Vestuvės

Nuotakos petnešos: kas reikalinga, kokia koja yra dėvėta ir kas jį išmeta?

Nuotakos petnešos: kas reikalinga, kokia koja yra dėvėta ir kas jį išmeta?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai yra?
 2. Koks pėdų dėvėjimas?
 3. Kaip šaudyti?
 4. Mesti ir keisti variantus
 5. Kaip pasirinkti?

Žinoma, daugelis žmonių mėgsta žiūrėti romantiškus filmus ir daugelis pastebėjo, kad Vakarų paveiksluose vestuvių ceremonijos pabaigoje naujai sukurtas sutuoktinis pašalina keliaraišį iš savo meilužio kojos ir išmeta jį į minią. Mes turime šį paprotį pasirodyti gana neseniai, tačiau daugelis Rusijos jaunavedžių jau bando jį visiškai laikytis.

Kas tai yra?

Moterų vestuvių keliaraištis praeina giliai į praeitį. Žodis pats atėjo pas mus iš Prancūzijos, tačiau šis atributas atliko gana praktišką funkciją - ją palaikė pantalonai, ir šis atributas buvo naudojamas ne tik sąžiningos lyties, bet ir vyrų.

Tradicija naudoti šį aksesuarą vestuvėse pasirodė AnglijojeIstorikai nesutaria, kaip atsirado toks ypatingas paprotys.

Pagal vieną legendą, prieš daugelį šimtmečių, vienas iš rutulio angliškų monarchų pastebėjo, kad jo draugas nukrito keliaraiščiu ir jį pasiėmė. Jis tiesiog norėjo būti švelnus, bet kai jis pamatė gėdingas svečių šypsenas, jis iš karto pareiškė, kad jo mylimosios moters keliaraištis davė sėkmės ir padėjo jį ant kojų.

Antroji legenda nėra tokia romantiška, bet labiau tikra. Pasak kronikų, kai kuriose Didžiosios Britanijos apskrityse buvo laukiniai papročiai - svečiai bandė plyšti keliaraišį nuo jaunosios nuotakos kojų tiesiai prie aukuro. Ši tradicija nenorėjo nei mergaičių, nei jų sutuoktinių, nes po metų ji buvo pakeista kitu papročiu - mesti pakabą į svečių minią.

Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje papročius tęsė tik praėjusio šimtmečio devintajame dešimtmetyje, daugiausia dėmesio skiriant JAV ir senojo pasaulio šalims, tradicijos buvo priimtos Rusijos jaunavedžiams.

Yra keletas priežasčių, kodėl brides mesti savo keliaraiščius.

 • Dažniausiai - po egzistuojančių tradicijų - išgalvotas. Nuotakos puokštė ir keliaraištis yra ryškus iškilmingo renginio, džiaugsmingo veiksmo, kurį jauni žmonės perduoda savo vienišiems draugams, kulminacija.
 • Be to, keliaraištis yra naudojamas, kad įkūnytų visą jaunos nuotakos vaizdą. Žinant, kad nuotakos apranga yra pažvelgta pažodžiui iki mažiausios detalės, jaunuolis jaučiasi labiau moteriškas, seksualus ir pasitikintis savimi.

Daugelis mergaičių supranta keliaraištį kaip intymų atributą ir prideda tokią išskirtinę detalę, kad galėtų nustebinti savo sutuoktinį per pirmąją vestuvių naktį.

Dažnai keliaraištis tampa tikra šeimos vertybe, kuri perduodama iš kartos į kartą. Tai ne paslaptis, kad vestuvių suknelė yra gana sunku išlaikyti dešimtmečius, ir laikui bėgant ji gali tiesiog išeiti iš mados, tačiau keliaraištis visada bus aktualus ir laikui bėgant turi visas galimybes tapti šeimos paveldėjimu.

Beje, su vestuvių petnešomis yra keletas gana įdomių ženklų.

 • Kuo didesnis keliaraištis, tuo labiau nepasiekiamas bus stipresnės lyties atstovų, išskyrus jos vyrą, nuotaka.
 • Jei jaunasis sutuoktinis praranda keliaraištis - tai žada greitai mylimą netikrumą.
 • Yra dar vienas ženklas, kuris prieštarauja šio papročio esmei. Tradicija sako, kad jei keliaraištis, esantis virš kelio, nukrito į svetimšalės rankas, tuomet jis netrukus taps moterimi.

Tikėti, kad šis tikėjimas ar ne, yra asmeninis dalykas, bet kuriuo atveju ši vestuvių tradicija atneša pikantiškumo ir aistros šventei.

Koks pėdų dėvėjimas?

Kad keliaraištis atliktų visas senovės papročių nustatytas užduotis, turėtumėte tinkamai susieti šį priedą prie kojos. Nėra jokių konkrečių reikalavimų šiuo klausimu, tačiau tradiciškai šis romantiškas požymis yra susietas dešinėje kojoje tiesiai virš kelio; jei susieti ją šlaunies viduryje, romantiška tradicija lengvai virsta vulgarumu, o nuotakos įvaizdis nebėra toks drovus ir paslaptingas.

Daugelis dėvėtų du petnešos, ši tradicija siejasi iš Šiaurės Amerikoskur pagal papročius kiekvienas keliaraištis turi savo prasmę: tas, kuris yra susietas su dešine kojele, yra skirtas aukso svečiams vestuvių renginyje, o tas, kuris yra kairėje, laikomas labiau intymiu požymiu, kurį jaunuolis palengvina vestuvių naktį. Taigi ji simboliškai atsisveikina su laisvu gyvenimu ir jos nekaltumu, patekdama į mylimo žmogaus rankas.

Antras keliaraištis populiariai vadinamas „medumi“, nes nuo jo prasideda medaus mėnuo.

Kaip šaudyti?

Pagrindinis papuošalas, susijęs su keliaraiščiu, yra jo pašalinimas ir vėlesnis mestas visiems vienišiems vyrams, dalyvaujantiems vestuvėse. Tai įdomi ir įdomi tradicija, tačiau visų pirma būtina galvoti apie jaunos žmonos komfortą.

Tradiciškai naujai sutuoktinis pašalina keliaraištis su savo dantimis, bet iki šiol ne visi tokie papuošalai, kaip daugelis mano, kad vulgarūs, ir kas nors bijo, kad vyras bus įkandęs ar paprasčiausiai nuplėšia kojines. Tai nėra priežastis atsisakyti esamos tradicijos, nes yra daug alternatyvių galimybių.

 • Žmogus šalina tvarstį nuo savo moters kojos tik su savo rankomis, kad suknelės apačia nebūna aukšta.
 • Jūs galite ištraukti keliaraištis iš anksto, toli nuo smalsių akių, o tada perduoti jį jaunikiui.
 • Mergina gali pašalinti šį priedą savarankiškai ir tada suteikti ją savo partneriui.
 • Jauna moteris pati mažina keliaraišį, pavyzdžiui, šiek tiek žemiau kelio, ir iš ten žmogus jį gauna bet kokiomis priemonėmis.

Siūlomos galimybės yra geros ne tik drovūs nuotakos, jie dažnai turi vietą vestuvėse, kuriose yra tikinčiųjų ar vyresnio amžiaus, kurie gali nepatikti tokioms laisvėms.

Patarimas: tai bus geriau, jei iš anksto nuspręsite, kaip sustabdymas bus pašalintas vestuvių dieną. Tokiu atveju šventėje galite išvengti nepatogių situacijų. Na, jei mergaitė iškelia ant dviejų rankenėlių, tuomet turėtumėte iš anksto pasakyti savo pasirinktą asmenį, kuriam jis turėtų pakilti savo svečiams.

Mesti ir keisti variantus

Įprotis sukti petnešą į svečių minią gimė XV a. Anglijoje. Tomis dienomis svečiai manė, kad mergaitės vestuvių suknelė atnešė sėkmės, todėl jie bandė nuplėšti suknelę ar šydą su visa tiesa ir grioviu. Siekiant apsaugoti vestuvių suknelę nuo tokio barbarizmo, atsirado idėja, o ne mesti drabužį svečiams. Manoma, kad tie, kurie jį sugauna, per visus metus bus sėkmingi.

Šiek tiek vėliau aiškinimas šiek tiek pasikeitė: Pagal ženklus, tas, kuris gaudo tokį keliaraišį, susieja mazgą pirmaisiais savo svečiais. Yra dar vienas ženklas, įsišaknijęs XV amžiuje - tas, kuris gaudo keliaraišį ir suteikia savo draugei, tikrai užtikrins abipusiškumą.

Šiandien, laimei, niekas nesistengia įsišaknijęs į šviežios suknelės apvadą, tačiau iki šiol išliko įdomus ženklas.

Kaip pasirinkti?

Madingas ir romantiškas aksesuaras šiandien yra pateikiamas gana įvairaus dizaino.

Spalvotas sprendimas taip pat gali būti įvairiausias, tačiau tradiciškai žiedai atliekami mėlyna spalva - tai simbolizuoja jaunos žmonos nekaltumą. Tačiau, renkantis panašų suknelės elementą, pirmiausia reikia vadovautis jaunos suknelės ir apatinio stiliaus ir spalvos, ir, žinoma, atsižvelgti į savo pačių pageidavimus.

Garteriai gali būti plati: paprastai jie yra pagaminti iš nėrinių ar satino juostelės. Šis priedas puikiai atrodys kaip „medus“ ir kaip laimingas detalė. Kad tokia suspensija neslystų, paprastai prie jos pritvirtinama elastinė juosta. Tai puikus sprendimas masyvių papuošalų ir didelių aksesuarų mėgėjams, keliaraištis puikiai tinka bet kuriam apatinio stiliaus stiliui ir yra harmoningas visoms formoms ir dydžiams.

Paprastai plonos kelnės yra satino juosta, dekoruota dekoratyviniais elementais. Ši detalė bus optimali trumpai suknelei su traukiniu, ji taip pat dėvima pūkuotu apranga, papuoštu ryškiais elementais.

Priedai dažnai puošiami rhinestones, karoliukais, gyvomis ar dirbtinėmis gėlėmis, taip pat plunksnomis. Puošnūs vestuvėliai atrodo gana stilingi ir patrauklūs, tačiau čia, kaip niekada anksčiau, ši priemonė yra svarbi: vestuvių atributas, perkrautas papildomais elementais, paprasčiausiai praras savo sudėtingumą ir pikantiškumą.

Prieškambario kaina svyruoja nuo 100 rublių, o viršutinė riba nėra ribojama - visa tai priklauso nuo naudojamos medžiagos, dekoro ir, žinoma, prekės ženklo. Tačiau tiems, kurie nori taupyti pinigus, galite pasiūlyti tokį atostogų atributą savo rankomis, internete lengva rasti daugybę meistriškumo pamokų, kurios padės sukurti unikalų, originalų ir išskirtinį rankų darbo papuošalą, visiškai atitinkantį jaunų žmonių stilių ir pobūdį.

Kaip padaryti, kad jūsų rankos suknelė su nuotaka, žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys