Vestuvės

Vestuvių liudytojai: kaip pasirinkti ir koks jų vaidmuo?

Vestuvių liudytojai: kaip pasirinkti ir koks jų vaidmuo?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Istorinis pagrindas
 2. Ką daryti?
 3. Kas jie gali būti?
 4. Dovanos jaunavedžiams
 5. Prietarai

Praktiškai bet kurioje vestuvėje yra žmonių, kurie vaidina vieną iš svarbiausių vaidmenų šventėje po jaunavedžių ir tėvų - tai liudytojai. O klausimą, kas pakviesti į šią vietą, dažnai sukelia tikriausios diskusijos, nes jos turėtų ne tik gražiai stovėti ar sėdėti šalia nuotakos ir jaunikio, bet ir būti atsakingos už daugelį dalykų.

Istorinis pagrindas

Nepriklausomai nuo to, kaip buvo sudaryta santuoka, buvo reikalingi žmonės, kurie galėjo liudyti, kad įvykis iš tikrųjų įvyko. Jei kyla klausimas dėl santuokos teisėtumo, liudytojai galėtų tai patvirtinti. Tai yra, iš tikrųjų, šis terminas gali būti vadinamas bet kuriuo asmeniu, dalyvaujančiu sąjungos sudarymo metu, ir teisiškai - bent du asmenys, pasirašę dokumentus. Ir iš pradžių jie buvo reikalingi tiek religinėje santuokoje, tiek valstybinėse institucijose.

Rusijoje analogai buvo draugai, o Europoje - geriausi vyrai. Be paprastų liudijimų, jie dalyvavo susijusiose vestuvių ceremonijose. Ortodoksijoje karūnai turi turėti garantus (įpėdinius), kurie turi dalyvauti tarnyboje.

Kitose religijose reikalaujama ir liudytojų buvimo. Be to, religiniai reikalavimai jiems yra griežtesni nei pasaulietiški.

Šiandien Rusijos civilinėse registro įstaigose jų buvimą reguliuoja tik jaunavedžių noras, nereikia pateikti dokumentų parašų. Bet kadangi mūsų visuomenėje tradicijų tęstinumas yra pakankamai stiprus, liudytojas ir liudytojas yra beveik kiekvienoje registracijos vietoje. Tik dabar jie vadinami jaunikiu ir jaunikio draugu.

Ką daryti?

Jei būsimas vyras ir žmona nenaudoja agentūrų ir vestuvių organizatoriaus paslaugų, liudytojai gali gauti daug atsakomybės. Jie gali būti skirstomi į etapus.

Pasiruošimo vestuvėms etape pamergė gali:

 • kartu su kelionėmis į vestuvių salonus ieškant suknelių, batų ir aksesuarų;
 • rekomenduoti gerą manikiūrą ir šukuoseną;
 • Ieškoti skaitytojų, fotografų ir videografų atsiliepimų ir rekomendacijų;
 • prireikus, padėti automobilių, nuotraukų zonų ar banketų vietų dekoravimui;
 • apsvarstyti išpirkimo planą, jei jis bus;
 • būtinai dalyvaukite repeticijoje, jei kažkur yra numatyta jos dalyvavimui;
 • organizuoti vištų partiją.

Liudytojo liudytojas turi mažiau pareigų, tačiau jo dalyvavimas gali prasidėti net pasirengimo ranka ir širdies pasiūlymui.

Paprastai moterys užsiima drabužių pirkimu, todėl gali padėti išsinuomoti ir transportuoti, taip pat organizuoti bakalauro vakarėlį.

Vestuvių dieną liudytojai turėtų:

 • dalyvauti nuotakos ir jaunikių susirinkimuose;
 • įsitikinkite, kad jie nepamiršo pasų ir žiedų;
 • dalyvauti išpirkime, jei toks yra;
 • pačioje ceremonijoje, kad išlaikytumėte tinkamai ir padėtų gėlės;
 • vestuvių pasivaikščiojimo metu, jei norite pasimėgauti kitu svečiu, jei tai yra švediškas stalas;
 • aktyviai dalyvauti visuose konkursuose;
 • būkite pasiruošę netikėtai ir pabandykite visą dieną padėti nuotaka ir jaunikis, kad jie turėtų tik gerus prisiminimus.

Po renginio jums reikia padėti pristatyti gėles ir dovanas.

Banketų metu liudytojai paprastai sėdi šalia nuotakos ir jaunikio. Per visą šventę jie stebi nuotakos ir jaunikio išvaizdą. Be to, būtent bridesmaido rankinėje yra būtini maži daiktai.Norėdami paryškinti jų padėtį, naudokite juosteles ar ženklus su užrašais.

Paprastai liudytojai žada būti garbingais svečiais visomis jubiliejinėmis ir šeimos atostogomis.

Kas jie gali būti?

Apskritai, moderniomis vestuvėmis galite susitikti su dviejų tipų liudytojais:

 • „Dėl grožio“ - tie, kurie šį vaidmenį gavo atsitiktinai arba „būtini“;
 • tikras, tikrai dalyvauja visuose vestuvių rengimo ir šventimo etapuose.

Pirmuoju atveju žmogus pasirenkamas taip, kad jis sėkmingai įsitaisytų į suvoktą vaizdą. Jo veiksmai virsta, kad pasirodytų laiku ir atrodytų gerai per visą šventę. Tokie atvejai nėra neįprasti, todėl tolimieji artimieji, kurie nepatinka atsisakyti arba net atsitiktiniai žmonės, dažnai atsiduria šioje vietoje. Jei jaunavedžiams reikia paramos, tai geriau pasirinkti gerai žinomą asmenį, kuris nuoširdžiai džiaugsis kurdamas naują šeimą ir padės džiaugsmu, o ne prievarta.

Bet kokiu atveju, nuotaka ir jaunikis turėtų pasverti viską, o priėmus sprendimą, būtina paklausti asmenį, jei jis sutinka. Daugelis žmonių bijo viešumo, nepagrįsto dėmesio ir tiesiog papildomų rūpesčių - galų gale paprastas svečias yra daug lengviau. Todėl, jei būsimas draugas ar draugė yra nepatogu - neturėtumėte reikalauti.

Paprastai jaunimas tampa liudytojais - mergina iš nuotakos ir vaikinas iš jaunikio pusės. Šiandien keičiasi stereotipai - nuotaka gali pakviesti savo vaikiną ir atvirkščiai. Jei jie yra susiję su laiko išbandytais draugais ir antroji pusė nėra priešinga, toks originalus žingsnis yra priimtinas. Be to, po Vakarų mados, vestuvių ceremonijoje galite susitikti su keletu jaunikių ir bridesmaidų draugų. Paprastai jis žaidžiamas tais pačiais drabužiais, įspūdingu išvykimu, bendru šokiu ir pan.

Dovanos jaunavedžiams

Be to, tarp liudytojų pareigų yra pasveikinimas ir dovana. Paprastai jie siūlo pirmuosius skonius ir sveikinimus tarp pirmųjų, todėl jiems reikia skirti tinkamą dėmesį. Žinoma, visiškai įmanoma oficialiai pateikti voką su pinigais ir perskaityti paruoštą poemą iš atviruko - niekas jo nepriims. Tačiau šį procesą galite naudoti kūrybiškai, be to, galite pasirinkti vieną iš šių parinkčių:

 • Iš anksto paruošite nuotakos ir jaunikio nuotraukų demonstraciją, kartu su juokinga komentarais;
 • Įrašykite vaizdo pasisveikinimą - galite pasiskolinti idėjas arba pateikti kažką originalo;
 • dainuoti dainą ar skaityti savo pačios eilėraštį apie porą;
 • organizuoti „flash mob“ su kitais svečiais;
 • Pranks ar netikėtumai.

Vakaro pabaigoje nuotaka ir jaunikis dėkoja svečiams ir grąžina artimus žmones, įskaitant liudytojus. Tai gali būti simboliniai suvenyrai, komiksai, kvietimai apsilankyti, medaliai.

Prietarai

Kadangi liudytojų kviečiami iš praeities, daugelis prietarų yra susiję su jais. Be to, juos stebi net ir tie, kurie netiki, nes visi nori, kad jo šeimos gyvenimas būtų laimingas. Vienas iš šeimos laimės garantų yra teisingi liudytojai ir kaip jie elgiasi.

 • Liudytojai turi būti vienas. Pirma, pagal įsitikinimus, jei jų santykiai atsiranda, santuoka bus stipresnė. Antra, jau susituokęs vyras ar ištekėjusi moteris gali prarasti savo laimę, perduodama ją jaunavedžiams.
 • Našlio ar išsiskyrusio asmens statusas nėra sveikintinas, nes padidina jaunikio ar nuotaka tikimybę, kad jis bus toks pats.
 • Jie visada turėtų būti kažkur arti ar eiti prieš nuotaką ir jaunikį. Tokie savotiški gynėjai privalo užtikrinti, kad niekas neperžengtų kelio į jaunimą. Be to, vestuvėse dažnai siunčiama žala, nes tai taip pat turi būti stebima.
 • Jūs negalite paimti jaunavedžių vardo, kad jų likimas nebūtų sumuštas. Dėl tos pačios priežasties tos pačios spalvos drabužiai nėra laukiami.Idealiu atveju liudytojų drabužiai turėtų būti šviesūs, tamsios spalvos griežtai draudžiamos. Palankūs atspalviai - pastelinė mėlyna, rožinė, žalia. Manoma, kad bloga forma, jei liudytojas atrodo ryškesnis ir patrauklesnis nei nuotaka, todėl geriau atsisakyti skambinantį aprangą, kad nebūtų perkrautas dėmesio.

Tikėti ar netikėti omenais yra kiekvieno verslas. Pasaulyje yra daug teigiamų ir neigiamų pavyzdžių. Jei liudytojai nuoširdžiai nori, kad jaunuoliai dalintųsi laimės, tai tikrai išsipildys.

Gražus pasveikinimas nuo liudijimo, kurį matysite kitame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys