Vestuvės

Bachelorette šalis prieš vestuves: funkcijos ir geriausios organizacijos idėjos

Bachelorette šalis prieš vestuves: funkcijos ir geriausios organizacijos idėjos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Šventės ypatybės ir tradicijos
 2. Kas vykdo organizavimą ir išlaidas?
 3. Kaip pradėti ruoštis renginiui?
 4. Ar duoti dovanų šią dieną?
 5. Geriausios idėjos vakarienei
 6. Dažniausios klaidos

Laidų ir jos draugų nesusituokusių laidų tradicija yra ne vienas amžius. Senais laikais bachelorette scenarijus buvo gana liūdnas. Nuotaka buvo susirūpinusi ir šaukė liemenėmis savo draugams, kad ji susituokė. Leela ašaros, suprato jų likimą po vestuvių. Mergaitės, savo ruožtu, turėjo gailėti ir paguosti nuotaką, tuo pačiu rinkdamos būtiniausius dalykus savo šeimos gyvenimui. Po daugelio metų tradicija iš esmės pasikeitė, o ne ašaros ant nuotakos veidų ir jos bridesmaids tik šypsosi ir linksmas juokas.

Šventės ypatybės ir tradicijos

Pagal senus įsitikinimus bachelorette partija vyko bet kurią savaitės dieną prieš vestuves. Iki to laiko pasirengimas prieš vestuves turėjo būti baigtas, o nuotaka buvo priversta pailsėti ir įgyti jėgų. Būsimasis sutuoktinis pavadino savo namus giminaičiais ir artimais draugais, norėdamas juos atsisveikinti. Visą vakarą moteriškoji kompanija nuliūdino dėl sunkios naštos, kurią patyrė ištekėjusi ponia, nuotakos verkė, ir jos draugai ją įtikino.

Beje, specialiai apmokytos moterys padėjo mesti į nuotaką, vadinamos „aukštumomis“. Jų pareigos apėmė visą vakarą dainuodamos ypatingas giedojimo dainas. Kiekviena atskira eilutė papasakojo apie jaunos merginos grožį, apie jos nekaltumą, gerumą ir visas teigiamas savybes. Šiuo metu nuotaka atsikratė mergaitės simbolio, būtent, ji sujungė savo pynę ir vaikščiojo su plaukais iki vestuvių dienos. Ši paprotys kalbėjo apie pereinamąjį etapą nuotakos gyvenime.

Draugai turėjo kitą užduotį. Jie turėjo parengti vestuvių sukneles, siuvinėti ir megzti.

Po tradicinių ašarų ir patirties prasidėjo smagu. Bridesmaids surengė apvalius šokius, atliko teigiamas dainas, grojo linksmus žaidimus, paruošė vestuvių mažus dalykus ir stebėjosi ateityje. „Bachelorette“ vakarėliui nebuvo skirta valgyti ir gerti. Rusijoje bachelorette partija buvo laikoma atsisveikinimo švente be rūpesčių. Po santuokos mergaitė prisiėmė daug atsakomybės, nuo kuklios ir jaunos grožio ji tapo rimta vedusi moterimi.

Mūsų laikais bachelorette partijos tradicija atrodo šiek tiek kitokia. Moterų susirinkimai nebūtinai turi būti namie. Galite eiti į kavinę, parką, net apsipirkti, svarbiausia yra gauti daug malonumo. Šiuolaikinės vištų partijos ruošimui naudojama daugybė veiksnių ir niuansų. Pirma, rengiamas įvykių scenarijus. Šiuo klausimu bus neįmanoma nedelsiant nuspręsti dėl šio klausimo, tai užtruks šiek tiek laiko, kad pasirinktų priimtiną galimybę visiems. Svarbiausia prisiminti, kad pagrindinis komandos rinkimo tikslas yra siųsti savo nesusituokusią merginą į šeimos gyvenimą.

Visus organizacinius klausimus sprendžia nuotaka ir draugai, pakviesti į šventę. Kiekviena dalyvaujanti mergina dalyvaus šventiniame renginyje. Būtina sąlyga yra konkursai. Dažnai nuotaka eina per komišką atsidavimą susituokusioms moterims. Atsisveikinimas su mergautine pavarde visada baigiasi ypatinga nuotaka. Ir kas bus jos esmė, žinoma renginio organizatoriams.

Kas vykdo organizavimą ir išlaidas?

Bachelorette partija yra nuotaka, į kurią kviečiami giminaičiai ir draugės.Organizacinius klausimus visapusiškai apima vestuvių ceremonijos liudijimas. Ji privalo surengti nepamirštamą vakarėlį, o nuotakos draugai visiškai padeda rengiantis šiam renginiui. Bendrasis bakalauro ir jo dalyko scenarijus aptariamas iš anksto su renginio herojais, renginio laiku ir vieta. Kviečiami draugai padeda liudytojui susipažinti su mažomis atostogų detalėmis.

Moterų „batalionas“ ruošia nuotaką vienai bendrai dovanai, kuri, kiek įmanoma, išmesta ar lygiomis dalimis. Kalbant apie partijos išlaidas, nuotaka turės sumokėti visas planuojamas išlaidas, nors pagal etiketo sumą turi sumokėti būsimas vyras. Todėl liudytojas iš anksto aptaria bendrą renginio vaizdą su progos herojais, kad suprastų, kiek reikia suskaičiuoti.

Neseniai šiuolaikinių mergaičių požiūriai šiek tiek pasikeitė, ir šiuo klausimu matriarchija suteikė stipresnės lyties atstovams. Tai nereiškia, kad dabar jaunikis rengia moterų susirinkimus, pakanka, kad jis įsakė šventės organizavimo agentūrai atlikti bacheloretės scenarijų. Šiuo atveju profesionalas turi atlikti visą darbą, o nuotaka ir merginos turėtų kontroliuoti paruošimo procesą.

Kaip pradėti ruoštis renginiui?

Pradėkite ruoštis bachelorette partijai turėtų būti kelios savaitės iki nustatytos dienos. Vieta yra kruopščiai suplanuota, išsamiai aptariamas būsimos šventės formatas. Jei vištų partija yra nuspręsta surengti kavinėje, tuomet privaloma rezervuoti lentelę. Negalime pamiršti vakaro scenarijaus, jis yra moterų rinkimo pagrindas. Norėdami užfiksuoti „bachelorette“ vakarėlį, turite rasti profesionalų fotografą ir iš anksto aptarti detales. Jei atostogų scenarijus pasakoja apie apsilankymą keliose pramogų vietose, vairuotojui tikslinga užsakyti, kad nebūtų nuolat iškviestas taksi.

Patvirtinus bachelorette partijos datą ir pasirinkus vietą, turite sudaryti svečių sąrašą. „Bachelorette“ vakarėliui neleidžiama skambinti visiems draugams, pažįstamiems ar kolegoms iš darbo. Ši šventė skirta siauram brangiausio ir artimiausio tikrosios lyties nuotakos ratui. Iš to išplaukia, kad svečių sąrašas bus apie dešimt žmonių. Labai svarbu nuspręsti dėl partijos temos. Yra daug galimybių, todėl bus labai sunku iš karto priimti sprendimą.

Kad jos svečiai būtų malonūs, nuotaka turėtų parengti specialius kvietimus. Tai gali būti klasikiniai atvirukai arba trumpi vaizdo įrašai, kuriuose turi būti nurodyta renginio data, laikas, vieta ir stilius. Pašto siuntimas geriausiai atliekamas iš anksto, maždaug prieš savaitę prieš vakarėlį, kad mergaitės turėtų laiko pasiruošti.

Ar duoti dovanų šią dieną?

Iš esmės nuotakos pristatymas dovanomis, skirtais bacheloretės šventei, nėra senas tradicija, tačiau, kadangi šventė skirta vienintelei mergaitei, kuri netrukus taps vyro žmona, dovaną galima surengti. Paprasti norai mūsų laikais nėra svarbūs. Šiuo klausimu nuotakos merginos turi dilemą: arba duoti vieną didelę dovaną iš visų, arba kiekviena mergina pateiks dovaną iš savęs. Pasirenkant antrą variantą, galite įsigyti daugybę įdomių dovanų, kad pradėtumėte šeimos gyvenimą. Pakankamai eiti į parduotuvės anekdotus.

Dovanos pasirinkimas nuotaka yra atsakingas dalykas. Turėtumėte žinoti ir suprasti savo poreikius ir skonį. Kartais nuotaka gali pareikalauti sau reikiamos dovanos, o jos draugai turės atlikti.

Geriausios idėjos vakarienei

Šiuolaikiniame pasaulyje prietaiso vištų partijai nėra jokių apribojimų.

Viskas priklauso nuo progos herojaus ir jos pirmenybių fantazijos.

 • Vasarą kaimiškas piknikas laikomas gana svarbiu. Iš pavadinimo tampa aišku, kad šio renginio aprangos kodas yra nesudėtingų trumpų suknelių su nėriniais, šviesios spalvos sundresais arba laisvai nupjautomis tunikomis.Tarp papuošalų pirmenybė teikiama gamtos dovanoms - laukinių gėlių vainikui, juostelėms, įdėtoms į pynę ir daug daugiau. Gurmanų dalis neturėtų būti pakrauta su daugybe patiekalų. Tinkami įvairūs užkandžiai ir gaivūs kokteiliai.
 • Mergaitėms, kurios netgi neturi dienos be masažo, kaukės ir lupimasis, ideali vieta bachelorette vakarėliui yra sauna arba SPA salonas. Šis pasirinkimas pabrėžia malonaus ir naudingo derinio. Prieš tai turėsite išsiaiškinti, kokias procedūras kviečiami draugai, kuriuos norėtų naudoti, ir už juos mokėti avansą. Banketų daliai pakanka užsisakyti užkandžių ir sumuštinių. Kaip gėrimas tinka gėrimams.
 • Sporto mėgėjams, praleidžiantiems pradinę bachelorette versiją, bus snieglenčių arba parašiutų šuolis. Toks geriausių draugų susitikimas vestuvių renginio išvakarėse niekada nebus pamirštas. Daug energijos, adrenalino ir greitis leis Jums patirti įdomiausius pojūčius. Po nesustabdyto įsiutimo būtų tikslinga eiti į kavinę ar barą, kad galėtumėte linksmintis neformalioje aplinkoje, šokti, dainuoti karaokę ir švęsti būsimą renginį.
 • Norėdamas surengti renginį šiltoje ir jaukioje atmosferoje, nuotakos pirmiausia turėtų apsvarstyti galimybę pasimėgauti namų šeimininke. Nepaisant vidaus atmosferos, šventė gali būti linksma beprotybė. Aprangos kodas priklauso nuo partijos temos, tačiau dauguma nuotakų yra linkę gauti pajama susitikimus. Svarbus veiksnys yra tai, kad svečiai gali jaustis laisvi ir netgi atsipalaidavę namo herojėje.
 • Norėdamas ilgą laiką tapti vaiku, nuotaka ir jos draugai gali eiti į pramogų parką. Šio renginio suknelė yra ryškios suknelės. Deja, ši parinktis netinka žiemos sezonui, tačiau galite eiti į vandens parką. Tokioje aplinkoje tinkamos dovanos bus tinkamos.
 • Mylėtojai pakliūva jūsų nervus norėsite išbandyti save ir savo merginas naktį. Sprendžiant įdomius galvosūkius, judantį miestą iš vieno taško į kitą, kiekvienas pakviestas svečias galės pasidalinti prisiminimais apie susitikimo herojaus ar linksmų jų bendrų žaidimų akimirkų susitikimą. Šios partijos versijos esmė - atskleisti siaubingą paslaptį ir vizualiai pasivaikščioti per prisiminimus.
 • Judančios merginos mielai vyksta į bachelorette vakarėlį su pokatushkami visame mieste. Automobilių pasirinkimas priklauso nuo pakviestų svečių skaičiaus. Taigi, vieną naktį galite aplankyti keletą šokių klubų ir barų. Tokio renginio organizavimas nėra sudėtingas, svarbiausia yra rasti tinkamą požiūrį į verslą.

Norėdami nustebinti svečius, pakviestus į vištų partiją, renginio organizatorius turėtų pabandyti. Pagrindinė atostogų dalis vyksta bare ar kavinėje. Šiose vietose galite šokti, linksmintis ir net jaustis kaip tikras dainininkas. Viskas priklauso nuo nuotakos ir jos draugų noro. Neseniai nuotakos savo vištų partijas praleido ne gyvenamosios vietos šalyje - karštoje Turkijos kurorte ar Tailande.

Dažniausios klaidos

Beveik visada bachelorette partijos organizavimas patenka į vyro, gerai susipažinusio su nuotaka ir jos pasirinkimais, pečių. Šių subtilybių dėka nedelsiant sukuriamas pilnavertės įvykio vaizdas. Deja, yra momentų, kai numatytas scenarijus praranda savo galią, o tolesnis veiksmų planas nebėra svarbus. Siekiant išvengti visų rūšių klaidų ir atminties maloniai prisiminti paskutinius nesusituokusius susitikimus su draugais, būtina iš anksto pašalinti galimas klaidas.

Impromptu

Velykų partija savo prasme yra laisvas renginys, kuriame itin svarbus yra nustebimo elementas. Visiškas scenarijaus nebuvimas gali kelti grėsmę nuoboduliui ar paprastam moteriškam šnekėjimui be jokių triumfų patarimų.

Pramogų idėjos

Renginio plano nebuvimas vis dar gali būti patyręs, pabandykite padaryti įspūdį.Tačiau pramogų trūkumas jau kelia rimtą susirūpinimą.

Žaidimai

Negalime pamiršti, kad nuotaka privalo atlikti daug testų žaidimo forma. Priešingu atveju atostogos bus laikomos nesėkmingomis.

Nuotakos drąsus

Tai nėra paslaptis, kad intymios gamtos temos pokalbio metu yra iškeltos mergaičių pakalikai. Atsižvelgiant į tai, būsimajai žmonai gali būti rengiami keli konkursai. Svarbiausia - nelenkite lazdelės. Intymios gamtos ir vulgarių anekdotų klausimai - viskas labai skiriasi.

Planuojamos specifikacijos

Bachelorette partijos organizatorius turi būti pasirengęs, kad anksčiau sukurto pamergėlio scenarijus būtų šiek tiek pakartotas. Nesijaudinkite dėl to nėra verta. Mažas nukrypimas nuo planuojamo plano gali būti naudingas.

Kaip laikyti bakalauro vakarėlį, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys