Vestuvės

Vestuvių pageidavimų knyga: ko reikia ir kaip tai daryti?

Vestuvių pageidavimų knyga: ko reikia ir kaip tai daryti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai yra?
 2. Padengti dizaino idėjas
 3. Puslapio išdėstymas
 4. Alternatyvos
 5. Kaip tai padaryti patys?
 6. Gražūs pavyzdžiai

Knyga yra geriausia dovana, vestuvės yra įsimintiniausias įvykis. Kaip sujungti šias dvi sąvokas ir tapti netikėtumu? Kalbant apie žodį „knyga“, fikcija ar didelė enciklopedijos apimtis dažniausiai pasitaiko galvoje. Galbūt šiuolaikiniame gyvenime bus prisiminta ir e. Knyga. Bet kaip šis elementas susijęs su vestuvėmis? Tiesiogiai. Galų gale tai yra norų knyga. Toliau aptarsime, kas tai yra, kur ją gauti ir ką su juo daryti.

Kas tai yra?

Vestuvių pageidavimų knyga tapo beveik privalomu atributu. Paprastai jis patalpinamas vadinamojoje pasveikinimo zonoje. Taigi, kai jaunavedžiai dar neatvyko, banketų salėje jau susirinkę svečiai iškart atkreipė dėmesį į knygą. Didžiosios zonos sudaromos skirtingais būdais, tačiau dažniausiai pageidavimų knyga yra atskirai ant stalo gerai matomoje vietoje.

Visada malonu peržiūrėti senas nuotraukas ir prisiminti jose saugomus įvykius. Jei spausdinsime nuotraukas ir įdedame jas į albumą, mes paprastai pasirašome datas ir momentų, kuriais jie buvo paimti, pavadinimus. Kartais šioms nuotraukoms pridedami įvairūs juokingi komentarai. Panašiems tikslams ir reikia norų knygos. Siekiant turėti galimybę prisiminti.

Žinoma, vestuvėse yra fotografas, kurio profesionalumas yra puikios kokybės su originaliais spektakliais. Taip pat yra videografas, kuris gali fotografuoti ir redaguoti nuostabų grožio filmą apie vestuvių dieną. Bet tai yra puiki galimybė pasiimti knygą, kupiną įvairių pageidavimų, ir po daugelio metų perskaitykite atminimo pranešimus iš artimųjų ir sveikinimų iš draugų. Ypač todėl, kad norint žiūrėti vaizdo įrašą reikia aparatūros, o knyga yra prieinama beveik bet kuriuo metu. Kiekvienas dalyvis gali jį rašyti, todėl galite paprašyti visų, kurie sukūrė unikalią šventę, palikti norus.

Kita vertus, ši knyga yra puiki dovana. Ypač jei gaminama rankomis. Tiesiog nepamirškite įspėti jaunus žmones, kad jie pristatys tiksliai. Priešingu atveju gali pasirodyti, kad jie taip pat nusprendžia svečiams parašyti knygą kaip suvenyrą, tada jūsų dovana bus nereikalinga.

Padengti dizaino idėjas

Internete galima rasti daug idėjų, nuo labai paprastų iki neįtikėtinai kūrybingų, ir sugalvoti save. Susipažinkite su knyga ant viršelio ir, jei atlikote savarankišką darbą, siūlome jos dizaino galimybes.

„Trumpumas yra talento sesuo“

Danga bus paprasta ir glausta. Pavyzdžiui, pasirinkite dvi spalvas. Vienas žmogus taps nuotaka, kitas - jaunikis. Galite pereiti nuo jaunų žmonių simbolių. Aistringa ir temperamenti nuotaka - raudona, drąsus ir žiaurus jaunikis - mėlyna. Arba švelnus ir rafinuotas nuotaka yra ayvoro spalva, o ramus ir apgalvotas žmogus yra žalias. Įvairių spalvų paletė nežino ribų. Taip pat galite pasirinkti spalvą, pagrįstą ne jaunimo savybėmis, bet iš vestuvių spalvų gamos, kurią jaunimas greičiausiai pasakys siunčiant kvietimus.

Dangtis bus padalintas į dvi dalis su pasirinktomis gėlėmis, o vestuvių data bus tiesiog parašyta viduryje. Abiejose pusėse spalva bus priešinga. Tai sukurs veidrodinį efektą. Briaunos negali padaryti, svarbiausias dalykas jau aiškus.

Uždenkite „rekvizitais“

Ši parinktis ypač tinka, jei vestuvės vyksta tam tikru būdu. Šiuo metu ypač populiarūs yra kaimiški, derliaus, Provanso, boho ir kiti. Paimkite, pavyzdžiui, kaimišką stilių, tai yra ekologiškas dizainas, pripildytas natūralių savybių. Jei tai pasirinkta, pats knygos viršelis gali būti apgaubtas maišeliu ir pripildytas šieno viduje. Darbas yra kruopštus, tačiau rezultatas bus nuostabus. Be to, ant viršaus pritvirtinkite jaunavedžių datą arba inicialus, iškirptus iš medienos arba išklotus iš grūdų.

Galite padaryti knygą naudodamiesi papildomomis medžiagomis ir jei vestuvėse nėra tam tikro stiliaus. Yra daug būdų, kuriais galite atlikti tokį dalyką, pvz., Dekupažas, iškarpų užsklanda, užpylimas, furoshiki ir daug daugiau. Sunku mokytis visko vienu metu, bet jūs galite paimti daugiau įdomių dalykų ir pabandyti padaryti paprastą dizainą.

Leidžiama naudoti plunksnas, karoliukus, juosteles, blizgučius, iliustracijas ir daugiau, viskas priklausys nuo kūrėjo fantazijos.

Puslapio išdėstymas

Knygą sudaro ne tik gražus viršelis. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į puslapius. Be to, svarbiausias dalykas bus viduje, ty ateities norai. Apsvarstykite, kaip galite gražiai sukurti mūsų knygos puslapius.

 • Reikia pasirinkti popieriaus tankį. Tai priklausys nuo knygos ilgaamžiškumo. Jūs naudojate standartinį biuro popierių arba kartoną, vaizdas bus kitoks.
 • Būtina nuspręsti dėl lakštų spalvos. Popierius gali būti paprastas arba gradientas. Galbūt metalizuota danga. Labai originali versija - graviravimo lapai. Tik tada, vietoj įprastų norų rašyti rašiklio, reikia pritvirtinti specialią švirkštimo priemonę su geležies antgaliu. Tokie lapai iš pradžių bus juodi, bet kai tik bus parašyti pageidavimai, jie iškart suras tikrą „akcentą“.
 • Monochrominiai puslapiai taip pat gali būti papuošti spindesiais ir plunksnomis arba pagaminti ant kiekvieno knygos viršelio mažesnio dydžio elemento. Pradinė idėja yra pridėti nedidelį saldainį prie lapų, kad sveikintojai juos laikytų nedideliu atlygiu.

Neįprastas pageidavimų knygos variantas yra nuotraukų albumas. Jau seniai į mūsų gyvenimą pateko Polaroid kameros. Jie nufotografavo momentines nuotraukas, kurios pasirodė minutę po jų priėmimo. Jei kažkas išsaugojo tokį prietaisą, tai gali būti puiki retro dizaino improvizacija, galbūt net pokštas.

Šiam profesionaliam fotografui nereikia. Būtina pašalinti svečius, norinčius rašyti norus, ir ateityje bus galima ne tik prisiminti vestuvių atsisveikinimą, bet ir pamatyti tuos, kurie juos parašė. Knygos dizainas bus vykdomas tiesiogiai užpildant, todėl galite iš anksto įklijuoti kampų kampus puslapiuose. Nuotraukos gali būti montuojamos atsitiktinai ir vyksta ne viename puslapyje, bet dviejose ar trijose. Viskas priklauso nuo knygos dydžio.

Alternatyvos

Be pageidavimų knygos, dabar buvo apsvarstyta daug įdomių dalykų, kurie jį pakeis, tačiau jie vis dar yra sveikinimų žodžių vedėjai. Populiariausi yra norų medžiai. Pavyzdžiui, piešimo popieriaus lape arba ant drobės jie piešia gražų medį. Toliau pridedami, pavyzdžiui, spausdinami skirtingomis spalvomis. Svečiai palieka spalvingus pirštų atspaudus ant šakų ir ant viršaus rašo mini pageidavimus. Geriausias gali palikti viso delno įspaudą.

Labai įdomus noras - medinės širdys. Jie dažniausiai rengiami pagal užsakymą. Mažos medinės širdys yra pritvirtintos prie didelės medinės širdies, arba jūsų fantazija leidžia.

Nestandartinė parinktis - pasaulis. Nori rašomi su žymekliu, jei jis yra neištrinamas. Arba galite pakeisti didelį kalibro rutulį patogesniu vežti žemėlapį, kuris gali būti lengvai suvyniotas į vamzdelį.

Knygos pakeitimas gali būti daug dalykų: akmenų, užrašų butelio, vyno kamščių ir daug daugiau. Visi elementai, tinkami rašyti ar piešti.

Kaip tai padaryti patys?

Mes siūlome nesudėtingą meistriškumo klasę, kuriančią pageidavimų knygą vienoje iš populiariausių būdų - „scrapbooking“.

Už darbą jums reikės:

 • popierius yra norimo tankio ir dydžio knygos pagrindas;
 • išrašai iš žurnalų ir laikraščių;
 • paruošti ir atspausdinti brėžiniai iš anksto;
 • Blakstienų, garbanotieji mygtukai, grandinės ir kitos dekoracijos;
 • rašikliai, žymekliai, pieštukai;
 • figūriniai štampai, popieriaus įspaudimo rinkinys;
 • klijai, adata ir siūlai.

Kad atitiktų jūsų lūkesčius, vadovaukitės šiomis gairėmis.

 • Daroma prielaida, kad jūsų būsimas albumas bus ant griebtuvų, juos įterpti, padaryti reikiamą lapų skaičių.
 • Tada eikite į dangtį. Tai turėtų būti sunkiau nei puslapiai, todėl mes paimame kartoną, kuris yra du su puse karto platesnis nei vienas ateities albumo lapas, o pora centimetrų supjaustyti jį į dešinę ir į kairę. Dėl to turėsime tris dalis - dvi pagrindines ir viduryje pasirinkto dydžio juostelę, kad galėtume įpareigoti mūsų knygą.
 • Dabar šį kartoną įklijuojame ant pagrindo. Jis gali būti veltinis, vilna, linai ir kiti gana tankūs audiniai. Vietoj klijų galite siūti medžiagą. Pagrindo dangtelis yra paruoštas.
 • Dangtelio vidus gali būti papuoštas amatų popieriumi. Vidurį klijuojame gražiu, bet ne storu popieriumi, bet mūsų ruožo pusėse, kad galėtume tvarkingiau, uždarykite popierių originaliu modeliu.
 • Paimkite lapus ir padėkite juos ant išplėstinio dangtelio. Įkiškite adatą į kiekvieną skylę iš skylės štampo ir paspauskite žemyn. Tokiu būdu nustatysime griebtuvų vietą. Jų įrengimas neveiks, pasukite dangtelį aukštyn kojom ir pritvirtinkite.
 • Po to, kai ateities knygą vėl uždėjome, uždėkite lapus. Siuvami gražūs siūlai arba ištempkite juostelę ir prijunkite jį gerai.
 • Dabar atlikite dizainą. Dangtelio foną galima papuošti iš anksto paruoštais mygtukais, juos susiuvant ant Lurex siūlų. Nepamirškite apie vestuvių temą. Galbūt dangtis buvo jūrinio stiliaus, tuomet laivo piešinys būtų tinkamas, o galbūt derliaus tema, tada mes išsirenkame iš senų geltonų laikraščių.
 • Kiekviename puslapyje, naudojant specialią reljefinę mašiną, galite padaryti gražų išgaubtą vaizdą. Tai, kas bus, priklauso nuo rinkinio antspaudų.
 • Puslapių kraštai gali būti rėminami su nuotraukomis, kurios bus įspaustos garbanotomis skylėmis.

Norų knyga yra beveik paruošta. Įdėjus dekoratyvinius elementus visada lieka jūsų teisė, kurią riboja tik vaizduotė. Galite žiūrėti keletą mėginių internete arba įkvėpti žemiau pateiktų pavyzdžių.

Gražūs pavyzdžiai

Vestuvių metu tikrai bus pažymėta pageidavimų knyga. Jei jis pateikiamas kaip dovana nuotaka ir jaunikis, tuomet pranešėjas tiesiog privalo apie tai viešai paskelbti. Jei knygą sukūrė jauni žmonės savo laimingam renginiui, tuo labiau svečiai turėtų žinoti, kas yra mergina.

Kaip padaryti pageidaujamą vestuvių knygą, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys