jums ne tik palydovą, bet ir jus supančių žmonių dėmesį.

Komentarai
 1. Rita
  16.11.2015

  Atostogų restorane tikrai turėtų dėvėti gražus atostogų suknelės, o įprastą dieną geriausiai tinka suknelė, be jokių maivymasis.

 2. Oksana
  29.10.2015

  Kaip man patiko bordo suknelė skyriuje apie mažą restoraną! Tai nėra plati, bet labai elegantiška. Puikiai tinka restorane beveik bet kokiai progai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys