Vestuvės

Kas priima ir laiko kepalus vestuvėse?

Kas priima ir laiko kepalus vestuvėse?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ką simbolizuoja?
 2. Kas gamina ir valdo?
 3. Atvykimo ceremonija
 4. Kalbėjimas

Jaunavedžių susitikimas po santuokos užregistravimo vestuvių kepurėje yra senas apeigas, kuris iki šiol išliko beveik nepakitęs. Paprastai jaunieji jaunieji tėvai susitiko. Šiandien jie neturi didelės reikšmės tiems, kurių giminaičiai laikosi šio iškilmingo simbolio savo rankose.

Ką simbolizuoja?

Rusijos ritualas atėjo iš Senovės Romos, kur vyras ir moteris buvo laikomi vyru ir žmona tik tada, kai jie paragavo specialiai paruoštą pyragą ant gabalo. Rusų tradicijose apskritimo formos duona buvo saulės simbolis. Manoma, kad šis saulės dievas kilo iš dangaus, kad garbintų jaunavedžius. Loaf simbolizavo gerą gerovę ir patogų gyvenimą. Anksčiau jauni sutuoktiniai svečiams perdavė vestuvių kepalų gabalus už dovaną. Šventės neįmanoma palikti be kepalų gabalo, kitaip laimė išnyks iš svečių.

Šiuo metu šios tradicijos nėra prarastos. Naujos šeimos laimę ir turtą lemia kepalas. Jo atnešamas rushnikas, siuvinėtas rankomis, motinos ir tėvo pastarasis sutuoktinis, gydo jaunimą. Šiandien yra daugybė patiekalų dekoravimo galimybių - tai valgomosios gėlės, gulbės, balandžiai, žiedai. Jei kepalas yra papuoštas uogomis ar širdimis, manoma, kad jauni žmonės galės mėgautis amžina meile. Gėlės yra nuotakos grynumo ženklas. Paukščiai suteikia sutuoktinių sąžiningumą ir nuoširdumą. Spikelets simbolizuoja santuokinę gerovę.

Beje, ankstesnis vestuvių tortų pjaustymas į gabalus buvo ženklas, kad nuotakos buvo nekaltos, todėl kepalų fragmentai, ypač papuošalai, buvo gydomi nesusituokusių moterų. Manoma, kad jei toks svečias naktį palikdavo tortą po pagalve, tuomet jos būsimasis vyras iš to svajonės.

Kas gamina ir valdo?

Senovėje naujai gimę sutuoktiniai pradėjo savo šeimos gyvenimą jaunikio namuose. Štai kodėl vestuvinį kepalą atliko vyrų tėvai. Su tėvų namų riba susitiko jauni. Patys kepalai ir druskos kratytuvas buvo laikomi kūdikio motinos, o šventasis tėvas laikė savo rankose piktogramą, su kuria jaunavedžiai buvo laimingi laimingai santuokai.

Dabartinė vedusi pora nebūtinai gyvena savo sutuoktinio namuoseir susitikimas su kepalu paprastai vyksta banketų salės ribose. Nuotakos motina taip pat gali paimti šį saldus simbolį. Tai visos Rusijos tradicijos, tačiau gali būti, kad kai kurie jaunuoliai neturi tėvų. Tada tėvo ar motinos vaidmuo gali tarnauti krikščionims. Kita galimybė - šią vietą užima artimiausias vedęs giminaitis, dalyvavęs nuotakos ar jaunikio auklėjime.

Atvykimo ceremonija

Pati apeiga turi savo tradicijas, kurios yra pageidautinos laikytis.

 • Vestuvių kepalas išlieka gražia rankšluosčiu.
 • Tortelio viduryje susidaro nedidelė skylė, kurioje jie įdėti druskos maišytuvą.
 • Sutuoktinio motina arba giminaitis, kuris jam tarnauja, sako nuoširdžius sveikinimus ir atsiskyrimo žodžius. Tėvas, turintis piktogramą, palaimina jaunavedžius laimingam šeimos gyvenimui.
 • Po to scenarijus gali skirtis. Dažniausiai nuotaka ir jaunikis sunaikina tortą, panardina druską ir gydo vienas kitą. Ši tradicija reiškia tolesnį bendrą visų šeimos sunkumų įveikimą. Kitas variantas: kiekvienas sutuoktinis kenkia gabalui - kas išlaiko didesnį gabalėlį, jis taps šeimos galva.
 • Po to, kai jaunuoliai paragavo kepalą, reikia gerti šampano ar vyno gurkšnį, laužyti akinius geros kloties.
 • Be to, iš anksto užsisakiusių svečių plojimai susitiko su jaunavedžiais priešais banketų salę. Kai tik stiklai sulaužomi, jaunus galima prausti rožių žiedlapiais, ryžių grūdais, monetomis.
 • Renginio herojai ar šventės šeimininkas kviečia svečius vykti į banketą.

Kalbėjimas

Speciali vieta kepalui pristatyti skiriama motinos išsiskyrimui. Teisingus žodžius visada sunku rasti, dar sunkiau juos viešai pasakyti.

  Kai kalbate, pabandykite naudoti patarimus.

  • Pagrindinė teksto idėja yra laimingo šeimos gyvenimo noras, stipri sąjunga, paprastas visų nelaimių įveikimas.
  • Pakanka trijų ar keturių sakinių, nes ilgą kalbą sukels ir svečiai, ir jauni žmonės, visą dieną visi jau pavargę ir alkani.
  • Žodžiai turėtų būti nuoširdūs, todėl visą naktį neturėtumėte jų repetuoti priešais veidrodį, kitaip sausi, išmokti tekstai teka iš jūsų motinos.
  • Šventinę ceremoniją rekomenduojama vadovauti vadovui, kuris gali išlyginti nenumatytas situacijas, paskatinti žodžius reikiamu momentu.
  • Galite parašyti pasveikinimą ant popieriaus lapo ir diskretiškai paslėpti, jei visi žodžiai išeina iš galvos nuo jaudulio.

  Nesvarbu, kokie giminaičiai vestuvėse išneša kepalą. Būtina, kad šie žmonės būtų nuoširdžiai laimingi už naujai sukurtą šeimą ir sugebėtų pasiimti šiltus žodžius, kai jaunikliams duodamas saldus kepalas.

  Kaip kepti kepalą, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys