Vestuvės

Kaip stilingai apsirengti svečius vestuvėse?

Kaip stilingai apsirengti svečius vestuvėse?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pagrindiniai niuansai
 2. Vaizdas moterims
 3. Apranga vyrams
 4. Sezoniškumas
 5. Ką dar reikia apsvarstyti?

Tinkamos vestuvių suknelės pasirinkimas yra viena iš etiketo sąlygų, kurių turi laikytis kiekvienas svečias. Vestuvių renginys yra gana reiklus tokių dalykų, todėl prieš pasirinkdami savo drabužius, turėtumėte išmokti pagrindinius sveiko vestuvių principus.

Pagrindiniai niuansai

Tinkamų drabužių pasirinkimas yra vestuvių tipas. Svečių vaizdas priklausys nuo to, ar jis yra tradicinis, ar teminis. Jei sutuoktiniai pasirinko konkretų šventės laikymo stilių, jie turėtų atsižvelgti į jų pageidavimus ir pasirinkti drabužius, kurie gali harmoningai prisitaikyti prie bendros stiliaus koncepcijos. Tai gali būti išreikšta tiek drabužių spalva, tiek pagal tam tikrą vaizdą.

Pavyzdžiui, suknelė gali būti stilizuota kaip anime, panaši į seną rusų kostiumą, senovinį, spalvingą. Tuo pačiu metu, be pačių drabužių, reikia atkreipti dėmesį į priedus.

Svarbu atsižvelgti į oficialios šventės matą. Pavyzdžiui, pirmąją dienos pusę vyksiančios vestuvių šventės laikomos mažiau oficialiomis. Todėl tokio aprangos kodekso reikalavimai nėra itin griežti. Tokioms šventėms kartais gali būti glausta suknelė, kelnės su gražia marškinėliai. Kai vestuvės yra formalesnės ir vyksta restorano aplinkoje, be kokteilių ir tradicinių klasikinių suknelių, taip pat laukiami vakarinės suknelės. Čia turėtumėte atkreipti daugiau dėmesio į papuošalų pasirinkimą ir aprangos statusą.

Vaizdas moterims

Nepriklausomai nuo vestuvių formalumo, moteriško svečio lankas turėtų išsklaidyti moteriškumą. Tačiau jokiomis aplinkybėmis lankytojas neturi būti nukreiptas nuo savo išvaizdos iš esamos nuotakos. Todėl:

 • baltos spalvos ir pernelyg didelis kūrybiškumas yra nepageidaujami;
 • juodą suknelę galima įdėti tik į oficialų renginį;
 • geriausia suknelė bus pastelinių spalvų pasirinkimas;
 • suknelė gali turėti iškirptę, tačiau neįtraukiami rhinestones ir fliteriai, taip pat blizgučiai;
 • neįtraukiami sijonai ir ilgas ilgis, ypač traukinys;
 • geriau sutelkti dėmesį į audinio būklę su modelio trumpumu;
 • nepageidaujamos galimybės, turinčios aukštą juosmenį, ypač jauniems svečiams.

Be to, reikia atsižvelgti į makiažo niuansus: jis neturėtų būti vulgarus ir ryškus. Geriausias variantas yra vidutinio ilgio drabužių suknelė. Mini dėl nuotakos fone atrodys bjaurus ir įžūlus.

Pernelyg didelis skilimas sukels vyrų požiūrį ir diskusiją dėl svečių, ir tai yra ne tik bloga, bet netinkama vestuvėms.

Jei vestuvės vyksta oficialiai, galite dėvėti kostiumą. Tačiau ši parinktis tinka moteriai ar jaunikiui (nuotaka), bet mergaitei, kuri eina į savo draugo vestuves, vis dar verta apsispręsti dėl suknelės pasirinkimo. Tuo pačiu metu svečio išvaizda bus elegantiškesnė, jei drabužių spalva bus vienalytė. Žirniai, juostelės yra geriau pašalinti iš karto: neskaitant raupų, jie nebus išsiskirti vestuvėse, šis vaizdas yra pasmerktas madingam nesėkmei.

Apranga vyrams

Vyras, vedantis į vestuves, gali dėvėti trijų dalių kostiumą. Tai bus geriausias variantas arba naudingas sprendimas, nes klasikinis vaizdas visada atrodo puikiai ir leidžia harmoningai suderinti bendrą atmosferą. Tačiau vyrams yra keletas rekomendacijų, kaip pasirinkti drabužius:

 • nepageidautina nešioti kostiumą jaunikio spalva (verta iš anksto sužinoti apie pasirinktą būsimų jaunavedžių pasirinkimą);
 • šviesiai spalvotas kostiumas atrodys gražesnis svečiui, pastelinės spalvos taip pat leis jums atrodyti stilingai ir rafinuotai;
 • tai yra griežtai draudžiami narvų, džinsų ar marškinių variantai, panašūs į kaubojus;
 • ekstravagantiški kostiumai, pritraukiantys kitų dėmesį, net net neoficialioms šventėms netinka;
 • Kartu su savo draugu žmogus turi pasirinkti drabužius taip, kad pora atrodytų harmoningai.

Sezoniškumas

Dažnai vestuvių vestuvėms pasirinkti yra oro sąlygos ir sezonas. Tai paveiks audinio storį, spalvą ir tekstūrą, taip pat drabužių stilių ir jo priedų pasirinkimą. Norėdami apsirengti vestuvėms stilingai, o ne atrodyti kaip juodos avys, galite peržiūrėti mados namo šou modelius, pasirinkti madingas drabužių spalvas ir supjaustyti. Kalbant apie sezoniškumą, pavyzdžiui, jei moteris buvo pakviesta į vestuves žiemą, sijono ilgis neturėtų būti trumpas.

Be to, jei batai yra privalomi gatvėje, kambaryje turi būti papildyti gražūs batai.

Audinys vestuvių drabužiui per šaltuoju metų laiku gali būti storas. Tinkamas vilnos ir vilnos mišinys.

Vyrai ar berniukai gali būti izoliuoti džemperiu, dėvėti jį ant marškinių be kaklaraiščio. Be to, liemenė bus puikus atšilimas. Nors vyras yra gatvėje, jo stilingas vyriškas vaizdas gali papildyti elegantišką kailį.

Pavasario ar rudens vestuvėms skirtą svečio suknelę gali sudaryti striukė ir sijonas, mergaitė atrodys graži ir suknelės keliu giliai, pridėdama savo lanką su kulkšnies batus ar batus. Kūgis gali būti tiek siauras, tiek laisvas. Kalbant apie vyrų įvaizdį, pavasarį ar rudenį galite naudoti klasikinio tipo kostiumą, jį puošiančiu ryškiu kaklaraiščiu. Paprastai jis gerai atrodo tiek vaikinai, tiek suaugusiam žmogui, turinčiam prislopintą mėlyną, pistacijų spalvą.

Geriausios vasaros medžiagos bus natūralūs audiniai. Vasarą tiek moterims, tiek vyrams leidžiama eksperimentuoti su įvairiais drabužiais. Galima daug variantų: gražiai žmonijos pusei tai yra kokteilių suknelės, griežtos klasikos ir netgi moteriškos sundressos. Vyrų svečiams daug priklausys nuo patogumo laipsnio. Svarbiausia ne būti karšta, o drabužiai netrukdo judėti.

Ką dar reikia apsvarstyti?

Dažnai išeitis yra tam tikra idėja apie drabužius, kuriuos turi nuotaka ir jaunikis. Pavyzdžiui, dažnai šiandien merginos dėvi tą pačią spalvą arba stilių, kuris padeda svečiui, kai ji vyksta į vestuves su savo draugu. Spalvų pasirinkimas beveik visada vaidina svarbų vaidmenį, nes, tarkim, jei jauni drabužiai bus pagaminti baltos ir raudonos spalvos deriniu, draugiškos žalios spalvos ar panašios spalvos suknelė tinka jūsų draugui šiuo atveju labai netinkama ir negraži.

Draugams ir liudytojams patartina iš anksto aptarti drabužių spalvas ir jų stilių, derinant netgi priedų spalvinius sprendimus. Tai leis jums harmoningai pažvelgti kartu su jaunavedžiais, taip pat pajusti savo pasirengimą tokiam svarbiam įvykiui. Puikiai ir tinkamai apsirengus progai, išreiškiate pagarbą artimiems žmonėms, kurie nusprendė sujungti savo likimus į vieną. Nepertraukiant nuotakos ir jaunikio drabužių, įrodyta, kad jos yra pagrindinės vestuvėse. Neįtrauktos spalvingos rankinės, moteriški batai, taip pat megztiniai pagal švarką ir baltas kojines.

Jei norite gauti patarimų, kaip dėvėti vestuves, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys