Vestuvės

Kaip nustatyti lentelę už nuotakos kainą namuose?

Kaip nustatyti lentelę už nuotakos kainą namuose?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Ar man reikia šventės?
  2. Maisto dizainas
  3. Kokteilis - geriausias sprendimas
  4. Mes papuošiame prieš vestuvių šventę
  5. Maitinimas už nuotakos kainą
  6. Vestuvių stalo paslaptys išpirkimui
  7. Kaip gražus stalo nustatymas?
  8. Tradiciniai patiekalai

Svarbios vestuvės yra svarbi diena jaunavedžiams ir jų artimiesiems. Tačiau dar prieš vestuvių paslaptį, svarbiausi renginiai organizuojami daugelyje šeimų. Išpirkimas - išradingų bandymų ir įdomių pramogų laikas jaunikiui ir svečiams. Pasibaigus jų pastangoms jie karūnuojami laimėtojo laurais ir pagrindiniu prizu - gražią jaunavedžių vestuvių suknelę. Čia yra tik išpirkos, taip pat reikia tam tikro laiko ir pastangų. Su sudėtingomis užduotimis lydi sveiki skrudintuvai ir jaunimo apetitas. Taigi nebebus tinkamas pasirūpinti bado ir troškulio išgyvenimu iš anksto. Kaip nustatyti lentelę už nuotakos kainą namuose? Kokias tradicijas reikėtų laikytis atsižvelgiant į tėvus ir bridesmaids?

Ar man reikia šventės?

Prieš vestuvių pastangas reikia daug laiko ir pastangų. Bet čia ateina labai svarbi diena, ir visą rytą jaunikiui, nuotaka ir jų svečiai eina maloniais preparatais. Ir kadangi švenčiamos santuokos registracijos laikas paprastai skiriamas dienos metu, jie tiesiog neturi laiko valgyti. Taigi, sprendžiant klausimą, ar reikia nustatyti stalą pirkti nuotaką namuose, jums nereikės ilgai ieškoti. Tinkamai organizuotas savitarnos stalas bus tikras išgelbėjimas visiems ir leis svečiams laukti pagrindinio atostogų momento su maksimaliu komfortu.

Be grynai praktinio panaudojimo, gražiai įrengtas stalas taip pat yra puikus papildomas išpirkimo ritualas. Atsisveikinimas su jaunąja šeima naujame gyvenime, kartu gyvenimas bus suteiktas pagal akinius. Tėvai, vyresni giminaičiai gali pasakyti svarbius žodžius, o draugai palaikys ir geria pirmuosius šampano akinius, skirtus jaunavedžių sveikatai ir laimingumui. Po išpirkimo ceremonijos visa eisena eis į Vestuvių rūmus.

Maisto dizainas

Nepaisant to, kad nuotakos kaina yra tik prieš pagrindinę šventės dalį, tai ne mažiau svarbu ir būtina visiems atostogų dalyviams. Pasirinkti dizainą tai atitinka bendrą šventės koncepciją. Pavyzdžiui, jei pati šventė yra restorane ar lauke, galite pasveikinti apvalius stalus su gėrimais ir užkandžiais namuose. Tokiu atveju sėdimų vietų nereikės - vyresniems žmonėms bus pakankamai pora mažų sofų ar išmatų, jei jie pavargsta. Taip pat reikia protingai pasirinkti šventinių patiekalų receptus.

Jūs neturėtumėte ieškoti sudėtingiausių variantų ar pabandyti nustebinti svečius šimtais įvairių užkandžių. Karšta taip pat geriausia palikti pagrindinei lentelei.

Tačiau lengvos skardos, taurelės su išgalvotu užpildu ir įvairūs vaisiai kartu su putojančiu vynu bus labai naudingi ir padės pašalinti pernelyg nervų situaciją.

Kokteilis - geriausias sprendimas

Paprasčiausias išankstinio vestuvių stalo sprendimas yra savitarnos stalas, kuris suteikia galimybę aptarnauti maistą be svečių. Tokiu atveju nuotakos komfortą galima suteikti suknelėje su vešliu krinolinu ir jaunikis, praradęs laiką užduočių metu. Gražus savitarnos stalas suteikia judėjimo laisvę ir tuo pačiu suteikia geriausias sąlygas patogiai ir elegantiškai papuošti apylinkes.

Rengiantis šventei, pageidautina pasirinkti užkandžius. - po iškilmingos santuokos registracijos jie netrukdys gerai linksmintis, jie patenkins alkį. Šiuo atveju padėkite ant stalo lengvus vynus. Gaivieji gėrimai išpirkimui ant stalo turėtų būti pateikiami gausiai. Tinkamos sultys, vaisių gėrimai, vaisių gėrimai, mineralinis vanduo.

Patiekiami patiekalai yra labiausiai pageidautini tortuose, įklotose arba specialiose daugiapakopėse vazose, taupant erdvę.

Mes papuošiame prieš vestuvių šventę

Patalpoje, kurioje yra stalas, galima dekoruoti savo rankomis. Aplink erdvę galima puošti vazos su šviežiomis gėlėmis, baltais, raudonais, rausvais atspalviais. Staltiesė ant stalo yra pasirinkta iš kilmingo dramblio kaulo ar grynos baltos spalvos atspalvio, bus tinkami ažūriniai ir nėriniai dekoratyviniai sprendimai, taip pat natūralios medžiagos audiniai.

Patiekalai svečiams ir jaunavedžiams turėtų būti skirtingi - geriau iš karto parengti atskirą lentelę nuotakoms ir jaunikiams, su aukštais vyno taureliais ant plonų kojų.

Dizaino patobulinimas, dekoruojant stalą nuotakos išpirkimui, taip pat būdingas meniu naudojamiems patiekalams. Šiuo atveju patiekalų grožis suteikia papildomo patrauklumo dizainui, čia geriau atsisakyti vienkartinių indų net ir nebrangių, bet gražių patiekalų iš fajanso, stiklo ar keramikos. Kaip stalo ornamentas, origami tinka nuotakos suknelės atspalviui arba natūralių gėlių kompozicijai. Taip pat reikia rūpintis fotografavimo vieta - prabangios vazos su vaisiais, žvakės žvakėse, nuostabios audinio užuolaidos bus geras pagrindas prieš vestuves.

Maitinimas už nuotakos kainą

Ką galite virti šventei? Meniu turėtų būti apšviesti lengvi, bet labai kaloriniai patiekalai. Tarteliai su ikrų arba krevečių putomis, kanapes su vištiena, upėtakiu, lašiša. Pigūs, bet gana įspūdingi užkandžiai - kiaušinių tarteliai su paštetais ir alyvuogėmis. Be to, galite paruošti miniatiūrines salotų kokteilių porcijas iš liežuvio ar kalmarų. Vaisiai patiekiami įsišakose arba griežinėliais, taip pat tinkamas jų išdėstymas specialiose vazose.

Jūs neturėtumėte išgelbėti palydos - šviežių žolelių ar pikantiškų padažų su skirtingomis tekstūromis naudojimas patobulins patiekalus.

Spalva taip pat skiriasi. Baltas, raudonas, rožinis, šviežias žalias arba turtingas alyvuogių aliejus atrodo elegantiškas ir šventinis. Kanapėms geriau rinktis rudius skrudintuvus, kurie yra gerai suformuoti, o ne patiekiami, kai patiekiami.

Vestuvių stalo paslaptys išpirkimui

Originalus vestuvių stalas išpirkimui gali būti sutvarkytas kaip pyragas - keliose pakopose. Jei kreipiatės į profesionalus, jie pasiūlys tinkamus apdailos būdus. Tačiau savanoriškai sukurtas laisvalaikio šventinis banketas būtų visiškai tinkamas. Kadangi šioje byloje lentelė yra glaudžiai susijusi su išpirkos ceremonija, būtina ją padengti kambaryje, kuris yra prieš patekimą į kambarį, kuriame slepiasi nuotaka. Tada, norint pasiekti tikslą, jaunikis ir liudytojai galės neformalioje aplinkoje pailsėti ir įgyti jėgų.

Jei yra nedaug svečių, galite jį patalpinti kambario centre. Lankytojų skaičius pasiekia keliasdešimt? Sutvarkykite mažus stalus aplink kambario perimetrą, atleiskite centrinę jo dalį laisvai jaunavedžių ir jų svečių judėjimui.

Kaip gražus stalo nustatymas?

Rengiant išpirkimo ceremoniją labai svarbu ne tik tinkamai organizuoti šventę. Daugybė smulkių detalių - aptarnaujantis, tekstilės ir spalvų pasirinkimas. Čia labai svarbu gebėti gražiai pabrėžti šio momento iškilmingumą. Žvakės elegantiškuose žvakidėse, gulbių figūrose, drožinėjimo dekoracijose iš daržovių ir vaisių.

Negalima sutaupyti ant dekoro - juostelės, karoliukai, servetėlių žiedai, audinių užuolaidos, rutulių riešutai pakeis net klasikinį interjerą, suteikdami jai vestuvių palydą.

Tradiciniai patiekalai

Populiari tradicija surengti išpirkimą už vestuves nėra šimtas metų. Jei nuotaka ir jaunikis nori aptarnauti tradicinį maistą, galite sutelkti dėmesį į nacionalinę virtuvę. Rusų tradicijoje tai gali būti maži pyragai su skirtingais įdarais. Saldainiai išpirkimo lentelėje laikomi noru laimingai gyventi. „Eclairs“, „Macaroons“ arba nedidelių krepšelių dalys leis papildyti putojančio vyno skonį ir atnaujinti netgi bridesmaids, kurie bijo kvapo šviežumo.

Žinoma, tokio stalo patiekalai neturėtų būti svogūnai ar česnakai, karštieji pipirai.

Paprasta gaminti maistą, bet įspūdingi vestuvių patiekalų ir užkandžių receptai su savomis rankomis padeda patiems pasirengti vestuvių ceremonijai patys maloniai. Svečiai gali nustebinti originalų požiūrį į stalo paruošimą nenaudodami ypatingų pastangų. Tradicijų laikymasis suteiks visam procesui ypatingą iškilmingumą, nustatys nuotaiką ir padės nuraminti jaunavedžių jaudulį prieš kelionę į registro biurą. Gražiai įrengtas savitarnos stalas bus tikras išpirkos apdaila, leis svečiams atsigaivinti ir pakelti visų dalyvių nuotaiką.

Daugiau informacijos apie tai, kaip tinkamai nustatyti lentelę, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys