Vestuvės

Kaip vasarą vyrai suknelė vestuvėms?

Kaip vasarą vyrai suknelė vestuvėms?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Bendrosios drabužių pasirinkimo taisyklės
 2. Ką eiti į nuotakos tėvą?
 3. Vyro svečio atvaizdas
 4. Ką dėvėti savo sūnaus vestuvėms?
 5. Stilistų patarimai

Manoma, kad tik moterims kyla abejonių dėl šventei tinkamos suknelės. Tačiau vyrų pusė taip pat yra labai atsakingas požiūris į kostiumo pasirinkimą, kai kalbama apie svarbų įvykį, pavyzdžiui, vestuves. Verta manyti, kad tokiu atveju lankas bus ne tik vertinamas daugelio svečių akimis, bet ir užfiksuotas fotografijos ir vaizdo įrangoje.

Bendrosios drabužių pasirinkimo taisyklės

Vestuvių suknelės kodas yra griežtai reguliuojamas. Tarp svarbių reikalavimų kurie turi griežtai laikytis aprangos pasirinkimo, yra keletas:

 • kostiumas turėtų būti „šnipas ir span“: nuluptas, šviežias, be sutrauktų raukšlių ir pernelyg didelis ekstravagancija;
 • jis turi būti suderintas su draugo apranga;
 • jis neturėtų būti kaip jaunikio kostiumas;
 • jis turėtų atitikti pasirinktą renginio formą (paplūdimys ir sportiniai drabužiai neleidžiami, jei tai nėra teminiai vestuvės);
 • visi atvaizdo atributai turi būti suderinti vienas su kitu (pavyzdžiui, jūs negalite dėvėti mokasinų klasikiniu kostiumu).

Kadangi vestuvės yra pusiau formalus įvykis, leidžiama dėvėti spalvotus daiktus.

Pastarasis turi atitikti jo šeimininką ir atitikti jo išvaizdą.

Prieš žmogui nusprendus, kaip vasarą apsirengti vestuves, būtina paaiškinti šventės formatą. Galutinis kostiumo pasirinkimas priklausys nuo atostogų vietos. Jei šventė yra teminė, jaunieji iš anksto informuos svečius išsiųstuose kvietimuose.

Vestuvės, rengiamos pagal tradicinius kanonus banketų salėje, apima dviejų dalių kostiumą. Vasarą šis apranga bus tinkamiausias, nes, nepaisant oro kondicionieriaus, jis gali būti karštas kambaryje. Ištraukus striukę ir likusį marškinėlį su ilgomis arba trumpomis rankovėmis, vyrų svečias nepraras savo elegancijos.

Naujuoju sezonu labai populiarūs dviejų dalių kostiumai su plonais apvalkalais su mažomis rankogaliais ir kišenėmis. Produkto ilgis - vidurkis. Dvigubos kelnės dažnai sutraukiamos apačioje, bet gali būti tiesios. Kostiumai, pagaminti iš veliūro ir aksomo, yra labai populiarūs, tačiau šiltame sezone vykstantiems renginiams geriau rinktis lengvesnius audinius: medvilnę, bambuką ar patalynę. Minkšti satino modeliai nebėra mados.

Svarbiausios vyrų dviejų dalių kostiumai:

 • mėlyna;
 • mėlyna;
 • smaragdas;
 • kava;
 • Burgundija.

Žinoma, tradicinės spalvos visada yra mados: juoda, balta, sidabro pilka.

Brunetės turėtų rinktis kostiumus mėlynai pilkos spalvos atspalviais, šviesiai rudos spalvos - rudos spalvos kremu. Geriau dėvėti baltą marškinėlį, nes jis bus naudingas bet kokio kito vaizdo elemento spalvos sprendimui.

Trijų dalių kostiumas (kelnės, striukė, liemenė) labiau tinka vestuvėms vėsiais laikais (pavasarį-rudenį). Jei karštą vasarą suknelėsite tris geriausius, galite iš karto prakaituoti. Jei vasaros mėnuo pasirodys šalta, ši galimybė yra priimtina. Tokio kostiumo audinys turi būti paprastas, lygus, be spaudinių. Išimtis leidžiama siaurai vertikaliai juostai.

Vasaros vestuvės leidžia vyrams turėti marškinius ir kelnes, be striukės. Norėdamas pabrėžti jų tvirtumą, svečias gali papildyti lanką griežtu kaklaraiščiu (kelis tonus tamsesnius nei marškiniai) ir elegantiškus batus. Kelnės turi būti klasikinės, marškiniai geriau pasirinkti ryškiomis spalvomis. Negalima naudoti jokių ornamentų ar ryškių atspaudų.Marškiniai turi būti įkišti į kelnes.

Kelionė į vestuves restorane, vyrų svečias gali dėvėti smokingas. Jei šis drabužis turi smailias apyrankes, po juo pridedama liemenė, jei atlankos yra nekaltos diržo varčios.

Privalomas papildymas smokingu yra drugelis.

  Dabartiniu sezonu madingi yra tuxedos dėvėjimas, pabrėžiant liemens linijas, su satino diržais ir apyrankėmis. Modeliai su pleistro kišenėmis yra beveik nebe mados.

  Jei vestuvių forma apima „draugišką vakarėlį“, žmogus gali dėvėti patogius drabužius: džinsai, megztinis megztinis, tranšėjos paltas, spalvotas marškinėliai. Svarbu, kad lanko elementai atitiktų spalvą. Pavyzdžiui, marškinėliai gali būti ryškūs, o kelnės - mažesnis atspalvis.

  Priedai: brangūs laikrodžiai, žiedai, rankogalių sąsagos, aukso grandinė, stilingas vienos spalvos diržas su batus padės papildyti vyrų svečio įvaizdį. Klasikiniu kostiumu dėvėtų papuošalų skaičius turėtų būti kuo mažesnis.

  Ką eiti į nuotakos tėvą?

  Tėvo vestuvėse, jei jis eina per šiltą sezoną, tėvas gali pasirinkti lino ar medvilnės kostiumą. Spalvų paletė yra ryški. Vyrai virš 40 kostiumų tinka smėlio ir pilkos spalvos atspalviams.

  Pageidautina rinktis marškinių kelnės. Tai geriau, jei apvalkalas yra siuvamas iš linų, o marškinėliai yra pagaminti iš šviesiai rožinės arba grietinėlės medvilnės.

  Vyro svečio atvaizdas

  Visi šventinio atvaizdo komponentai turi atitikti vyriškojo svečio figūrą, veido tipą ir amžių. Kelnės gali būti pasirinktos bet kokiame spalvų diapazone, svarbiausia, kad jie harmoningai atrodytų su marškiniais, striukėmis ir batus. Stiliaus pasirinkimas priklauso nuo konkretaus statinio. Plonas vaikinas-svečias su sportiniu kūnu, galite pasirinkti susiaurintas ir apkarpytas kelnes. Jei kūno savybės palieka daug pageidaujamų, verta rinktis tradiciniam pjaustymui. Kelnėms pageidautina pasirinkti medžiagą, kuri beveik nėra raukšlėta.

  Marškinių kaklaraiščio derinys tinka visų amžiaus grupių vyrams. Šis tandemas gali būti papildytas paprastomis spalvomis kelnėmis su klasikiniu pjaustymu, elegantiška liemenė ir įmontuota striukė. Spalvoti marškiniai gali būti bet kokie. Konservatorių žmonės turėtų rinktis smėlio garstyčias, kavą ir pilką atspalvį. Drąsus ir drąsus pobūdis gali būti išskirtas mėlynos, oranžinės arba raudonos spalvos marškiniais. Tačiau neleidžiama pateikti komiškų ar dviprasmiškų užrašų.

  Tai bus įdomu ieškoti su lanku su ryškiomis kelnėmis, marškinėliai pastelinėmis spalvomis ir tamsia striukė. Kaip batus galite naudoti mokasinus ar kepalus.

  Jei planuojate temines vestuves su konkrečiu spalvų dizainu, turite pasirinkti tinkamą aprangą. Jei jaunavedžių pasirinkta spalva netinka ar nepatinka vyriškam svečiui, nebūtina pasirinkti tokios spalvos drabužių. Pakanka įdėti kojines ir reikiamo atspalvio drugelį.

  Sudarę vestuvių drabužius, turėtumėte pasikonsultuoti su šeima ar draugais. Iš šono matysite visus trūkumus, kuriuos galima greitai pašalinti.

  Vyresniems nei penkiasdešimties metų vyrams, renkantis kostiumą, reikalingi ypatingi reikalavimai.

  1. Būtina teikti pirmenybę marškinėliams raminamiems atspalviams (garstyčios, pilkai žalios ir pan.). Ryškūs modeliai su spausdinimu bus netinkami. Labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį. Rankovė turėtų pasiekti nykščio pradžią, o kaklas turėtų jaustis laisvai su užsegimu.
  2. Būtina nusipirkti kostiumą, turintis batus su savimi, kurioje planuojate vykti į šventę. Tik šiuo atveju galite būti tikri, kad visi vaizdo elementai bus suderinti spalvomis, o kelnės bus pasirinktos atitinkamu ilgiu. Idealiu atveju kelnės turėtų būti šiek tiek ant batų. Pagrindinės sąlygos pasirenkant striukę - komfortas ir patogus rankovių ilgis.
  3. Aukso spalvos laikrodis (galite pasirinkti modelį su titano danga) ir elitinis šilko kaklaraištis papildys brandaus žmogaus įvaizdį.
  4. Vestuvių džinsai yra neprieinami. Išimtis - švęsti jaunimo vakarėlio stiliaus. Tačiau šiam formatui yra tam tikri reikalavimai: džinsai turėtų būti monotoniški, prislopinti tonai, be metalinių kniedžių, spynų ir ekstravagantiškų kišenių. Gražūs atrodys džinsai ant juodos arba mėlynos spalvos atspalvio, papildyti lengvu marškiniu su trumpomis rankovėmis ir mokasinais. Baltas skrybėlę ir stilingą drugelį pridės šventinė išvaizda.

  Ką dėvėti savo sūnaus vestuvėms?

  Jaunikis tėvas turėtų atrodyti įspūdingas. Puikus lankas jam yra dviejų dalių šokoladas, giliai mėlynas arba pilkas kostiumas. Taip pat galite nešioti pilkai žalios spalvos kostiumą su mažu narve. Dėl šio vaizdo tinka marškinėliai šviesiai pilkos spalvos, grietinėlės arba šviesiai žaliai. Kaklaraištis yra pasirinkta spalvos, panašios į kostiumą, arba tonas yra tamsesnis.

  Tėvas gali eksperimentuoti su marškinių ir kelnių spalvomis priklausomai nuo sutuoktinio suknelės spalvos. Pavyzdžiui, jei pagrindinis jos aprangos atspalvis yra mėtų, tada sutuoktinis gali pasirinkti šviesiai pilką kelnę, mėtų spalvos marškinėlį, pilką kaklaraištį ir švarką su ryškiu turkio atspalviu.

  Jei jaunikio tėvas yra gana ekstravagantiškas žmogus, jis gali rinktis šviesiai geltoną kostiumą kartu su sniego baltu marškiniu. Dėl konservatyvios asmenybės rekomenduojama šlapias asfalto kostiumas su ryškiai žaliai rudos spalvos marškinėliais. Užpildykite kaklaraiščio vaizdą su tam tikrais tamsesniais tonais. Kostiumas su kreminėmis kelnėmis atrodys diskretiškas ir kietas, marškinėliai tamsesni ir švarkiai ruda spalva su atspausdinta aplikacija.

  Stilistų patarimai

  Renkantis kostiumą verta apsvarstyti: jis turėtų sėdėti kaip pirštinė, o ne trukdyti judėjimui, bet ne pakabinti. Marškiniai gali būti ne tik balti. Renkantis šį elementą vadovaukitės akių spalva. Vyrai, turintys pilką ir mėlyną akį, susidurs su pilkai mėlynos ir mėlynos spalvos atspalviais. „Brown-eyed“ svečiams patariama pasirinkti kremo ir kavos atspalvių marškinius. Vyrai, turintys žalias akis, tinka marškinėlių šviesiai žaliai ir smėlio atspalviams.

  Rengiant vestuvinius drabužius reikia skirti deramą dėmesį batų, kojinių ir diržų stiliui ir spalvai. Visi šie priedai turėtų būti gerai su marškiniais ir kelnėmis.

  Kad suteiktumėte elegancijos ir išsamumo vaizdą, gražiai sulankstyta nosinė yra dedama į krūtinės kišenę. Į teminius vestuves (su išankstiniu sutarimu su jaunikiu) vyrų svečiai gali būti patalpinti į boutonniere kišenes.

   Norėdami paslėpti pilnatvę karštame sezone, turėtumėte pasirinkti linų, medvilnės ar kašmyro siaurą vertikalią juostą kaip medžiagą kelnėms. Tai vizualiai padarys siluetą liekesnį. Taip pat plonas drabužių tamsus atspalvis.

   Vyras, turintis aukštą augimą ir ploną statybą, atitiks klasikinį aprangą arba madingą, šiek tiek pritaikytą kostiumą. Kostiumas neturėtų būti vertikalios juostos, nes tai vizualiai „traukia“ augimą dar labiau. Tradicinis kaklaraištis turėtų būti pakeistas elegantišku lanku.

   Jei nepriklausoma vestuvių suknelės atranka yra sunki, geriau kreiptis į stilistą. Tai padės jums pasirinkti geriausią derinį, tinkantį konkrečiam įvykiui, atsižvelgiant į išorinius svečio duomenis.

   Sužinokite daugiau apie tai, kaip suknelė vyras vestuvėms, sužinosite iš toliau pateikto vaizdo.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys