Vestuvės

Nuotakos ir jaunikio vestuvių stalo dekoravimas

Nuotakos ir jaunikio vestuvių stalo dekoravimas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Registracijos taisyklės
  2. Dekoravimo parinktys
  3. DIY stalo dekoravimo idėjos
  4. Sėkmingi pavyzdžiai

Visas atostogų šventės suvokimas priklauso nuo nuotakos ir jaunikio vestuvių stalo dizaino. Kad būtų sukurta vieta, kuri bus dėmesio centre visą vakarą, paprasčiausias būdas yra kreiptis į profesionalų paslaugas. Tačiau, jei nuotaka ir jaunikis ar kiti jų šeimos nariai sugeba įkūnyti šį grožį savo rankomis, tada jie turi puikią galimybę laisvai pervesti savo vaizduotę ir įgyvendinti savo kūrybines idėjas.

Registracijos taisyklės

Koks bus vestuvių stalo dizainas, priklauso nuo sezono. Galite suorganizuoti atostogas po atviru dangumi arba šiltame kambaryje, kuriame siūlomi tam tikri atmosferos kūrimo būdai.

Taip pat svarbu įvykio apimtis. Vienas dalykas yra organizuoti nedidelį bufetą, o kitas - aukštos klasės šventė visam pasauliui. Entourage galima atlikti tiek brangiai, tiek kukliai.

Norėdami sukurti jaukią atmosferą, svarbus požiūris į verslą.

  • Nuotakos ir jaunikio vieta yra pastatyta centre - ji turėtų būti matoma iš visų banketų salės kampų.
  • Jaunavedžių lentelė turi būti dekoratyviai paskirta siekiant pritraukti dėmesį.
  • Būtina papuošti ne tik jaunų žmonių stalą, bet ir prieš ją esančią erdvę bei už jos ribų.
  • Registracijos metu svarbu stebėti stiliaus vienybę. Dekoratyviniai elementai turi būti derinami su nuotakos suknelėmis ir puokštėmis, jaunikio kostiumu, teminiais atspalviais ir vestuvių atributais.
  • Kai kurie centrinio stalo dizaino elementai turėtų sutapti su svečių stalų dekoru.

„Kokios turėtų būti privalomos apdailos sudedamosios dalys? „- klausimas yra dviprasmiškas. Tai daugiausia siejama su vestuvių ceremonijų tradicijomis, kurios labai skiriasi priklausomai nuo teritorijos, taip pat nuo noro ar nenorėjimo juos stebėti ir nuotaka bei jaunikis.

Taigi, daugelis mano, kad privaloma turėti požymius, tokius kaip vestuvių kepalas, šampano ir degtinės buteliai, taip pat originalūs jaunavedžių puošti akiniai.

Vakarų Rusijoje stalo kompozicija dažnai gaminama iš rudų ar kviečių, puoštų raudona juosta, taip pat du mediniai šaukštai ir Viburnum. Kituose regionuose jie siūlo simbolinius vestuvių ženklus.

Dekoravimo parinktys

Vestuvių stalo dekoras turi atitikti jaunų žmonių nuotaiką. Galite pabrėžti švelnumo ir suvaržymo atmosferą. Norėdami tai padaryti, galite pasirinkti tinkamas spalvas, pvz., Mėlyną arba persikų.

Pompos mėgėjai gali pasirinkti ryškių spalvų dizainą su atitinkamomis dekoracijomis ir atributais.

Gėlės

Paprastai neįmanoma padaryti be gėlių puošiant šventinį stalą vestuvėms. Dažnas variantas yra tada, kai pagrindinis puokštė yra įdėta į centrą, o jo nedidelės „kopijos“ dedamos į kitas lenteles.

Fonas taip pat gali būti dekoruotas atitinkamomis spalvomis. Tam, pavyzdžiui, tinkamos gėlės. Žiemą sukurti vestuvių stalo aplinką galite naudoti spygliuočių augalus su spurgais.

Natūralios gėlės gali būti pakeistos dirbtinėmis, pavyzdžiui, iš plastiko, audinio ar popieriaus. Jei juos paryškinsite naudodami LED lempas, galėsite suteikti kompozicijai turtingą ir sudėtingą išvaizdą.

Kuriant puokštes ir puošmenas iš gėlių svarbu nepaisyti papildymų, tokių kaip juostelės ir karoliukai. Tai gali padaryti, kad tokia apdaila būtų pernelyg sunki, jei ne skonis.

Kalbant apie tam tikrų rūšių gėlių naudojimą, pastaraisiais metais tradicinės rožės ir lelijos vis dažniau nebetinka. Na, jei jie bus naudojami, tai nėra pažįstamų puokštų pavidalu vazose, bet kaip papildymas apvyniojimo šakai ant stalo.

Vasaros vestuvėms galite naudoti elegantišką sodą arba laukinius augalus. Jie gali papuošti stalą, ne tik sukurti kompozicijas vazose, bet ir naudojant skirtingų spalvų puodus, turinčius mažą stiebą.

Audinys

Tekstilės apdaila kartais tampa pagrindu sukurti visą vestuvių stalo kompoziciją. Audiniai sudaro erdvę už jaunų žmonių, stalą ir kėdes. Tūris nustatomas naudojant įvairias flanšus ir raukšles, pabrėžiant audinio ir jo grožio savybes. Draperija gali vaidinti pagrindinį vaidmenį suvokiant vietą, kurioje jauni žmonės sėdi.

Norėdami sukurti lengvumą, galite naudoti tokius audinius kaip nailonas, organza, šifonas ir pan. Natūralūs audiniai, pavyzdžiui, linas arba medvilnė, yra geri. Kartais naudojamas net maišelis. Tai puikiai papildo vestuvių stalo, papuošto kaimišku stiliumi, atmosferą pagal bendrą vestuvių teminę kryptį.

Dėl stalo, kuris yra išleistas klasikinėje versijoje, tinkamesnis nėrinių audinys. Nėrinių audinys atrodo labai elegantiškas, ypač jei jis pagamintas iš stalo „sijono“. Pagal tokią medžiagą paprastai įdėti kitą, veikiantį kaip apatinis sluoksnis. Dėl šios lentelės patogiau naudoti, o per nėrinius jūs negalite matyti kojų.

Renkantis nėrinių audinį, kaip pagrindinį, būtina pasirūpinti, kad nėrinių elementai būtų įtraukiami į nuotakos puokštę ir puošia jaunų stiklų puošmenas.

Jei norite, kad nėrinių naudojimas būtų tik „punktyras“ per šventės vietos apdailą, galite ją apriboti naudojimuisi servetėlėmis, vazų ir krepšelių dizainu ir pan. Svarbu, kad tokie elementai gerai atitiktų bendrą palydovą.

Žvakės

Žvakių naudojimas vestuvių stalui papuošti yra labai geras būdas sukurti intymumo ar paslapties atmosferą. Jie negali net apšviesti iki tam tikro taško, o tinkamas įspūdis jau bus pasiektas.

Papuoškite stalą su skirtingų dydžių žvakėmis, dekoruotomis vienoje dvasioje. Žvakių galimybės šiandien yra daug. Jūs galite juos nusipirkti parduotuvėje arba užsakyti kapitoną, kuris gamina rankas. Žvakės gali būti skirtingo skersmens ir aukščio, spalvos ir dizaino. Jie turi būti sumontuoti ant stabilių paviršių (žvakidės ir platformų), kurios gali užkirsti kelią parafinui patekti į staltiesę arba užsidegti, jei apvirsti.

Geras sprendimas būtų naudoti žvakes, kurios iš esmės yra LED lempos. Jie gali pašalinti būtinybę imtis specialių gaisro priemonių, kai stalas yra papuoštas medžiagomis, kurios gali lengvai užsidegti. Šios lempos atrodo labai elegantiškos. Kartais jie negali būti atskirti nuo natūralių žvakių.

Daugelis žmonių mano, kad kvapiųjų žvakių naudojimas yra geras pasirinkimas, tačiau čia turime nepamiršti, kad kai kurie žmonės gali patirti neigiamą reakciją į šias labai kvapiąsias medžiagas, arba šis kvapas tiesiog greitai pradės kištis. Tai lengviau nenaudoti tokių žvakių ar juos apšviesti tik tam tikru momentu ir labai trumpą laiką.

Kamuoliai

Balionai dažnai tampa vestuvių atributu. Jie teikia įdomių figūrų arkos, vestuvinių žiedų ir puokštės pavidalu. Tokios aviacijos kompozicijos tradiciškai dedamos už jaunavedžių stalo. Jie gali padaryti ir įdėti į stalą.

Rutulių spalvos parenkamos pagal atostogų bendrą spalvų schemą.

DIY stalo dekoravimo idėjos

Atsižvelgdami į jaunų rankų stalo apdailą, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad be bendrosios situacijos suderinimo dekoras buvo patogus.Jo elementai neturėtų užgožti nuotakos ir jaunikio, jie turėtų turėti vietą tyliai judėti, nekeliant pavojaus, kad jie nustumtų vazos, žvakės ir kiti „dekoracijos“.

Galėsite naudoti daug gėlių, kad papuoštumėte sienas už nuotakos ir jaunikio, sėdinčio prie stalo. Iš jų išdėstykite šviesius piešinius širdies, gulbių ir kitų simbolinių kompozicijų pavidalu.

Norėdami padaryti gražų foną, galite naudoti užuolaidas. Jie gali būti padengiami raukšlėmis ir lenkimuose įvairiais būdais, sukurdami arkas ir bangas už jaunavedžių. Gražus, jei audinys teka ir sukuria išsklaidančių debesų efektą.

LED dekoracijas galima naudoti keliose pakopose. Tokioje aplinkoje jaunuoliai gali atrodyti scenoje. Kiekvienas galės juos grožėtis visą šventę.

Įdomus variantas yra naudoti dideles raides iš atskirų popierinių laiškų. Tai gali būti žodžiai „šeima“, „meilė“, jaunavedžių vardai ir pan. Viskas priklauso nuo pačių pastarųjų dienų sutuoktinių norų. Tokie užrašai taip pat yra už stalo.

Kurdami gėlių puokštes ant stalo, turėtumėte kreiptis į šį atvejį, atsižvelgiant į gėlių simboliką. Pavyzdžiui, daugelis žmonių, pavyzdžiui, Hortenzija. Tik šios gėlės reikšmė yra širdis. Dėl jaunavedžių stalo projektavimo tikslingesnė bus aistra ar varpai, pabrėžianti atsidavimą.

Kad stalas atrodytų originalus, patartina taikyti fantaziją ir, pavyzdžiui, gaminti žvakidžius iš natūralių vaisių. Tam tinkami apelsinai, maži moliūgai ar obuoliai.

Tas pats neįprastas gali būti daromas vazos. Dėl to dažnai naudokite vyno taures ir akinius, skardines ir butelius. Visa tai gražiai puošia audiniu, juostelėmis ir kitais daiktais iš rankdarbių arsenalo. Galimose rankose net paprasti laivai virsta tikrais dekoro šedevrais.

Sėkmingi pavyzdžiai

Galima sakyti, kad jaunavedžių vietos puošimas banketų salėje baltomis spalvomis atrodo šiek tiek monotoniškas. Tačiau dėl daugialypio apšvietimo, stalo fonas ir priekinė dalis tampa įdomios, erdvios, šviesios ir iškilmingos.

Baltoji žalia puošmena vasaros pievos dvasia yra labai tinkama, kai atostogaujate terasoje ar salėje, kur yra daug oro. Permatomi audiniai, žalios spalvos atspalviai švelniai atrodo ir garbina akis. Kuklūs papuošalai, turintys juostelių ir drugelių pavidalą, sukuria naivumo, malonės ir subtilaus paprastumo įspūdį.

Jauni sutuoktiniai, kurie gali atkreipti dėmesį į save, mielai papuošs stalą turtingomis spalvomis. Be to, gėlės, puokštės ir kiti atributai gali būti dedami taip, kad jie tarnautų kaip elegantiškas rėmelis stalui, kuriame galite pateikti tik aptarnaujančius daiktus. Tokioje lentelėje jaunimas nejaustų suvaržymų.

Prie stalo, papuoštas šviesiais audiniais ir gražiais gėlių vynmedžiais, naujai atsiradęs vyras ir žmona galės jaustis kaip pasakos karaliaus ir karalienės. Tokių priėmimų sukurta magijos atmosfera visiems svečiams suteiks romantišką nuotaiką.

Kaip surengti vestuvių stalą nuotaka ir jaunikis, žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys