Vestuvės

Rankšluosčiai vestuvėms: funkcijos, tipai ir patarimai, kaip pasirinkti

Rankšluosčiai vestuvėms: funkcijos, tipai ir patarimai, kaip pasirinkti

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Istorija
 2. Ženklai
 3. Rūšis
 4. Kaip pasirinkti?
 5. Kaip papuošti savo rankas?
 6. Gražūs pavyzdžiai

Šiandien vestuvės gali būti laikomos bet kokiu stiliumi, tačiau visos laikosi tradicijų ir papročių. Nepakeičiamas vestuvių ceremonijos atributas yra rankšluostis, naudojamas įvairiose papročiuose, ir yra keletas veislių. Verta išsamiau apsvarstyti, kaip pasirinkti tinkamą vestuvių rankšluostį, kokie tipai yra randami, kaip jį papuošti savo rankomis.

Istorija

Žodis „rushnyk“ kilo iš ukrainiečių kalbos ir išverstas į rusą reiškia rankšluostį. Iš pradžių rankšluostis buvo sudarytas iš tokių žodžių kaip „ašara“ arba „nuleisti“, nors žodis „judėti“ taip pat priskiriamas šiam žodžiui. Rytų slavai rushnyk simbolizuoja su keliu. Pagal vestuvių ceremonijas šis atributas turi būti kiekvienoje vestuvėje: tai yra laimingo kelio į jaunų žmonių šeimos gyvenimą personifikacija. Iki šiol stalo plaktukas yra pateikiamas kaip dekoro elementas, tačiau jam suteikta šventa reikšmė.

Vestuvėse vestuvės pradėjo naudoti šį pažįstamą santuokos požymį dar prieš krikščionybės įvedimą Rusijoje. Jei siuvinėjate tam tikrus modelius ant mažo audinio gabalo iš linų, tai ateityje padės apsaugoti šeimą nuo pavydžių žvilgsnių. Jei namuose būtų toks talismanas, tai simbolizavo sveikatą, lojalumą ir gerovę, taip pat lenktynių tęsimą.

Vestuvių rankšluostis visada buvo ypatingas ir labai svarbus. Pagal taisykles nuotakos turėjo savo rankomis siūti 40 rankšluosčių rankšluosčių įvairioms vestuvių ceremonijoms. Gana dažnai šie atributai buvo pateikti rungtynių metu ir rungtynininkams, ir svečiams. Žinoma, tokiam rankšluosčių skaičiui siūti gana sudėtinga užduotis, todėl buvo priimta ne mažiau kaip 12 rankšluosčių - ateities nuotaka turėjo papuošti savo rankomis. Likusieji rankšluosčiai jai padėjo padaryti teisingą lytį. Tai parodė, kad nuotaka buvo gana kantrus ir tingus.

Įdomu Įspūdingiausias ir ryškiausias rankšluostis visada buvo kepalas. Jis puoštas didžiuliu modeliu, suteikiančiu gaminio pompą ir iškilmingumą.

Ženklai

Nuo seniausių laikų konservuoti gana daug ženklų, susijusių su vestuvių rushniku. Verta daugiau sužinoti apie kai kuriuos iš jų.

 • Jis turėtų būti naudojamas ant rankšluosčių - vienas audinys, griežtai draudžiama naudoti keletą susuktų krūmų. Tikimasi, kad jaunavedžių gyvenimas bus prastas ir nepatenkintas, jei nesiklausysite šio ženklo. Štai kodėl ji paprastai nėra naudojama gaminio dekoravimui, šukuosenai ar nėriniams.
 • Draudžiama išsinuomoti siuvinėtą rankšluostį. Šis produktas turi būti naujas arba paveldėtas. Tačiau yra išimtis iš taisyklės - rankšluostį po kojomis galima naudoti tik vieną kartą, nes jūs galite gauti palaiminimą tik vieną kartą.
 • Gana dažnai jaunavedžiai nežino, ką daryti su vestuvių rankšluosčiais po iškilmingos dienos. Viskas yra gana paprasta - jie turėtų būti kruopščiai sulankstyti į dėžutę, kad išsaugotumėte būsimajai kartai, taip pat paslėpti nuo pavydžių žvilgsnių.
 • Vestuvių rankšluosčiai yra šeimos žavesys, talismanas. Ukrainos staliniai plaktukai yra labai populiarūs. Jie ne tik turi tam tikrą reikšmę, bet ir apsaugo jauną šeimą nuo įvairių problemų.
 • Reikalingas asmeninis rankšluostis.Jame turi būti nurodyti jaunavedžių pavadinimai ir iškilmingos vestuvių dienos data.
 • Jei jauni žmonės naudojasi vestuvių rankšluosčiais iš savo palikuonių, kurie kartu gyveno laimingą ir ilgą gyvenimą, tai suteiks sėkmės naujai šeimai.

Rūšis

Iš pradžių vestuvių ceremonijai turėtų būti padaryta 40 rankšluosčių su siuvinėjimu. Paprastai giminės padėjo šiame versle. Įdomu tai, kad kiekvienas vestuvių rankšluostis turėjo savo prasmę. Šiandien yra įprasta naudoti apie 5 vestuvių rankšluosčius, kurie naudojami kaip amuletai. Šie produktai tampa magiški dėl pasirinktos siūlų spalvos, siuvinėtų simbolių ir jų vietos ant medžiagos.

 • Po kojomis. Ši galimybė yra būtina vestuvių metu. Iš pradžių jaunoji pora stovėjo tik ant kelio, tačiau tradicijos pasikeitė, ir šiandien ji gali stovėti ant jo ir kojų. Dėl šios priežasties neturėtumėte vaizduoti balandžių ar gulbių ant tokio rankšluosčio, nes šie paukščiai simbolizuoja sutuoktinius. Yra ženklas, kad tapę pėdomis ant siuvinėto rankšluosčio, galite lašinti savo laimę. Rankšluosčiai po kojomis neturėtų būti dekoruoti nėrinių įdėklais ar tikzhkami. Geriau jį papuošti gėlių ar geometrinių formų.
 • Už vestuvių piktogramą. Ši rūšis taip pat vadinama bozhnik. Šie rankšluosčiai pakabinami ant piktogramų, kurias tėvai naudoja savo vaikų palaiminimui prieš kurdami naują šeimą. Joms būdingos ryškios spalvos, kuriose vyrauja raudona gija. Prabangus dizainas suteikia jiems gerovę ir rafinuotumą. Paprastai jie puošia gėlių motyvus ar geometrines figūras. Nuotakos galimybė dažnai yra papuošta rožėmis, šakų šakelėmis, bet ant būsimo vyro, kuriam pavaizduoti ąžuolo lapai ir vynuogės.
 • Dėl kepalų. Šis rankšluostis vadinamas svetingu, nes jis yra kepalas ir druska. Būtent tokie atributai tėvai po vestuvių susitinka su jauna šeima. Čia nėra jokių apribojimų, todėl rankšluostį galima papuošti įvairiais ornamentais ir raštais.
 • Susieti sutuoktinių rankas. Toks sąjungininkas rushnyk yra jaunimo, vienybės, laimės ir meilės ryšių stiprybės personifikacija. Paprastai šie produktai yra dekoruoti gėlių ornamentais, jaunų žmonių vardais, laimės ir meilės norais. Paprastai jaunavedžių rankos apgaubtos ceremonijos metu bažnyčioje ar registro biure. Nėra jokių spalvų apribojimų.
 • Valdyba Šie produktai yra dideli. Jie naudojami stalo dekoravimui. Paprastai jie yra pagaminti iš plokštelės audinio, šiurkščiavilnių kalio, drobės ar kanapių lino. Spalvų sprendimus ir modelius galima keisti. Jie dažnai puošia gėles, paukščius, vynuoges.

Kaip pasirinkti?

Idealus variantas yra vestuvių vestuvių rankšluosčių gamyba. Ši pareiga visiškai priklauso nuo nuotakos pečių. Mergaitė turėtų būti apdovanota gaminiu, turintį tik teigiamą požiūrį, taip įkraunama teigiamą energiją. Savarankiškai išsiuvinėti rankšluosčiai negali būti lyginami su įsigytais rankšluosčiais. Tačiau, jei nuotaka neturi laiko ar gebėjimo siuvinėti, tuomet turėtumėte užsisakyti produktus iš profesionalų arba įsigyti paruoštą versiją specializuotoje parduotuvėje.

Renkantis staliaus plaktuką, turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą ekspertų rekomendacijų.

 • Verta rinktis ne tik produkto kainą ir išvaizdą, bet ir atsižvelgti į kitus rodiklius. Pvz., Drobė turi būti kieta - būtina išskirti parinktis paprasčiausiai ar pelkėmis. Renkantis dydį, jums reikia padalyti iš ilgio ir pločio septyni. Siuvinėjimas daugiausia turėtų būti gaminio kraštuose.
 • Būtina teikti pirmenybę rankšluosčiams, dekoruotiems žiedais, paukščiais, gėlėmis, medžiais. Tokias galimybes galima naudoti iškilmingai ceremonijai tiek bažnyčioje, tiek registro biure. Ir nepamirškite, kad visur buvo kryžiaus ženklas.
 • Prieš perkant produktą turite patikrinti kokybę. Jo kraštai neturi būti nuplėšti ar išjungti. Abi pusės turėtų būti tos pačios, nes pripažįstama, kad priekis yra žmonėms, o neteisinga pusė - Dievui.
 • Geriausias kepalas yra rankšluostis, kurio centre bus kepalas, todėl neturėtų būti siuvinėjimo. Paprastai gaminio kraštuose yra siuvinėjimas.

Kaip papuošti savo rankas?

Vestuvinis rankšluostis, papuoštas jūsų rankomis, visada atrodo gražus, nes jis įgyja ypatingą prasmę jaunajai porai: nuotaka įneša šilumą ir meilę. Dažnai jie gaminami kaip nominali, nes siuvinėti pavadinimai ant gaminio tampa originalūs. Vestuvių rankšluosčiai gali būti papuošti karoliukais. Jie atrodo labai iškilmingi ir elegantiški, tuo pačiu praleidžiant mažiau laiko ir pastangų.

Tačiau daugelis vis dar laikosi tradicijos siuvinėti ją kryželiu, nes šis dygsnis buvo naudojamas nuo seniausių laikų. Šiandien internete galite rasti daugybę programų, kurios palengvina kūrybiškiausio ornamento ar modelio vertimą. Taip pat galite įsigyti paruoštas schemas specializuotose parduotuvėse. Pasirinkimas lieka kapitonui.

Gražūs pavyzdžiai

Kepalui stalo plaktukas, dekoruotas užrašu „duona ir druska“, būtų puikus sprendimas. Raudonos ir juodos spalvos siūlai puikiai suderinami vienas su kitu, nors dažniausiai naudojamas raudonas. Toks produktas nesiskiria modelio tobulinimu, bet atrodo labai švelnus ir mielas.

Šis vestuvių rankšluostis bus puikus pasirinkimas vestuvėms. Gulbės, du žiedai ir gėlių ornamentai puikiai papildo vienas kitą. Produktas atrodo turtingas, iškilmingas ir stilingas.

Vestuvių rankšluostis piktogramai skiriasi nuo nuotraukos dydžio ir ryškumo. Lapai, uogos, gėlės ir paukščiai suteikia gaminiui gerovę, suteikia meilę ir laimę.

Kaip padaryti rankšluostį, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys