Vestuvės

Vestuvės rudenį: ką eiti, geriausia tema ir dizainas

Vestuvės rudenį: ką eiti, geriausia tema ir dizainas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Vietos pasirinkimas
  2. Tinkami stiliai
  3. Spalvos
  4. Dekoras ir aksesuarai
  5. Nuotakos puokštės variantai
  6. Ką dėvėti šventei?

Nuo seniausių laikų buvo nuspręsta rudenį švęsti vestuvių šventes. Daugelis šiuolaikinių jaunuolių taip pat renkasi šį metų laiką ir kiekvienas turi savo priežastis. Ruduo vestuvės visada gražios ir neįprastos.

Vietos pasirinkimas

Jei vestuvės vyks rudens pradžioje, tai yra visiškai įmanoma organizuoti ją gamtoje. Vėlyvą rudenį oro sąlygos ne visada leidžia šventę gatvėje. Bet jei jūs tikrai žinote, kad yra palankios dienos ir oras bus be kritulių, tada vestuvių ceremoniją galite laikyti pačioje gamtoje. Tam puikiai tinka bet koks miesto parkas arba graži vieta pačiame restorano kieme.

Būtinai užsakykite gražią palapinę, kuri turėtų atitikti rudens nuotaiką ir būti šviesia, neįprasta. Kiekviena svečių kėdė turi turėti jaukią antklodę. Nepaisant to, kad ceremonija truks ilgai, daugelis svečių vis dar gali užšaldyti.

Taip pat žiūrėkite puikius stilizuotus žibintus su žvakėmis, kurios gali būti įrengtos palei kelią, kuris bus dienos herojus.

Galima organizuoti šventę gražioje ir jaukioje šalies pensijoje. Tokiu atveju dalį atostogų galėsite praleisti jaukiuose pavėsinėse ir švęsti šventės dalį jaukioje šalies poilsio namų poilsio erdvėje.

Be to, galite iš anksto užsisakyti kambarius visiems svečiams, kurie leis jiems laiku praleisti laiką, tinkamai švęsti vestuves ir tęsti atostogas net kitą dieną.

Tinkami stiliai

Kai kuriems ruduo liūdesys ir liūdesys. Bet ne tiems, kurie planuoja švęsti vestuves šiuo metų laiku. Ruduo vestuvės gali būti šviesios ir nepamirštamos. Galų gale, šis metų laikas yra susijęs ne tik su lietaus ir nuobodu, bet ir su ryškiomis gamtos spalvomis.

Siekiant, kad svarbi šventė būtų neįprasta ir prisiminta daugelį metų, ne tik jauni, bet ir svečiai, turėtumėte surengti temines vestuves ir pasirinkti ypatingą šventės stilių. Pavyzdžiui, galite suorganizuoti vakaro stilių vakare.

Trumpai tariant, sakant apie šį stilių, senovinis yra praeities mados ir stilius.

Dabar labai madinga organizuoti vakarėlius ir fotosesijas šioje koncepcijoje. Šis stilius leis kiekvienam svečiui pasinerti į unikalią praėjusių metų atmosferą, o jaunavedžiai turės tikrą galimybę pabandyti ant drabužių, kurie išsiskiria su suvaržymu ir ypatingu stiliumi.

Tuo atveju, jei norite surengti šventę derliaus stiliuje, būtina nustatyti, kokių metų praėjusio amžiaus metų norite būti. Pavyzdžiui, galite surengti šventę, sutelkiant dėmesį į praėjusio šimtmečio ar aštuntojo dešimtmečio madą. Viskas priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir jaunų žmonių noro.

Profesionalūs dizaineriai mielai padės atkurti praeities atmosferą. Taip pat galite papuošti kambarį retrografais, padaryti įdomų vaizdo įrašą, pasirūpinti pasirinkta stiliaus nuotraukų zona, padaryti originalius senovinius kvietimus ir pasirinkti tinkamą muziką.

Jei mėgėjams patinka nustebinti ir netgi šiek tiek šokinėti visuomenę, tai yra įmanoma organizuoti vestuvių šventę rudens atostogų Helovino stiliuje. Ši teminė šventė puikiai tinka spalio pabaigoje ir lapkričio pradžioje.

Tokiu atveju galėsite iš pradžių papuošti banketų salę, naudojant teminius rutulius, riešutus ir įvairius amatus iš moliūgų.

Jaunavedžiai gali rinktis klasikinius komplektus, bet atnešti tam tikrą mėsą, kuri primins visiems, kad vestuvės yra Helovino stiliaus. Be to, jūs galite padaryti veido meną visiems suinteresuotiems svečiams, kad jie galėtų prisijungti prie bendros neįprastų vestuvių atmosferos.

Tiems, kurie nėra pasiruošę eksperimentams ir nori sukurti jaukią ir unikalią šventės atmosferą, rekomenduojame atkreipti dėmesį į kaimišką stilių. Šis žodis yra prancūzų ir gali būti išverstas kaip „paprastas“ arba „kaimas“. Neseniai šis šventės stilius tapo labai populiarus.

Pagrindinis principas, kurio reikia laikytis rengiant ir atrenkant sukneles, yra tas, kad viskas turėtų būti elegantiška ir paprasta.

Šis vestuvių stilius bus patrauklus visiems, be išimties, įvairių kartų svečiai jį įvertins. Paprastai šiam stiliui skirtos šventės projektavimui naudojamos tik natūralios ir natūralios medžiagos. Galų gale paaiškėja, kad sukuria stebėtinai jaukią atostogų atmosferą, kuri visiškai atitinka metų laiką.

Iš esmės, bet koks stilius gali būti tinkamas rudens vestuvėms, ir jūs galite saugiai pasirinkti bet kurią temą. Svarbiausios rudens vestuvių ypatybės yra tai, kad šiuo metų laiku galite naudoti ryškiausias spalvas. Ruduo spalvos puikiai derinamos su atpalaiduojančiais atspalviais, padedančiais sukurti unikalų stilių.

Spalvos

Vestuvių rengimas rudenį yra puiki idėja naudoti drąsiausias idėjas. Pvz., Jei vestuvės nėra teminės ir jūs nepasirinkote tam tikro stiliaus, galite saugiai pasirinkti labiausiai skirtingas ir ryškias spalvas, susijusias su kritimu. Spalvų schema gali būti bet kas.

Galite pasirinkti aukso, raudonos, oranžinės, bordo, persiko ar geltonos spalvos. Ruduo vestuvių organizavimas ir dekoravimas yra asmeninis nuotakos ir jaunikio pasirinkimas.

Tačiau renkantis ryškias spalvas, nepamirškite, kokie atspalviai yra sujungti.

Pavyzdžiui, jei norite daugiau raudonos spalvos, bandykite naudoti visus šiltus atspalvius. Jis gali būti maroon arba marsala. Beje, visos rudens spalvos puikiai derinamos tarpusavyje. Pavyzdžiui, galite pažvelgti į bet kurį rudens kraštovaizdį, kur bordo, geltonos, oranžinės ir raudonos spalvos puikiai suderinamos viena su kita.

Atminkite, kad šventės dizainui neturėtumėte naudoti daugiau nei dviejų pagrindinių spalvų.

Likusieji atspalviai turėtų būti tik priedas, o ne pagrindinė spalva.

Dekoras ir aksesuarai

Kaip originalus ir ryškus rudens papuošalų aksesuaras vestuvėms turi dalyvauti gamtos dovanose. Šviesūs ir sultingi vaisiai gali būti ne tik skanūs, bet ir dekoratyviniai daiktai. Pavyzdžiui, galite papuošti stalus su neįprastomis vaisių ar daržovių kompozicijomis, gražiais gabaliukais ar figūromis.

Be to, rudens lapai ir gėlės gali būti jūsų vestuvių dekoro. Kai kambario, kuriame vyks renginys, sienos bus puošiamos ryškiais rudens lapais, tai atrodys labai neįprasta.

Nepamirškite, kad gražios šakos su ryškiomis uogomis taip pat gali tapti dekoru. Pavyzdžiui, tai gali būti kalnų pelenų arba Viburno šakos.

Taip pat labai originalus gali būti naudojamas įvairių atspalvių ir dydžių moliūgų apdailai. Ruduo yra saulėtų moliūgų sezonas.

Rudens vestuvėse puikiai atrodys kompozicijos ir įvairūs figūrėlės.

Moliūgai puikiai tinka jų fotografavimui. Tai turi būti teminė. Galite pakviesti svečius fotografuoti rudens parko ar miško fone. Tada galite užsisakyti specialų plakatą su gražiu rudens kraštovaizdžiu. Būtinai įdėkite kaltinį geležį arba stilizuotą kelmą, papildykite kompoziciją su moliūgais, vaisių krepšeliais arba rudens lapų puokštėmis.Dėl to kiekvienas svečias turės galimybę fotografuoti unikalioje rudens aplinkoje

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas atostogų stalo projektavimui. Jei prie kiekvienos stalo bus rudeninių gėlių puokštės, gilių ir rudens lapų kompozicijos, gražios vazos su vaisiais, visa tai padės sukurti tinkamą rudens vestuvių atmosferą.

Kad visi rudens aksesuarai ir dekoratyviniai daiktai atrodytų įdomūs ant stalų, šiam tikslui pasirinkite klasikinį baltą staltiesę.

Nuotakos puokštės variantai

Klasikinis nuotakos puokštė yra elegantiškas rožių puokštė. Bet kadangi šventė švenčiama rudenį, puokštė neturėtų būti visiškai normali. Pavyzdžiui, gyvos rudens gėlės kartu su rudens lapais ir dekoratyviniais kūgiais puikiai atrodo.

Galima pasirinkti ryškią puokštę, kurią sudarys populiariausios rudens spalvos. Ir jei jūs vis dar norite rožių, sustabdykite savo pasirinkimą ant baltų gėlių. Jie atrodys puikiai apsupti žaliuzių arba ryškių oranžinių rudens lapų. Be to, kaip rudens dekoras, galite saugiai naudoti šakeles su ryškiomis uogomis ar net mažais rudens vaisiais. Galima pasirinkti gražią vaisių puokštę, kuri turi būti pagaminta originaliu ir neįprastu stiliumi arba drožimo technika.

Ką dėvėti šventei?

Kiekvienas svečias, ypač svečias, renkasi šventę, pirmiausia galvoja apie tai, ką dėvėti vestuvėms, kokį vaizdą pasirinkti, kokie batai atrodys stilingi ir patogūs. Vyras, ar jis būtų jaunikis, liudytojas ar tik svečias, gali ramiai teikti pirmenybę klasikiniam kostiumui.

Tačiau moteris turėtų labiau galvoti apie savo įvaizdį. Galų gale, įprastas apranga netinka tokiam svarbiam įvykiui.

Jaunavedžiai

Kiekviena mergaitė svajoja būti gražiausia savo vestuvėmis. Žinoma, galite eiti į įvairias vestuvių salonas ir pasirinkti klasikinę suknelę šventei. Tačiau svarbu atsižvelgti į tai, kad renginys vyks rudenį. Todėl nuotakos suknelė turi būti ne tik graži, bet ir jauki, šilta ir patogi.

Galima rinktis klasikinę baltą suknelę arba apšvietimą šviesiai, pastelinėmis spalvomis. Kaip šviesus baltos spalvos aksesuaras, galite pasirinkti ryškų kaklo papuošalą, kuris primena bulvių uogas ir akcentuos nuotakos asmenybę.

Be to, rudens vestuvėms mergaitė gali pasirinkti ne ilgą, bet sutrumpintą suknelę. Yra labai įdomių variantų, kurie atrodo originalūs, stilingi ir šventiniai. Be to, tokia suknelė rudens šventei bus praktiškesnė, nes nuotaka nepadeda apvalkalo, o viršutiniai drabužiai, kuriuos dar turite dėvėti vaikščiojant gatvėje, nepažeis bendro drabužių išvaizdos.

Galima užsisakyti suknelę, kuri bus pritaikyta pagal užsakymą. Tai ne apie įprastą aprangą, bet apie megztus. Ši suknelė gali būti bet kokio ilgio, bet kokio atspalvio ir bet kokio stiliaus. Tokioje suknelėje nuotaka vyks rudenį labai patogiai.

Arba tai gali būti trikotažas, kuris bus puikus priedas prie klasikinės suknelės.

Beje, vestuvių kepurę galima užsisakyti ne tik baltai. Tai gali būti bet koks kitas atspalvis, net ryškus, kaip rudens lapai. Kalbant apie jaunikio suknelę, viskas yra šiek tiek lengviau. Renkantis vestuvių kostiumą geriau rinktis minkštesnius ir šiltesnius audinius. Pavyzdžiui, atrodo puikūs variantai nuo aksomo arba riešo vilnos audinio.

Kostiumo spalva gali būti visiškai bet kokia, priklauso nuo asmeninio jaunikio pasirinkimo. Jis atrodys puikiai tinka kaip ir vestuvinės spalvos. Būtinai nepamirškite, kad jaunavedžiai turėtų suderinti ir papildyti vienas kitą.

Svečiai

Tokiu atveju, jei planuojate surengti tam tikrą šventę ir laikytis vieno ar kito dalyko, turėtumėte apie tai pranešti iš anksto. Pavyzdžiui, jei norite, kad jūsų rudens vestuvės būtų ryškios spalvos, tada nuotakos draugas ir kiti svečiai gali pasirinkti ryškias spalvas. Tačiau vyrai turi būti šviesūs priedai.

Tuo atveju, kai dalis šventės vyks atvirame ore, o iš dalies kambaryje, svečiai turi pasiimti gražių ir stilingų megztų dalykų.

Tai gali būti megztiniai, šaliai, kepurės. Apskritai, kažkas šiltas ir patogus, kurį vėliau galima lengvai išimti kambaryje.

Be to, moterys ir vyrai gali naudoti originalius aksesuarus, kurie puikiai atrodys rudens šventėje. Moterys gali rinktis karoliukus, apyrankes, plaukų seges, sagėles ir kitas rudens temos detales. Pvz., Tai gali būti riešo formos rudens lapų arba rudens medžio pavidalo. Vyrai gali pridėti šiek tiek ryškumo savo griežtai išvaizdai. Pavyzdžiui, leiskite ryškesniam kaklaraiščiui ar originaliems rankogalių sąsagos.

Patarimai dėl rudens vestuvių kitame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys