Vestuvės

Įdomios idėjos papuošti vestuves alyvinės spalvos

Įdomios idėjos papuošti vestuves alyvinės spalvos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ką spalva reiškia vestuvėse?
 2. Sėkmingi deriniai su kitais atspalviais
 3. Dalykų pasirinkimas
 4. Salės apdaila
 5. Priedai
 6. Kaip apsirengti šventę?

Vestuvės daugeliui yra iškilmingas, prasmingas ir atsakingas įvykis. Jaunavedžiai keletą mėnesių ar net metų praleidžia savo pasiruošimui. Nuo pat pradžių svarbu nuspręsti dėl vestuvių stiliaus ir temos, kad, be abejonės, pasirinktumėte kitų dekoro, drabužių ir pan. Ir tada jūsų vestuvės paliks tik ryškias emocijas ir malonius prisiminimus.

Ką spalva reiškia vestuvėse?

Dauguma žmonių nemano, kad spalvų schema yra labai svarbi, o ne veltui. Spalvotos teminės vestuvės tampa vis populiaresnės dabar, ne tik todėl, kad jos yra gražios ir originalios, bet ir todėl, kad kiekviena spalva reiškia kažką. Puiki galimybė puošti vestuves bus alyvinės spalvos. Jis puikiai dera į kambario dekorą bet kuriuo metų laiku, žiemą ir vasarą, pavasarį ir rudenį.

Šis atspalvis suteikia kūrybiškumo, originalumo ir tuo pačiu metu romantikos, elegancijos ir paslapties šventės. Alyvinės spalvos paletė labai įvairi - nuo subtilios šviesos iki tamsos ir turtingos. Todėl galite pasirinkti jums tinkantį atspalvį, kuris bus nepastebimas ir nepastebimas visą dieną. Psichologai ją sieja su taikos jausmu, kažko naujo, šviesaus pradžia. Be to, purpurinė, kurios atspalvis yra alyvinė, gaunamas sumaišant raudoną ir mėlyną, tai reiškia moters ir vyro santuoką.

Sėkmingi deriniai su kitais atspalviais

Alyvinė spalva yra tinkama galimybė užregistruoti ceremoniją ir dėl to, kad ji gerai tinka daugeliui kitų spalvų. Spalvų derinys turėtų būti pasirinktas pagal jų pačių pageidavimus ir vestuvių vietą.

 • Tradicinis variantas bus raudonos ir baltos spalvos derinys. Baltos spalvos bus akcentų alyvinės fonas.
 • Jei norite gauti subtilesnį ir minkštesnį derinį, galite naudoti smėlio ar persiko, šampano ar dramblio kaulo atspalvius.
 • Norint suteikti ceremoniją ramybę ir lengvumą, galite sujungti pilkos ir alyvos.
 • Ryškiausia ir originaliausia idėja bus alyvinė ir šviesiai žalia kartu su šviesia spalva. Svarbiausia yra stebėti tonų proporcijas, o ne pernelyg didinti spalvų dekoro dydį.

Dalykų pasirinkimas

Šventės tema vaidina svarbų vaidmenį vedant vestuves ir ji paliks teigiamus prisiminimus ne tik tarp jaunavedžių, bet ir tarp svečių. Jei jūsų ceremonija patenka į šiltą sezoną, galite jį praleisti gatvėje: ant jūros ar upės, sode, parke. Tada pagrindinis motyvas bus natūralus dekoras (gėlės, lapai, kriauklės). Be to, temų pasirinkimas priklauso nuo to, kur bus švenčiama vestuvė, jo dydis, vieta, interjeras. Erdvė gali būti dekoruota bet kokiu stiliumi.

Salės apdaila

Violetinė spalva siejama su švelnumu ir lengvumu, todėl būtina naudoti tekančius ir erdvius audinius. Jei šventė vyksta ore, erdvę galite papuošti popieriniais kamuoliais, pom-poms. Staltiesės ant stalų yra geriau pasirinkti baltą, nes tai pabrėžia iškilmingumą ir oficialų renginio pobūdį. Tekstilės apdaila atrodo elegantiška ir ypač, bet ne pernelyg su juo, kiek tai susiję su audinio dizainu.Pagrindinė kambario šviesa yra geriausia palikti tradicinę, tačiau vakare galite pasirinkti raudonos spalvos apšvietimą, kuris suteiks romantikos atmosferą.

Kad būtų išvengta alyapistosti, alyapistose turėtų būti pažymėti tik tam tikri interjero elementai. Spalva gali padaryti gėlių puokštes, dekoruoti ant stalo, ant sienos. Jei nesate tikri, kaip gerai atrodys vaizdas, geriau pasikonsultuoti su dizaineriu. Jaunimo zona turėtų būti skiriama atskirai. Tai gali būti gėlių kompozicija ant stalo arba balionų kompozicija už nuotakos ir jaunikio nugaros. Kartais paryškinamas stalas, kuriame jie sėdi. Žinoma, šis dizainas atliekamas jaunavedžių prašymu.

Priedai

Vienas iš svarbiausių vaidmenų vestuvių interjero aksesuarų kūrime. Smulkūs duomenys papildo vienas kitą ir bendrą padėtį. Jų dėka bendras įspūdis apie vaizdo harmoniją ir pilnumą. Jei tai nėra sunku, kai kuriuos dekorus galima padaryti su savo rankomis.

 • Dažnai puošiami šampano buteliais su satinu arba bet kuriuo kitu audiniu.
 • Jūs galite pasirinkti šviesias spalvas, išsiuvinėtas violetine raštine, arba, priešingai, servetėlės ​​yra tamsios, o siuvinėjimas yra lengvas.
 • Žvakės taip pat gaminamos pagal bendrąjį stilių. Tai gali būti teminiai žvakidės, arba pačios žvakės gali būti spalvotos.
 • Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas kvietimams. Jie gali būti išduodami alyvine spalva, o šriftą pasirinkti šviesą, arba atvirkščiai. Galite pasirašyti kvietimą asmeniškai. Tai bus gera forma ir pagarbos svečiams ženklas. Be to, tuos pačius stiliaus korteles galite išduoti su svečiams skirtų vietų pavadinimais.

Pasirinkus ceremoniją alyvą, jaunavedžiai sustabdo savo pasirinkimą dėl dekoro spalvų. Lavanda, alyvinė, violetinė, krokusai, peonijos, orchidėjos, šafranas ir net rožės gali būti puiki galimybė. Svarbu prisiminti, kad augalai turi ryškų kvapą ir atsižvelgia į tai, kad svečiai gali būti jiems alergiški.

Kaip apsirengti šventę?

Beveik kiekvieną mergaitę kankina šis klausimas. Galų gale, nuotakos suknelė bus pagrindinis visų svečių aptarimo objektas. Tačiau neturėtume pamiršti, kad jaunikio kostiumas turėtų atitikti ne tik temą, bet ir šalia nuotakos. Jei šventė yra teminė, jaunavedžiai turi įspėti svečius apie aprangos kodą.

Jaunikis

Dėl vestuvių vestuvių jaunikio aprangos tinka klasikiniai juodos spalvos vyrų kostiumai arba skirtingi pilkos spalvos atspalviai. Geriau dėvėti lengvą marškinėlį, galite pasirinkti iš pastelinės smėlio spalvos iki šviesiai violetinių atspalvių. Vaizdas užpildys alyvinį kaklą arba drugelį su tinkamo atspalvio raštais (galite pasirinkti tiek tradicinius juodus), tiek rankogalių sąsagos. Jei pasirenkate mygtuko skylę, geriau ją derinti su spalvomis, kurios bus naudojamos rengiant ceremoniją.

Į nuotaką

„Lilac“ vestuvių suknelė tikrai bus kūrybingas ir neįprastas sprendimas. Ši spalva suteiks nuotakos šviežumo, ryškumo ir individualumo vaizdą. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad ryški alyva nebus tinkama mergaitėms, turinčioms sąžiningą odą ir tamsius plaukus. Šis apranga geriau atrodys merginoms, turinčioms šviesius plaukus ir mėlynos arba pilkos akys. Likusi dalis gali pasirinkti lengvesnį alyvinį atspalvį, kuris taip pat atrodo naudingas.

Jei nuotaka nenori keisti tradicijų ir pasirenka baltą suknelę, prieduose galėsite akcentuoti spalvą: diržą, šydą, piešinį ant korseto ar suknelės sijono, batus.

Avalynė taip pat vaidina svarbų vaidmenį vaizde. Lengvai violetinės, pilkos arba kreminės zomšos batai atrodys puikiai. Toje pačioje spalvoje galite pasirinkti sandalus. Modelis nesvarbu, bet koks tinka nuotakos pasirinkimui. Jei ceremonija vyksta ne žiemą, tada galite pasirinkti ryškius kulkšnies batus ar batus.

Norėdami užbaigti vaizdą, turite pasirinkti tinkamą makiažą ir manikiūrą. Kad makiažas atrodytų įspūdingas, geriau kreiptis į profesionalų makiažą, kuris pasirinks tinkamą atspalvį. Alyvinė spalva tinka beveik visiems žmonėms. Renkantis manikiūrą, reikia pradėti nuo bendro įvaizdžio: jei apranga yra pilna ryškių elementų, tada manikiūras turėtų būti apšviestas, prancūziškas, o jei apranga yra minkšta ir minkšta, galite sau leisti padaryti ryškius raštus ant nagų. Šukuosena taip pat tinka bet kokiam pagrindiniam reikalavimui - atitiktį vaizdui. Mada lieka laisvi garbanos ir suderinti plaukai. Plaukai gali būti dekoruoti vainiku, mentele arba tiara.

Svečiams skirtas aprangos kodas

Panašių suknelių ir kostiumų svečiams apsirengimas nėra prasmingas, nes alyvinė spalva nėra tinkama visiems ir daugelis tiesiog nenori dėvėti tų pačių aprangų. Vietoj to, galite įspėti svečius apie šventės temą, kad jie turėtų alyvų aksesuarą arba drabužių gabalą, pavyzdžiui, marškinius, palaidines, apyrankes, diržus ir pan. Taigi, jūs harmoningai atrodysite nuotraukose.

Vestuvės - iškilmingas renginys, kuris išliks jūsų atmintyje gyvenimui. Todėl jos organizavimas turėtų būti priimamas labai atsakingai.

Kaip išduoti vestuves alyvinės spalvos, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys