Vestuvės

Rekomendacijos vestuvėms registruoti „Provanso“ stiliuje

Rekomendacijos vestuvėms registruoti Provanso stiliuje

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Svečiai ir medaus mėnesiai
  3. Meniu
  4. Vestuvių dekoras
  5. Funkcijos
  6. Dizaino pavyzdžiai

Širdžių mėgėjai yra jautrūs visam gražiajam, todėl kiekvienais metais kilmės vestuvės netenka svarbos. Toks įvykis apima paprastumo ir aristokratijos derinį.

Savybės

Provanso miestas, kurį apibūdino tie, kurie lankėsi, yra vienas romantiškiausių pasaulyje. Vien tik paminėjant šį žodį, yra begaliniai laukai, apsodinti levandomis, vynuogynais, Alpėmis ir paprastais kaimiško stiliaus baldais. Dažnai paralelės tarp „Provence“ ir „shebbi-chic“ stiliaus šventės. Iš tiesų, šie stiliaus krypčiai turi akivaizdžių vizualinių skirtumų. Pirmasis apdailos tipas pasireiškia išskirtine, sudėtinga informacija apie viską vestuvių šventėje. Antrasis stilius siejamas su senovėmis, dizainas yra griežtesnis.

„Provence“
„Chebbi-chic“

Pramoginės vestuvės reikalauja daug dėmesio pagrindinėms šventės organizavimo sąlygoms, kad svečiai ir jaunoji pora tikrai jaustųsi tą dieną kaip Prancūzijos provincijos dalis.

Vienas iš svarbiausių įvykio momentų yra šventės vieta. Idealiai tinka, jei įmanoma surengti ceremoniją lauke, gražių kraštovaizdžių fone.

Atviroje erdvėje geriausiai tenkinami Provanso stiliaus reikalavimai.

Jei oro sąlygos ir kitos priežastys neleidžia vestuvėms gamtoje, kaip alternatyvą galite pasirinkti erdvų ir šviesų restoraną. Nedidelis dekoras padės papuošti patalpos kambarį pagal vestuvių stilių.

Pagrindinės alyvuogių vestuvių spalvos yra bet kokie levandų atspalviai: giliai violetinė, šviesiai mėlyna, pilka-rožinė, alyvinė, alyvuogių. Be to, galima naudoti visus baltos ir pieniškos, terakotos, ramios geltonos spalvos atspalvius. Visi tonai turi būti pastelinėje paletėje. Ryškios spalvos išsiskirs nuo stiliaus kanonų.

Svečiai ir medaus mėnesiai

Nuotakos ir jaunikio drabužiai turi atitikti bendrą renginio stilių. Šis reikalavimas taikomas visiems vestuvių atributams, plaukams, makiažui, papuošalams.

Nuotakos ir jaunikio drabužiai Provanso stiliaus šventei apima romantišką suknelę pasirenkant dekoratyvinius elementus. Sultinga suknelė ar apranga su traukiniu neveiks. Geriausias iš visų atrodys ilgas apranga paprasto stiliaus grindyse, pagamintas iš lengvų audinių, pabrėžiančių nuotakos figūros švelnumą ir žavesį. Suknelė gali būti pagaminta iš baltos arba kreminės spalvos audinio, kurį papildo nėrinių elementai.

Netinkami batai su plonu kulniuku arba aukšta platforma alyvuogių vestuvėms. Geriausias sprendimas yra paprasti batai, kurie atrodo šventiniai. Batų spalvą lemia nuotaka, suknelės spalva ir kitos detalės vestuvių paveiksle.

Provanso stilius nepriima tradicinio stiliaus, apimančio aukštas sijas ar uodegą. Pirmenybė teikiama plaukiojantiems plaukams, gražiai suprojektuotiems didelėse garbanose, kurios idealiai atrodo su tekančiu apranga ir vos pastebimu makiažu. Jūs galite padaryti mažą aplaistą pluoštą arba pynimo tūrio pintines, papuoštas satino juostelėmis kitų nuotakos priedų spalvoje.

Tikros gėlės gali būti įdėtos į plaukus (iš lauko) arba ant nuotakos plaukų gali būti įdėtas gražus gėlių vainikas.Realus pumpurai gali būti pakeisti dirbtiniais (pagaminti iš polimero molio, satino juostelių ar putų). Žinoma, visi šie dekoratyviniai elementai turi būti pastelinėmis spalvomis, suderinami su kitais priedais.

Papuošalai ausims arba nuotakos kaklui neturėtų būti pernelyg dideli ir blizgūs. Dėl paprasto suknelės stiliaus jie atrodys nesuderinami. Geras pasirinkimas būtų pasiskolinti papuošalus iš močiutės ar kitų artimųjų giminaičių.

Juvelyriniai dirbiniai, iš kurių pučia senovę, geriausiai tinka romantiškam nuotakos įvaizdžiui sukurti.

Provanso dizaino puokštė taip pat diktuoja tam tikras sąlygas. Jis gali būti nuimamas tik iš lauko augalų. Gražus atrodys kompozicijos levandų centre (jei galite jį gauti). Puokštė gali būti sudaryta iš kukurūzų arba saulėgrąžų. Šios gėlės atrodys labai harmoningai plaukuose.

Puokštė, kaip ir nuotakos suknelė, turėtų būti kuo paprastesnė. Nėra kaskadų, pėdų ar krepšių. Geriausia rinktis tvarkingą krūvelę (tarsi sujungtą su savo rankomis), puoštą violetine šilko juostele.

Jaunikio suknelė taip pat turėtų būti suderinta su bendru vestuvių stiliumi, todėl verta pamirštėti apie elegantiškus tuxedos, formalius kostiumus ir prancūzų sukneles. Jaunikis netgi negali dėvėti striukės. Geriau pasirinkti šviesios spalvos suknelę (tai taikoma kelnėms ir striukėms, jei ji dar turi būti naudojama): pieniškas, grietinėlė, pelenai. Marškiniai gali būti lavandų tonais, dryžuotais arba pledais.

Papildomi elementai būsimo sutuoktinio aprangai geriausiai pasirinkti kontrastinguose atspalviuose. Tai suteiks vestuvių įvaizdžio originalumą ir žavesį. Akcentas gali būti petnešos, kaklaraištis, drugelis. Vestuvių boutonniere turėtų būti pagaminti tuo pačiu stiliumi, ir iš tų pačių augalų, kaip ir santuokos puokštė.

Visi svečiai, pakviesti į vestuves, turėtų žinoti teminį temos dėmesį ir paruošti jiems tinkamus reikmenis ir aksesuarus. Merginos gali rinktis sukneles iš alyvinės ar pieniškos spalvos atspalvių. Mergaitėms naudojami papuošalai turėtų būti derinami ne tik su individualia suknelė, bet ir su bendrąja šventės tema.

Vyrų svečiams patariama pasirinkti paprastas pjaustytas kelnes ir šviesiai spalvotus marškinius vestuvėms. Idealiu atveju, jei pora, pakviesta į vestuves, dėvi drabužius toje pačioje spalvų schemoje. Jei pageidaujate, vyrai gali papildyti savo įvaizdį su drugeliais ar petnešėliais.

Meniu

Provanso stiliaus šventė apima meniu su prancūzų virtuvės patiekalais. Tai gali būti įvairių sūrių, sraigių, aromatinių sriubų su Provanso žolelėmis, ratatouille ir daugeliu kitų.

Vestuvių desertas pagal kanonus yra kepamas iš pieno ir medaus. Išspaudos išvaizda apima balto kremo ir alyvinio mastikos naudojimą. Idealiai tinka, jei tortas gali papuošti šį levandą.

Vestuvių dekoras

Norint atkurti „Provanso“ atmosferą, visi baldų aksesuarai turėtų būti pinti, puošti daugybe minkštos pagalvės ir antklodės. Vasaros terasoje laiptose ar tvorose gali būti geležies dirbinių. Čia ir ten turi būti pateikti smalsūs mažai dalykai. Labai svarbu, kad kambaryje būtų augalų dekoracijos. Gėlių puošyboje privalote laikytis bendros Provanso stiliaus taisyklės: pasteliniai atspalviai, pompos ir elegancijos trūkumas.

Kvietimai į vestuves, atitinkantys teminį dėmesį, lengvai padaryti su savo rankomis. Kaip pagrindą, tinka paprastas popierius, dirbtinai pagyvintas arbata ar kava. Be to, jums reikės plonos virvės ir kelios pievos gėlės arba levandų šakelės.

Banketų salėje turi būti įrengti antikvariniai baldai, lino staltiesės, lauko puokštės, senoviniai elementai.Jei renginys vyksta lauke, galite sukurti šviežių gėlių arkos. Patalpoje po gėlių arka leidžiama papuošti langų angas.

Kėdės svečiams turėtų būti pagamintos iš medžio. Na, jei galite papuošti kėdės rankas su gėlių puokštėmis.

Čia esančių stiklų galima puošti gėlėmis, o gėrimai buteliuose gali būti papuošti dekupažu iš Provanso kraštovaizdžio.

Jaunavedžiai gali pasirengti dabartinėms mažoms dovanoms, vadinamosioms bonbonnieroms. Kaip komponentus, galite naudoti muilą su levandų kvapu, paketėliais su žolelėmis, miniatiūriniu kūgiu su medumi, pyragus elegantišku vyniojimu.

Vestuvių transportavimas vestuvėms „Provanso“ stiliuje - tai ne limuzinas, bet arklio traukinys. Tie, kurie nėra pasiruošę tokiam neįprastam posūkiui, rekomenduojama išsinuomoti retro automobilį. Automobilio spalva turi būti pastelė. Papuoškite geležinį žirgą gali būti šviežios gėlės ir juostelės.

Jaunavedžiams sporto mėgėjai kviečiami pasirinkti dviračius.

Funkcijos

Jei vestuvės vyksta už miesto ribų, kaip vieta banketams, turėtumėte pasirinkti akmeninį dvarą arba namą, pagamintą iš medžio. Puikus variantas būtų išsinuomoti viduramžių pilį arba po atviru dangumi esančią muziejų. Jei paskutinės dvi vestuvių vietų parinktys nerandamos, galite apsiriboti nešiojamąja palapine.

Žinoma, geriausias laikas surengti Provanso stiliaus šventę yra rugpjūtis, kai lavandas pradeda žydėti.

Jei vestuvės vyksta mieste, galite išsinuomoti kaimiško stiliaus restoraną su erdvia vasaros terasa. Svarbiausia, kad padėtis būtų kuo paprastesnė, bet tuo pačiu jaukia. Sveiki vytelių baldai, žalumos ir gėlių gausa.

Vestuvių šventei „Provanso“ stiliuje svarbu tinkamai pasirinkti muzikinį foną. Geriausias sprendimas - folkloro kompozicijos, klasikinio stiliaus kūriniai, instrumentiniai skaičiai.

Prancūzijos Provansas garsėja savo įdomiomis vestuvių tradicijomis, kurios gali būti įtrauktos į savo vestuvių scenarijų. Pavyzdžiui, nuotakos kainos idėja yra neįprasta. Jaunikis neturi eiti per daugelį bandymų, prieš matydamas savo mylimąjį. Išpirkimas vyksta pačių vestuvių išvakarėse šventinių vakarienės forma. Į vakarienę kviečiami visi būsimo sutuoktinio giminaičiai. Renginio metu jaunikis suteikia pasirinktam asmeniui savo namų raktus. Tai, savo ruožtu, pakabina juos ant diržo, patvirtindamas jo kaip namų šeimininkės statusą. Tada svečiai su jaunais vaikais duoda dušą su levandomis, saldumynais ir pinigais.

Kitas įdomus per vestuves bus šokinėti per gėlių juostelę. Šis veiksmas turi simbolinę reikšmę - perėjimą prie naujo gyvenimo etapo.

Neįprasta idėja būtų pakviesti į animacinių menininkų vestuves. Jų brėžiniai pralinksmins visus dalyvius.

Jūs galite organizuoti šventę Provanso stiliumi, išsamiai ištyrę Provanso žmonių krypties, įpročių ir gyvenimo būdo bruožus. Supaprastinkite pasiruošimą vestuvėms padės vestuvių koordinatoriui, kurio pečiai pateks visus pasiruošimus pagal jūsų pageidavimus.

Dizaino pavyzdžiai

Salės apdailai naudojamos natūralios medžiagos: linai, šilkai (iš jų pagamintos staltiesės), užvalkalai (naudojami butelių papuošimui). Nenaudokite aksomo ar šilko. Nėra aukso ar sidabro dizaino, tik pasteliniai atspalviai. Stalo indai turi būti pagaminti iš keramikos, o ne brangių porceliano.

Banketų salės apdailai galima naudoti gėlių puokštes su levandų ar pievų augalais, vaisių krepšeliais, puodeliais su gyvais augalais, stendais ir žvakidėmis su kalimo elementais.

Labai populiarūs gėlių arkos gali būti pagamintos su savo rankomis, jums tereikia pasirinkti gerą metalo konstrukciją, tinkamus augalus: laukinius augalus, levandas, žalumynus, gluosnius ir priedus, pvz., Satino juosteles pastelinėmis spalvomis.

Su įvairiomis įdomiomis nuotraukomis galite sukurti ryškią fotozoną: senus butelius, arbatinius puodelius, vazas, nėrinius, audinius su išblukusios medžiagos, medinių ar kaustytinių baldų (plastiko ir dirbtinės odos negalima naudoti), derliaus laikrodžius, paukščių narvus, lagaminus, krepšelius .

Kaip surengti vestuves „Provanso“ stiliuje, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys