Vestuvės

Kas yra vyrų svečias, norintis eiti į vestuves?

Kas yra vyrų svečias, norintis eiti į vestuves?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Mes atsižvelgiame į ceremonijos stilių
 2. Dėmesys orui
 3. Nedarykite klaidų
 4. Vaizdų pavyzdžiai

Pirmą kartą tarp vestuvių pakviestų žmonių kiekvienas žmogus bus šiek tiek supainiotas. Galų gale, tuo pačiu metu jam iškils rūpesčių ir klausimų masė, pradedant tuo, ką aukoti, ir baigiant tuo, ką eiti. Ir jei jūs galite nuspręsti pirmąjį save (finansai voke visada yra temoje), tada pastarasis reikalauja vyrų mados ekspertų ir etiketo.

Vestuvės yra skirtingos, tačiau dauguma jų reikalauja, kad būtų laikomasi visos ceremonijos stiliaus, įskaitant ir svečių kostiumus.

Mes atsižvelgiame į ceremonijos stilių

Tiesą sakant, mados tendencijų įvairovė įvairiose vestuvių etiketo taisyklėse daro vyrų drabužių pasirinkimą sudėtingoje užduotyje. Jei turite apsirengti vyrų liudytojo vestuves, turėsite pasirinkti kostiumą pagal tai, kaip jaunikis nusprendė ieškoti, atsižvelgiant į garbės liudytojo įvaizdį. Draugas ir draugas turėtų harmoningai atrodyti kartu.

Su rimtu požiūriu į renginį jų stilius aptariamas kartu su jaunavedžiais. Liudytojų ir jaunavedžių kvartetas turės visą ceremoniją. Taigi, jų apranga turėtų atitikti vieni kitus ir šventės atmosferą. Sutartas vaizdas yra daug lengviau sekti nei galvoti apie visas detales.

Tas pats pasakytina ir apie jaunikio giminaičius. Brolis turėtų ieškoti panašaus spalvų diapazono su jaunikio giminaičiais. Tai tikrai neprivaloma sąlyga, taigi niekas to nenustatys. Tačiau darnus spalvų ar panašių atspalvių derinys sukurs malonų harmoniją. Yra daug įsimintinų nuotraukų ir nuotrauka bus daug efektyvesnė, jei ji bus iš anksto apgalvota.

Tradiciškai kvietimo kortelės nurodo, ar tikitės stilizuotos vestuvės su tam tikra ypatinga tema.

 • Šventė prabangioje banketų salėje. Jis negali daryti be kieto kostiumo - trys ar net įspūdingas suknelė. Visi pilkų ir kilnų audinių atspalviai bus geras pasirinkimas pakviestojo svečio suknelėje.
 • Madingas klubas. Leidžiama naudoti šiuolaikinio pjaustymo šviesią švarką ir šviesų marškinėlį su juodomis arba tamsiai pilkomis kelnėmis.
 • Vestuvių šventė šalies name. Ši parinktis apima didžiąją dalį lauko veiklos. Nebūtų nereikalingi neoficialios stiliaus keitimo drabužiai. Užbaigus iškilmingą vestuvių dalį, galite pakeisti mažiau privalomą ir patogesnį dalykų rinkinį. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas batų pasirinkimui. Geriau pakaitinę porą išeiti iš miesto. Keisti griežtus batus patogiems mokasinai yra puikus sprendimas šiam atostogų variantui.
 • Jaunimo vestuvės. Toks įvykis turi savo taisykles ir standartus. Dažniausiai jie yra visiškai nebuvę. Pirmoji tokios vestuvių taisyklė yra demokratija. Kaip svečias, jaunas vaikinas gali eiti į atostogas draugams, kaip jam patinka ir patogiai. Šviesos spalvos marškinėliai su trumpomis rankovėmis po plonu džemperiu klasikinėms džinsinio kelnėms, mėlynos arba juodos spalvos, bus visuotinis būdas vestuvėms pakviestam vaikui.

Lininiai ir medvilniniai marškiniai su ilgomis rankovėmis gali būti netgi dėvimi. Šiuolaikiniai jauni žmonės sumaniai sujungia miesto atsitiktinę eleganciją su atsitiktine elegancija.

 • Paplūdimio vestuvės. Tokiu atveju galite padaryti be kostiumo.Šviesios spalvos kelnės, pagamintos iš smulkių lininių audinių arba klasikinių baltų šortų, puikiai tinka šviečiamam jūros vaizdui. Tokie dalykai dažnai būna vyrų drabužių spinta, o jei jie nerandami, jie įsigyjami. Ir tada jie nėra tuščiosios eigos, nes tokie drabužiai yra kur dėvėti kasdieniame gyvenime.

Jei pora nenustato konkrečių įrenginių, ji turės remtis įvairiais veiksniais. Pavyzdžiui, pasirinkite marškinėlį, kuris atitiktų akių spalvą. Pavyzdžiui, pagal pilką arba mėlyną akį, šiuose atspalviuose geriau pasirinkti marškinius. Tamsiai rožinė moderni spalvų schema. Rudos akys ir žalios akys yra labai tinka marškinėliai beige ir žalios spalvos atspalviu, nuo khaki iki šviesiai žalios spalvos, arba nuo kavos iki grietinėlės.

Dėmesys orui

Svarbus veiksnys, nuo kurio į vestuves pakviestas svečias turi pradėti, yra sezonas ir oro sąlygos šventės metu. Pagal kiekvieno sezono etiketą yra tam tikrų spalvų ir kostiumų audinių. Tai pasakytina ir apie batus: jos stilių ir modelį. Žiemą tinkamiausias vestuvių svečio pasirinkimas yra dviejų dalių kostiumas arba trigubas.

Populiariausios spalvos: vėsios pilkos ir mėlynos spalvos atspalviai, pavyzdžiui, dūminis, grafitas, kava. Ir ypatingiems renginiams dizaineriai pataria vyrams pasimėgauti elegantišku vaizdu, dėvėdami dryžuotą kostiumą arba nedidelį spausdintą geometrinį raštą. Ekstravagantiški vyrai, kurie nebijo dėmesio, tinka kostiumėliams iš vilnos arba audinio.

Jūs neturėtumėte eiti į vestuvių šventę žiemos sezono metu džemperiu. Šis dalykas yra skirtas kasdieniniam drabužiui, o šventėje taip pat atrodo juokingas. Monofoninis megztinis virš šviesios spalvos marškinėlės atrodo tinkamesnis ir elegantiškesnis. Sėkmingiausios vyriškos striukės spalvos su klasikinio pjaustymo mygtukais yra mėlynos, juodos, pilkos. Pagal juos tiesiog pasiimkite marškinius, nes universalios spalvos leidžia įvairius derinius.

Kartais striukė yra priimtina vėsiu dienos laiku ir be striukės. Bet stilius turėtų būti pasirinktas tik griežtai, o spalva - suderinta su bendru tinka. Jūs negalite pakelti apykaklės, nes tai yra blogo skonio ženklas.

Vasaros sezono metu taip pat vyksta ir vestuvių renginiai. Šilumos dėka klasikinio pjaustymo ir paprasto marškinėlio vestuvėse pasirodys vestuvėse. Leistinas audinys, turintis nedidelį raštą, pageidautina pasirinkti šviesias spalvas ir atspalvius. Vasarą trumpos rankovių marškinėliai nelaikomi etiketo pažeidimu. Pagal marškinius galite pasiimti spalvingą kaklaraištį. Ir jei rankovė yra ilgaamžė, akcentai su rankogalių segtukais, kaklo juosta ar skara. Jie gali būti šviesesni nei marškiniai ir sukurti tikrai šventą, vasaros išvaizdą su vienu „užrašu“ su renginiu.

Jei vasaros vestuvės vyksta neformalioje aplinkoje, leidžiama demokratiškiau. Laisvalaikiu apsirengęs svečias jaustis patogesnis ir labiau pasirengęs dalyvauti konkursuose ir šokiuose. Net ir džinsai ir marškiniai yra tinkami. Tačiau ryškios spalvos ir ryškūs atspaudai geriausiai tinka kitoms progoms. Neatkreipkite dėmesio į pagrindinius progos herojus. Jų apranga turėtų likti savarankiška ir patraukli.

Vyrams, kurie yra įpratę visada ir visur atrodo elegantiški ir stilingi, siūloma apsvarstyti marškinius su liemeniu ir kaklaraiščiu kaip vasaros išvaizdą. Šviesos, pastelinės spalvos ir plonas audinys bus puikiai derinami su ryškiais kaklaraiščiais ir tankia monofonine liemenė su tos pačios rūšies kelnėmis. Apatinės aprangos dalies supjaustymas pasirenkamas atsižvelgiant į žmogaus figūros pageidavimus ir charakteristikas. Nėra jokių bendrų rekomendacijų ir standartų. Viskas parenkama individualiai.

Pasitikėdami savimi ir stilingai, galite pažvelgti į šviesiomis kelnėmis ir įdėti į tamsią striukę ir mono spalvos polo viršūnę.Batai, pavyzdžiui, stilingi kepurai arba minkšti mokasinai, stilingi lengvi batai su paprastomis kojinėmis, gali tapti akcentais.

Tačiau batai turi būti atrenkami darniai derinant tarpusavyje. Neįskaičiuoti bet kokie sporto bateliai ir šlepetės. Tai neatitinka iškilmingo renginio.

Nedarykite klaidų

Būtina laikytis kelių taisyklių, kad būtų išvengta klaidų renkantis vestuves.

 • Yra nerašyta etiketo taisyklė uždrausti tik dvi spalvas - juodą ir baltą. Juodas konkuruoja su jaunikiu ir atrodo pernelyg oficialus. Baltas viesas su nuotakos puošmena, kuri net atrodo gailestinga.
 • Kostiumas turėtų būti pasirinktas taip, kad atrodytų kaip jaunikis. Kad nepatektų į nepatogią situaciją, geriau pirmiausia paklausti, kokio pobūdžio kostiumas bus dėvimas jo pagrindinio kaltininko šventei. Ir pasirinkite kitą parinktį.
 • Ekstravagantiški drabužiai netinkami vestuvėms, nes kyla pavojus, kad taps bendra diskusija ir juoktis, sukeldama jaunavedžių nepasitenkinimą. Be to, klasikinių kostiumų ir vakarinių suknelių metu nebus temos, rodomos apsirengusių džinsus.
 • Jei žmogus ketina lankyti vestuves su draugu, turite rūpintis savo darniu vaizdu kaip pora. Pageidautina derinti stilių ir mastelį.
 • Reikia pasirūpinti, kad audiniai būtų su blizgučiais. Jie ne tik atspindi nuotrauką ir vaizdo įrašą, bet kartais atrodo baisūs. Tai pasakytina ir apie kaklaraiščio pasirinkimą, kurio spalva neturėtų labai skirtis nuo ryškumo ir pernelyg ryškios spalvos. Jei žmogus nori turėti reprezentatyvią išvaizdą, geriau rinktis kaklaraištį, kad atitiktų kostiumą, tada su šviesiu marškiniu vaizdas bus tvirtas ir pilnas. Batai atrenkami pagal pasirinktų drabužių, kojinių spalvą ir stilių - vienu tonu su batus.
 • Norint atrodyti įspūdingais drabužiais su dideliu augimu, svarbu vengti šviesių spalvų audinių ir vertikalių juostelių. Norint sukurti harmoningą vaizdą, geriau rinktis tamsų viršų ir šviesią apačią. Labai aukšti vyrai netelpa kaklaraiščio, kuris vizualiai pailgina siluetą. Priedą galite pakeisti elegantišku drugeliu.
 • Maži vaikinai, priešingai, drugeliai netinka. Kaklas, skirtas pasirinkti ne per ilgai. Striukė taip pat parenkama pagal figūrą, teisingą ilgį ir siaurą siluetą.
 • Stiprus jaunimas dažnai mėgsta viešai pasirodyti marškinėliai ir klasikinės, lygios kelnės su brangiu diržu stilingo batų poroje. Dideliems vyrams ir žmonėms, turintiems tvirtą amžių, pageidautina griežti tamsios medžiagos be blizgesio ir blizgančios spalvos.

Vaizdų pavyzdžiai

Vakariniai kostiumai

Be abejo, vėlesniems sezonams tai yra vienas iš sėkmingiausių variantų. Nebūtina suknelė suvaržyta klasika, ekstravagantiškas siuvimas taip pat puikiai atrodys vestuvių šventėje šventinėje atmosferoje.

Griežtos tamsios klasikos

Šis kostiumas atrodo prestižinėje restorano aplinkoje, vestuvių garbei skirtame priėmime, oficialiai registruojant daug svečių. Bet tai yra geriau atsisakyti juodos spalvos už tamsiai pilkos spalvos, indigo arba chameleono audinio naudą. Tekstūra pasirenkama pagal pageidavimą: lygus, blizgus, briaunotas arba dryžuotas ir kt. Jei norite būti tendencija, tiesiog tinka tamsiam, diskretiškam kostiumui ir marškiniui, kuris yra lengvesnis. Tačiau net jei vestuvės yra oficialus įvykis, nelaikykite jo pernelyg rimtai, kad nebūtų pernelyg nuobodu ir pilka.

Gražūs ryšiai gali pakeisti bet kokį kostiumą. Be to, jei vestuvės planuojamos tam tikru atspalviu, tai paprasčiausias būdas išlaikyti bendrąjį stilių su kaklaraiščiu.

Lengvas lininis kostiumas

Reti ir įtempti vyrai puikiai dera į smėlio ir pilkos spalvos tonus. Jie eina labai daug, o bet koks kuklus žmogus paverčia įspūdingu socialiniu liūtu prieš mūsų akis.Be to, linai yra lengva medžiaga, turinti natūralią sudėtį. Šis kostiumas bus patogus net karštu oru ar energingomis vestuvių varžybomis.

Montuojamos striukės

Viršutinė kostiumo dalis, pritvirtinta prie paveikslo, leidžia rafinuotiems vyrams ar tekstūruotiems vaikinams, turintiems išsivystę reljefą. Pritaikyti modeliai palankiai pabrėžia vyrų skonį ir stilių, bet pilni žmonių yra geriau atsisakyti jų erdviems drabužiams.

Smokingas ar kailis

Tokiam vaizdui reikia tiesiog kaklaraiščio, kad atitiktų kostiumo audinį ir kontrastą, lyginant su marškiniais. Batai tikrai tinka - tvirtos ir aukštos kokybės. Diržo spalva yra šiek tiek tamsesnė arba lengvesnė nei kelnės, visada tame pačiame atspalvyje. Išspausdinę krūtinės kišenę su šilko balta skara, jūs gaunate puikų vaizdą. Be konservatyvių baltų marškinių, yra daug variantų, leidžiančių puikiai derinti su pasaulietinio mėginio kostiumu. Verta pažvelgti į smėlio, mėlynos, violetinės spalvos atspalvius. Ypač elegantiški išvaizdos marškiniai, atspindintys žmonių akių spalvą.

Miesto stilius

Šiuolaikinio pjaustymo striukė kartu su marškiniais ar polo marškinėliais yra gražiai derinama su tamsiai mėlynais džinsais arba medvilnės juoda spalva. Privalomi klasikinio modelio batai su juodomis kojinėmis Šio vaizdo polo yra pasirinktas tik monofoniniu. Striukė gali būti su nedideliu modeliu ir bet kokia priimtina spalva. Būtina ne tik stengtis atitikti renginį, bet ir jaustis nepatogiai.

Patogus megztinis su marškinėliais taip pat gali sukurti miesto dandy vaizdą vestuvėse, kurioms nereikia griežto aprangos kodo. Vyriškos šio pjaustymo striukės tinka po bet kokio stiliaus kelnėmis. Rinkinys bus patogus visiems, kurie mėgsta atsitiktinius verslo stilius.

Apie tai, ką vyrų svečias eina į vestuves, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys