Vestuvės

Papuošalai vestuvėms: kas yra ir kaip juos padaryti savo rankomis?

Papuošalai vestuvėms: kas yra ir kaip juos padaryti savo rankomis?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kokius priedus reikia vestuvėms?
 2. Žiedo pagalvėlė
 3. Krištoliniai stiklai lūžimui
 4. Liudijimų aplankas
 5. Kvietimai svečiams
 6. Bridesmaids raišteliai
 7. Sėdėjimo kortelės
 8. Stalo dekoravimas: žvakės, puokštės
 9. Pinigų dėžutė
 10. Akinių ir butelių dekoras
 11. Automobilių apdaila
 12. Salės apdaila
 13. Photozone
 14. Popieriaus gaminiai ir juostos
 15. Karoliukai

Vestuvių organizavimas apima daug problemų. Noriu, kad viskas būtų tobula. Kiekvienas mažas dalykas čia vaidina svarbų vaidmenį. Todėl verta pamąstyti ne tik apie vestuvių suknelę ir banketą, bet ir apie tuos papuošalus, kurie sukurs šventinę atmosferą.

8 nuotrauka

Kokius priedus reikia vestuvėms?

Galbūt jūs neturite idėjos, kiek reikia aksesuarų ir papuošalų vestuvėms organizuoti. Jūs sakysite, kad jūs tai darėte be jokio būdo. Taip, bet šiandien daugelis porų vykdo temines vestuves.

Net spalva gali būti pagrindinis visos šventės leitmotas. Kartu svarbu, kad kiekviena detalė atitiktų tam tikrą tendenciją.

Todėl suprasime, kokie aksesuarai ir papuošalai reikalingi vestuvėms. Kad neužmirštumėte nieko, užsirašykite visus vestuvių etapus ir nustatykite, kas yra būtina kiekvienam iš jų. Pasiruošimas vestuvėms apima ir svečių, kurie turi duoti gražių kvietimų, buvimą.

Nuotakos kaina:

 • paketo projektavimas;
 • puokštė nuotakai ir ateities motinai;
 • nuotakos buto, kuriame bus išpirkta, registracija.

Ceremonija registro biure:

 • žiedo pagalvėlė;
 • santuokos liudijimo aplankas;
 • akiniai laužymui.

Banketai:

 • salės apdaila;
 • atostogų lentelė;
 • arka;
 • nuotraukų šaudymo sritis;
 • akiniai nuotakos ir jaunikiams;
 • puošti buteliai;
 • dėžutė pinigams;
 • sėdimosios kortelės;
 • žvakės.
9 nuotrauka

Žiedo pagalvėlė

Tai yra aksesuaras, kuriuo žiedai bus suteikiami jaunuoliams santuokos metu. Tai gerai, jei neparengiate jo iš anksto. Registrų biuro atstovai Jums pasiūlys standartinį gražų lėkštę, ant kurios guli žiedai. Toks priedas tarnaus ne tik pačioje ceremonijoje, bet ir sukuria nuostabų foną nuotraukų žiedams.

Bet jei norite pabrėžti individualų savo šventės pobūdį, galite siūti savo rankomis. Čia nėra nieko sudėtingo. Pakanka pirkti gražią medžiagą ir nėrinius. Pagalvė gali būti pagaminta ne tik kvadratine ar stačiakampio formos. Taip pat širdis gali būti labai populiari forma. Tai akcentuos šio momento romantiką. Neleidžiami ir specialūs variantai, atitinkantys jūsų dalyką (korpusai, natūralios medžiagos vazos ir kt.).

Krištoliniai stiklai lūžimui

Norėdami pertraukti akinius „dėl sėkmės“, tai maloni ir įspūdinga tradicija. Tam reikia paruošti patiekalus iš anksto. Kažkas pasakys, kad labai gaila mušti brangius kristalus. Tuomet šį procesą galite kūrybiškai pasiekti. Pavyzdžiui, įsigykite nebrangius akinius arba paimkite porą iš esamo rinkinio ir papuoškite juos specialiais dažais, rhinestones ir kitais elementais. Priklausomai nuo pasirinktos temos, piešinių brėžiniai gali pakartoti pateiktą stilistiką. Klasikiniam scenarijui bus tinkamos nėrinių imitacijos ir gražios baltos juostelės.

Liudijimų aplankas

Po to, kai registro biuro atstovas jums suteiks prestižinį dokumentą, turėsite jį investuoti kažkur, kad jis nedvejodamas ar netektų. Parduotuvėse parduodami standartiniai santuokos registracijos pažymėjimai. Bet niekas neleidžia jums padaryti savo.

Kad supaprastintumėte užduotį, galite nusipirkti tuščią su multiforo ir papuošti savo pačių valia.

Ateityje šis dokumentas jums reikės daugiau nei vieną kartą, todėl įsitikinkite, kad dekoras buvo tvirtai pritvirtintas. Kietame aplanke bus labai patogu nešiotis su savimi maiše, bet jei ant jo yra daug karoliukų, rhinestones ir pan. Šiam tikslui tikslingiau naudoti standartinį aplanką arba kampą, o namuose vėl galėsite įdėti pagrindinį šeimos dokumentą į elegantišką įvyniojimą.

Kvietimai svečiams

Paruoštas parinktis galima įsigyti bet kurioje parduotuvėje, kurioje parduodami atvirukai. Bet tai gana banali ir prozaška. Galų gale, jūs pats norite, kad jūsų vestuvės nebūtų panašios į kitas. Taigi pradėkite nuo kvietimų. Padarykite juos sau. Jums reikės gražaus storio kartono, nėrinių ir kitų dekoratyvinių daiktų (neprivaloma).

Spausdinkite tekstą ant gražaus popieriaus ir įklijuokite į kartono ruošinius. Išorinė pusė gali būti papuošta nėriniais ir gražiais satino juostelėmis. Tai tik viena iš galimybių. Kas bus jūsų unikalus kvietimas, priklauso tik nuo jūsų vaizduotės ir noro. Jūs galite kūrybiškai kreiptis į paties kvietimo teksto sudarymą, o ne tik įrašyti santuokos datą ir laiką.

Norėdami pabrėžti individualumą, galite naudoti jaunų žmonių nuotraukas. Jie gali būti tiek kvietime, tiek išorėje.

Bridesmaids raišteliai

Bridesmaidų paskyrimo tradicija atėjo pas mus iš Vakarų ir jau sugebėjo įsikurti. Nors šiandien liudytojai neturi tokio svarbaus vaidmens, kaip ir anksčiau, juos sėkmingai pakeičia bridesmaidų armija. Norėdami išryškinti jų statusą, jie suknelė tos pačios (ar panašios stiliaus ir spalvos) suknelėje. Iš rankų jie taip pat susiejo tam tikrą apdailą - keliaraišį. Jie visi yra vienodi.

Jūs galite juos patys. Tuo pačiu metu jie puikiai tinka spalvai ir stiliui su vaizdu ir bendra vestuvių tema. Tai daugiausia skaidrios juostelės su dekoratyvinėmis gėlėmis.

Jei norite juos patys padaryti, įsitikinkite, kad jie gerai išlaiko ranką ir nesiskaldžia. Iš tiesų, šventės metu draugės aktyviai dalyvaus konkursuose ir šokiuose.

Sėdėjimo kortelės

Specialios kortelės padės išvengti triukšmo ir nepatogių momentų sėdint. Rūpinkitės optimaliu svečių išdėstymu. Galų gale, tik jūs žinote, kas ir yra geriau žinomas ir draugiškas. Būtina atsižvelgti į svečių kategorijas: giminaičius, draugus, kolegas ir kt. Kortelės yra labai paprastos. Net be specialių įgūdžių dirbant su redaktoriais. Gražiu šriftu galite parašyti svečio vardą. Būtina išspausdinti ant storo popieriaus ar kartono.

Galimas ir kūrybiškas pasirinkimas. Pavyzdžiui, kai ant stalo ar nedidelės gėlės yra pritvirtinta vardinė plokštelė. Jį galite naudoti kaip stendą, skirtą lazdai su pavadinimu ir saldžiavaisio cukranendriu gražioje auksinėje pakuotėje. Yra daug galimybių. Tik reikia suprasti, kad tokiu būdu jūs ne tik pažymėsite kiekvieno svečio vietą, bet ir papildomai papuošsite vestuvių dekorą.

8 nuotrauka

Stalo dekoravimas: žvakės, puokštės

Be šventinių stalų nustatymo, galite suteikti papildomų priedų, kurie sukurs nuotaiką. Tai gali būti mažos puokštės, puoštos gražiais kaspinais. Jei viskas atsitiks vasarą, galite sutaupyti pinigų ir padaryti nedidelius laukinių gėlių puokštes. Žvakės bus reikalingos ne tik stalo dekoravimui, bet ir simbolinei „namų“ tradicijai. Juos galite padaryti patys, apsilankę ar matydami meistriškumo klasę jų gamyboje, arba galite nusipirkti įprastą žvakę ir papuošti.

Pinigų dėžutė

Nesvarbu, kaip jis yra, dauguma svečių nori duoti pinigų. Taip, o jaunoji šeima praleido šventei, lėšos bus naudingos.Žinoma, galite tiesiog surinkti visus pinigų vokus ir saugiai juos paslėpti, arba šiam tikslui galite sukurti specialų langelį. Jis nuves jį į kai kuriuos konkursus. Pavyzdžiui, „perkant“ vestuvių tortą. Sutinku, jis atrodys labiau estetiškai malonus ir elegantiškesnis nei paprastas pinigų rinkimas tamada. Kaip tiksliai tai padaryti? Jis gali imituoti krūtinę ar malonų banką.

Atkreipkite dėmesį, kad jo dydis turėtų būti gana didelis, nes pinigai yra specialiuose vokuose. Ir jie gali būti standartinės sąskaitos dydžio arba atviruko forma.

Jei namuose turite didelį dėžutę, tai turėsite tik papuošti. Jei tokių nėra, galite jį išimti iš kartono. Jūs galite įsigyti ir nebrangiai paprasta pasirinkti parduotuvėje ir papuošti savo. Stilius turi būti derinamas su bendrąja tema arba būti atvirai šventinis ir vestuvinis.

Akinių ir butelių dekoras

Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas stiklams, iš kurių jaunimas išgers. Jie gali būti išduodami kaip „nuotaka ir jaunikis“. Arba tiesiog papuoškite simbolinius vestuvinius žiedus, baltus balandžius. Į šventę patiekiami buteliai taip pat gali būti dekoruojami. Jūs galite užsisakyti specialias etiketes ir klijuoti jas ant butelio su alkoholiu.

Jūs išmoksite, kaip padaryti butelio dekorą, žiūrėdami šį vaizdo įrašą.

Automobilių apdaila

Didelis dėmesys turėtų būti skiriamas automobiliui, kuriame eiti nuotaka ir jaunikis. Jai galite išsinuomoti gražius volumetrinius lankus, juosteles ir kitus priedus. Tačiau likusios automobilio dalies negalima palikti įprastoje formoje. Paprastai dekoracijos yra pritvirtintos prie durų rankenų, buferio.

Gera medžiaga yra tiulis. Iš jo galite padaryti ir lankai, gėlės. Norėdami tai padaryti, pakanka jį nusipirkti skirtingomis spalvomis ir nepamirškite apie satino juosteles.

Salės apdaila

Jei vestuvės suplanuotos už miesto ribų, galite pasirūpinti palapine ir arka. Nors pastarasis gali būti įrengtas prie įėjimo į salę. Papildyti mažų puokštės interjerą, baro ir pačių stalų dizainą.

Kai kuriuos iš šių elementų taip pat gali padaryti pats, kad nebūtų permokėta ir palaikoma vestuvių tema.

Photozone

Svečiai ir jaunavedžiai gali įrengti specialią nuotraukų zoną. Jis gali būti netgi nedidelis stalas su gražiomis staltiesėmis ir vestuvių dekoru. Taip pat šis vaidmuo yra puiki palapinė.

Vis daugiau ir daugiau porų nori išeiti iš registracijos, ir šis elementas sukurs romantišką atmosferą. Tai lengva įrengti iš paprastų sijų ir lengvo šifono.

Galite įvairinti vestuvių nuotraukas naudodami originalius tūrinius duomenis. Jie yra pagaminti iš putų. Kas tiksliai supjaustė, kiekviena pora nusprendžia pati. Tai gali būti jaunavedžių pavadinimai (arba inicialai), žodis „meilė“ ir žiedai. Neseniai tapo labai madinga rengti savitą užrašą-hashtagą.

Popieriaus gaminiai ir juostos

Taigi, iš šių medžiagų galite sukurti šiuos elementus vestuvėms papuošti:

 • automobilių papuošalai (juostelės ir tiulis bus puiki medžiaga vestuvių procesijai dekoruoti);
 • vestuvių kvietimai: mes jau apsvarstėme jų dizaino parinktis naudojant satino juosteles, nėrinius ir karoliukus (taip pat galite padaryti dekoracijas, naudodami užpylimo metodus)
 • ženklai ant stalo;
 • tvarsčiai ant bridesmaids (jūs negalite padaryti be gražių permatomų juostų);
 • dėžutė pinigams;
 • salės ir stalo apdaila.

Karoliukai

Rankų darbo granulių objektų kūrimas yra gana kruopštus ir subtilus darbas.

Apsvarstykite, kad tam tikri vestuvių aksesuarai yra gaminami dideliu skaičiumi (pagal svečių skaičių).

Galite papuošti žiedo pagalvę su karoliukais arba pridėti prie kvietimų kaip dekoratyvinį elementą. Jūs galite padaryti iš jos ir apyrankes - tvarsčius bridesmaids. Tai gana kruopštus darbas, tačiau rezultatas yra verta. Toks puošimas ilgą laiką išliks kolekcijoje ir primins jums apie šią dieną.Pakanka tyrinėti audimo modelius, o pradinė apyrankė papuošs merginų rašiklius.

     Svarbus vaidmuo tenka smulkmenoms vestuvėse. Jie sukuria tam tikrą atmosferą ir ilgą laiką lieka svečių ir jaunavedžių atmintyje. Paruoškite juos sau ar pasiruošę - kiekviena pora nusprendžia pati. Bet iš tiesų, ir kitu atveju jums reikės parodyti savo vaizduotę.

     Parašykite komentarą
     Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

     Mada

     Grožis

     Ryšys