Vestuvės

Idėjos apdailai ir vestuvių laikymui gamtoje

Idėjos apdailai ir vestuvių laikymui gamtoje

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai ir trūkumai
 2. Šventės vietos parinkimas
 3. Dizaino stilius
 4. Vestuvių vestuvių scenarijus
 5. Vestuvių meniu
 6. Kaip apsirengti svečius ir jaunavedžius?

Vestuvės gamtoje yra puiki galimybė tiems, kurie mėgsta šviežią orą. Tai leidžia atsipalaiduoti nuo miesto šurmulio, mėgautis vasaros, pavasario ar rudens šiluma. Renginys pasirodo stilingas, modernus ir neįtikėtinai patogus. Tačiau reikia atsižvelgti į visus tokių vestuvių niuansus, kad niekas negalėtų užkirsti kelio linksmai šventei.

Privalumai ir trūkumai

Gamtos šventė turi ir privalumų, ir trūkumų. Reikėtų prisiminti įvairius atostogų niuansus. Jei darote viską kokybiškai, vestuvės bus tobulos ir suteiks daugybę ryškių įspūdžių. Pagrindiniai privalumai:

 • lengva ir romantiška jaunavedžių ir svečių nuotaika;
 • jis bus erdvus, ten, kur organizuoti visus svečius ir surengti įdomius bei įdomius konkursus;
 • bet kuriuo metu galite surengti renginį;
 • gebėjimas naudoti fejerverkus, paleisti paukščius, skristi aitvarą ir pasinaudoti įvairiais dekoratyviniais elementais;
 • veiksmingos išvežimo registracijos organizavimas;
 • jums nereikia daug praleisti tokiose vestuvėse;
 • galite skambinti daugeliui žmonių;
 • gražios, elegantiškos gamtos nuotraukos, kurios bus neįprastos ir estetinės.

Be to, ši šventė turi tam tikrų neigiamų savybių:

 • svečius reikia nuvykti į vietą;
 • oras gali pablogėti (pradeda lietus, pučia vėjas);
 • turite užsisakyti maisto pristatymą;
 • ne visi svečiai nori švęsti įvykį gamtoje.

Tikėtina, kad nedideli trūkumai nepažeis didžiosios šventės, kuri apskritai turi daugiau teigiamų savybių.

Šventės vietos parinkimas

Galite pasirinkti absoliučiai bet kurią vietą. Yra daug įvairių teminių vestuvių galimybių.

 • Dažniausiai ateityje sutuoktiniai organizuoja vestuvių ceremoniją parke, nes jį lengva pasiekti. Lengviausia ten patiekti maistą ir pristatyti svečius. Taip pat lengviau rasti vietą palapinei įdiegti. Be to, gali būti patogus ir didelis pavėsinė.
 • Restoranas su parko teritorija yra puiki galimybė. Galite išsinuomoti nedidelę vasaros terasą arba pasimėgauti jaukiame restorane, kur galite gaminti stalus ant oro. Jei būsimieji sutuoktiniai pasirinko šią vietą, tai reiškia, kad jiems nereikia užsisakyti maisto visur, nes restorano virėjai ruošia patiekalus. Dažnai įstaiga turi muziką ir profesionalius pranešėjus, kurie gali padėti organizuoti linksmą šventę, kur vyks šokiai, žaidimai ir konkursai.
 • Jei norite, kad vestuvės taptų romantiškesnės ir neįprastesnės, galite jį praleisti paplūdimyje. Upės kranto ar pajūrio yra būtent tai, ko reikia kūrybiniams asmenims. Daug erdvės, vandens ir vėjo garsas sukuria neįtikėtiną atmosferą, kuri savo ruožtu įkvepia ryškią nuotaiką.
 • Daugiau originalų bus vestuvės, kurios švenčiamos laive. Gamta ir vanduo yra puikus derinys. Būtina išsinuomoti laivą su savo rankomis, kad organizuotumėte gražų dizainą, atitinkantį renginio temą. Šventė yra stebuklinga, nuostabi ir ryški. Svečiai patiks šią idėją. Tai bus geriau, jei laive yra jaukus kabina, kurioje galite slėpti, jei lietus. Taip pat būtina papuošti.
 • Jei norite, kad šventė būtų nepamirštama ir nepaprastai įdomi, tai geriau praleisti šalies istoriniame dvarelyje. Ši parinktis yra ypač sėkminga, jei jaunavedžiai nusprendžia vestuves vestuvių istorijoje. Labai neįprasta ir įsimintina įvykis, turintis gerą scenarijų tokioje vietoje, yra gana lengva organizuoti. Geras poilsis. Fotosesija bus kūrybinga, suteikiant svečiams ir būsimiems sutuoktiniams gražias nuotraukas.
 • Paprastas pasirinkimas vestuvių biudžetui - turistų bazė, kuri yra už miesto ribų. Būtina iš anksto užsisakyti jaukius namus ir susitarti su organizatoriais. Teigiami šio šventės aspektai: švarus oras, natūrali atmosfera, gebėjimas naudoti bet kokį scenarijų. Tačiau yra minusas - gali būti daug uodų, taigi turėtumėte sukaupti specialų įrankį.

Dizaino stilius

Yra daug galimybių neįprastoms ir ramesnėms vestuvėms gamtoje. Jaunavedžiai galės pasirinkti, kas puikiai tinka jų šventei. Geriau rinktis išmintingai, nes stilius sukuria renginio atmosferą.

Piknikas

Pikniko stilius yra gana gera idėja tiems, kuriems reikia, kad vestuvių jaukūs ir ne per griežti. Šią parinktį galite naudoti bet kurioje vietoje: miško, parko ar upės krante. Jis organizuojamas ant žemės, todėl būtina įsigyti daugybę antklodių, šiltų ir minkštų antklodių, kad svečiai jaustųsi patogiai ir patogiai įsikurti. Bet kokiu glade galite rasti didelį, seną ir gražią medį, kuris padengs svečius ir būsimus sutuoktinius po jos paplitusiu vainiku. Taip pat galite naudoti laikinas tentus, kad blogas oras ar deginantis saulė nepažeistų įdomios atostogos. Šventė tampa romantiška ir tradicine.

Havajai

Havajų stilius yra puiki galimybė atostogų vakarėliui. Geriausia organizuoti tokias vestuves paplūdimio krante arba pajūrio kavinėje, atvirame ore. Viskas puošta šviesia ir turtinga. Renginys bus nepamirštamas ir originalus.

Noble

Jei sutuoktiniai norėjo padaryti vestuves tauriuoju stiliumi, rekomenduojama romantišką kamuolį surengti senovės tradicijoje. Ponios galės jaustis kaip tikros princesės vešliuose ir grakštuose drabužiuose, o vyrai taps drąsūs ir drąsūs riteriai. Norint sukurti reikiamą palydą, turite naudoti vežimą su žirgais, kurie atneš būsimus sutuoktinius ir svečius aplink miestą ar už jo esančią sritį. Turite organizuoti atostogas pilyje arba istoriniame dvare. Pastatai turi būti erdvūs ir dideli.

Vestuvės pasirodo paslaptingos ir paslaptingos, suteikiančios svečiams ir pagrindiniams vestuvių veikėjams įspūdžius ir emocijas. Svarbu galvoti apie kiekvieną mažą dalyką, teisingai parašyti scenarijų ir daryti viską, kaip įmanoma tiksliau. Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kad tokioje atostogoje turėtų būti originalūs patiekalai ir maloni lyrinė muzika.

Rytai

Vestuvės Rytų stiliuje - nepamirštamos atostogos, neįtikėtinai atmosferos ir įdomios. Kad įvyktų toks įvykis, turite išsinuomoti erdvią palapinę ir nusipirkti daug įvairių reikmenų. Jaukios mažos pagalvės, lovatiesės, siuvinėtos išgalvotais modeliais, kūrybinės lempos, žvakės. Norėdami gauti daugiau draugų, galite naudoti kaljaną. Vestuvės švenčiamos ant grindų, bet prieš tai turėtumėte paruošti specialias kates.

Boho

Jei vestuvės turėtų būti tarsi pasakos, geriau rinktis boho stilių. Svarbiausia yra atsižvelgti į tai, kad šis stilius turi gerą skonį. Viso dizainas turėtų būti natūralus, natūralus ir erdvus. Geriau naudoti natūralias spalvas. Etniniai motyvai - viena iš tokių švenčių savybių. Dažniausiai tokios vestuvės randamos švelniuose ir romantiškuose dalykuose, kurie mėgsta viską stebuklingą ir šviesią.

Rustik

Paprastas kaimiškas stilius, leidžiantis jums padaryti atmosferą šilta, jaukus ir jaukus. Svečiai turėtų jaustis patogiai ir atsipalaiduoti. Naudojamas minimalizmas. Informacija turėtų būti paprasta. Natūralumas yra dar vienas būdingas kaimiškas bruožas. Kaip dekoro elementus galite imtis bet kokių galimų įrankių. Pavyzdžiui, nedideli puokštės, pagamintos iš laukinių gėlių. Svečiai ir sutuoktiniai gali apsirengti drabužiais, pagamintais iš natūralių medžiagų.

Vestuvių vestuvių scenarijus

Kaip vyks vestuvės, priklauso nuo žmonių, kurie ją organizuoja. Galite pakviesti į profesionalaus vedėjo ar padoraus ceremonijos šventės šventę arba sukurti savo linksmą ir spalvingą renginį. Jei jums reikia organizuoti ne per didelio masto ir atpalaiduojančią šventę, kuri bus minimalus žmonių skaičius (mini vestuvės), galite pasirinkti lyderį iš pakviestųjų. Leiskite jiems būti linksmu ir aktyviu žmogumi, kuris gali užsidegti šviesią sveiką žmonių širdyse ir maišyti.

Atvykite į įdomų ir neįprastą scenarijų, ar pats būsimas sutuoktinis pats gali. Ji turėtų apimti įvairius konkursus su mielais mažais prizais, įdomia viktorina, kūrybiniais galvosūkiais, ieškančiais dingo nuotakos batų, taip pat daug kitų (tiek ramių, tiek aktyvių) pramogų. Organizatoriai gali naudotis šokėjų, akrobatų paslaugomis, užsisakyti įspūdingą ir žavingą ugnies šou ar muzikantus. Visa tai atneš įvairovę atostogoms ir neleis svečiams nuobodu. Svarbu kreiptis į organizaciją visiškai atsakingai, bet su humoru. Tada jis pasirodys tikrai vertas šventimas.

Vestuvių meniu

Meniu yra labai svarbu atkreipti dėmesį. Vestuvės vyksta gamtoje, todėl turėtų būti užkandžių, kurie ilgą laiką negalės sugadinti šventės.

Kokie produktai turėtų būti ant stalo:

 • kepti, troškinti arba trūkčioti;
 • įvairūs gabalai;
 • saldūs vaisiai;
 • ne pernelyg riebūs sumuštiniai ir canapes;
 • kebabas ir dešros.

Lengviau užsisakyti patiekalus bet kuriame restorane (viskas, išskyrus kebabus). Jie turėtų būti pateikti prieš šventės pradžią. Kad sau būtų sultingas ir kvapnus kebabas, jums reikia įdiegti vidutinio dydžio brizierį, kad jis būtų ruošiamas iš šviežios mėsos priešais svečius. Geras pasirinkimas būtų maitinti banketus, kuriuos darbuotojai gali padėti ruošiant maistą. Nuotakos ir jaunikio nereikės nerimauti dėl saldumynų ruošimo ir tinkamos, gražios.

Kaip apsirengti svečius ir jaunavedžius?

Dažniausiai vestuvės gamtoje organizuojamos vasarą ir pavasarį, todėl geriausia rinktis lengvus ir patogius drabužius, kurie bus patogūs. Norint tinkamai apsirengti, verta apsvarstyti renginio stilių. Ekostiliams reikalingi natūralūs audiniai ir daugybė skirtingų dekoracijų ir lankų. Tinkami patalynė ir medvilnės gaminiai. Dėl nuotakos puodelio ar šviesios šifono kokteilis būtų puiki galimybė. Jei norite naudoti papuošalus, turėtumėte pasirinkti neįprastą sagėją, pagamintą iš kubinio cirkonio.

Jei šventė vyksta boho ar kaimiškų stilių, geriau pabandyti ant ilgos suknelės, pagamintos iš lengvos medžiagos, kurios raukšlės teka.

Kiti patarimai:

 • jei lyja, jūs turite dėvėti ilgą aprangą;
 • jei lauke yra pakankamai šalta (organizuojamos rudens vestuvės), turėtumėte rinktis šiltą striukę arba pasimėgauti jaukiu ragu;
 • pikniko stiliaus dėka galėsite apsirengti patogiais ir trumpais drabužiais (todėl svečiai ir būsimi sutuoktiniai nešvarūs, pamergė gali dėvėti džinsinio džemperis arba kelnę);
 • verta atmesti ploną kirpimą ir aukštą kulną;
 • Jei vestuvės organizuojamos paplūdimyje, jums reikia dėvėti šlepetes, kurios yra lengvai nuimamos ir dėvimos.

Kaip organizuoti vestuves gamtoje, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys