Vestuvės

Vestuvės „palėpės“ stiliuje: dizaino ypatybės ir patarimai

Vestuvių vestuvės: dizaino savybės ir patarimai, kaip atlikti

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Stilistikos ypatumai
  2. Kaip padaryti?
  3. Šventės scenarijus
  4. Nuotakos ir jaunikio įvaizdis
  5. Svečiams skirtas aprangos kodas

Be abejo, vestuvės yra vienas iš įdomiausių ir svarbiausių įvykių žmogaus gyvenime. Tačiau dažnai nestandartinių sprendimų ir naujų idėjų paieška pora daug laiko ir pastangų. Jei esate pavargę nuo tipiškų vietų ir tradicinių scenarijų, kuriuos vestuvių agentūros dažnai siūlo, jei norite, kad atostogos būtų įsimintinos, tada palėpės stilius yra tas, ko jums reikia.

Stilistikos ypatumai

„Palėpės“ samprata gana neseniai atėjo į mus iš Vakarų, tačiau jau tapo populiarus atostogų organizavimo pramonėje. Šis stilius, kilęs iš Niujorko, buvo populiarus gyvenamųjų patalpų dekoravimui. Pagrindinė koncepcija nuo to laiko išliko nepakitusi ir susideda iš senų elementų derinimo su madingomis moderniomis detalėmis. „Loft“ tipo kambariai yra buvę pramoniniai rajonai. Tai yra konvertuoti sandėliai ir gamyklos, kurias pamiršo visi kino teatrai ir gamyklos.

Nepaisant to, kad šis stilius patikimai atrado savo nišą užsienyje, mūsų šalyje tai tik įsibėgėja.

Miesto stilingas, pernelyg didelis pretenzijos, minimalizmo ir didžiulis kūrybiškumo laukas - visa tai yra išskirtinis panašaus pobūdžio renginių bruožas.

Kaip padaryti?

Reikėtų prisiminti, kad vestuvės „palėpės“ stiliuje reiškia glamoro atsisakymą glaustos, bet tuo pat metu elegantiško dizaino naudai.

Sezono pasirinkimas

Daugelis porų pasirenka metų laiką organizuoti šventes, paremtas įsimintinomis datomis ir finansiniais interesais. Tai ne paslaptis, kad vestuvės vasarą kainuoja kelis kartus.

Sunku yra tai, kad planuojant vestuves pavasarį ar rudenį jaunavedžiai gali susidurti su labiausiai nenuspėjamomis oro sąlygomis. Nepaisant to, tai nereiškia, kad turite pasirinkti įprastą scenarijų „registro biuras“. „Loftas“ padės ne priklausyti nuo oro sąlygų, vengiant nuobodaus ir banališko šventės.

Svetainės pasirinkimas

Paprastai „palėpės“ teritorija reiškia savo kiemo buvimą. Kambariams toks planas pasižymi didelėmis lubomis ir šviesos gausa. Mūrinis, metalo ar medinių detalių vaizdas sukuria unikalias dekoracijas ir puikiai derinamas su vestuvių atributais.

Tinkamos vietos pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo būsimų svečių skaičiaus, nes palėpės kambariai skirstomi į kamerą ir didelio masto pagal jų pajėgumus.

Pirmoji ideali vieta švelnioms šeimos šventėms. Savo ruožtu, didelio masto, daugelis žmonių, ir leidžia jums eksperimentuoti su kraštovaizdžiu.

Neginčijamas tokių patalpų pranašumas yra izoliacija nuo gyvenamųjų pastatų., kuris leidžia naudoti sveikinimus, fejerverkus ir kitus triukšmingus specialiuosius efektus. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad ne visos tokios patalpos yra įrengtos. Dauguma salių nuomojamos be baldų.

Kvietimai

Registruojant kvietimus, sveikintinas minimalizmas ir lakoniškumas. Tam tinkamos yra brošiūros ar diskretiškų spalvų kortelės, kurių originalus šriftas gali būti akcentas.

Dažnai jaunavedžiai atsisako standartinių kvietimų, pirmenybę teikia elektroniniam biuleteniui.

Kambarių dekoras

Kadangi palėpės platformos patiria tam tikrą griežtą taupymą, reikia nepamiršti, kad glamūras ir pernelyg dideli pompos atrodys ne vietoje. Saugi galimybė dekoruojant kambarį išlieka kontrastų ir įdomių detalių žaidimu. Tai gali būti neįprastos užuolaidos, šviesios užuolaidos, XIX a. Stiliaus dideli šviestuvai ir neutralių spalvų baldai. Tačiau vietos rekomenduojama perkrauti.

Jei planuojate išeiti iš registracijos, turėtumėte galvoti apie vestuvių arkos dizainą. Plytų sienų, metalinių vamzdžių ir šviežių gėlių puoštos arkos kontrastas pridės originalumą ir tikrai nepaliks nė vieno abejingo.

Banketai

Dažnai palėpės stiliaus kambariai turi didelį plotą ir nemokamą zonavimą. Tai leidžia pasirinkti tam tikrą vietą su sėdynėmis. Norėdami papuošti stalą, geriau naudoti šviežias gėles ir servetėles, kurios spalvomis sujungtos su bendru dekoru.

Banketai gali būti organizuojami tiek tradiciniu, tiek švedišku stiliumi, atsižvelgiant į šventės temą ir tam tikros poros norus.

Vestuvių procesija

Pasirinkite kelis to paties prekės ženklo automobilius. „Loft“ yra paprastumas ir brutalumas.

Atminkite, kad procesija turi būti griežta ir sudėtinga, todėl geriau atsisakyti pažįstamų kamuolių ir intriguojančių juostelių.

Toastmaster

Atsisakykite vadovauti savo banaliems scenarijų ir konkursams. Labiausiai originalus ir įdomus sprendimas bus prijungti svečius prie šventės programos planavimo. Taigi kiekvienas dalyvaus atrenkant muziką, įdomius konkursus ir žaidimus. Jums nereikės kovoti su tuo, kaip patikti visiems ir visiems, ir vestuvės bus tikrai asmeninės ir šeimos.

Tortas

Jei šio vestuvių meniu nėra daug skiriasi nuo standarto, tada su tortų pasirinkimu turėtų būti ypač atsargūs.

Teisingas stačiakampis ar apskritimas, vidutinis aukštis ir puošnus papuošalų nebuvimas - tai neabejotinai tilptų į bendrą vakaro stilių.

Šventės scenarijus

Vestuvių stiliaus vestuvės suteikia neribotas galimybes pasirinkti scenarijų ir jo įgyvendinimą. Didelė patalpa leis jums sukurti skirtingas zonas ir pridėti kūrybiškumą.

Chill Out zona

Pasimėgaukite ypatinga vieta, kur svečiai gali bendrauti ramioje atmosferoje, gerti gėrimus ir pasimėgauti lengvais užkandžiais. Minkšti paminkštinti kėdės, kėdės ar sofos idealiai tinka erdvės organizavimui.

Photozone

Vestuvės yra ideali vieta spalvingoms nuotraukoms, o ne tik jaunavedžiams, bet ir svečiams.

Atkreipkite dėmesį, kad nuotraukos sritis būtų stilingai įrėminta ir kad jame būtų įdomių priedų, kuriuos galite naudoti fotografuojant.

Žaidimų zona

Karaokė, vaizdo žaidimai, stalo pramogos nustebins svečius, taip pat leis visiems surasti kažką savo skoniui, o ne nuobodu.

Šokių grindys

Vargu ar žmogus, kuris nemėgsta šokti vestuvėse. Skiriant zonas, atkreipkite dėmesį, kad šokių vieta reikalauja daug vietos.

Dizaino ir garso izoliacijos zonose naudojamos sunkios medžiagos, ekranai ir specialios plokštės.

Be to, svečių ir netgi tradiciniai konkursai, modifikuoti pagal temą, taip pat harmoningai prisitaiko prie bendros vestuvių nuotaikos „palėpės“ stiliaus.

Nuotakos ir jaunikio įvaizdis

Nuotakos apranga nereiškia, kad yra pernelyg išlenktos sudėtingos dizaino suknelės. Geriau pasirinkti vadinamąjį bohemišką ar boho stilių. Venkite rhinestones, siuvinėjimo ir karoliukų gausos. Vestuvinė suknelė turėtų būti paprasta, tačiau originalūs supjaustyti ar neįprasti priedai gali pabrėžti individualumą. Neįprastos spalvos sprendimas renkantis suknelę gali prisidėti prie nuotakos įvaizdžio.

Be to, jūs turėtumėte susilaikyti nuo sąmoningai sudėtingų šukuosenų: minkštos garbanos ar puošnus krūva yra tinkamiausios vestuvių stiliaus vestuvėms.

Norint sukurti harmoningą vaizdą jaunikiui, galite saugiai pasirinkti sulaikytų tonų kostiumą, netgi galite apsiriboti švarku kartu su džinsais. Švilpiantis kostiumas atrodys juokingas, kaip ir pernelyg griežtas klasikinis smokingas. Jaunikio įvaizdis turėtų būti stilingas, be išsamios informacijos apie padėtį, todėl brangūs rankogalių segtukai ar didžiuliai laikrodžiai turėtų būti naudojami kitai progai.

Svečiams skirtas aprangos kodas

Priklausomai nuo vestuvių temos ir sezono, svečių aprangos kodas gali skirtis. Pvz., Pastelinės spalvos drabužiai, šviesūs natūralūs audiniai tinka pavasario vestuvių ceremonijai, o tamsesnės spalvos tinkamos žiemos šventei.

Bridesmaids gali būti apsirengę toje pačioje spalvų schemoje. Velykų draugai šiuo atveju gali dėvėti peteliškę arba tos pačios spalvos kaip mergaičių suknelės kaklaraištis. Tačiau, organizuojant vestuves stiliaus "palėpė" griežtus reikalavimus, kad svečiai išvaizda paprastai nėra. Patogus ir mėgstamas atsitiktinis stilius atrodys ekologiškai šio kambario sienose.

Atminkite, kad vestuvės yra išgalvotas skrydis, ir jūs turite teisę atsikratyti nuobodžių tradicijų. Nebijokite įgyvendinti drąsiausių idėjų ir eksperimentuoti, kad ši diena būtų tikrai ypatinga tiek sau, tiek pakviestiems draugams ir giminaičiams.

Patarimai vestuvių laikymui palėpės stiliuje, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys