Vestuvės

Padėkos žodžiai motinos vestuvėms

Padėkos žodžiai motinos vestuvėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kaip parengti?
  2. Nuo dukros
  3. Iš sūnaus

Vestuvės yra atostogos ne tik jaunavedžiams, bet ir jų tėvams. Nuotakos motina ir nuotakos motina nusipelno ypatingo dėmesio. Norėdami atidėti laiką šventei ir išreikšti savo meilę bei dėkingumą, tai yra natūralus vaikų noras, vertas pagarbos.

Kaip parengti?

Geriausios padėkos mano motinai vestuvėse bus nuoširdūs širdies žodžiai. Šis momentas yra labai įdomus. Net patyrę garsiakalbiai, įpratę kalbėti su visuomene, užfiksuoti emocijas, ir paaiškėja, kad suspaustas. Improvizacijos dovana gali išeiti svarbiu momentu, todėl svarbu iš anksto pasiruošti.

Paimkite šiek tiek laiko išeiti į pensiją ir būkite vieniši su savimi ir savo jausmais savo motinai. Prisiminkite juokingus incidentus nuo vaikystės, situaciją, kai motinos patarimai padėjo arba padėjo. Ne visada viskas vyksta sklandžiai santykiuose tarp tėvų ir vaikų. Šią dieną neturėtumėte prisiminti įžeidimų ir pretenzijų.

Užrašykite tekstą ant popieriaus. Galite juos priimti kaip gatavų ruošinių pagrindą, tačiau geriau daryti be šablonų. Nepaisant to, kad kalbama labai daug svečių, tai pirmiausia skirta motinoms. Iš gausių, apgailėtinų frazių turėtų būti atsisakyta, pasirenkant paprasčiausias šiltus žodžius ir vaizdus, ​​kurie jam yra suprantami.

Pasirinkite patraukliausius žodžius, norėdami kreiptis į savo motiną: saldus, brangūs, brangūs, mylimi, auksiniai. Paaiškinkite, kad pasaulyje nėra arčiau ar arčiau tavęs motinos.

Prisiminkite baigtą tekstą kelis kartus. Bet kuriuo atveju, paruošite apgauti lapą, užrašydami atostogų kortelės padėką. Gražus papildymas bus gražūs eilėraščiai. Ir atlikta daina bus ryški ir liesti šventės apdaila.

Gera idėja - rodyti šeimos nuotraukas iš skaidrių su vaikų nuotraukomis.

Nuo dukros

Dėkodama, dukra gali papasakoti svečiams apie savo motinos nuostabias savybes ir dorybes, pavadinti iš jos paveldėtus charakterio bruožus, įgytus gebėjimus ir sugebėjimus, padėkoti už tai, kad apsaugojo ją nuo visų nelaimių ir liūdesio. Dėl minkštumo ir švelnumo, kita vertus, griežtumo ir griežtumo. Motinos darbas ir pastangos, mieguistos naktys, geri norai ir palaiminimai nebuvo veltui. Visi talentai dabar turi atskleisti save šeimos gyvenime. Ir geriausias atlygis motinai už tam tikrą gyvenimą, džiaugsmingą vaikystę ir ryškų jaunimą bus jos dukters motinystė, kuri suteiks galimybę daryti tą patį savo vaikui.

Mama mielai girdės, kad, nepaisant nuolatinių namų ruošos darbų, darbas, rūpinimasis artimaisiais, gražus ir talentingas, yra jo žmonos ir motinos, jaunosios nuotaka, pavyzdys.

Būtinai pabrėžkite, kad, nepaisant to, kad vyras ir nauja šeima atėjo į suaugusiųjų dukterį, motinos parama, išmintis ir gyvenimo patirtis yra labai svarbūs šiame savo gyvenimo etape, ne mažiau nei anksčiau.

Nuoširdus „ačiū“ yra papasakoti savo motinai, kad dalyvauja prieš atostogas, ir ruošia nuotaką šventei, dovanoms ir finansinei pagalbai.

Vestuvių dieną nuotaka gauna antrąją motiną - motiną. Velykų motinai labai malonus gauti nuotaiką už sūnaus auginimą. Kalbėdamas apie savo vyro nuopelnus ir pripažindamas jo nuopelnus savo motinai, nuotaka rodo ne tik pagarbą, bet ir mokosi kurti santykius su artimaisiais artimaisiais.

Iš sūnaus

Vyrai dažnai yra lakoniški. Čia svarbu susidoroti su nerimu, nesipainioti ir būti sau, aiškiai ir aiškiai išreikšti savo mintis, parodydami nuoširdžius jausmus: pagarbą, pripažinimą ir meilę.

Sūnus dėkoja motinai už švelnumą, priežiūrą, supratimą, kantrybę ir ištvermę, naudingų pamokų ir patarimų. Dėl to, kad sunkiomis auginimo akimirkomis motina paguodė, kalbėjo gerus žodžius, bandė paskatinti, ir ji tai padarė. Dėl to, kad kartais vaiko poreikiai ir interesai viršija save. Norint pakelti gynėją ir maitintoją ir nuvesti jį į faktą, kad jis dabar gali prisiimti atsakomybę už savo naują šeimą ir rūpintis savo jaunąja žmona.

Jūs galite paprašyti atleidimo dėl maištingų priešų ir nenoro paklusti. Tai, kas tiesiog neįvyko vaikystėje ir ypač „sunkiame amžiuje“. Jaučiasi savo jėga, norėdami atsikratyti globos, dažnai berniukai pakenkė savo motinoms savo griežtais žodžiais, net nepastebėdami to.

Jo širdyje dabar valdo kita moteris - jo žmona. Svarbu užtikrinti, kad meilė motinai vis dar yra didelė, o sūnus visą laiką palaiko savo paramą ir apsaugą.

Taip yra tada, kai neturėtumėte gėdytis dėl savo emocijų ir jūs galite suteikti laisvą jausmą.

Motinos jaunikio nuotaka taip pat ne tik pasakys padėkos žodį. Juk nuo šiol jos protingas ir gražus eina į kitą šeimą. Svarbu, kad jaunikis aiškiai parodytų, kad jo globoje jaunoji žmona bus laiminga, gyvena klestėjimu ir gausa. Nėra jokių pavojaus ar susirūpinimo priežasčių. Galite padėkoti už grožį ir paprastą nuotakos išdėstymą. Mylėtojas, kupinas žavingo žvilgsnio, išrinktas jaunai žmonai, bus iškalbingesnis nei bet koks žodis.

Nupirkę ašarų jūrą, galite užbaigti ritualą su lanku iš jaunikio ir jaunikio ar šiltų apkabų.

Padėkos žodžių pavyzdys mano motinai iš jos dukros vestuvėse, žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys