Vestuvės

Vestuvių kepimo kepimas

Vestuvių kepimo kepimas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pagarba tradicijoms
 2. Receptai
 3. Kaip papuošti?

Jaukiam jaunuoliui suteikti vestuves yra senoji šiandienos gyva slavų tradicija. Šiame straipsnyje kalbėsime apie tai, kaip žingsnis po žingsnio paruošti vestuvių tortą savo rankomis namuose.

Pagarba tradicijoms

Vestuvės yra viena iš laimingiausių dienų bet kurio žmogaus gyvenime. Su šiuo renginiu yra daug muitinės, kurią daugelis šeimų naudojasi maloniai. Vienas iš jų yra vestuvių kepalas, kuris buvo kepamas senovės Rusijoje jaunavedžiams. Šventinės duonos pareiga tenka jaunikio giminaičiams, kurie turi surinkti pyragą į nuotakos namus, o tada patį renginį.

Svarbu ne tik tinkamai kepti skanėstą, bet ir pasirinkti tinkamą asmenį tokiai atsakingai užduočiai. Rekomenduojama pavirtinti maistą moteriai, kuri turi stiprią šeimą ir turi vaikų. Dažnai brolio krikščionis ar teta tai daro. Geras asmens energija yra labai svarbi, todėl į gaminį bus įtrauktos geriausios mintys.

Vestuvės dieną kepama kepalas, patartina įsitikinti, kad susituokęs, padorus žmogus yra siunčiamas į duonos dėžutę. Kai indas yra paruoštas, jis turi būti paslėptas nuo blogos akies.

Po pristatymo iš registro biuro vestuvių tortą jis pristato gražiai išsiuvinėtam rankšluosčiui. Šiuo metu svarbu palaiminti jaunavedžius laimingu, turtingu gyvenimu ir sveikais palikuonimis.

Yra keli su vestuvių tortu susiję požymiai. Pavyzdžiui, manoma, kad jaunavedžiai, kurie bandė duonos ir druskos, tyliai praeis bet kokias kliūtis. Dar vienas prietaras sako: kas iškelia didesnį gabalą, bus pagrindinis namuose. Tiesa, ar ne, tai nežinoma, bet jauni žmonės džiaugiasi pagarba tradicijoms ir dalyvauja kramtomojoje vestuvių kepykloje.

Receptai

Yra keletas duonos receptų, kurių kiekvienas yra geras savaip. Svarbu kepti duoną tiksliai apvalia forma, nes tai yra saulės ir šilumos simbolis. Daugelis kepyklų ir privačių konditerijos virėjų siūlo savo kepimo kepimo paslaugas, tačiau pačių vestuvių tortas tampa geresnis. Yra galimybė gaminti konditerijos gaminius iš druskos tešlos, tačiau vestuvėms pageidautina, kad jis būtų saldus, kad jaunų žmonių gyvenimas būtų toks pat saldus ir gražus kaip tradicinis kepalas.

Apskritai kepimas trunka apie keturias valandas, trims iš jų reikia tešlos pakilti. Jei teisingai apskaičiuosite sudedamųjų dalių kiekį ir gerai pakeisite tešlą, kepalas bus erdvus ir minkštas.

Tradicinis

Šis receptas yra populiariausias. Virti tešla pasirodo sodrus, minkštas ir minkštas. Ilgas ir ne toks lengvas virimo procesas kompensuojamas nuostabiu vestuvių tortų skoniu.

Komponentai:

 • 1,2 kg kviečių miltų;
 • 1/2 l pieno;
 • 5 kiaušiniai;
 • 150 g cukraus;
 • 2 šaukšteliai. milteliai;
 • 1,5 tl. vanilinis cukrus;
 • 400 g sviesto;
 • 3 pakuotės mielių kepimui;
 • 4 šaukštai. l medus;
 • 1 valgomasis šaukštas. l druska.

Kepimo procesas yra toks.

 • Kiaušinius suplakite maišytuvu ir palaipsniui pridėkite granuliuotą cukrų. Kai masė tampa vienalytė, į jį įpilamas šiltas pienas, pridedama aliejaus ir druskos. Viskas gerai sumaišyta. Tada į mišinį įpilkite mielių ir vėl išmaišykite maišytuvu.
 • Toliau eilutėje yra miltai, tačiau prieš pridėdami jį reikia sijoti. Šis procesas praturtina miltus su deguonimi, kepimas tampa labiau sodrus ir aukštos kokybės.
 • Minkštinti tešlą gerai, kol nustos liesti prie pirštų.Tai turėtų būti vienalytė ir lygi masė, kuri turėtų būti padengta celofanu ir suvyniota į rankšluostį, kad jis nepatektų į kietą plutą. Pakelkite sklypą į šiltą vietą dvi valandas, kad padidintumėte tešlą. Kai masė didėja, ji turi būti vėl sumaišyta ir iškirpti ketvirtą dalį.
 • Padarykite ratą iš likusios masės ir pridėkite razinų užpildą. Tikimasi, kad jei įdėsite monetą į kepalą, jaunavedžiai gyvens klestėjimu. Pinigai dedami tik kepimo formavimo procese.
 • Uždenkite kepimo skardą su kepimo popieriumi ir įdėkite ant jo. Įkaitinkite orkaitę iki 200 laipsnių ir įdėkite mažą dubenį vandens. Krosnelės kaitinimo metu tešla šiek tiek pakils. Tuo tarpu jūs turėtumėte paruošti kiaušinio trynio, žiupsnelio cukraus ir druskos mišinį ir šepetėliu šepetėliu su silikoniniu šepečiu, kad kepimo paviršius taptų auksiniu.
 • Rūpinkitės patiekalų dekoravimu. Iš anksto paimtas tešlos gabalas turi būti supjaustytas į ploną sluoksnį, o formos supjaustytos formomis. Galite pynti pjautuvą ir su juo suvynioti pyragą. Norint išlaikyti dekorą, prieš pritvirtinant jį reikia sudrėkinti vandeniu.
 • Įdėkite kepimo skardą į orkaitę ir kepkite duoną pusvalandį. Tada pasukite produktą taip, kad jis būtų vienodai kepamas ir palikite dar dvidešimt minučių. Uždenkite apvalią plokštelę audiniu ir ant jo padėkite paruoštą kepalą, leiskite jam atvėsti. Pabarstykite cukraus milteliais arba vanilėmis.
 • Jei desertas kepamas elektrinėje krosnyje, po trisdešimties minučių rekomenduojama sumažinti šilumos lygį iki 180 laipsnių.

Saugokitės vandens bako: kai skystis išgaruoja daugiau nei pusę, turėtumėte pridėti daugiau.

Mielių tešla

Šis receptas yra daug lengviau ankstesnis ir jame yra mažiau ingredientų. Svarbiausia yra gerai minkyti tešlą, kad ji taptų minkšta ir lanksti.

Sudėtis:

 • 50 g sviesto;
 • 4 kiaušiniai;
 • 6 šaukštai. l šiltas pienas;
 • 4 šaukštai. l cukraus;
 • 1 pakuotė sausų mielių;
 • 1 šaukštelis druskos;
 • 4 šaukštai. aukščiausios rūšies kvietiniai miltai.

Ištirpinkite sviestą per vidutinę ugnį. Atskirkite trynius iš baltymų ir sudaužykite trimis šaukštais granuliuoto cukraus. Į pieną pridėkite likusį šaukštą saldiklio ir mielių. Supilkite jį į cukraus-trynio mišinį.

Kruopščiai išmaišykite baltymus druska ir siųskite į likusias sudedamąsias dalis, tada įpilkite iš anksto išplautus miltus ir sviestą. Susmulkinkite gautą masę rankomis ir tęskite procesą tol, kol tešla nustos laikytis pirštų.

Viena penktadalis mišinio yra skirta apdailai, sudaro apskritimą nuo likusio gabalo ir padėkite ant kepimo skardos su kepimo popieriumi. Uždenkite kepalą rankšluosčiu ir padėkite šiltą vietą. Sukite tešlos gabalėlį į ploną sluoksnį ir iškirpkite papuošalus, pabarstykite juos vandeniu ir siųskite juos po rankšluosčiu.

Kai tešla pakyla, pritvirtinkite paruoštus paveikslus ir viską sudėkite į orkaitę, pašildytą iki 200 laipsnių.

Kai pasirodys ruddy crust, temperatūra turėtų būti sumažinta iki 180 laipsnių ir padengta tortu su folija, po to krosnelė kepama dar vieną valandą. Paruošta vestuvių duona išeiti iš krosnies ir ištepti saldaus vandens, tada leiskite atvėsti ir sutikti jaunavedžius.

Kaip papuošti?

Kai dekoruojate vestuvių kepurę, negalite sulaikyti išgalvoto skrydžio. Tačiau reikia prisiminti, kad kiekvienas skaičius turi tam tikrą vertę.

 • Pavyzdžiui, vynuogių kekės yra vaisingumo ir didelių palikuonių požymis. Patys vaisiai yra sudaryti iš mažų rutuliukų, lapai išpjauti iš valcuotos tešlos. Su plonų lazdelių pagalba gaminami ženklai ant lapų juostelių pavidalu.
 • Gulbės reiškia amžiną meilę ir lojalumą. Pirmiausia turėtumėte sukti dvi 6 cm ilgio dešreles ir šiek tiek ištempti vienoje pusėje, sulenkdami. Tokiu būdu gaunamas kūnas, kaklas ir galva.Būtina tik sukurti akis, snapą, sparnus ir uodegą.
 • Vienas iš svarbiausių vestuvių kepalų dekoro elementų yra Viburno grupės, simbolizuojančios meilę ir gausą. Apdaila yra pagaminta iš kelių storų rutulių, supjaustytų į pusę ir pritvirtinta prie lapų ar kepalų tiesiai ant paviršiaus.
 • Kiekvienam kepalui pagamintas kiauras. Dekoras yra aplink tortą arba iš vieno krašto. Norint gauti gražią ir netgi pigmentą, turėtumėte paruošti tris ilgus ryšulius, prijungti iš viršaus ir nerijos, tvirtinti gale. Tada jis turėtų būti atidžiai išdėstytas ant vestuvių torto krašto.
 • Rožės reiškia meilę ir aistrą. Sultingi pumpurai puikiai puošia vestuvių tortą. Visų pirma, reikia padaryti keturis plonus apskritimus, pirmasis yra sukamas į ritinį, o likę - apvynioti. Viršutiniai kraštai turi būti šiek tiek išlenkti, kad būtų daugiau gėlių.
 • Lapai yra jaunimo ir gausos simbolis. Norint sukurti šį apdailą, tešlą reikia sukti į ploną sluoksnį, iškirpti deimantus ir padaryti peiliais venus.

Tarnaujant kepalą, būtina įdėti druskos kratytuvą, kad jauni žmonės galėtų valgyti duoną ir druską. Siekiant, kad prieskonių indas nenukristų, kepalas patenka tiesiai į vidų. Kepimo metu supjaustykite nedidelį pjūvį pyrago centre, papuošdami jo kraštus įvairiais ausų ar nerijos formų.

Prieš įnešant kepalą į jaunas, druska įpilama į įdubas arba įdedama druskos kratytuvo. Naujai gimęs vyras ir žmona turėtų nutraukti duonos gabalėlį, panardinti jį druska ir valgyti. Tokiu būdu atliekamas ritualas, reiškiantis, kad pora valgė druskos svarą, o nuo šiol jauni žmonės laimingai gyvens.

Netradiciniai variantai taip pat gali būti naudojami papuošti vestuvių tortą. Daugelis ją puošia gėlėmis, žvaigždėmis, širdimis, monogramomis ir kitais skaičiais. Jie gali būti pagaminti iš gabalo, atskirtos nuo pagrindinės tešlos, ir specialiai pagamintą.

Dėl figūrų tešlos reikės 1 puodelio vandens, 3 puodeliai miltų ir 1 šaukštelis. druska. Sumaišykite miltus su druska, įpilkite vandens ir sumaišykite tešlą. Išsukite su suktuvu ir gaminkite dekoratyvinius elementus, tada kepkite juos orkaitėje. Antrasis variantas yra pagamintas iš 4 baltymų ir 2 puodeliai miltų. Sudedamosios dalys sumaišomos siekiant gauti elastingą masę. Tada galite papuošti dekorą.

Vestuvinės kepurės receptas, žr. Žemiau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys