Vestuvės

Vestuvių ženklai ir papročiai, kuriuos reikia prisiminti

Vestuvių ženklai ir papročiai, kuriuos reikia prisiminti

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Pasirinkite atostogų datą
  2. Sutuoktinių rungtynės
  3. Ženklai su atributais
  4. Kaip sumažinti neigiamų reiškinių poveikį

Yra didžiulis įvairiausių vestuvių ženklų. Jų stebėjimas ar ne, yra asmeninis dalykas, tačiau verta pasiklausyti šių įsitikinimų. Galbūt tai padės išvengti nemalonių situacijų santuokoje.

Pasirinkite atostogų datą

Visi žino, kad gegužės mėn. Vestuvės žada nieko gero - jauni žmonės visą gyvenimą susitrauks vienas su kitu, bet nedaugelis žino, kad yra dar viena populiari išmintis apie likusius 11 mėnesių, kuris lemia palankias ir nepalankias dienas mylintiems žmonėms vienyti. Taigi, sausio mėn. Vestuvės žada greitai atskirti nuo jūsų mylimojo. Vasario santuoka, priešingai, žada ilgą ir laimingą gyvenimą. Jei mergaitė susituokia kovo mėnesį, ji pasmerkia gyvenimą užsienio žemėje - greičiausiai ji turės išvykti po savo sutuoktinio, iš miesto ar net iš šalies. Balandžio mėnesį prasidėjęs šeimos gyvenimas yra panašus į šį mėnesį - tai šiltas ir saulėtas, kartais drumstas ir kartais liūčių.

Įspėjimai apie gegužės mėn. Santuokas yra visiems žinomi - nėra sutapimas, kad šiuo metu norinčių pasirašyti žmonių skaičius yra minimalus. Birželio jaunavedžiai prognozuoja ilgą gyvenimą kartu, praleido meilėje ir supratime. Liepos mėn. Tuokiasi ar susituokę gyvena laimingai, bet jų prisiminimai vis dar yra saldūs ir rūgštūs, šeimyniniame gyvenime yra gerų laikotarpių, o ne sėkmingiausi. Jei susituoksite rugpjūčio mėnesį, sutuoktinis taps ne tik ištikimu meilužiu, bet ir geriausiu draugu. Geras variantas yra rugsėjo mėn. Vestuvės - šiuo atveju jūsų gyvenimas bus ramus ir ramus.

Tiems, kurie susituokė spalio mėnesį, verta pasirengti sunkumams. Šeimos gyvenimas nebus lengvas, tačiau kartu sutuoktiniai sugebės patirti painiavą. Lapkritis yra geriausias mėnuo tiems, kurie svajoja apie didelį šeimos turtą. Tačiau nuo gruodžio mėn. Santuokos nėra verta laukti ypatingų pinigų, bet meilė tarp vyro ir žmonos kasmet augs ir augs. Žinoma, tokios prognozės gali būti laikomos juokais, bet jūs taip pat galite tikėti - tai nėra atsitiktinumas, kad maksimalus vestuvių skaičius patenka į vasaros mėnesius ir pirmąjį rudenį.

Sutuoktinių rungtynės

Atskirai sutelksime dėmesį į įsitikinimus prieš vestuves, būtent dėl ​​bendravimo ypatumų. Pagrindinis vaidmuo šioje veikloje yra priskirtas žaidėjui, kuris, kaip jis buvo, vadovaus visą procesą. Čia svarbu pasirinkti tinkamą kandidatą - jis turi būti suaugusysis, gerbiamas, visada šeima ir, pageidautina, su vaikais. Jūs neturėtumėte išsiskyręs žmogus ar našlys kaip piršlys - tai labai blogas ženklas. Kalbant apie pačią rungtynes, taip pat yra daug papročių ir tradicijų, po kurių žada sėkmės šeimos gyvenime. Vestuvė turėtų patekti į nuotakos namą pirmąją, tada piršlybę, o tada visus kitus renginio dalyvius.

Nerekomenduojama nuimti dangtelio nuo galvos, kol merginos tėvai pakvies savo svečius sėdėti prie pietų stalo. Jei tai neįvyksta - tai reiškia, kad tėvai aiškiai nurodo, kad atsisako jaunikis.

Yra vienas labai įdomus ženklas. Tai bus labai palankus ženklas, jei seniausias vyrų svečias pavogtų šaukštą. Tokiu atveju artimiausiu metu jaunikis galės tapti būsimo sutuoktinio namuose. Tačiau vestuvės nėra vagystės vieta, todėl po trijų mėnesių šaukštas turi būti dedamas į tą vietą, iš kurios jis buvo paimtas.

Jei tie vyrai, kuriuos ji nenori matyti kaip savo vyrus, nuolat vilioja moterį, ji turėtų surengti nedidelę ceremoniją, kad pritrauktų tinkamą jaunikį. Norėdami tai padaryti, reikia tyliai nuplauti Wooinger batus, tada nuplaukite rankas tuo pačiu vandeniu ir tada šnabžda šiuos žodžius: „Į savo gyvenamąją vietą kito jaunikio namuose atnešite įspūdį“. Ši frazė turi būti pasakyta tris kartus, o tada batus šliaužkite judėjimo kryptimi tris kartus pagal laikrodžio rodyklę.

Kad nuotakos tėvai su jaunikiu susitartų dėl vestuvių, mergaitė visada turi įdėti seną ir naują dalyką, taip pat batus, paimtus iš draugo. Liaudies tėvams nerekomenduojama pamokyti penktadieniais ir šeštadieniais, taip pat nevalgius, be to, gegužės mėn. Jaunikis laikomas nepalankiu laikotarpiu, tačiau balandžio mėn.

Ženklai su atributais

Išvaizda

Vestuvių suknelės pasirinkimas taip pat turi savo įsitikinimus, kuriuos geriausia laikytis, jei norite, kad gyvenimas būtų ilgas ir laimingas. Vestuvės mergaitė tikrai turėtų apsirengti suknelę, o ne sijonus ir megztinius, kitaip pora netrukus gyvena atskirai. Būsimas vyras neturėtų matyti savo nuotakos vestuvių suknelėje iki santuokos momento, jei taip atsitiks - vestuvės gali pertraukti. Jei norite, kad jūsų šeima taptų mylima ir stipri, tada neparduokite savo suknelės, geriausia jį laikyti visą savo gyvenimą. Beje, pirkti suknelę taip pat nėra geras ženklas - daugelis teigia, kad šiuo atveju jaunuoliai gyvena labai prastai. Be to, daugelis teigia, kad vestuvių suknelė išlaiko savo buvusio savininko likimą, ir ji gali eiti į savo naująjį savininką, kuris ne visada yra geras, ypač jei jaunimas buvo nepatenkintas santuoka.

Taigi, kad nė vienas svečias nesuteiktų mergaičių vestuvių metu, ant dygsnio turėtų būti du ar trys siūlės su mėlynais siūlais. Suknelė pageidautina siūti balta. Jei tu susituoksi raudonu drabužiu - jis perkelia dažnius konfliktus. Žalia suknelė žada didelius finansinius sunkumus, tačiau auksinis, priešingai, reiškia patogų ir prabangų gyvenimą sutuoktiniams. Atkreipkite ypatingą dėmesį į batus - tai nebūtinai turi būti uždaryta, kitaip šeima tiesiog bus „basomis“ - tai yra labai prasta, beveik nuskurdusi. Nereikia įdėti į registracijos papuošalus, apsiriboti perlais ar papuošalais. Turėkite omenyje, kad papuošalai, kurie yra su vestuvių suknelė, turėtų būti seni, geriausiai priklausantys anksčiau susituokusiai moteriai, kuri vyko kaip laiminga žmona ir vertinga motina.

Svarbus ženklas susijęs su nuotaka. Čia liaudies įsitikinimai yra kategoriški - draudžiama dėvėti visą šventinį aprangą prieš vestuves, o dar labiau, kad būtų parodyti tokiu būdu priešais didelį veidrodį - tada vestuvės gali būti tiesiog sudaužytos. Žinoma, mergaitė visada turi būti tikri, kad ji atrodo tobula, jai sunku vertinti savo stilių be bandymo, bet jūs galite pereiti į mažą triuką - pabandykite ant savo suknelės su šydu be jokių mažų priedų, tarkim, be pirštinės.

Mūsų protėviai tikėjo, kad mergaitė neturėtų būti savo būstinėje, kad paruoštų ir apsirengtų vestuvėms. Tuo pačiu metu nebūtina, kad vardo vardas būtų prieinamas rengiant suknelę šalia. Geriausia, kad nuotaką padėjo šeimos moteris, kuri buvo ištekėjusi ne mažiau kaip 7 metus. Pati santuokos ceremonija svečiai neturėtų net pabandyti ištaisyti mergaitės aprangos, tai paskatins tai, kad po to pašaliniai asmenys dažnai trikdo poros asmeninį gyvenimą. Suknelė, be abejo, turi būti pailginta - trumpi drabužiai rodo, kad santuoka taip pat bus trumpa. Kad meilė tarp jaunimo būtų kuo stipresnė, jums reikia siūti suknelę meilės lape.

Mergaitės suknelėje turi būti lygus skaičius mygtukų, kitaip, atsižvelgiant į ženklus, sutuoktinis labai dažnai pasikeis.Mergaitė jokiu būdu neturėtų apsivilkti savo suknelės - ji tiesiog sieks savo laimę. Yra daug ženklų, susijusių su šydu. Iš pradžių, kaip ir suknelė, ji neturėtų būti skiriama kitiems: nei duoti, nei išsinuomoti, nei net pabandyti. Šis galvos apdangalas laikomas talismanu, kuris apsaugo moterį ir jos negimusį vaiką nuo nepatogių minčių, žalos ir blogos akies. Vėliau šydas dažnai transliuojamas į vaiko lovą arba supakuojamas, jei kūdikis yra kaprizingas. Jei nėra šydo, tada talismano vaidmenį atlieka kišenė, įterpta į vestuvių suknelės ar mažos monetos apvalkalą.

Dėl jaunikio drabužių yra ir ypatingų įsitikinimų. Taigi jauni žmonės neturėtų dėvėti peteliškės, o ne kaklaraiščio, tai reiškia, kad jis pakeis savo sutuoktinį nuo pirmųjų santuokos dienų. Mėlynas kostiumas rodo tą patį. Jei vyras dėvi žalią kostiumą, žmonės aplink jį juokiasi savo šeimai. Geriausias variantas laikomas juodu, kuris numato meilės jūrą kartu. Baltas kostiumas vestuvėse atrodo labai gražus. Tačiau šis pasirinkimas yra nesėkmingas - tokie drabužiai prognozuoja dažnius negalavimus ir gana trumpą gyvenimą.

Nuotakos puokštė

Vestuvių puokštė ne tik yra dekoratyvinė funkcija, bet ir daug įdomių tradicijų ir papročių. Žmogus neturėtų duoti nė vieno savo draugo mergaitei skirtą puokštę net kelias sekundes. Manoma, kad šiuo atveju tas, kuris laikė gėles ir turės moterį. Nuotaka turėtų būti laikoma jai visą dieną, nesuteikiant jam iš rankų, net valgio metu jis visada turėtų būti šalia jos ant stalo. Vienintelis žmogus, kuris per kelias minutes gali pasitikėti gėlėmis, yra jauna motina. Jei nepaisysite šio papročio, negalite matyti laimingo gyvenimo.

Jei gėlės patenka į grindis, artimiausiu metu šioje namuose įvyksta dar viena santuoka, o kitas, kuris suranda puokštę pačioje ceremonijos pabaigoje, suras sutuoktinį.

Vestuviniai žiedai

Žiedai yra ne tik simbolis, žymintis tam tikrą šeimyninę padėtį, bet ir galingas amuletas, kuris apsaugo šeimą nuo visų problemų, kurios gali pakelti savo kelią. Labai svarbu, kad sutuoktiniai niekada nesuteiktų savo žiedų, net ir tiesiog pabandyti. Šie daiktai turėtų priklausyti tik dviem iš jų, kitaip bus visiškas nesutarimas šeimoje. Bet dėžutė iš jų, mergaitė gali duoti savo geriausį draugą, jei ji nėra vedusi, o jauni žmonės niekada neliečia jos. Ir, žinoma, pabandykite kuo skubiau keistis žiedais - jei apdaila krinta, ji sukelia problemų ir rūpesčių santykiuose.

Akiniai ir šampanas

Pripažįstama, kad vestuvėse jaunuoliai turi du stiklų rinkinius - pirmasis sumuštas iškart po geriamojo gėrimo „ant sėkmės“, antrasis - daugelį metų saugomas kaip vertingas reliktas, o tik vyras ir žmona gali iš jų gerti. Tokia tradicija grįžta į gilias senovės šaknis - tada buvo manoma, kad skaldytų stiklų garsas veda visą blogį. Beje, ant skeveldrų netgi galite pasakyti likimo negimusio vaiko grindims - jei dauguma jų yra didelės, tada berniukas bus gimęs pirmiausia, o jei akiniai suskirstomi į mažus gabalus - tai mergaitė.

Ypatingai svarbu vestuvėse yra šampano buteliai, vadinami „buliais“. - Tai du laivai, sujungti juosta. Jie turėtų laikyti visas vestuves, kad nė vienas iš jų nebūtų gėręs iš jų. Pirmasis atidaromas tik kalio vestuvėms, o antrasis - ilgai laukto vaiko išvaizda. Toks įdomus vardas buliai gavo iš pietinių Rusijos regionų papročių, kur jauniems žmonėms tradiciškai buvo pristatyta karvė ir bulius vestuvėms. Toks gestas simbolizavo jungtinio ūkininkavimo pradžią, taip pat vyrų ir žmonos derlingumo norus ir ankstyvą pirmagimio išvaizdą.

Kepalas ir pyragas

Ankstesniais metais vestuvės jaunikio namuose turi būti kepamos kepaluose.Kaip taisyklė, visi jo vedę giminaičiai vadovavo jaunų motinų. Vaikams, našlėms ir išsiskyrusioms moterims nebuvo leista šiam veiksmui, manoma, kad šiuo atveju jie gali perduoti savo likimą jauniems. Kad būtų išvengta blogos akies, po kepimo ir pačios vestuvių, ši duona buvo laikoma specialiu rankšluosčiu, patikėta pasidalinti ja su jaunų krikštynais, o kiekvienas svečias turėtų paragauti šventinės kepurės. Manoma, kad jis buvo apdovanotas stebuklinga galia, todėl vaizdavo įvairius simbolinius modelius.

Privalomas vestuvių sutikimas yra tortas. Pora supjaustė jį be nesėkmės, padėdama vieni kitiems, kad jie, kaip ir dabar, sudarytų pagrindą bendram visų sunkumų sprendimui. Paprastai moteris jį pjauna, o žmogus jį palaiko - tai reiškia, kad vyras visada ir viskas remia savo žmoną. Beje, tas, kurio ranka pjovimo procese didės, bus šeimos galva. Jei tortas padalija tik vieną iš sutuoktinių - tai sukelia dažnus ginčus ar net vaikų. Pirmasis kūrinys būtinai pateikiamas naujai sukurtam sutuoktiniui, o antrasis - savo partneriui, po kurio gydymas yra platinamas apskritime. Svečiai turėtų tai valgyti, bent šiek tiek įkandimo. Tai žada sėkmės jaunajai šeimai, taip pat kiekvieno svečio asmeninę laimę.

Jei perkeliant ar pjaustant tortą, jis buvo nutrauktas - tai yra skyrybų, ir iniciatorius bus tas, kuris negalėjo laikyti desertą savo rankose. Nesusituokę svečiai vestuvėse tikrai turėtų palikti mažą pyragą ir valgyti savo gabalėlį prieš miegą, o likusius trupinius sudėti ant čiužinio pagal pagalvę - yra suvokimas, kad šiuo atveju mergaitė galės pamatyti savo būsimą vyrą sapne. Kartais tešlos kepami žiedai, širdys ir pasagos - šiuo atveju visi, kurie juos gauna, per metus laimės. Prietarai vestuvių dieną ir po jos

Vestuvių dieną žmogus tikrai turėtų atnešti savo rankas per savo slenkstį - manoma, kad tada ji niekada nenori grįžti iš savo vyro atgal į tėvų namus. Jei pakeliui į tapybą ar bažnyčią sutiksite laidotuvę - geriau kreiptis į kitą kelią, kad nesukeltumėte nelaimės. Vestuvių dieną mama turi perduoti dukteriui savo paties dalyką, kurį jaunuoliai visada turėtų laikyti tikra relikvija, kitaip jūs negalite matyti jos gerovės. Labai geras dalykas bus vestuvės lietaus dieną.

Jokiu būdu jauni žmonės neturėtų būti fotografuojami atskirai šią dieną - tai greitas atskyrimas. Jei jaunuolis suklupo kelyje į registro biurą - todėl jis nėra visiškai įsitikinęs savo sprendimu. Jokiu būdu nuotakos draugai negali stovėti priešais veidrodį - jei taip atsitiks, tuomet ši mergina anksčiau ar vėliau veda jauną vyrą. Tas pats galioja ir jaunikio draugams. Jei sutuoktinių draugai pradės plauti indus, tai reiškia, kad jie tikrai ginčys.

Kad jaunoji šeima neturėtų jokio nusikaltimo, vyras ir žmona turi laužyti plokštę ant savo namų slenksčio ir kartu pažeisti fragmentus. Skleisdami jaunuolių lovos lovą, pagalvės turėtų būti dedamos taip, kad pagalvės užtektų tarpusavyje, šiuo atveju pora gyvena laimingai. Jei ceremonijos metu bet koks apdaila nukrito nuo nuotakos, tada vyras turės išleisti visą savo gyvenimą, kad įsigytų naujus savo sutuoktiniui. Kad gyvenimas taptų kuo laimingesnis, ji turi šiek tiek verkti savo vestuvių dieną. Svarbu, kad naujai pagaminti sutuoktiniai nevalytų iš to paties šaukšto - tai yra dažnas nepasitenkinimas vieni su kitais.

Kaip sumažinti neigiamų reiškinių poveikį

Jei kažkas atsitiko su jumis vestuvėse, kad, remiantis populiariais įsitikinimais, pranašauja bėdos, jūs neturėtumėte joje gyventi.Kiekvienas ženklas yra tik legenda, todėl pabandykite iškasti giliau ir išsiaiškinti, iš kur kilo ši tradicija. Pavyzdžiui, ženklas, kad prieš tapybą neįmanoma žiūrėti į vestuvių suknelę. Pagalvokite, nes kiekviename registro skyriuje yra daug veidrodžių, ir mažai bent vienas jaunuolis galėjo išvengti trumpo žvilgsnio. Ir kadangi dauguma jų yra laimingi vedę, todėl neturėtumėte būti išimtis.

Dėl vestuvių suknelės pardavimo - verta paminėti istoriją. Ankstesniais metais apranga buvo labai brangi ir tapo jaunos šeimos nuosavybe, kuri buvo parduota pačiu sunkiausiu momentu, kai skurdas nepaliko kito pasirinkimo. Šiandien, kai galite nusipirkti bet kokį aprangą kitame biudžete, vestuvių suknelė nebeturi tokios vertės, todėl jos pirkimas ir perpardavimas yra gana lengvi. Kalbant apie su sukneliu susijusius ženklus, kiekvienas visada turi savo priešpriešinį argumentą. Taigi neigiamų omenų poveikis paneigia kaiščius, spalvotus siūlus ant hem, dekoracijas, pagamintas iš tam tikrų metalų, ir kitus amuletus.

Svarbu suprasti, kad esmė nėra tokia svarbi kaip jūsų pačios mintys, žodžiai ir darbai. Jie tikrai reikalingi, bet tik patys jaunuoliai bus atsakingi už savo laimę ir savo šeimos ryšių stiprumą.

Apie tai, kokie vestuvių ženklai išsipildo, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys