Vestuvės

Pagalvės vestuvėms žiedams: dizaino ir gamybos subtilumo idėjos

Pagalvės vestuvėms žiedams: dizaino ir gamybos subtilumo idėjos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Formos ir dydžio pasirinkimas
 2. Dizaino parinktys
 3. Reikalingos medžiagos ir įrankiai
 4. Kaip tai padaryti patys?
 5. Gražūs pavyzdžiai

Vestuvės yra dviejų mylinčių širdžių, šeimos laimės ir gerovės vienybės šventė. Dažnai pasiruošimas šiai šventei prasideda ilgai prieš numatytą datą, nes kiekviena nuotaka nori, kad visa tai būtų graži ir šventinė, iki pat mažiausių detalių. Žiedų pagalvė turi svarbų vaidmenį iškilmingoje santuokos ceremonijoje.

Dabar yra galimybė įsigyti ją parduotuvėje, tačiau daugelis nuotakų tikriausiai norės tai padaryti savo rankomis, investuoti savo šilumą į šį svarbų ir būtiną vestuvių aksesuarą, be kurio ne viena šventė.

Formos ir dydžio pasirinkimas

Žiedų pagalvių formos ir dydžiai yra įvairiausi. Tai gali būti klasikinė kvadratinė forma, ovali, apvali ir, žinoma, širdies forma, kaip abipusės meilės ir lojalumo simbolis. Kokia forma bus reikalinga vestuvėms, visada yra pagrindinio progos herojaus - nuotaka. Dydis gali skirtis nuo miniatiūrinės lakoninės pagalvėlės iki didelio ir tūrio elegantiško krepšelio, korpuso, arba ji gali turėti kitą išgalvotą formą, kuri bus lyginama su vestuvių tema.

Dizaino parinktys

Pasirinkdami žiedų dizaino pagalvėles, galite pasirinkti labiausiai neįprastus sprendimus. Svarbu sutelkti dėmesį į bendrą vestuvių dizainą. Pavyzdžiui, jei šventė turės tam tikrą stilių, galite padaryti pagalvėlę pagal pagrindinį vestuvių stilių. Provanso stiliuje geriau naudoti natūralius papuošalus ir spaudinius, o sausas levandų kotelis suteiks produktui ne tik ypatingą palydą ir eleganciją, bet ir malonų aromatą. Kaimiškas ar kaimo stilius, kuris taip pat vadinamas kaimišku, geriau naudoti drobinius žaliavinius audinius, kurie suteiks autentiškesnę išvaizdą ir suteiks 100 proc.

Vestuvių pagalvėlės su išsiuvinėtais jaunavedžių inicialais arba su data, kada planuojama šventė, atrodys nepaprastai. Jūs galite naudoti nėrinius ant trinkelių šonų ir siuvinėti kažką jau ant jo, jei tai leidžia įgūdžiai ir yra pakankamai laiko, nes šis darbas yra labai kruopštus. Bet jei švelniai ir teisingai siuvinėjate priedą, rezultatas tikrai jums patiks, ir tai bus verta 100%.

Dizaino pasirinkimo užduotis labai palengvinama tuo atveju, jei šventė bus tam tikroje temoje. Jei vestuvės bus išlaikytos tam tikroje spalvoje ar spalvotame spaudinyje, tai taip pat bus labai naudinga jį naudoti žiedų pagalvėlių apdailoje. Raudona, marsala, bordo, mėlyna, violetinė, geltona, oranžinė arba vaivorykštė, galbūt pagalvėlė arba polka taškinė pagalvė - daug galimybių, svarbiausia yra nuotakos ir jaunikio troškimas ir svečių noras remti jaunavedžių idėją jų siekiuose ir dėvėti sukneles ar marškinius vienodos spalvos ar atspalvio.

Vestuvių dizainas gali būti suderintas su jaunų žmonių profesine veikla. Pavyzdžiui, jei jaunikis yra pilotas, būsimas sutuoktinis gali naudoti vestuvių pagalvėlės apdailai bet kokį elementą, susijusį su lėktuvais ir dangumi. Net mažas orlaivio skaičius bus originalus vestuvių aksesuaro dekoras. Ir taip - bet kokiai profesijai pagal analogiją, nes lentynose yra daug priedų ir galite rasti bet kokį apdailą.

Jei gyvenate nedideliame kaime ir nėra savo specializuotos siuvimo reikmenų parduotuvės jūsų vietovėje, patogiausia naudoti reikalingų prekių užsakymą internetu, jie bus pristatyti į artimiausią pašto skyrių arba kurjerio paslaugomis pirkėjo durims.

Reikalingos medžiagos ir įrankiai

Norėdami padaryti savo rankomis žiedinę pagalvę, jums reikės pačių nepriekaištingiausių siuvimo reikmenų ir įvairių priedų: žirklės, adatos, audinio, užpildo (putų gumos, sintepono arba vatos), jei reikia, subtilios nėrinės, karoliukai, karoliukai, juostelės, lankai ir daug daugiau. Nuo dekoro gausos, pateikiamos siuvimo reikmenų parduotuvių lentynose, pažodžiui apakinti akyse. Platus diapazonas nepaliks abejingų nuotakų, ir palikti be pirkimo tiesiog neveiks. Svarbiausia yra aiškiai parodyti jau sukurtą vestuvių pagalvės vaizdą ir pagal tai padaryti savo pasirinkimą naudodamiesi vienu ar kitu dekoratyviniu elementu.

Kaip tai padaryti patys?

Geriausia tai padės žingsnis po žingsnio meistriškumo klasei. Mes apsvarstysime vestuvių pagalvėlės, turinčios standartinę kvadratinę formą, gamybą su guipure ir apačia. Dažnai brides nerimauja, kad žiedai netaps iškilmingoje ceremonijoje, nes tai laikoma labai bloga minia pagal populiarius įsitikinimus. Ši nemaloni patirtis gali prisidėti prie drebulys, susijaudinimas ar kiti veiksniai. Todėl mes apsvarstysime tik tokį pagalvės variantą - apačioje taip, kad jaunavedžių žiedai neišnyks tiksliai.

Vestuvinės pagalvės kūrimas yra gana paprasta ir žavinga veikla, kuri, be abejo, suteiks malonumą pasiruošimui prieš atostogas laimingiausia ir įdomiausia diena.

Mums reikės:

 • pagrindo audinys;
 • guipure;
 • sintetinis žiemos laikiklis;
 • užpildas;
 • nėrinių juosta (apie 1 m);
 • dirbtinės gėlės.

Pirmiausia reikia pradėti nuo produkto modelio. Norėdami tai padaryti, galite naudoti šablonus, kurie iš anksto iškirpti iš popieriaus, kartono ar seno laikraščio. Juos galite padaryti patys, ir kadangi gaminys yra standartinis kvadratinis, tai bus lengva padaryti. Modelių dydis turėtų būti 17x17 cm, o gatavo produkto dydis - 15x15 cm.

Kai modelio elementai yra paruošti, reikia išimti reikalingas dalis iš audinio. Norėdami tai padaryti, geriausia vartoti spalvotą kreidą, pažymėti ribinį tašką audinio nugarėlėje su punktyrinėmis linijomis. Mes naudojame dviejų tipų audinius: guipure ir pagrindinį audinį. Galite pasirinkti šviesų audinį ir tamsią guipūrą. Mūsų atveju, gipsas yra baltas ir pagrindinis audinys yra mėlynas. Svarbiausia, kad audinių spalvos kontrastuotų viena su kita. Turėsime keturias vienodo dydžio audinio gabalus: 2 pagrindo gabalus ir 2 griebtuvus.

Po to iš sintetinės žiemos kirtiklio supjaustėme 17x17 cm dydžio gabalėlį, padėkite audinį taip, kad pagrindinis audinys būtų pirmasis sluoksnis, o guipure - ant viršaus. Antrasis elementas bus panašus, bet be pamušalo. Iš viso turėtų būti penkios dalys - tai priedų pagrindas.

Mes pritvirtiname audinio sluoksnius prie sintetinio žiemos padėklo adatų pagalba, o tada mes dygsniuosime gaminį aplink perimetrą, nepamirštant atsitraukti nuo 1 cm krašto. Dėl pagalvės dekoro, nėrinių juosta turėtų būti ištraukta, kad jos bendras ilgis būtų 70 centimetrų. Juostelę tvirtiname prie adatos ir pritvirtiname. Tada siuvame dvi pagrindines dalis. Mes juos išdėstome taip, kad jie būtų vienas kito atžvilgiu. Sinteponas šioje elementų padėtyje bus laikinai už jos ribų. Tuo pačiu metu apie 5 cm turi būti palikta nepakeista, kad būtų patogu pasukti priekinę pusę.

Dabar jums reikia padaryti apačią - viduryje esančius žiedus. Išmatuokite 5x5 cm ir pažymėkite pieštuku, o tada dygsnio. Kitas žingsnis yra užpildyti pado kraštus su holofiberiu. Baigę darbą, turite atidžiai nuvalyti skylę.

Dabar yra tik dizainas.Jei pageidaujate, galite pridėti keletą blizgių rhinestones ar karoliukų. Papuoškite padą dirbtinėmis gėlėmis ir lapais su klijais.

Gražūs pavyzdžiai

Kiekvienais metais šioms subtilios ir romantiškos vestuvių aksesuarų dizainui yra vis daugiau naujų idėjų. Apsvarstykite neįprastas ir įsimintinas galimybes.

 • Originalios ir neįprastos dizaino pagalvėlės kaip baltos spalvos paukščio lizdas kaip šeimos simbolis.
 • Klasikinė balta spalva visada svarbi.
 • Neįtikėtinai švelnus nėrinių dizainas su gulbėmis, kurios simbolizuoja lojalumą ir atsidavimą.
 • Panašus dizainas puikiai atrodo rožine spalva.
 • Siuvinėjimas su karoliukais ir blizgučiais puošia visas vestuvių pagalveles.
 • Dekoratyviniai elementai, mirgantys ir spindintys, pritraukia įspūdingus svečių žvilgsnius.
 • Galite pasirinkti pagalvėlių dizainą pagal sezoną, pvz., Pavasario vestuvėse labiausiai laukiama versija su subtiliais slėniais.
 • Kvalifikuotiems darbuotojams, turintiems įgūdžių, kad galėtumėte nerti, tai bus paprasta padaryti tik tokį originalų širdies formos kilimėlį su originaliu megztiniu viršumi.

Norėdami sužinoti, kaip padaryti savo rankomis žiedo pagalvėlę vestuvėms, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys