Vestuvės

Vestuvių arkos: savybės ir veislės

Vestuvių arkos: savybės ir veislės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Funkcijos
 2. Rūšis
 3. Kaip pasirinkti?
 4. Dizaino pavyzdžiai

Šiuolaikinės vestuvių mados skiriasi nuo įprastų klasikų. Laikui bėgant skonis keičiasi. Taigi su vestuvių ceremonijomis. Viena iš naujoviškų tendencijų buvo arkos, kurios yra dekoratyvinis šventės atributas. Jie simbolizuoja palankius gyvenimo pokyčius. Šeimos laimė ir ilga meilė. Paprastai šis priedas naudojamas projektuojant išvykimo ceremonijas, tačiau restoranų salėse yra išlenktos kompozicijos. Išnagrinėkime šio vestuvių atributo funkcionalumą ir išvaizdą straipsnyje.

Funkcijos

Tiesioginis arkos tikslas - padaryti vestuvių ceremoniją ypatingą, įsimintiną. Ji pabrėžia dienos romantiką, suteikia pasakos atmosferą, šventei suteikia ypatingą žavesį. Arches atėjo į mūsų vestuvių tradicijas iš senovės Egipto. Tada tai buvo dangaus simbolis - santuokos, sudarytos prieš dangaus skliautą, buvo laikomos šventomis ir saugotomis pačių dievų. Vestuvės Vakaruose apskritai retai randamos be tokio šiuolaikinio vestuvių mados atributo.

Šiandienos vestuvių vartai yra naujausio dizaino galimybė jaunavedžių stalui, įėjimas į salę, kurioje vyksta šventinis banketas. Be to, vestuvių ceremonijoje jūs negalite iš viso to padaryti be jo - tai lemia nuotakos ir jaunikio tapybos vietą.

Archas, puoštas gėlėmis, balionais, juostelėmis ar tekstilės gaminiais, bus puiki idėja paryškinti vestuvių nuotraukų zoną.

Šio vestuvių elemento dizainas visiškai priklauso nuo šventės stiliaus ir jaunų žmonių pasirinkimo. Jos forma taip pat gali būti labai skirtinga:

 • keturkampis;
 • širdis;
 • pasagos;
 • rodyklė.

Registracija gali būti atliekama pačių jaunavedžių, taip pat vestuvių dekoro srities ekspertų. Sprendimas priklauso nuo biudžeto rengimo proceso ir laiko apribojimų.

Rūšis

Vestuvės arkos kūrimo procesas nėra paprastas, bet tai įdomu. Yra keletas dizaino tipų, priklausomai nuo to, kokios medžiagos yra pagamintos ir kokios formos.

Lanko formos lankai, panašūs į pasagą ar apvalią formą, atneša laimingą gyvenimą jaunimui pagal senovės įsitikinimus. Kvadratas, stačiakampis arkas (jei atrodo tinkamas) tapo pora finansinio savarankiškumo ir turto simboliu. Arba galite turėti keletą arkos viena nuo kitos, sudarant jų ažūrinį koridorių - tai numato ilgalaikį bendrą sutuoktinių gyvenimą.

Pagal medžiagos rūšį dekoratyviniai vartai gali būti:

 • pagaminti iš balionų;
 • pagaminti iš šakų;
 • pagaminti iš šviežių gėlių;
 • austi iš energingų žaliųjų;
 • iš juostų;
 • tekstilės.

Vestuvių vartai puošiami balionais - labiausiai paplitęs variantas. Tokio šventės atributo sudarymo kaina yra nedidelė, o jos gamyba nereikalauja specialių įgūdžių. Rėmas gali būti pagamintas iš patvarios vielos, o rutulio konstrukcija jau pritvirtinta.

Rekomenduojama vienodo dydžio kamuoliukus palyginti vienas su kitu - tada arka taps švelnus, net ir atrodo šventinis ir glaustas. Rutulių medžiaga turi būti pakankamai ilgaamžė, kad svarbiausiu momentu nė vienas iš jų nebūtų.

Oro vartų spalvų schema paprastai yra balta arba šviesiai rožinė, sidabro ir aukso tonai yra priimtini, retesni raudonos arba raudonos spalvos. Tekstilės vestuvių arkos atrodo daug turtingesnės, labiau reprezentatyvios ir iškilmingai. Tačiau juos sunkiau įdiegti ir kainuoti daugiau.Dizainas apima rėmą, pagamintą iš bambuko arba metalo, kuris yra fiksuotas tekstilės dekoras.

Įprasta pasirinkti lengvas, tekančias, lengvai uždengiamas medžiagas - tai gali būti organza arba šilkas, šifono audinys arba satinas. Spalvų schema yra tinkama: dramblio kaulas, dramblio kaulas, balta, šviesiai alyva. Atkreipiame dėmesį, kad tik iš audinio esantis arka atrodo nepaaiškinamas. Nėra blogai, kad tekstilė praskiedžiama kontrastingos spalvos juostelėmis, karoliukais, nėriniais ar gėlių kompozicijomis.

Gėlių arkos yra svarbios vasarą. Tai pats brangiausias variantas, kurį sunku atlikti. Jei pasirinksite šią parinktį, geriau pasitikėti ekspertais. Tokiuose kraštovaizdžiuose paprastai naudojamos gėlės ir žalumynai, ir verta rinktis augalus, kurie ilgą laiką išlaiko šviežią išvaizdą. Dažniausiai gėlių arkos gamyboje naudokite gėles:

 • gerbera;
 • rožė;
 • chrizantema;
 • lelija;
 • ramunėlių.

Kitas vestuvių arkos tipas - nuo juostelių. Priedas, pagamintas iš šviesių austinių juostelių (arba satino), visada atrodo paprastas, bet tuo pat metu švelnus ir subtilus. Ši parinktis labiausiai tinka vasaros lauko registracijai iš miesto ar privačioje teritorijoje. Vėjuje juostelės plūsta ir suteikia romantišką atmosferą. Juostos gali būti skiedžiamos perlų siūlais arba karoliukais, sagomis ir gali būti apipjaustytos į šviesius nerijos.

Dideliame vestuvių arkos formų ir spalvų pasirinkime verta apsigyventi tame, kuris atitinka pagrindinę idėją ir bendrą šventės stilių. Toliau pakalbėkime apie tai, kaip padaryti teisingą pasirinkimą.

Kaip pasirinkti?

Oficiali išvykimo registracija prasideda nuo neįprastos arkos pasirinkimo - šiuo atveju tinkamiausiu lanku. Klasikų, paprastumo ir švelnumo mėgėjams labiausiai tinka vestuvių arkos, pavyzdžiui, gebenės. Šventė atrodys kaip natūralus ir natūralus, tačiau tuo pačiu metu puošimas yra puikus. Gebenė vynuogė, reguliarus rėmas, didelis medis ar fonas, esantis fone, yra puiki idėja vestuvėms.

Jūs galite pridėti dekoratyvinius elementus - papuošti dizainą su karoliukais, spalvotais akmenimis, pakabukais, šilko ar satino juostelėmis - tai dar labiau taps švelnesnė ir erdvesnė. Tokios vestuvių arkos paklausos, nes jos atrodo natūralios, tarsi jos būtų sukurtos pačios motinos gamtos. Arka tinka paprastai ceremonijai, kurioje nėra kitų atributų ir dekoracijų.

Pastaraisiais metais vadinamasis ekostilas populiarėja visose, įskaitant vestuves. Jame dominuoja šakos, natūralios spalvos, žaluma ir šviežios gėlės. Šio tipo arka tinka bet kokioms vestuvėms - nuo klasikinės šventės iki boho. Aktualumas nepraranda gėlių šedevrų, kai gyvi augalai visiškai padengia konstrukcijos rėmą, tarsi sukuriant bendrą formą.

Kalbant apie formą, čia pirmenybė turėtų būti teikiama paprastam formatui. - keturių atramų stačiakampis arba platus ovalas. Pakankamai aukštas šviežių gėlių lankas atrodys naudingas - neturėtų būti mažas lankas, kitaip natūralumo poveikis išnyks. Jūs galite padaryti žalią arkos be dekoravimo savo žydinčių augalų: pasirinkite augalus kabančių blakstienų pavidalu. Toks lankas puošia šventę, vykstančią miške ar paplūdimyje, paplūdimyje ar akmeninėse džiunglėse.

Jei norite sutelkti dėmesį į natūralumą, tada fonas gali būti paprastas gamtos peizažas. Vaizdas į vandenyną, jūrą, kalnus, miško kraštą, parko teritoriją gali visiškai pakeisti vestuvių vartus ir dekoravimas nebūtinas. Pagrindinis šio pasirinkimo dalykas yra patogios ir erdvios platformos, skirtos svečiams, kurie galėtų pamatyti visą ceremonijos žavesį, buvimas.

Jei jaunimas žavisi istoriniais vaizdais, tuomet turėtumėte pasirinkti vietą, iš kurios atsiveria muziejaus ar senovės pilis. Čia bus tinkami paprasti šakų arkos, augalija, pavyzdžiui, gebenė, iš kryago.Arba galite pasirinkti seną istorinės reikšmės pastatą, kurio architektūra turi arkos duris - ceremonija yra pasmerkta sėkmei.

Pateikiame klasikinio vestuvių arkos pavyzdį rudens registracijai. Ypač brangios medžiagos gamybai nebus reikalingos. Fanera gali būti kaip rėmas. Reikia daugiau audinių rudens atspalvių. Be to, galite naudoti karoliukus, rudens lapus ir net sezoninius vaisius. Tiesiog paimkite tokio ilgio audinį, kad jis apimtų visą rėmą, ir papuoškite lanką su lapų ar gėlių kompozicijomis pagal savo skonį.

Tokio arkos nuoma nebus didelė atlieka, o savo rankas paversime jūsų biudžetą. Rudens arka tinka klasikinėms vestuvėms ir šventei ekostyle ar boho ceremonijoje.

Dizaino pavyzdžiai

Pažiūrėkime, kokios įdomios vestuvių arkos dekoravimo idėjos pastaruoju metu yra populiarios. Vestuvių šventė kaimiško Provanso stiliumi papuošia lanką, pagamintą iš įprastų PVC vamzdžių, išlenktų širdies forma. Rėmas yra tinkamas papuošti rožinėmis raudonomis ir baltomis gėlėmis ir juostelėmis, kurios yra makrės ar satino stiliaus.

Ne mažiau originalus bus natūralių vynuogynų, sujungtų su gebenėliu, lankas su skirtingų spalvų juostelėmis. Galite pridėti žalumynų su saldainių gėlėmis - labai originalus. Kaimiško stiliaus šventė galės papuošti arkos, kurio pagrindas bus du netoliese augantys medžiai. Jūs tiesiog turite pynti šakas kartu, papuošti juos karoliukais, juostelėmis, tekstilėmis, varpais arba „vėjo muzika“. Filialai sukurs stebuklingą raižytą raštą.

Ypatingas vestuvių žavesys suteiks lanką, pagamintą rytietiškos palapinės pavidalu. Tokios kompozicijos atramos ir kupolas yra apjuostyti minkštais tekančiais audiniais, o ant palapinės stogo puikiai atrodo gražūs kinų žibintai arba kabantys gėlių vazonai. Originalus priedas gali būti auksiniai narvai su ryškiais dekoratyviniais paukščiais. Palapinė su kaustytomis stotimis - labai neįprasta struktūra, tačiau tai būtų tinkama pažvelgti į vestuves Bohemijos stiliaus.

Nepriklausomai nuo to, kokiu būdu jaunuoliai pasirenkami kaip dekoratyvinis šventės elementas, būtų tikslinga, jei ji būtų sukurta su meile ir fantazija. Nesvarbu, ar jie sukūrė savo rankomis ar išsinuomoję iš profesionalų, bet kokiu atveju kiekviena juosta ir rutulys yra noras gero, laimingo ir ilgo šeimos gyvenimo.

Kitame vaizdo įraše rasite vestuvių arkos dizaino pavyzdį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys