Vestuvės

Nuotaka pirkti plakatus: savybės, dizainas ir gamyba

Nuotaka pirkti plakatus: savybės, dizainas ir gamyba

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Tradicija
 2. Dizainas
 3. Padarykite savo rankas
 4. Įdomios parinktys (nuotrauka)

Nuotekų apribojimas yra labai senas tradicija. Šiandien šis vestuvių scenarijaus komponentas prarado savo pradinę reikšmę ir išlieka tik linksmas laukimas pagrindinei šventei.

Tradicija

Išpirkos prasideda, kai jaunikis pasirodo nuotakos namuose. Čia svečias pasveikins būsimąjį vyrą ir jam suteikė daug įdomių užduočių, kad įvertintų jo intelektą, vikrumą ir dosnumą. Vestuvių patalpos, kuriose vyksta išpirkos, paprastai yra dekoruotos žolynais, balionais, satino juostelėmis.

Jei norite atostogoms pareikšti originalumo pastabas, galite pakabinti plakatus už nuotakos kainą su vėsiomis užrašais, su vaikų nuotraukomis.

Dizainas

Dažniausiai už plakatų parinkimą atsako bridesmaids pečiai. Kadangi jie yra gerai susipažinę su išpirkimo scenarijumi, jiems nebus sunku pasirinkti strijų be jauniklių bandymų. Gerai, jei kartu su citatos ar eilutės šūkiais plakate bus vestuvių sveikinimai ir malonūs norai. Išpirkimo plakatai gali būti rankų darbo plakatai su užduotimis, galvosūkiai, kryžiažodžiai. Bus tinkami plakatai su jaunavedžių karikatūromis, juokinga šeimos gyvenimo nuotrauka, bučiniai, karikatūros tėvystės tema. Per daug plakatų nėra verta, nes kambarys atrodys šiurkščiai ir perkrautas.

Sovietų šūkių gerbėjams rekomenduojama paruošti tinkamus plakatus su keliais komiksais: „Ar esate pasiruošę šeimyniniam gyvenimui?“, „Duok mums santuoką su kokybės ženklu!“ Ir kiti. Kaip simboliai gali būti naudojami mergina ir vaikinas atletiškas. Puiki galimybė vestuvių plakate yra nuotraukų koliažas. Jis gali būti pagamintas laikraščio, kuriame yra pagrindiniai dienos personažai ir humoristiniai komentarai, pavidalu. Padaryti tokį plakatą su savo rankomis yra labai lengva. Užtenka turėti keletą įdomių bendrų nuotraukų iš jaunavedžių spausdinimui, pridėti humoristinių pastabų ir keletą karikatūrų prie sienos laikraščio. Toks kūrybiškumas gali būti ne tik vestuvių scenarijaus atributas, bet ir tikras jaunų žmonių suvenyras.

Plakatuose taip pat galite pridėti A4 lankstinukus. Rašyti humoristinį atsisveikinimą su jais ateities sutuoktiniui iš serijos: „Nuotakos negalima grąžinti ir keistis!“ Ir kiti. Paprasčiausias būdas sukrauti plakatus yra pirkti parduotuvėje. Tarp plataus asortimento galite pasirinkti reikiamus užrašus, foną ir norimą spalvą. Jei norite sukurti unikalius plakatus, galite juos užsisakyti spausdinimo pramonėje. Tiesa, tam reikės šiek tiek pinigų. Atspausdintų produktų specialistai gali pasiūlyti kelis išdėstymus, kurie gali būti naudojami kaip plakato pagrindas, atliekant atitinkamus koregavimus. Jei norite, galite užsakyti visiškai originalius plakatus spausdinimui.

Be įsigytų plakatų, galite sukurti kai kurias šventines dekoracijas savo rankomis. Gerai, jei tarp bridesmaidų vienas ar du žino, kaip gražiai piešti, įskaitant komiksines scenas. Tiems, kurie neturi tokios dovanos, galite patarti dalyvauti lūpų kūrime: palikti šviesų bučinį ant plakato.

Padarykite savo rankas

Prieš pradėdami kurti plakatus, turite turėti visas medžiagas, kurios bus reikalingos darbo metu:

 • storas skirtingo formato popierius;
 • paviršių eskizams ir eksperimentams;
 • spalvotas popierius pjaustymui;
 • spalvoti pieštukai ir grafika;
 • žymekliai;
 • dažai (bet koks nuoseklumas);
 • jaunavedžių nuotraukos;
 • dekoratyviniai elementai (satino juostelės, rutuliai, lankai).

Medžiagos turi būti geros kokybės, kad nei popierius, nei kiti elementai nebūtų nulaužti ar suplėšyti vėjo dar prieš atostogas, o dažai nešluostytų svečių suknelių ir kostiumų. Braižymo scenos turėtų būti parenkamos pagal vestuvių šventės stilių. Klasikinis renginys gali būti apribotas tradiciniu jaunimo įvaizdžiu. Stilizuotoms vestuvėms tokios nuotraukos yra tinkamos, tačiau ribotais kiekiais.

Geriau parinkti plakatus pagal temą, tada jie harmoningai prisijungs prie bendros šventės. Pavyzdžiui, jei jaunavedžiai yra dviratininkų ratų atstovai, plakatuose turi būti tam tikri teiginiai, kuriuos supranta tik „jų pačių“, kelių ženklų, eismo policijos postų vaizdai. Jei įvykis vyksta laive ar tiesiog „la laive“ stiliuje, tada tarp pagrindinių reklaminių antraščių turėtų būti jūra, laivai, sutuoktiniai. Jei vestuvių tema yra skverbiama rytietišku skoniu, galite iliustruoti plakatus su sakura, pagal kurią jaunavedžiai sėdėjo.

Įdomu bus plakatai, suprojektuoti pagal mėgstamą jaunimo adaptaciją. Tai gali būti filmas (įskaitant siaubo filmą), animacinis filmas arba programa (Atspėk melodiją, vieną šimtą į vieną ir kt.). Nesijaudinkite dėl meninės vertybės. Gaminant plakatus, bet kokių neįvykdytų talentų nereikia. Pakanka, kad visi pareiškimai būtų parašyti dideli ir įskaitomi, o iliustracijos buvo įdomios ir komiškos. Niekas nereikalauja dažytos nuotakos ir jaunikio panašumo į realius žmones. Tai ne pagrindinis dalykas vestuvių strijų kūrime.

Jūs neturėtumėte užduoti plakatų pateikimo vienam asmeniui. Geriau, jei tai 5-6 merginos, kurios gali išreikšti save bet kurioje srityje: poetinė, iliustracinė, kūrybinė ir dizaino.

Jei patys sunku sugalvoti originalų plakatą, galite pažvelgti į interneto galimybes ir pasiskolinti kažką iš ten, pavyzdžiui, humoristines frazes. Gražiai ir šviesiai dekoruoti plakatai sukurs reikiamą šventinę nuotaiką, nustebins ir džiugins pagrindinius progos herojus.

Įdomios parinktys (nuotrauka)

Jau išpirkimo stadijoje jaunikis gali išsiaiškinti, kaip po vestuvių jų pareigos namų ūkyje bus paskirstytos tarp jų ir jo žmonos.

Toks plakatas yra gražus puošmena ir iššūkis jaunikiui.

Kitas variantas su užduotimis jaunikiui.

Spalvingas ir neįprastas išpirkos plakatas, leidžiantis jaunikiui geriau pažinti būsimąjį sutuoktinį.

Įdomūs plakatai su savo rankomis.

Vienas iš tradicinių banerių yra atspėti jūsų mėgstamų lūpų taką.

Net paprasčiausias savarankiškai sukurtas plakatas gali suteikti daug daugiau teigiamų emocijų nei įsigytas.

Praėję visus su išpirkimu susijusius testus, jaunikis gali pripažinti absoliučią jo sielos draugo meilę. Tam reikia pridėti trūkstamus žodžius, ypač mylimojo vardą.

Žiūrėkite kitą vaizdo įrašą, kuriame rasite idėjų apie naminius vestuvių plakatus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys