Vestuvės

Kaip išreikšti padėką artimiesiems vestuvėse?

Kaip išreikšti padėką artimiesiems vestuvėse?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Bendrieji teksto rašymo patarimai
 2. Kaip išreikšti padėką tėvams?
 3. Apsilankymas nuotaka ir jaunikis
 4. Ką pasakyti tėvui iš dukters ir sūnaus?
 5. Motina ir netiesa nebus ignoruojamos
 6. Kreipiasi į senelius
 7. Kaip padėkoti kitiems šeimos nariams?
 8. Kalbos pavyzdžiai
 9. Eilutėje ar prozoje?

Vestuvių šventė yra geriausias laikas padėkoti žmonėms, kurie davė gyvenimą nuotaka ir jaunikiui, dalyvavo jų auklėjime, sumokėjo savo dėmesį, šilumą ir rūpestį. Kasdieniame gyvenime ir prieš atostogų vykstančiose problemose daugelis dažnai užmiršta apie šį svarbų momentą, tačiau niekada nėra per vėlu ištaisyti situaciją. Svarbiai išreikštas padėkos tėvams vestuvėse bus tinkamas tiek išpirkimo metu, tiek šventės metu. Geriau jį paruošti iš anksto, nors gražus ekspromtas gali būti labai naudingas.

Kaip turėtų būti išgirsti jaunikio kalbą? Kokius tėvų ir senelių nuotakos žodžius gali paliesti sielą ir širdį? Labai tikėtina, kad šiuo atveju klasikiniai vestuvių patarimai bus naudingi. Tačiau gali būti naudingos senovės tradicijos, vienijančios meilės širdis su santuoka. Galų gale, iš šimtmečių gelmių girdėjome komedijų kalbas, kurias gali spręsti ne tik svečiai, bet ir patys jauni. Graži skrudinta duona ar puiki kalba bus geriausia papildoma paskutinė šventės dalis, padės parodyti pagarbą ir padėką tiems, kurie pagerbė renginį su savo vizitu.

Bendrieji teksto rašymo patarimai

Ne kiekvienas turi talentą garsiakalbių ir pakankamai iškalbingų, kad greitai ir lengvai surastų tinkamus žodžius tėvams ar vyresniajai kartai improvizacijos forma. Be to, didelės šeimos turi atkreipti dėmesį į visus giminaičius, kad niekas nepažeistų. Taigi, nedidelis sveikinimas gali trukti valandas. Kaip pateikti apeliaciją jaunavedžiams, kurie yra talpūs ir glausti?

Yra keletas taisyklių, kurias rekomenduojama laikytis.

 • Aiškūs reglamentai Tai bus geriau, jei jaunimo ir svečių bendravimo procesą vestuvių metu valdys patyręs skrudintojas arba liudytojai, kurie yra pasiruošę rasti tinkamus žodžius perėjimui iš žodinių sveikinimų į šventes.
 • Tinkamas momento pasirinkimas. Jei planuojate kalbėti kiekvienos jaunavedžio vardu, reikia laiku paskirstyti apeliaciją įvairiems šeimos nariams, kitaip svarbiausi žodžiai bus prarasti tarp daugelio kitų.
 • Poetinės formos atsisakymas. Būtent su eilėraščių tarimu dauguma žmonių turi sunkumų svarbiausiu momentu.
 • Padėkite vieni kitiems. Jei planuojate improvizuoti, turėtumėte atkreipti dėmesį į bendrą apeliacijos formą. Užsikabinus, pora galės palaikyti vieni kitus.
 • Teksto frazių trūkumas. Net jei kalbama apie dešimčių trumpų adresų sudarymą, verta parodyti nuoširdumą ir priminti svarbius ir brangius momentus konkrečiam asmeniui.

Kaip išreikšti padėką tėvams?

Tėvai yra žmonės, kurie turi teisę pasitikėti pačiu dėmesingiausiu požiūriu į save tokioje svarbioje dienoje. Bet kaip teisingai išreikšti padėką? Visų pirma, nesigėdykite jaudulio ar bandydami jį paslėpti. Tai nuoširdžios jaunavedžių emocijos, kurios bus vertingiausios jų mamoms ir tėvams.

Tačiau iš anksčiau parengto teksto „iš lapo“ svarstymo geriau atsisakyti.

Žinoma, jei tai nėra dainos ar poetinės dainos premjera.Jų rašymas taip pat yra geriau iš anksto dalyvauti, o ne nukopijuoti kitų žmonių žodžius, bet rasti savo prisilietimus ir svarbius dalykus, kuriuos norėčiau paminėti vestuvėse.

Labai svarbu rasti priimtiną gydymo gavėjų pasirinkimo pusiausvyrą. Ačiū už jaunuolių vestuvių dieną turėtų būti garbinama jaunikio tėvams ir nuotakos tėvui bei motinai. Būtų geriau, jei kiekvienas jaunavedis surastų galimybę atkreipti dėmesį į antrosios pusės giminaičius. Pavyzdžiui, jis jums pasakys, kaip jam yra naudinga priimti naują šeimą.

Apsilankymas nuotaka ir jaunikis

Koks bus nuotakos patrauklumas žmogui, kurį ji pasirinko būti jos vyru? Pirmiausia verta prisiminti ryškiausias gyvenimo akimirkas. Galite paliesti pažinimo momentą ir santykių vystymąsi, paminėti pasirinktos kokybės kokybę, kuri yra labiausiai vertinama. Jūs galite suteikti jaunam sutuoktiniui simbolinius šeimos vadovo požymius - karūną, skeptrą ar raktus į mylimojo širdį.

Taip pat turėtų būti išklausyti svarbūs žodžiai iš jaunikio jo antrosios pusės kryptimi.

Juk vestuvių dieną jaunoji žmona nori pajusti savo meilę, paramą ir dėmesį. Jūs galite padaryti tokią svarbią kalbą tiek šventės pradžioje, tiek prieš kitus skrudintuvus, tiek vestuvių šventėse. Nuoširdūs ir šilti žodžiai gali apimti priesaiką, pažadą - jie bus skambesni, jei jie yra improvizacijos, o ne namuose. Tačiau yra išimčių. Jaunimo vestuvių vakarėlyje tokia tokia meilės deklaracija gali būti stand-up pasirodymų forma.

Ką pasakyti tėvui iš dukters ir sūnaus?

Nuotakos ar jaunikio tėvas yra tas pats asmuo, kuris visą savo gyvenimą nurodo, saugo, saugo nuo žalos. Stiprus vyrų petys, šeimos galva ir netrukus, galbūt, mylintis senelis nusipelno tiek poetinių, tiek dainų sveikinimų. Jei salėje yra scenos ir mikrofono šventei, o naujai išrinktasis turi vokalinius talentus, galite surengti mini spektaklį savo tėvo garbei. Be to, nuotaka gali padėkoti artimiausiam ir brangiausiam žmogui gyvenime, atlikdama bendrą šokį su juo - jo kalbos pradžioje ypač tinkama bus padėkos kalba.

Motina ir netiesa nebus ignoruojamos

Ką jų nauji giminaičiai tikisi iš savo sūnaus ir savo dukterinės? Pirmiausia - draugiškas požiūris ir pagarba. Net jei prieš artimųjų santuokos dieną įvyko tam tikra įtampa, jaunuoliai galėjo ištirpinti šį ledą ir imtis pirmųjų žingsnių siekiant rasti abipusį supratimą. Sausos apibrėžtys „motina“ arba „motina“ geriausiai tinka anekdotams. Mamoms, diena, kai jų vaikai vienija savo likimus, yra tokia pat svarbi ir brangi, kaip ir jaunavedžiams.

Kalbant apie naujos didelės šeimos vyrą, jūs taip pat turite kalbėti iš širdies, spręsti aiškius pageidavimus, be citatos ir puošti ilgas kalbas. Apeliacinis skundas pagal vardą ir tėvynę bus gana tinkamas ir leis išvengti nereikalingo nepatogumo.

Kreipiasi į senelius

Kaip padėkoti vyresniems artimiesiems vestuvių dieną? Daugelio tautų tradicijose pagarba vyresniems šeimos nariams. Bet net ir pasaulietiniame renginyje senelių buvimas yra svarbi šeimos šilumos ir komforto atmosferos kūrimo dalis. Tad kodėl gi ne skirti jiems atskirą šventės dalį? Be iškilmingų kalbų, čia bus tinkami iš anksto išbandyti šokiai ar dainų numeriai, gerbiami gerbiamų gensų narių.

Jei planuojama paskelbti senelių senelių sveikatingumo skrudintuvą, turite atkreipti dėmesį į juos atostogų pradžioje. Gali būti, kad išpirkimo metu įvykęs pagerbimas bus geriausias pasirinkimas - čia galite gerbti vyresnius nuotakos giminaičius.Jei amžius ar sveikatos būklė neleidžia vyresnio amžiaus žmonėms ilgą laiką mėgautis visuotine pramoga, reikia atsižvelgti į šį veiksnį.

Bus tinkami ne tik išpažinti nuoširdžiausi jausmai, bet ir apkabinimai ar bučiniai.

Palanki anūkės ar anūko kalba yra geriausias nuopelnų pripažinimas žmonėms, kurie savo laiko ir jėgos skyrė savo auklėjimui. Jei močiutė ir senelis yra gana jauni ir energingi žmonės, galima numatyti abipusę kalbą arba organizuoti bendrą šokį. Bet kuriuo atveju verta pranešti visiems dalyviams, kad toks momentas bus vestuvių metu. Priešingu atveju įspūdžiai ir stiprios emocijos gali sukelti pernelyg didelę patirtį.

Kaip padėkoti kitiems šeimos nariams?

Padėkos žodžiai yra svarbi šeimos vestuvių šventės sudedamoji dalis, leidžianti jums raliuoti, priartinti žmones vienas kitam, pristatyti naujus giminaičius. Tačiau pasveikinimo metu neturėtume pamiršti, kad visi žodžiai turi būti iš širdies. Draugams ir draugams galite tiesiog paruošti specialias korteles su pageidavimais ir maloniais žodžiais.

Giminaičiai geriau padėkojo asmeniškai. Žinodamas svečių sudėtį, geriausias žmogus ar toastmaster gali į savo garbę įtraukti kalbas bendrame scenarijuje. Jūs neturėtumėte vėluoti - geriau perkelti visus skrudintuvus į pirmąją renginio dalį, kad antroji pusė būtų daug neformalesnė ir įdomesnė. Padėkos tvarka šiuo atveju bus tokia:

 • tėvų garbei;
 • žodžiai, skirti seneliams;
 • krikščionims;
 • Paminėjimas sesuo, brolis, kiti artimi giminaičiai.

Jei norite išryškinti vieną iš svečių originaliu būdu arba atkreipti dėmesį į kiekvieną giminaičių, bet neįsukti vestuvių į nuobodų įvykį, galite apsirengti padėkos žodžius mįslių forma ir pakviesti svečius juos išspręsti kartu. Toks apeliacinis skundas nesukels sumišimo ir leis į šventę patekti maloniai veislei.

Kalbos pavyzdžiai

Rasti baigtos kalbos pavyzdžius nėra taip sunku. Daugeliu atvejų skundas grindžiamas tuo pačiu šablonu.

 • Vardas arba šeimos ryšių nurodymas (mama ir tėtis, močiutė ir senelis).
 • Padėkos žodžiai - nuo kiekvienos poros atskirai arba kartu.
 • Pažadas apsaugoti ir vertinti šeimos laimę, gerbti šeimos ryšius ateityje.
 • Sveikatos ir gerovės noras žmonėms, kuriems jie skirti.

Paprastai pirmuosius padėkos žodžius savo sutuoktinių tėvams skiria išpirkimo metu.

Čia yra įprasta dėkoti už svetingumą ir padaryti artimiausių žmonių meilės deklaracijas. Svarbiausiu šventės metu jūs galite tiesiog suplanuoti skonio eilutę nuotakos ir jaunikio vardu. Čia kiekvienas jaunavedys galės atkreipti dėmesį į savo giminaičius, o apeliacinių skundų kaita leidžia mums suteikti galimybę poilsiui ir atgaivinimui tarp varžybų, linksmų šokių ir malonaus maisto.

Eilutėje ar prozoje?

Optimali dėkojamosios kalbos trukmė yra ne daugiau kaip 4-5 minutės. Būtent to reikia norint išlaikyti auditorijos dėmesį ir neleisti jam nuobodu. Poetinė forma yra trumpesnė, tačiau gana sunku rasti tikrai įdomią ir originalią emocijų išraišką. Prozos rašymas, netgi parengtas pagal šabloną, tikrai bus teisingas pasirinkimas, todėl bus daug lengviau rasti teisingus ir nepagrįstus žodžius artimiesiems, artimiesiems ir artimiesiems.

Atkreipdami dėmesį į individualų patrauklumą tėvams ar kitiems artimiesiems, jaunavedžiai ne tik demonstruoja lojalumą tradicijoms, bet ir suteikia šiai svarbiai atostogai bendrą ir tikrai šeimai palankią.

Žinoma, čia svarbiausi žodžiai turėtų būti skirti tėvams ir garsui iš širdies. Tačiau kuo daugiau dėmesio bus skiriama likusiems svečiams, tuo maloniau bus praeities šventės prisiminimai.

Gražūs padėkos žodžiai artimiesiems vestuvių metu žemiau esančiame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys