Vestuvės

Vestuvės mėlynos spalvos

Vestuvės mėlynos spalvos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Reikšmė
 2. Vestuvių komplektai
 3. Puokštė
 4. Salės apdaila
 5. Kvietimai
 6. Vestuvių procesijos apdaila
 7. Spalvų derinys

Dabartinių metų tendencija yra surengti vestuvių šventę pasteliniais atspalviais. Mėlyna spalva atrodys geriausia vestuvių dizaine, nes tai yra labai švelnus, lengvas, elegantiškas atspalvis, kuris užpildo šventę su gilaus romantikos jausmu. Pasirinkę šią spalvą vestuvių šventei, turėtumėte atidžiai ištirti jo naudojimo taisykles.

Reikšmė

Gamtoje daug mėlynos - ir rezervuarų, ir dangus, kuris užpildo asmenį su lengvumo ir laisvės jausmais. Tie patys jausmai suteiks dangišką spalvą festivalio svečiams. Draugai ir giminaičiai vėl jaustis laisvi vaikai ir nuoširdžiai džiaugsis pergalėmis.

Mėlynos spalvos ypatybė yra jos nuosavybė, harmoningai derinanti su kitais atspalviais.

Tai gali būti ne tik klasikiniai rožiniai ir balti tonai, bet ir drąsesnės raudonos ir geltonos spalvos, taip pat prabangūs sidabriniai ir auksiniai atspalviai. Privalumas taip pat yra galimybė naudoti bet kokį stilių - derliaus, chebbi ir kt. Spalvos universalumas priklauso nuo galimybės jį naudoti bet kuriuo metų laiku. Karštu oru jis užpildys šventę šviežumu, o žiemą atmosferą papildys romantika.

Tačiau ši spalva verta paminėti ir tiksliai. Svarbu derinti jį su tinkamais atspalviais, o ne pernelyg didinti, kitaip atostogos bus užpildytos šalčio jausmu, sukels pasyvumą ir apatiją. Be to, nebūtina naudoti tik mėlynos spalvos, tai gali būti skirtingi variantai - dangaus, pilkos, dulkėtos, mėlynos ir net violetinės spalvos.

Vestuvių komplektai

Atostogų suknelės jaunavedžiai gali būti pagaminti mėlynos spalvos atspalviais. Šį aprangą galite pabrėžti auksiniu priedu. Pavyzdžiui, jaunikis atrodys labai išraiškingas mėlynos spalvos ir aukso kaklaraištyje. Dar viena galimybė jaunikiui pakeisti striukę su mėlyna liemenė su auksine lanku. Tai yra daugiau vasaros galimybių.

Mėlyna suknelė apsirengusi nuotaka taip pat atrodys įspūdinga. Ši spalva akcentuos odos baltumą. Tamsiai odai geriau rinktis daugiau sultingos mėlynos spalvos suknelę. Jei nuotaka nori pasilikti klasikinėje baltoje suknelėje, galite užsisakyti gražų mėlyną šviesos diržą ant juosmens, taip pat papuošti plaukus su mėlynais priedais. Tais pačiais atspalviais galima padaryti nėrinius ant vestuvių suknelės ar papuošalų.

Svečiai taip pat turėtų dėvėti mėlyną drabužį. Bridesmaids mėlynos suknelės ir jaunikio draugai, turintys tos pačios spalvos drugelius, pritvirtintus prie apykaklės, atrodo linksmi, lengvi, jaunatviški. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas liudytojų įvaizdžiui, jų kostiumai turėtų būti suderinti vienas su kitu. Pavyzdžiui, mergaitei tinka lengva mėlynos spalvos suknelė. Tada liudytojas turėtų paimti marškinėlį, kad jis atitiktų, galite narve.

Puokštė

Šiuo atveju kyla sunkumų. Gamta suteikė daug gražių gėlių su mėlynos ir mėlynos spalvos žiedlapiais. Sudarant puokštę, galite naudoti kukurūzų, nepamirštamų, hortenzijų, varpų, levandų. Labai gražus sprendimas būtų mėlynų ir baltų gėlių kompozicija, tai yra, orchidėjos, slėnio lelijos ar lelijos. Baltos mėlynos gėlės atrodo šviežios, švelnios, moteriškos.

Nuotakos puokštė taip pat turėtų būti susieta su juosta.

Salės apdaila

Pagrindinė banketų salės dizaino taisyklė yra ne pernelyg didinti ją mėlynos spalvos, kitaip kambarys bus pripildytas šalta nepatogia atmosfera.Kai dekoruojate, reikia žinoti priemonę. Paprastai rekomenduojama vestuves organizuoti mėlynos ir baltos spalvos. Pavyzdžiui, geriau staltiesę padaryti ant stalo ir ant kėdės ant kėdės baltų, bet stalti ant staltiesės, padengti dangų kelią ir užmaukite tas pačias juosteles ant dangtelių. Servetėlės ​​geriausiai naudojamos su nėriniais.

Mėlynus kraštovaizdžius rekomenduojama pakabinti ant sienos - dangų, jūrą, laukines gėlės mėlynos spalvos atspalviais. Rengiant rutulių sudėtį taip pat reikia sujungti mėlyną, mėlyną ir baltą spalvą. Tais pačiais atspalviais turėtų būti žiedų pagalvėlė, šampano ir kitų priedų dangtelis. Siekiant sustiprinti subtilų teminių vestuvių tekstą, patalpos apdailoje rekomenduojama įtraukti subtilius pilkos, dulkėtos, persikų atspalvius - puikiai derinami su mėlynais atspalviais ir puikiai tinka vestuvių interjerui.

Kvietimai

Šis elementas taip pat neturėtų būti labai svarbus. Galite užsisakyti tokius kvietimus, kuriuos visi svečiai išsaugos atmintyje. Tai gali būti sprendžiami standartinių kortelių pavidalu, arba jūs galite galvoti apie kažką neįprasto, pavyzdžiui, kvietimų įteikimo ritinio pavidalu su gražia mėlyna juosta. Amatai yra labiau vertinami, todėl geriausia susisiekti su rankų darbo meistru ir užsisakyti asmeninius atvirukus.

Puiki idėja būtų sukurti savo kvietimus. Šiuo tikslu rekomenduojama naudoti bet kokios spalvos storą popierių, dekoruotą harmoningais mėlynos spalvos karoliukais, karoliukais ir kitais dekoratyviniais elementais. Jūs galite padaryti priešingą ir paruošti vaizdingas bet kokių atspalvių detales mėlynos spalvos fone.

Tačiau šiuo atveju neturėtumėte pasirinkti turtingos mėlynos arba mėlynos spalvos. Tiesa ta, kad vizija lengvai suvokia tik tamsią šriftą, parašytą ant šviesaus fono. Jei kortelė bus sultinga mėlyna, kvietimo tekstas turės būti parašytas baltu šriftu, kurį vizualiniams organams sunku suvokti.

Todėl turėtumėte pasirinkti atvirukus su šviesiai ir šviesiai.

Vestuvių procesijos apdaila

Geriausia pasirinkti mėlyną automobilį kaip pagrindinį vestuvių automobilį. Kai kurie sako, kad tai yra nepagrįsta, tradiciniai aukšti kirtimai, dažniausiai naudojami vestuvėse, dažniau yra juodai balti. Tačiau yra ir kitų puikių galimybių. Pvz., Galite rasti mėlyną retumą, retro automobilį - šį žingsnį galima panaudoti vestuvių vestuvėms rengti. Kitas laimėjęs sprendimas yra užsakyti specialų gražų, brangų pageidaujamos spalvos transportą, pavyzdžiui, kabrioletą arba limuziną.

Priešingu atveju, galite papuošti automobilį su mėlynais dekoratyviniais elementais. Pavyzdžiui, ant kūno atrodys gražūs dangaus atspalvių, gėlių, juostelių balionai. Galite matyti vieną iš dizaino parinkčių.

 • Naudojant gėlės, paplitusios ant mažų linijų gaubto. Taip pat ateina su mėlynomis juostelėmis.
 • Rutuliukus rekomenduojama pripildyti helio ir stiprinti ant gaubto.
 • Dvi didelės vestuvių žiedai bus galutinė vestuvių automobilio apdaila.

Spalvų derinys

Mėlyna yra giliai pastelinė spalva, kuri yra šiek tiek susijusi su šaltu. Siekiant neužkrėsti svečių vėsa, rekomenduojama vestuvių dizainui derinti kelias spalvas. Svarbu pasirinkti tinkamą mėlynos spalvos atspalvį - taip pat yra keletas variantų: tai tonai su pilkos, violetinės ar net žalios refliukso įtraukimu. Ne visi atspalviai yra suderinti su mėlyna spalva. Šios parinktys bus sėkmingiausios.

 • Ruda Minkšta, šilta spalva, kuri sumažins pagrindinių spalvų gylį. Labai gerai suderinta su turtinga mėlyna arba turkiu atspalviu.
 • Balta Dažniausias variantas. Pabrėžkite įvykio švelnumą, grynumą ir romantiką. Geras jaunajai nuotakai.
 • Geltona arba aukso. Geltona ir šviesiai mėlyna arba mėlyna kombinacija atrodo ypač įspūdinga. Puiki galimybė rudens vestuvėms.Šventė labai puikiai dera prie kraštovaizdžio, nukritusiems lapams be debesų.
 • Rožinė Mėlynos ir rožinės spalvos derinys gali reikšti skirtingus variantus, nes šie pasteliniai atspalviai turi daugybę spalvų. Tai gali būti šviesiai rausvos spalvos atspalviai ir netgi išraiškingos raudonos spalvos atspalviai.
 • Žalia Tai gana retas derinys, tačiau šių spalvų kontrastas sujungs šalčio šviežumą ir vasaros karštį.

Beje, tai yra puikus derinys vestuvėms ekostilėje.

 • Raudona Drąsus ir labai išraiškingas derinys. Vienas variantas yra sujungti mėlynos, baltos ir raudonos spalvos ir laikyti jūros vakarėlį. Paprastai ši tema naudojama tais atvejais, kai jaunikis yra jūrininkas.
 • Mėlyna Stilingas ir jaunatviškas mėlynų ir mėlynų atspalvių derinys. Arba galite organizuoti šventę džinsinio stiliaus - ši tema labai populiari šiandienos jaunimui.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys