Vestuvės

Kas gali būti vestuvių liudytojas?

Kas gali būti vestuvių liudytojas?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra liudytojai?
 2. Amžius leidžiamas
 3. Kas geriausiai tinka?
 4. Ar galiu pakviesti asmenį santuokoje?
 5. Kas negali pasirinkti?
 6. Ženklai ir papročiai

Kiekvieno žmogaus gyvenime vyksta šis didysis įvykis. Vestuvių dieną ši graži šventė prisimena visą mano gyvenimą. Šią dieną kiekvienas nori turėti artimųjų ir artimų žmonių. Liudytojai tampa pagrindine figūra po jaunikio su nuotaka.

Kas yra liudytojai?

Rusijoje taisyklės, leidžiančios tapti be liudytojų. Tačiau tai yra tradicija, kad jie turi būti. Be jų neįmanoma įsivaizduoti vestuvių šventės. Jie tiesiog stovi šalia jaunavedžių, niekur nepateikia parašų. Pats jaunuolis nusprendžia, ar jie reikalingi šiems žmonėms vestuvių metu, nes jūs galite tai padaryti be jų.

Senovėje liudytojai turėjo dalyvauti vestuvių procedūroje. Santuokos nebuvo laikomos registruotomis, jei nebuvo tapybos. Be to, jie padėjo organizuoti šventę, nusipirkti nuotaką ir pan. Šiandien jų tapybos nereikia, vestuvės gali vykti be jų. Jei jaunavedžiai neplanuoja nuostabios šventės, liudytojai paprastai nėra kviečiami. Tačiau norint surengti didelį įvykį, artimų žmonių pagalba nebus sužeista. Žinoma, į vestuves pakviestų ceremonijų meistras jos puikiai laikys, bet jis negalės suteikti nuotakos moralinės paramos, siūlyti, kaip išspręsti plaukus ar suknelę.

Amžius leidžiamas

Gana dažnai galite išgirsti klausimą, kaip senas turėtų tapti liudytoju. Norėdami atsakyti, pirmiausia turite nustatyti, ar šis asmuo reikalingas vestuvėse. Galbūt jis atliks garbės svečio vaidmenį arba taps jūsų padėjėju. Todėl amžiaus klausimas iš karto išnyksta. Žinoma, jūs netgi galite pasirinkti aštuonerių metų vaiką, bet jis negalės padėti išpirkti nuotakos, sako graži skrudinta duona. Dėl didelės vestuvių ceremonijos geriau pakviesti patyrusį asmenį padėti išspręsti sudėtingiausias problemas.

Galima ir nekviesti liudytojų, tačiau iškilusios problemos turės būti išspręstos, ir tai užtruks daug laiko, nuplėškite pagrindinę šventę. Jau daugelį metų šie žmonės lieka svarbiais žmonėmis jaunavedžių vestuvėse. Šie žmonės, artimi pagrindinei gyvenimo dienai, padės jaunavedžiams nepatirti nemalonių staigmenų. Jie patikimai apsaugo juos nuo rūpesčių, galinčių sugadinti šventinę nuotaiką.

Kas geriausiai tinka?

Daugeliu atvejų pora prašo būti liudytojais savo geriausių draugų vestuvėse. Paprastai jie yra du vieniši žmonės, kurie yra artimi. Kartais šį vaidmenį vaidina dvi mergaitės, nors gana dažnai kviečiami du vaikinai. Kad atostogos būtų įdomios, reikia labai atidžiai kreiptis į liudytojų porą. Tai turėtų būti draugiški ir linksmi žmonės, mažai geriamieji, galintys pagirti.

Bet kuri nuotakos mergina gali tapti liudytoju. Jaunikis gali pakviesti brolį. Amžiaus apribojimų nėra. Idealiu atveju liudytojus reikėtų atskirti tokiomis savybėmis:

 • tarpasmeniniai įgūdžiai;
 • atsakomybė;
 • išradingumas;
 • humoro jausmas;
 • graži išvaizda.

Ar galiu pakviesti asmenį santuokoje?

Paprastai vyras yra jaunikio liudytojas. Nuotaka visada padeda moteriai. Abu liudytojai turi būti be santuokinių įsipareigojimų. Manoma, kad jei kviečiate susituokę liudytoją arba vyrą ir žmoną liudytojo vaidmeniu, jaunavedžiai neturės ilgos šeimos laimės.Pagal nusistovėjusią tradiciją geriausi liudytojai laikomi pora mėgėjų. Tačiau geriau pažinti vienišus žmones, nepažįstamus ar nežinodami vienas kito.

Kad vestuvių patalpa būtų įdomi, nesusituokę liudytojai turi sugebėti pagirti, būti aktyvūs, draugiški, draugiški. Jei vestuvės turi toastmaster, pagrindinė liudytojų užduotis yra dalyvauti visuose žaidimuose, įvairiuose juokinguose konkursuose. Liudytojo vaidmuo gali būti nuotakos pusbrolis. Liudytojai gali tapti tokiais artimais giminaičiais:

 • broliai;
 • seserys;
 • pusbroliai;
 • pusbroliai;
 • dėdės;
 • tetos.

Nuotakos liudytojas negali kalbėti seserimi. Renkantis draugę, ji turėtų atsižvelgti į vieną seną tradiciją: nuotakos amžius visada turėtų viršyti merginos amžių. Ankstesniais metais buvo manoma, kad stiprūs tikintieji turėtų būti liudytojai. Šiandien, kai apygardos registracijos skyriuje vyksta įprastinė registracija, ši taisyklė nėra verta atkreipti dėmesį.

Jei ateities jaunavedžiai priklausys tikintiesiems, o ateityje jie planuoja vestuves, šios tradicijos laikymasis tampa privalomas.

Kas negali pasirinkti?

Taip nutiko per šimtmečius, kad žmonės, kurie nepažeidžia atostogų, paprastai tampa nuotaka ir jaunikliais. Pasirinkimas atliekamas remiantis santykiais su jais. Tam yra tinkami įvairūs kandidatai.

 • Draudžiama paimti išsiskyrusių liudytojų, kurie jau keletą kartų susituokę, vaidmenį. Tikėjimu, šis liudytojas sukels nesutarimus dėl jaunavedžių šeimos gyvenimo. Jiems bus nemalonus, jei asmuo, kuris neišgelbėjo savo santuokos, nori, kad jo būsima šeima būtų laiminga.
 • Netgi senovėje buvo manoma, kad našlė negali tapti liudytoju. Senas ženklas sako: toks padėjėjas sukels didelę nelaimę.
 • Labai blogai, jei susituokusios poros veikia kaip liudytojai. Jaunavedžiai nekelia grėsmės, tačiau susituokę artimi giminaičiai, jų gyvenimas bus sugriautas.
 • Neramūs, pasyvūs ir nuobodu žmonės negali tapti liudytojais. Jie paprasčiausiai negalės atlikti savo pareigų, kurios yra labai svarbios vestuvių šventėje.

Jei neturite gerų santykių su savo sūnumi, jis nesijaučia dideliu džiaugsmu iš jūsų santuokos, jūs neturėtumėte net pakviesti jo tapti liudytoju. Neigiamos emocijos neturėtų tamsinti svarbios dienos, kuri išliks atmintyje amžinai.

Ženklai ir papročiai

Pradedant santuoką, šiuolaikiniai jauni žmonės stengiasi laikytis įvairių papročių, daugybę šimtmečių išvystytų ženklų. Ypač tai susiję su pakviestais asmenimis. Verta atkreipti dėmesį į šiuos ženklus ir papročius:

 • liudytojo suknelė neturėtų būti juoda, spalva gali būti bet kokia (mėlyna, auksinė, rožinė);
 • liudytojui draudžiama pažvelgti į veidrodį, kur nuotaka buvo prieš tai, pagal senąjį ženklą, draugas gali vesti jaunikį; tas pats pasakytina ir apie jaunikio liudijimą - jam draudžiama susieti kaklaraištį;
 • pagal senus papročius, prieš registracijos pradžią, liudytojai, norėdami išgelbėti jauniklius nuo blogos akies, turi pritvirtinti kojelę ant jaunų drabužių;
 • Liudytojai saugo vestuvinius žiedus, jie neturėtų jų paliesti, pabandyti pabandyti;
 • pagal papročius jaunavedžiai pirmiausia įeina į registracijos salę, liudytojai seka juos arba yra ant šono;
 • laikoma labai bloga, jei vienas iš svečių netyčia kirto kelią į naujai sutuoktinius;
 • kai vyksta santuokos ceremonija, liudytojai privalo stebėti jaunus žmones, jie turi apsaugoti jaunimą nuo liesti tuščių, gražių dėžių, kuriose buvo žiedai; pagal ženklą, būsimas šeimos gyvenimas taps tuščias ir drąsus;
 • svečiai paprastai šaukia „Bitter!“; palinkėti jaunajai didelei laimei, liudytojai turi garsiai šaukti: „Saldūs!“;
 • kai kurie liudytojai svajoja apie santuoką, kad svajonė išsipildytų, ji turi atvykti į žalią suknelę; jei ne, turėtumėte papuošti savo aprangą žaliu priedu;
 • pritraukti norimo žmogaus dėmesį, pamergė turi sėdėti ant stalo kampo, traukti staltiesę savo kryptimi; jis atkreips dėmesį į ją.

Visi nuotakos nori, kad jų vestuvių prisiminimai liktų ilgai.

Gražios tradicijos padeda šventei įsiminti ir įspūdingai.

Apie liudytojų vaidmenį vestuvėse žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys