Vestuvės

Yra vestuvių apdaila

Yra vestuvių apdaila

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Stiliaus pasirinkimas
 2. Patalpų ir apylinkių apdaila
 3. Interjero elementų apdaila
 4. DIY dekoro elementai
 5. Kaip papuošti automobilį?
 6. Pagrindinės dekoravimo klaidos
 7. Sėkmingi pavyzdžiai

Vestuvės yra pagrindinis kiekvienos merginos gyvenimo įvykis, todėl norite, kad visi būtini atributai būtų apdovanoti aukščiausiu lygiu. Šį renginį ilgą laiką prisimins ir jaunavedžiai, ir svečiai.

Stiliaus pasirinkimas

Laikas, kai vestuvės buvo tiesiog iškilmingas įvykis, žymintis dviejų širdžių ryšį, jau seniai baigėsi. Dabar vestuvės yra visas teatro aktas, kuris rengiamas ilgai prieš svarbiausią dieną. Šiandien teminės vestuvės yra labai madingos, kurios visiškai suprojektuotos populiarus jaunavedžių stiliaus. Konkrečios temos reikalauja visų šventės aspektų.

Viduržemio jūros regionas

Blizgučiai ir rhinestones nėra būdingi šiam vestuvių šventės stiliui. Visa konstrukcija turėtų būti daroma kuo atidžiau ir aiškiau. Taigi, ryškios spalvos yra tokios neįprastos. Pasirenkami pasteliniai atspalviai: sidabras, melsvai baltas, žalsvas. Banketų salės, gėlių ir žalumynų (stalų, sienų), narvų su gyvais paukščiais ir apšviestomis žvakėmis dizainas yra sveikintinas.

Viduramžių

Banketą galite papuošti, kad atitiktų viduramžių pilies interjerą. Įsitikinkite, kad patalpoje apšviestos žvakės, kurios sukels paslapties atmosferą. Stalai yra išdėstyti raidėmis „P“, sienos puošia viduramžių karinės savybės: skydai, statymai. Kėdės turėtų turėti aukštą nugaros ir standžių sėdynių vietą.

Čikaga

Norint atkurti Amerikos atmosferą šimtmečio pradžioje šventėje, dekoras turi atitikti minimalistines tendencijas. Baldai ir aplinka turėtų atrodyti gana turtingi. Salės dizaine turi būti šviežios gėlės, piniginiai vienetai ir brangūs cigarai. Bet visų rūšių papuošalai, kuriuos matėme klasikinėse vestuvėse (rutuliai, apšvietimas iš riešutų), šis stilius bus nereikalingas.

„Venecijos karnavalas“

Panašiai kaip ir bet kokiai šiai šventei, būdingos vestuvės, stilizuotos kaip karnavalas, ryškios spalvos, blizgesys, ekstravagantiškumas. Pagrindinė šios vestuvių šventės spalva yra auksas. Jei vestuvės vyksta lauke, gali būti sulaužytos palapinės iš ryškių audinių. Dekoravimui naudojami žalumynai, gėlės. Restorano sienas galima puošti pasirinkta tema atitinkančiais paveikslais. Dėl didesnio realizmo su šio Venecijos karnavalo interjero dizainas gali būti naudojamas įvairių spalvų balionai, karnavalo kaukės, tekstilės elementai, gerbėjai.

Jūra

Dėl šio stiliaus vestuvių turite pasirinkti tinkamas spalvas: balta, mėlyna, turkis, smėlis. Lubos ir sienos gali būti dekoruotos burėms, o kai kuriems daiktams (buteliams, dekanteriams) galite dėvėti liemenę. Ant sienos galima pakabinti „jūros“ nuotraukas, o lentynose ir projekcijose buvo pateikti jūros gyvybės kopijos.

Rusų

Ši rusiška vestuvė turėtų būti suformuota raudonos, geltonos ir juodos spalvos. Visi atributai pageidautina būti pagaminti iš natūralios medienos (interjero pokylių salė, stalas, kėdės ir kt.). Sienos gali būti papuoštos rankomis išsiuvinėtais rankšluosčiais, piktogramomis (įskaitant specialias materialiąsias vertes), pasagos. Mediniai stalai dekoruoti staltiesėmis, pagamintomis iš natūralių medžiagų, tokių kaip linai. Pačios lentelės turi būti tvirtos, stabilios, gana plačios.Vietoj kėdės naudojami mediniai suolai.

Vestuvėse rusiškai jaunavedžiai nėra atskirose vietose. Juos supa svečiai. Nepriklausomas Rusijos vestuvių atributas yra samovaras, stalo įrankiai iš medžio. Idealiai atrodys interjeras su papuošimais laukinių gėlių pavidalu (suformuoti iš jų mažus puokštes ir įdėkite į vazą) ir kviečių ausimis. Žiemos vestuvėms rusų stiliumi būdingos visos tos pačios savybės, jaunų žmonių apranga ir pramogos, atitinkančios metų sezoną, skiriasi tik šiek tiek.

Derlius

Tokiam dizainui pirmiausia atsiranda elegancija. Spalvų sprendimas - pastelinės spalvos. Apdaila naudojama nėrinių, permatomų audinių, šilko, perlų.

Ecostyle

Projektuojant banketinę salę ar šventės vietą atvirame ore, pirmenybė teikiama natūraliems atspalviams ir medžiagoms, pievų gėlėms. Bendra padėtis turėtų būti jaukus, švelnus ir romantiškas.

Patalpų ir apylinkių apdaila

Papuoškite nuotakos butą vestuvių dieną lengviau nei bet kada. Pakanka sukaupti tankią šviesią kartoną ir iš jos vėliavos. Pakabinkite juos tam tikra seka, galite sukurti labai neįprastą namų interjerą. Gražus ir labai mielas merginos-nuotakos kambaryje atrodys originalūs origami papuošalai. Kaip pagrindo spalvą arba folijos popierių galima naudoti.

Papuošalų išvaizda priklauso tik nuo individualios vaizduotės. tas, kuris juos įvykdė, patartina atsižvelgti į šventės temą. Jei nuotaka ar jos draugės turi kūrybingą pradžią, galite papuošti vieną iš kambario sienų su savo rankomis pagamintais spalvoto popieriaus gerbėjais. Tokia kompozicija nebus nepastebėta ir, be abejo, paskatins visus dalyvius organizuoti nepamirštamą fotografijos sesiją prieš jos foną.

Šviežios gėlės

Dekoravimo kambarį ir veranda su šviežiomis gėlėmis visada atrodys gražus ir aktualus. Iš jų galite padaryti nedidelius puokštes ir pasirūpinti įvairiose kambario vietose. Be patrauklios išvaizdos, augalai suteiks saldaus aromato, kuris labai paveiks nuotakos ir svečių nuotaiką. Iš gyvų augalų galima suformuoti visas dygsnes, kurios netgi taps paprasčiausia palapinių švente, įrengta gatvėje vestuvių banketui, ir pavėsinė, kurią galima naudoti kaip nuotraukų zoną. Rengiant banketinę salę su gėlėmis, reikia pasirinkti veisles, kurios ilgą laiką išlaiko gražią išvaizdą. Kambarių dekoravimas atliekamas vestuvių išvakarėse.

Gėlių apranga gali būti dedama ne tik ant stalų, bet ir ant grindų vazos, ant stulpelių ir arkos. Pasirinktos gėlių veislės neturėtų išsklaidyti pernelyg stipraus kvapo, kitaip svečiai gali turėti galvos skausmą. Jei planuojate ant stalų įdėti gėlių puokštes, turite įsitikinti, kad pumpurai yra labai švieži, o žiedlapiai jų nesunaikina. Nerekomenduojama papuošti sienos gėlėmis, nes augalai be vandens greitai praranda patrauklumą. Draudžiama papuošti šventinius patiekalus, įskaitant pyragą, su šviežiomis gėlėmis, nes per juos pavojingi chemikalai gali patekti į maistą, kurį gėlių pardavėjai pratęsia pjaustytų gėlių gyvenimui pratęsti.

Balionai

Jei naudosite balionus, bus sėkmingai apdovanoti, įskaitant vestuvių banketus. Jūs taip pat galite gaminti karoliukus ar širdies formos figūras, vestuvių datą. Šis dizaino elementas labiau tinka patalpų dekoravimui, pavyzdžiui, nuotakos butas, pokylių salė. Gatvėje jis gali būti ne toks įspūdingas dėl vėjo, lietaus ir kitų nepalankių oro sąlygų.

Jei planuojama dekoruoti kambarį balionais, svarbu atsižvelgti į užuolaidų ir sienų spalvą banketų salėje. Kamuolys turi būti sujungtas su spalvomis.Jei į kambarį įkeliate kamuoliukus į chaotišką tvarką, tai atrodys negraži, nes dizaine nebus harmonijos ir harmonijos. Iš rutulių geriau kurti gražius paveikslus ar netgi visas kompozicijas. Kai kuriose vietose galite naudoti atskirus kamuoliukus.

Būtina atsižvelgti į šių elementų spalvą, dydį ir kiekį. Tai bus labai įdomu pažvelgti į dizainą naudojant dviejų dydžių rutulius. Atkreipkite dėmesį į tikslius balionų matmenis. Jis gaminamas taip: kartoninėje dėžutėje, kurioje yra kompasas, reikia piešti ratą, paimti iš vidaus. Visi šablonai yra matuojami.

Kambario pripildymas helio balionais yra gana brangus pratimas. Su dideliu noru, galite padaryti mišinį, kad užpildytumėte kamuoliukus. Dėl šios priežasties soda, stalo actas ir vanduo priimami lygiomis dalimis. Visi komponentai dedami į butelį. Kai oro balionas pripučiamas, reikia laikyti jį keletą minučių per butelį. Rezultatas bus toks pat kaip jei užpildytumėte balionus helio.

Spalva

Norėdami papuošti banketinę salę, nebūtina pakviesti brangių dekoratorių, viskas gali būti padaryta ranka, svarbiausia yra turėti skonio jausmą ir būti susipažinęs su dekoravimo pagrindais. Jei patikėsite banketų salės dizainą artimiems žmonėms, tuomet galite būti tikri, kad investuos visą savo aistrą, kūrybiškumą šiame versle ir stengsis atsižvelgti į jaunavedžių pageidavimus ir skonį dekoravimo metu. Toks dizainas neabejotinai bus unikalus ir nepakartojamas, nes jis labai skirsis nuo dizainerių naudojamų sutrauktų modelių. Kitas svarbus niuansas: artimų žmonių kambario dizainas kainuos daug pigiau (jums reikia tik įsigyti medžiagą), o taupymas gali būti išleistas daug svarbesniems dalykams nei balionai ir gėlės.

Norint įsivaizduoti visą darbo sumą, jums reikia vaikščioti aplink kambarį, jaustis save ir įvertinti, ką ir kaip įdėti ir papuošti čia. Verta apsvarstyti, kas jau yra viduje: lentelių medžiaga, kėdės kokybė ir apmušalai, bendras stilius. Remdamiesi tuo, galite paimti visas reikalingas medžiagas norimomis spalvomis. Didžiausias dizaino atspalvių skaičius yra tik trys.

Baltos spalvos, kaip taisyklė, yra pagrindinės vestuvių šventės. Jis puikiai suderinamas su bet kuriomis ryškiomis spalvomis, daro jas šiek tiek nutildytas ir linksmas. Jei atspalvis balta spalva su pastelinėmis spalvomis, bendra salės atmosfera įgis rafinuotas, kilnias savybes. Baltas dėmėjimas reikalingas net ir teminių vestuvių metu, kur pagrindinis atspalvis yra kitoks, nes stalo elementai, pavyzdžiui, stalo reikmenys, dažniausiai yra balti. Atitinkamai, baltas smūgis padės suderinti bendrą dizaino koncepciją.

Visi defektai ir skubiai atliktas darbas dėl kambario dizaino yra nedelsiant pastebimi svečiams. Todėl, siekiant neatskleisti viso įvykio neatsakingo požiūrio, būtina pradėti ruoštis atostogoms iš anksto. Tai reiškia, kad būtina susitarti dėl būtinų atributų (gėlių arkos, šokolado fontano, staltiesės ir kitų elementų) nuomos. Ir dar ilgai prieš renginį verta nusipirkti visus dekoro elementus - nuo medžiagų iki žirklių ir klijų.

Stalo dekoravimas

Rengiant bendrąjį kambario dekoravimo planą būtina nedelsiant nustatyti, ar jaunavedžių vieta ryškiai išsiskirs nuo bendros fono, ar harmoningai sutaps į vieną koncepciją, kokias medžiagas reikia įsigyti, kaip sujungti visus kambario objektus į vieną koncepciją. Stalai geriausiai padengiami staltiesėmis iš balto, auksinio atspalvio arba kepto pieno spalvos. Šios spalvos bus harmoningai derinamos su bet kuriuo paslaugų ir bendru renginio stiliumi.Rekomenduojama papuošti staltieses su tiule, nėriniais, satino juostelėmis ar dirbtinėmis gėlėmis.

Ant staltiesių (širdžių, gulbių) papuošti popieriniai paveikslai atrodo gražiai. Svarbu pasirinkti produktus, kurie bus kontrastuojami su bendra kambario spalva. Be įprastų, galite naudoti audinių servetėles, prieš krakmolą. Abiejų tipų servetėlės ​​visose lentelėse turi būti tokios pat spalvos ir formos.

Jei ant stalų suplanuotos vazos su šviežiomis gėlėmis, atstumas tarp jų turi būti ne mažesnis kaip 1,5 m, o kompozicijų aukštis neturi viršyti 25 cm. Jei renginys vyksta rudenį, galite įdėti spalvotus lapus vazose su gyvomis gėlėmis. Vazos puokštėms gali būti pasirinktos aukštais ir plonais, panašiais į vyno taurelius, ir gali būti plokšti laivai ant plonų aukštų kojų. Tamsūs vazos su vandeniu atrodo labai stilingi, ant jos paviršiaus plaukioja rožių pumpurai. Galite pridėti neįprastą kompoziciją su plaukiojančiomis apšviestomis žvakėmis.

Norėdami tinkamai surengti šventės lenteles, turite apsvarstyti kambario dydį ir jaunų žmonių norus. Jei kambario dydis leidžia jiems skirti atskirą vietą, pavyzdžiui, ant pjedestalo, tai yra vienas dalykas. Ir jei nėra tokios galimybės arba nuotaka ir jaunikis nori sėdėti svečių apsuptyje - tai dar vienas. Ir šiuo atveju dekoratorius turės galvoti apie tai, kaip sodinti jaunus, kad visi jie būtų aiškiai matomi ir būtų galima juos laisvai kreiptis pasveikinti ir dovanas.

Banketų salės dekoro

Kambarys bus sparkle su naujais dažais, jei dekoruosite lubas ir sienas su šviečiančiomis kaitinamųjų lempučių ir lengvosios muzikos žiedais. Visa tai sukurs neįprastą nuostabią atmosferą. Galite papuošti lubas ir popieriaus raištelius. Norėdami tai padaryti, jums reikia siuvimo mašinos, spalvoto popieriaus, siuvimo adatos, siūlų. Paruoštos riešutai turi būti pakabinti ant lubų ir specialiose vestuvių vietose, kad jie netrukdytų nei atostogų, nei jaunavedžių svečiams.

Norėdami transformuoti kambarį, „tinkami“ prie pageidaujamo stiliaus ir spalvos, naudodami draperija. Be to, medžiaga leis paslėpti nuo akių visus salės kokybės trūkumus. Audinys gali papuošti bet kokį paviršių, ne tik sienas ir srauto zoną, bet ir grindis. Visose pastato sienose nereikia užtepti (jei nėra objektyvios priežasties), pakanka pasirinkti svarbiausias zonas su medžiaga: vietos jaunimui, tėvams, stalas su saldumynais, dovanos.

Dekoruojant lubas audiniu rekomenduojama, kai vestuvės turi tam tikrą teminę kryptį, kad kai kurie restorano dekoro elementai nepažeistų koncepcijos vientisumo. Be to, dengiant lubų erdvę audiniu, galėsite padalinti kambarį į zonas: šokių aikštę, savitarnos stalo vietą, saldų stalą ir kt. Padarydami audinį kartu su stulpelių, arkos, laiptų, durų spalvomis, salėje bus iškilminga atmosfera. Reikia nepamiršti, kad audinys gali būti tvirtinamas ant lubų tik naudojant specialias tvirtinimo priemones. Tai geriau pasirinkti permatomą audinį (šifoną, tinklelį, tiulį, guipūrą), kuris suteiks interjerui švelnumo ir malonės kambarį.

Interjero elementų apdaila

Vestuvėse dekoruojamos ne tik sienos ir lubos, bet ir stalas. Visi jame esantys elementai nuo servetėlių iki vaisių krepšių turėtų būti dekoruoti pagal bendrą temą. Negalime pamiršti akinių apdailos. Akiniai jaunavedžiams gali būti papuošti savo rankomis, naudojant rhinestones, fliterius, audinio spalvas, pritvirtintas ant stiklo su superglue. Tai atrodys geri patiekalai, pagaminti tuo pačiu tonu su bendru kambario stiliumi.

Paprastai ir stilingai stiklą galite susitvarkyti su satino juostelėmis. Pakanka kelis kartus apvynioti vieno ar kelių spalvų audinius iš vyno stiklo ir iš patarimų, kad sukurtumėte lanką.Juostelės gali būti papuoštos mažais akmenimis. Tai geriau, kad juostelių galai būtų sudeginti, kad jie nebūtų nedorėliai ir neištirpsta. Stiklas su nėriniais, dekoruotais rhinestones ir karoliukais, bus labai švelnus. Pasirinktinai galite į šiuos elementus pridėti 5-6 gėlės tonu.

Jaunavedžių stiklai gali būti dažomi specialiais dažais ant stiklo. Kaip pavyzdį, galite pasirinkti nėrinių kaklaraištį, šakas su žydinčiais lapais. Jei galutinis rezultatas atrodo pernelyg išblukęs, stiklo koją galima papuošti nedideliu sodriu lanku. Galite papuošti jaunų mažų gyvų gėlių, pavyzdžiui, purškiamų rožių pumpurų, akinius. Idealiu atveju gėlės bus tokios pačios kaip ir nuotakos puokštėje. Jūs negalite paimti visų pumpurų ir atskirų žiedlapių, užtikrindami, kad jie sutampa. Tačiau ši parinktis trumpam atrodys tobula, tada žiedlapiai išnyks, praranda savo formą, gali susitraukti arba suvynioti.

Jaunavedžių stalo, atsižvelgiant į per daugelį metų sukurtą tradiciją, yra du buteliai alkoholinių gėrimų, kurie atidaromi ne vestuvių metu, bet pirmuosius kūdikio gimimo metinius. Jūs galite juos papuošti įvairiais būdais, pavyzdžiui, susieti satino lanką, atitinkantį spalvos spalvą. Juos galite papuošti dėl nuotakos ir jaunikio suknelių, įtraukdami detales, kurios iš tikrųjų yra progos herojų kostiumai. Šampaną galite papuošti originaliomis etiketėmis, pagamintomis pagal užsakymą, dabar nauda nėra problema. Kaip priedą galite įtraukti į jaunų žmonių etiketės nuotraukas Tame pačiame stiliuje galima organizuoti butelius alkoholio ir akinius.

Kalbant apie kėdės dekorą, galima apriboti įprastą variantą: naudokite paprastus dangtelius, sujungtus su lanku ant nugaros. Jis atrodys gerai dekoruotas, kuriame ant kėdės pakabinamas lankas su stalviršio kraštais, išvaizda su audinio papuošimais. Pakeisti dangtelius gali būti spalvotos satino juostelės. Ypač gražus lauko aplinkoje atrodys dizaino juostelės, nes vėjas ims juos nugriebti. Kaip kėdės dekorą, galite naudoti mažas gėlių puokštes, pritvirtintas prie nugaros, arba netgi visas gėlių riešutų. Originalas pažvelgs į jaunavedžių plokščių kėdes su pavadinimais arba tik inicialais, taip pat vaikų nuotraukomis.

Kad jaunavedžiai galėtų nedelsiant surasti savo vietas atvirame ore vykstančioje ceremonijoje, prie jų kėdės gali būti pritvirtinti ne tik pavadinimai, bet ir dideli balti balionai. Vestuvių krepšiai gali apsvaiginti iš dešimčių vazos efektų. Surengta tokių dekoratyvinių daiktų aplink banketų salės perimetrą. Jie gali būti dekoruoti nėriniais, satino juostelėmis, organza rozetėmis, perlais, plunksnomis, rhinestones, minkštais žaislais, saldumynais, drugelių tekstilės figūromis.

DIY dekoro elementai

Jei norite surengti vestuvių šventės kambarį, tai būtų įdomu ir romantiška, tačiau, nesumokėjus už tai pernelyg brangiai, geriausia naudoti dekorą, pagamintą iš savo popieriaus. Tai gali būti popieriniai žibintai, girnelės, įvairių dydžių pomponai. Tarp tokių papuošalų privalumų yra:

 • lengvai užpildykite kambarius;
 • paslėpti bet kokius kambario trūkumus;
 • tinka bet kokiam sezonui;
 • nepraranda formos;
 • nereikalauja ypatingos priežiūros;
 • idealiai atitiko tam tikrą spalvą ir šventės stilių.

Galite gaminti popierinius žibintus kėdėms, sienoms ar vestuvių arkos dekoravimui. Jie bus tinkami nuotraukų zonos registravimui. Šie dekoratyviniai elementai gali būti pritvirtinti ant lubų, kaip žvaigždėtas dangus, arba sujungti į vieną ilgą garlandą. Jei bendras banketų salės stilius pagamintas iš šviesių pastelinių spalvų, žibintai gali būti pagaminti iš ryškaus popieriaus.

Iš gofruoto popieriaus arba krepinio popieriaus galite gaminti pomponus, kurie idealiai tinka dekoruoti už jaunavedžių, lubų, sienų, arkos ir kolonų. Papuošalai gaminami labai greitai. Be popieriaus, jums reikės žirklės ir vielos. Pomponų spalva turėtų būti tokia pati, kaip pagrindinė dekoruotos banketų salės spalva. Galima pagaminti ilgas girnes iš pomponų, kad juos užtektų, ir susukti juos žiedais ar širdimis. Visi dekoro elementai turi būti suporuoti. Norint, kad dekoras atrodytų ryškus, bazei turėtų būti pasirinktas gofruotas popierius, turintis sočiųjų tonų.

Dėl gofruoto popieriaus gofruotojo popieriaus gaminių papuošalai yra lengvi. Pakanka paimti reikiamą medžiagos toną ir iškirpti dvidešimt širdžių, dešimt apskritimų ir penkis drugelius. Šių skaičių dydžiai gali skirtis priklausomai nuo jūsų individualių pageidavimų. Duomenys gali būti dėvimi ant tinkamo dydžio satino juostos arba įprastos žvejybos linijos. Taip pat galite papuošti kambarį su vestuvių plakatais. Jie gali būti taikomi teminiams brėžiniams ir palieka svečiams galimybę rašyti norus.

Kaip papuošti automobilį?

Lengviausias automobilis yra papuošti jas spalvotomis satino juostelėmis. Šie dekoratyviniai elementai montuojami ant priekinių ir galinių automobilio buferių. Tiems, kurie neieško paprastų būdų ir yra pasiruošę padaryti tikrą šedevrą iš vestuvių procesijos, galime rekomenduoti naudoti gyvas ir dirbtines gėles, minkštus žaislus, didelius lankus automobilio dizainui. Beje, tikros gėlės gali būti montuojamos ne tik priekiniame bamperyje, bet ir ant automobilio durų. Šiam augalui surenkamos miniatiūrinės kekės, susietos su šilko juostelėmis ir puoštos ryškiomis akimis. Puokštės tvirtinamos prie durų rankenų.

Dideli organza lankai gali būti dedami ant automobilio stogo ar šalia kambarių. Jei pagrindinis šių dekoratyvinių elementų atspalvis yra pastelinis, vidurį reikia atsukti su ryškiu šilku. Automobilį galite papuošti specialiais plaunamais dažais. Šio apdailos trūkumas yra tas, kad lietaus oru nebus jo pėdsakų. Jei bijo dažyti automobilius, pakeiskite dažus teminėmis programomis. Salonų vestuvių automobiliai retai papuošti, bet jei jie yra įtraukti į jūsų dizaino idėjas, pasirinkite mažų dydžių satino juosteles ir lankus. Šie elementai neturėtų trukdyti jums ar vairuotojui.

Pagrindinės dekoravimo klaidos

Jei vestuvių banketų salė yra pavesta sukurti dizainerį, neturėtumėte trukdyti jo koncepcijai, bandydami ją tobulinti. Specialistas geriausiai žino, koks bus galutinis rezultatas. Jei jis įeis į jūsų iš anksto apgalvotą schemą, bet koks jūsų noras, bendroji kambario dekoravimo idėja gali būti pažeista. Tiems, kurie turi mažai dekoravimo patirties, gali kilti klausimas, kaip pasirinkti tinkamas spalvas kambario dekoravimui. Šiuo klausimu labai svarbu nepersistengti, nes priešingu atveju salė atrodys pernelyg baisiai ir nepatogiai. Geriau teikti pirmenybę pasteliniams tonams, jie yra universalūs. Jei pasirenkate temines vestuves, pavyzdžiui, jūroje arba Tiffany stiliaus, tai yra daug lengviau nuspręsti dėl spalvų schemos - balta-mėlyna ir mėtų.

Prieš pradedant projektavimo darbus geriausia parengti planą, kur, ką ir kaip bus pristatyta ir papuošta. Tada kambario apdaila bus skirtingas integruotas požiūris. Vestuvių spalvos dizainas turi būti susietas su banketų salės stiliumi ir spalva. Jei jūsų pageidavimai ir salės savybės atsiduria, geriau rinktis kitą vietą, kitaip dekoratyvinis „refit“ bus labai brangus, o rezultatas gali neatitikti jūsų lūkesčių. Stilistiškai, visas kambarys, objektai ir mažiausios detalės interjerui turėtų būti pagamintos tuo pačiu stiliumi. Skirtumas atneš chaosą ir nesuderinamumą.

Jei vestuvių apdailai pasirenkamos ryškios spalvos, jos turėtų būti laikomos smūgiais, kaip akcentais, o ne visur. Be to, šias spalvas galima rasti ne tik pagrindiniame tone, bet ir atspalviuose, ir jie turėtų būti šiek tiek nutildyti tyliau. Svečių kėdės dekoras ne visada tinkamas. Pavyzdžiui, jei kėdės yra minkštos, be pažeidimų ir nelygumų, jos neturėtų būti dekoruotos audiniu ar lanku (nebent jų spalvos prieštarautų pagrindinei kambario spalvų schemai). Jei salėje yra daug dekoro elementų (paveikslai, stulpeliai, dideli liustračiai, ryškių spalvų grindų kilimas), tuomet būtina kuo mažiau įtraukti kitus elementus. Ant stalo bus pakankamai puokštės.

Gamtoje vykstančiai vestuvių šventei reikia minimalaus dekoro.

Sėkmingi pavyzdžiai

 • Tai paprastas, bet labai originalus kėdės dekoras su trijų spalvų satininėmis juostelėmis (rožinė, mėtų, balta), atitinkančia šventinės salės spalvų schemą.
 • Medinės kėdės, puoštos gėlių puokštėmis, kad atitiktų gėlių išdėstymą ant stalo, yra savarankiškos.
 • Jaunavedžių kėdės, papuoštos gyvų augalų inicialais, atrodo labai neįprastos. Nuotakos vardo raidė yra sudaryta iš mažų baltų gėlių, o pirmoji jaunikio vardo raidė yra iš paparčio.
 • Iš pradžių atrodo dekoratyvinės vestuvių kėdės drobės maišelio pavidalu, su jaunimo inicialais ir vestuvių data.
 • Baltas automobilis, puoštas viena raudona rožė, pritvirtinta su juosta, atrodo labai įspūdinga.
 • Rutulių arkos atrodo gražiai ir abiejose pusėse suformuoja banketų salę, kad ji taptų patogesnė. Pravažiuojant arkos, pora, tarsi įeinant į naują gyvenimą, pereis į naują santykių lygį.
 • Jei vestuvės vyksta gamtoje, vakare spalvas iš kaitrinių lempučių atrodys labai gražus. Jie turės ne tik estetinę, bet ir praktinę funkciją.
 • Idėja dekoruoti stalus su žaliąja girnele ir panašiais gėlių puokštėmis nepaliks nė vieno abejingo.

Kaip surengti vestuves su savo rankomis, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys