Vestuvės

Bakalauro vakarėlis prieš vestuves: kaip jį laikyti ir ką pateikti jaunikiui?

 Bakalauro vakarėlis prieš vestuves: kaip jį laikyti ir ką pateikti jaunikiui?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kas tai?
  2. Kas organizuoja ir moka?
  3. Kada jie išleidžia?
  4. Kaip organizuoti?
  5. Ką duoti?

Tokio svarbaus renginio, kaip vestuvių, išvakarėse daugelis vaikinų rengia bakalauro vakarėlį. Straipsnyje bus kalbama apie tai, kas turėtų organizuoti renginį ir sumokėti visas išlaidas, kaip paprastai atlieka bakalauro vakarėlis, ir kas skiriama jaunikiui.

Kas tai?

Prieš vestuves būtinai turėkite bakalauro vakarėlį - tai yra daugelio šiuolaikinių vaikinų nuomonė. Laikyti vakarėlį garbei, yra tradicija, kuri jau seniai įsitvirtino daugelyje pasaulio šalių. Paprastai toks įvykis yra labai įdomus. Vyksta draugų kompanija, vadovaujama jaunikiui, ir visi švenčia paskutines savo bičiulio gyvenimo dienas.

Paprastai bakalauro vakarėlis vyksta taip, kad jaunikis ir visi kiti draugai turėjo ką prisiminti. Visi riaušiško, bakalauro gyvenimo jaunimo jaunikio žavesys turėtų jaustis šiame šventėje, surengtame jo garbei.

Yra toks stereotipas, kad alkoholio įvairovė turi būti pilama į bakalauro vakarėlį, ten turėtų būti daugybė šokėjų. Paprastai tai yra nuotakos nuomonė, kuri visada priešinasi tokioms šalims. Tačiau labai dažnai bakalauro šalys visiškai skiriasi nuo to, ką galvoja mergaitės. Renginys gali būti įdomus, įdomus ir visiškai atitikti padorumo sistemą. Apsvarstykite keletą idėjų, kaip organizuoti tokią bakalauro vakarėlę. Bet daugiau apie tai vėliau.

Kas organizuoja ir moka?

Pagal nusistovėjusią tradiciją jaunikis liudija apie tokio įvykio, kaip bakalauro, organizavimą.

Paprastai, kaip vestuvių liudytojas, vaikinai kviečia savo geriausius ir artimiausius draugus ar kažką iš artimų giminaičių. Todėl liudytojas turi žinoti visus jaunikio skonius ir pageidavimus, kurie galės organizuoti jam nepamirštamą vakarėlį.

Dažnai jaunikis liudija apie visas finansines išlaidas. Tačiau visai įmanoma sujungti jėgas su tais, kurie dalyvaus partijoje. Tokiu atveju visi finansai padalijami lygiai tarp visų dalyvių. Taip pat atsitinka, kad pats jaunikis taip pat investuoja į būsimą partiją. Tokie jautrūs klausimai sprendžiami iš anksto draugams ir draugams, kurie tikrai dalyvaus bakalauro vakarėlyje.

Verta pažymėti, kad Labai dažnai liudytojo vedami draugai slaptai organizuoja tokį renginį jaunikiui ir suteikia jam nuostabią staigmeną. Ir kaip bus išspręsta finansinė problema ir kas sumokės už įvykį, tai jau priklauso nuo kiekvieno asmens asmeninių galimybių.

Kada jie išleidžia?

Paprastai po dalyvavimo ir prieš vestuvių dieną jaunuoliai turi likti ne mažiau kaip mėnesį. Todėl bakalauro vakarėlis yra visiškai įmanoma organizuoti bet kurią dieną prieš šventę. Žinoma, geriau ne organizuoti tokius renginius prieš dieną ar dvi savaites. Galų gale, paskutinė savaitė prieš tokį svarbų įvykį visada yra įtempta, ir dar yra daug dalykų, kuriuos reikia padaryti prieš vestuves. Todėl idealus laikas bakalauro vakarienei - tai organizuoti dvi savaites iki pačios vestuvių.

Jei liko labai mažai laiko, jūs galite organizuoti jaunikio vakarėlį bent penkias dienas prieš vestuves. Tiesiog šiam laikui pakanka, kad visi dalyviai, dalyvaujantys bakalauro darbe, po savo pojūčio ateitų ir dalyvautų vestuvėse visiškai sveikatai.

Kaip organizuoti?

Į artimiausią barą galima nuvykti į didelę ir triukšmingą vyrų kompaniją.Bet tikrai kiekvienas nori, kad tokia šalis būtų kažkaip neįprasta ir įsimintina jaunikiui ir jo draugams ilgą laiką. Yra keletas idėjų, kurios tikrai bus naudingos visiems tiems, kurie artimiausioje ateityje planuoja organizuoti bakalauro vakarėlį.

Sutinku, kad kiekvienas žmogus mėgsta ekstremalią ir greitą. Todėl jūs galite organizuoti bakalauro vakarėlį tam tikroje neįprastoje vietoje, pvz., Organizuoti tikrą kartingo varžybas. Visi vaikinai mėgsta vairuoti automobilius, o kartingas - geriausias variantas.

Toje pačioje vietoje galima organizuoti nedidelį savitarnos stalą, kad būtų galima švęsti vieno draugo pergalę. Be to, galite iš anksto užsisakyti kiekvieno šio improvizuoto konkurso dalyvio originalo ir atminimo diplomus. Žinoma, pagrindinis diplomas turėtų eiti į jaunikį.

Jei jaunikis nemėgsta kortelių, bet jis mėgsta greitį, tai visai įmanoma išeiti iš miesto, kad gamtoje jis galėtų važiuoti keturračiais dviračiais iš širdies. Ir jei sezonas jau prasidėjo, tai įmanoma ant sniego. Būdami gamtoje, galima organizuoti tam tikrą Quest. Viskas gali būti iš anksto organizuota ir jie padės jums sukurti įdomių užduočių žemėlapius. Tai bus smagu vairuoti gamtoje, eiti per įvairias kliūtis ir galiausiai rasti pagrindinį prizą. Pasibaigus šiam kvietimui, jaunikiui bus galima pristatyti iš anksto paruoštą dovaną arba surengti vakarėlį miško namuose. Šis bakalauro vakarėlis tik tai mėgsta.

Bakalauro vakarėlis yra jaunikis. Ir todėl būtų gana logiška, jei toks ilgas sapnas įvyktų tokiu atveju. Pavyzdžiui, jei tikrai žinote, kad jaunikis jau seniai svajojo skristi aerotube arba šokinėja su parašiutu, tai kodėl ne visi kartu suvokia ilgą svajonę apie progos didvyrį. Ir po tokio ypatingo bakalauro vakarėlio pradžios yra visiškai įmanoma eiti į artimiausią naktinį klubą ar barą ir tęsti linksmybes.

Jei šventė planuojama žiemos sezonu, geriausia eiti į kalnus. Čia galite išsinuomoti jaukią kotedžą šiam įdomiam renginiui. Į dieną buvo kažkas, ką reikia padaryti, galite eiti snieglenčių sportu ar slidinėti. Po tokios pramogos labai malonu tęsti vakarą šiltame ir jaukiame name, sušildyti židiniu su stikline karšto vyno, o po to surengti triukšmingą vakarėlį su šokiais.

Visur, kur organizuojate bakalauro vakarėlį, kad jis būtų linksmas ir įsimintinas, turėtumėte iš anksto paruošti įvairius konkursus. Pavyzdžiui, jaunikio priesaika, kad jis įsipareigoja ne kartą pamiršti savo draugus ir susitikti su jais bent kartą per mėnesį, jau tapo tradicine ir neatsiejama bakalauro partijos dalimi.

Kaip ir kur organizuoti berniuką, sužinosite iš šio vaizdo įrašo.

Ką duoti?

Kadangi bakalauro vakarėlis yra tas pats reikšmingas įvykis vaikino, kaip vestuvių, gyvenime, dažnai draugai suteikia jaunikiui originalias ir įsimintinas dovanas. Žinoma, pats renginio organizavimas jau yra dovana, bet jūs visada norite pateikti kažką, kas primins jaunikiui apie šį įdomų vakarą.

Dovana neturi būti brangi, nes vis dar duosite dovanų vestuvėms. Ir kaip dovana garbei bakalauro vakarėliams, maža įsimintina ir komiksinė dovana yra gana tinkama.

Pavyzdžiui, galite suteikti jaunikiui prabangią vonios apsiaustą su originaliu užrašu, kažkoks pokštas, kurį tik žinote. Taip pat kaip dovaną tinka marškinėliai su įsimintinu užrašu apie paskutinį bakalauro vakarėlį.

Kiekvienas žmogus mielai gaus tokią dovaną kaip jo mėgstamiausio alkoholinio gėrimo butelis. Beje, tokia dovana gali būti pridėta su komišku atviruku, o po to prisiekite iš jaunikio, kad jūs visa tai sušildysite, pavyzdžiui, po metų.

Jei tiksliai žinote apie progos herojaus pomėgius ir pomėgius, tuomet jūs galite jam suteikti priedų ar dalykėlių, kurie tikrai bus jam naudingi.Pavyzdžiui, tai gali būti verpimas žvejybos entuziastui, monetų kolekcionavimo monetos kolekcija, originalus cigarečių žiebtuvėlis, naujas šalmas motociklų entuziastui ir pan. Vestuvė tikrai bus patenkinta tokiu dovana.

Be to, galite lengvai duoti jam dovaną, kurią jis gali naudoti su savo jauna žmona. Pavyzdžiui, tai yra bilietas kelioms dienoms šalies pensijoje, pažymėjimas parašiutu šuolis dviem, fotosesija, žirgais ir pan. Toks draugų dėmesys bus vertinamas ne tik jaunikio, bet ir jo jaunosios nuotakos. Mergaitė iš karto supras, kokie geri ir rūpestingi draugai savo būsimam sutuoktiniui, ir mielai leis jam eiti į susitikimus su savo draugais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys