Vestuvės

Vestuvių kvietimai: dizaino pavyzdžiai ir patarimai

Vestuvių kvietimai: dizaino pavyzdžiai ir patarimai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Idėjos
 2. Stiliai
 3. Teksto parinktys
 4. Kaip tai padaryti patys?
 5. Originalios parinktys

Jaunavedžiams vestuvės yra daug malonių rūpesčių, įskaitant kvietimų svečiams kūrimą, nes be jų atostogos nebus baigtos. Ši svarbi detalė turėtų būti labai atsargiai, nes svečių šventė prasideda patraukliu voku su originaliu tekstu. Dabartinės tendencijos nereikalauja griežtų kvietimų pranešimų sudarymo sąlygų. Yra daug galimybių ir idėjų - nuo prabangių klasikinių iki Quest-originalių ar skanių siurprizų. Svarbiausia yra parodyti savo kūrybinę vaizduotę ir atkreipti dėmesį į kiekvieną asmeninį asmeninį pranešimą.

Idėjos

Vestuvės yra tikras ir iškilmingas renginys dviejų mėgėjų gyvenime. Todėl, norint išsamiai paruošti viską, ką norite. Pasirinkite iš daugybės vestuvių pakvietimų variantų gali būti labai sunku. Noriu suderinti šventės stilių ir tuo pačiu metu prašyti ir nustebinti pakviestus. Dabar ypač vertinami rankų darbo vokai, neįprastos vestuvių kvietimai. Įdomios idėjos parodys pačią šventės formą. Pagal jį kvietimas gali būti atliekamas klasikiniu ir iškilmingu stiliumi. Tai gali būti linksmi pranešimai, ritiniai su seno popieriaus imitacija, juokingi koliažai, rudens ar pavasario teminiai puokštės su vestuvių simboliais.

Nuotaka ir jaunikis gali įkūnyti kūrybiškiausias idėjas savo šventėms.

Dažniausiai būsimieji jaunavedžiai pasirenka išskirtines galimybes tradicinių atvirukų forma vokuose, naudodami „scrapbooking“ techniką. Juos puošia satino ir nėrinių audiniai, brokatas, paauksuotas blizgesys, perlai. Pats kvietimas atliekamas ant aukštos kokybės reljefinio popieriaus su dekoru, atitinkančiu voką.

Madingi yra akvareliniai ir stilingi romantiški vestuvių tema su gėlių dizainu piešiniai. Spalvotas sprendimas yra svarbus čia. Tinkamas atspalvis tuo pačiu metu atrodo elegantiškas ir švelnus.

Originalūs vestuvių kvietimai atliekami ekostyle. Tai yra stilizuotas paprastas minkštas popierius. Naudojami minkšti, natūralūs tonai ir paprastos medžiagos. Įprasti tokių kvietimų palydovai yra dembliai, virvės, drobės, šakelių iš uogų. Galite naudoti įvairias natūralias medžiagas. Paprastesnis ir nepatogesnis dekoravimas, tuo mieliau atrodys.

Jaunuoliai vestuvių draugų grupėje dažnai organizuoja teminius vakarėlius. Fantazijos apimtis šiuo atveju yra didžiulė. Jūs galite įgyvendinti drąsiausias idėjas. Jei norite atostogauti jūriniu stiliumi, galite naudoti pranešimus mažuose gražiuose skaidrių ar spalvoto stiklo buteliuose. Be paketo su kvietimu, galite pridėti šiek tiek smėlio, karoliukų ir kriauklių.

Svečiai, turintys humoro jausmą, galės įvertinti kvietimų dėlionę, kurią pirmiausia turite surinkti. Be to, jausmas bus sukurtas įvairiems kvietimams, kvietimams dėžutėse, mėgstamiausio kino ar kompiuterinių žaidimų kompanijos stiliaus. Sutelkiant dėmesį į tokią konkrečią temą, vis dar verta prisiminti apie pagrindinį renginį, o ne banketą paversti įprasta filmų serija apie vampyrus, devintojo dešimtmečio banditus ar nežinomos galaktikos žvaigždės karius. Pirmiausia turi būti pora romantiškas dekoras ir semantika, mėgėjų simboliai.

Stiliai

Vestuvių kvietimo stilius priklauso nuo paties vestuvių stiliaus sprendimo ir jį visiškai lemia.Tai gali būti pirminių spalvų pasikartojimas interjero dizaine, atitinkamo audinio gabalų naudojimas, detalės dekoratyvinėms medžiagoms. Bet kokiu atveju, preliminarūs trumpi kvietimai (kurie paprastai praneša labai užimtas ar toli nutolusiems artimiesiems bent kelis mėnesius), klasikinės kvietimo kortelės ir svečių kortelės banketų staluose turėtų sutapti tarpusavyje.

Klasikinis stilius visada populiarus.

Jis lydi sodrus vestuves su banketais restoranuose ir limuzinuose. Toks kvietimas į prabangią lauko ceremoniją yra tinkamas. Vokai dažniausiai yra brangūs, brangūs, balti, rožiniai, juodi, pasteliniai atspalviai su aukso įspaudais arba nėriniais. Su juo spalvos ar stiliaus atspindi kortelę su kvietimu. Paprastai jis puošia prabangias monogramas, gražią seną stilių. Originalesnė versija yra kvietimas ant seno rankraščio imituojančio diegimo. Tuo pačiu metu jis gali būti tradiciškai pritvirtintas virvėmis ir sandarinimo vašku.

Provanso stiliaus paklausa yra mažesnė, tinka populiarioms vestuvėms nacionalinėje dvasioje. Jis pasižymi švelniai dekoruotais kvietimais su natūraliais elementais: augalų šakelėmis, lankais šviesiai mėlynos spalvos dėžutėje, uogomis ir kvapniais prieskoniais natūralių natūralių atspalvių vokuose. Tekstas gali būti įvestas senosios rašomosios mašinėlės stiliaus pavidalu arba pagamintas su išgalvotu reljefu su monogramomis. Milo pažvelgs į pačių jaunavedžių nuotraukas vienoje iš vestuvių kvietimo dalių.

Kaimiškas stilius įgauna pagreitį. Šiame nestandartiniame sprendime naudojami retro popieriaus silpni tonai, senoviniai šriftai, paprasti motyvai. Kvietimas yra sudarytas naudojant natūralias medžiagas: medį, plunksną, paprastą virvę, lapus ir šakas. „Rustik“ sveikina natūralaus stiliaus, gamtos vaizdų ir laukinių miškų gyventojus. Šalies stilius yra gražus ir lengvas su savo rankomis. Jis turėtų atnešti svečiams savo šilumos ir džiaugsmo kūrinį iš artėjančio renginio.

Teminės vestuvės yra populiarios tarp jaunų žmonių: Šventė gangsterio vakarėliuose, mėgstamų TV serijų ar žvaigždžių karių stiliuje. Jei dauguma pakviestų yra jaunimas, turintis humoro jausmą, galite sukurti atitinkamus neįprastus pranešimus labai kitokia forma. Tai gali būti stilizuotos žaidimo kortelės, pačių jaunavedžių atvaizdai mėgstamiausio žaidimo ar filmo stiliuje.

Komiksai, 3D dizainas, kvietimas piratų šventei - galite pasirinkti viską, vadovaujant savo vaizduotei, svečių skoniui ir stiliaus jausmui.

Teksto parinktys

Ne tik gražus dizainas, bet ir tekstas vaidina didžiulį vaidmenį rengiant kvietimus svečiams. Įrašyta gražioje rankraštyje arba atspausdinta spaustuvėje, ji turėtų atitikti pagrindinę idėją: iškilmingai pakviesti artimus ir artimus žmones į vedybų ceremoniją.

Pažymėtina, kad kvietimus gali pasirašyti ne tik būsima sutuoktinė. Vestuvių kvietimai taip pat siunčiami nuotakos ir jaunikio ar liudytojų tėvų vardu. Bet kokiu atveju, naudinga paruošti nedidelį papildomų atvirukų ir vokų atsargų kiekį, nes pasirašydami galite sugadinti kvietimą. Dažnai kai kurie svečiai nusprendžia pakviesti paskutinę akimirką. Tokiu atveju nedidelis originalių kvietimų rezervas bus labai naudingas.

Kvietimo teksto stilius priklauso nuo paties renginio pompos ir į vestuves pakviestų asmenų artumo laipsnio. Jei šventė yra švenčiama siauriausiame jūsų artimiausiame rate, tada tekstas turėtų būti paprastesnis ir nuoširdesnis, pranešime leidžiamas geras humoras. Tekstas turėtų parodyti pagarbą ir meilę svečiui, tačiau be pernelyg didelių įspūdžių ir raštinės reikmenų.

Norėdami parodyti dėmesį ir individualų požiūrį į kiekvieną svečią, dažnai naudojate kvietimuose parašytus skirtingus sveikinimo tekstus. Daugiau oficialių atostogų kolegoms, šiltesni žodžiai - draugams ir artimiesiems, su humoru - bridesmaidams ir liudytojams.

Yra privaloma informacija, kuri pateikiama kiekviename vestuvių kvietime.

 • kreiptis į adresatą;
 • pranešimą apie iškilmingą renginį ir kvietimą dalyvauti;
 • registracijos data, laikas ir vieta;
 • kviečiantys vardai.

Dažnai atskirame lape arba užpakalinėje pusėje nurodoma tam tikra šventės programa. Tai taip pat gali būti nuotakos kainos, nuošalios fotografijos sesijos laikas, adresas ir restorano pavadinimas bei banketų pradžios laikas. Jei vestuvės yra teminės ar dekoruotos tam tikromis spalvomis, tada švelniu pavidalu svečiai apie tai informuojami ir prašomi laikytis tam tikro aprangos kodo.

Jei sutuoktinis yra pakviestas, nebūtina siųsti atskirą kvietimą kiekvienam sutuoktiniui. Etiketas leidžia jums parašyti vieną pranešimą visai šeimai. Tuo pačiu metu, kai kuriais atvejais jie nurodo, ar su jais galima atnešti mažus vaikus į atostogas.

  Dažniausios teksto parinktys yra naudingos, jei nuotaka ir jaunikis turi mažai laiko. Jie tinka visoms svečių grupėms, atrodo gana iškilmingos ir neutralios.

  Jei vestuvės skirtos tam tikrai temai, kvietimai gali būti pateikiami tuo pačiu būdu.

  Piratų partijai galite sukurti kvietimą laivo kapitonų vardu. Dėl vestuvių gangsterio stiliaus stiliaus, originalūs priminimai apie dviejų didelių klanų susijungimą, kurie buvo stilizuoti kaip žaidimo kortos. Puikiai išklausyti poetinės formos kvietimai. Šis mažas šedevro svečias neabejotinai išsaugos malonią atmintį. Žinoma, geriau parašyti tekstą savarankiškai, nenurodant standartinių šablonų, su kuriais internetas yra pilnas. Šilčiausi iš širdies žodžiai (nors ir ne labai aukšta literatūros kalba) bus suvokiami daug palankiau nei standartinės frazės.

  Kaip tai padaryti patys?

  Profesionaliai atspausdinti kvietimai įmonių pakete atrodo patrauklūs. Tačiau pats palankiausias variantas būtų nepriklausomas kvietimų rengimas. Rankų darbo, kaip išskirtinio darbo, visuomet buvo vertinama. Jei leidžia laikas, galite įkūnyti bet kokią kūrybinę fantaziją vienoje iš populiariausių būdų: „scrapbooking“, „koliažo“, vaizdo kvietimo, saldaus kvietimo ir pan.

  Originalus gražus vokas su kvietimu rankų darbo technikoje atrodo daug prabangiau nei standartinė kvietimo kortelė. Tiesa, užsakyta iš profesionalo, tai bus gana brangi. Jūs galite atlikti paprastus tipus savo rankomis, taupydami vestuvių biudžetą. Jums reikia pradėti nuo būsimo kvietimo dydžio ir suderinti vestuvių šventės stilių.

  Lengviausias ir greičiausias būdas sukurti gali būti naudojamas, jei esate susipažinę su mažais grafiniais redaktoriais. Yra daug paprastų programų ir šablonų, kuriuos galima lengvai panaudoti įdėjus tik būtinus vaizdus ir rašant žodžius.

  Šiandien populiariausia technologija laikoma „scrapbooking“. Šiuo būdu atliekami daugiau kaip 80% visų sveikinimų ir vestuvių kvietimų. Galite įkūnyti bet kokią idėją ir idėją. Norėdami tai padaryti, jums reikia klijų, pistoleto karšto klijavimo, juostelių, karoliukų, specialaus amatų popieriaus, audinio, nėrinių, lipdukų ar smulkių detalių su vestuvių simboliais (balandžiai, širdys, žiedai ir tt).

  Pirmiausia rinkitės aukštos kokybės storą popierių. Jis gali būti grubus arba šilkinis. Įprastas voko ir kvietimo dydis - 9 x 12 cm. Iš kontrastingos spalvos popieriaus arba, priešingai, suderinus su kvietimu, voką klijuokite.Viena pusė su nėrinių juostele yra priklijuota termoganu.

  Jūs taip pat galite padaryti apdailos aukso ar rausvos plonos juostelės ir rhinestones.

  Kvietimas iškirpti garbanotas arba paprastas žirkles. Spausdinkite tekstą ir įklijuokite jį struktūriniu pagrindu. Viršutinėje pusėje yra skylė, kurioje yra skylė. Satino juosta yra susieta per jį, kad atitiktų vokų dekorą, ir susieja lanką.

  11 nuotrauka

  Daugelyje vestuvių kvietimų teminiu būdu galima naudoti seną dokumentą imituojančią slinktį. Vykdykite tokią originalią idėją nėra sunku. Parduotuvėje galite įsigyti paruoštą popierių arba savarankiškai atlikti dirbtinį senėjimą. Norėdami tai padaryti, popierius įterpiamas į arbatos tirpalą kelias minutes ir išdžiovinamas. Didžiausia tikimybė, kad lapo kraštai šiek tiek sudegina ant ugnies. Dabar galite parašyti tekstą ant blankų su kaligrafine ranka.

  Paskutinis prisilietimas bus šiurkštus džiuto virvės ir sandarinimo vaško arba vaško naudojimas. Tai bus įdomu pažvelgti į spaudą su vestuvių simbolika arba stilizuotais nuotakos ir jaunikio portretais. Jei užduotis yra sukurti ne tik autentišką pranešimą, bet ir elegantišką vestuvių suknelės nuotaiką, galite žaisti ant kontrasto. Šiurkštus, gelsvas popierius sulankstomas ir tvirtinamas nėrinių juostelėmis ir satino juostelėmis su subtilių gėlių šakelėmis.

  14 nuotrauka

  Koliažą galima atlikti savarankiškai, papildomai naudojant bet kurį iš žinomų metodų. Dažniausiai tokį kvietimą sudaro nuotakos ir jaunikio nuotraukos. Ir jūs galite pasirinkti kaip naujas nuotraukas ir retro portretus nuo vaikystės. Jis sukurtas kaip galerijos, komiksų technikos, mėgstamiausio filmo stiliaus ir kt.

  Nauja idėja - gastronominis kvietimas. Šis vaizdas gali būti pasirinktas ne visiems svečiams, bet tik artimiausiems ar norintiems nustebinti. Atvirukas dedamas į langelį su bandelėmis, saldumynais, naminiais pyragais. Tuo pačiu metu pats pranešimas bus minimalistinis. Pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas pakuotėms ir gaiviesiems gėrimams.

  Jei kulinariniai gebėjimai nėra jūsų forte, galite pasiimti geros kokybės parduotuvių šokoladus ir pašalinti jų pakuotę. Pakeiskite ją kompanijoje, užsakytą spaustuvėje, su vestuvių simboliais arba nuotakos ir jaunikio nuotrauka. Galite sukurti įvynioklį ir suprojektuoti jį pats, spausdindami jį ant spalvoto spausdintuvo. Yra vienas šio kvietimo trūkumas.

  Turėsite juos pristatyti asmeniškai ir per trumpą laiką, kad delikatesas neturėtų laiko sugadinti.

  Originalios parinktys

  • Klasikinis visada yra mados. Stilingi ir paprasti kvietimai atrodo tinkami.
  • Gražūs ir švelnūs dizaino motyvai.
  • Negalima prarasti populiarumo dizaino ritinių pavidalu.
  • Draugai gali būti siunčiami kartu su kvietimu tokias skanias malonias dovanas.
  • Koliažas su nuotakos ir jaunikio vaizdais yra labai šiltas ir asmeniškas.
  • Mama gali siųsti tokį pranešimą. Svarbiausia, kad jis nebūtų nustebintas.
  • „Išsaugoti datą“ kvietimai siunčiami prieš kelis mėnesius iki svarbios datos.
  • Gastronominiai malonumai geriausiems svečiams.

  Norėdami sužinoti, kaip padaryti paprastus vestuvių kvietimus, žr. Kitą vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys