Vestuvės

Balandžiai vestuvėse - apie tradicijos ypatybes

Balandžiai vestuvėse - apie tradicijos ypatybes

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Tradicijos istorija
 2. Šiuolaikinė išvaizda
 3. Privalumai ir trūkumai
 4. Kur ir kaip aš galiu paleisti?
 5. Kaip laikyti ir paleisti paukščius?
 6. Kur jį gauti?

Vestuvės yra ypatinga gyvenimo diena, kuri turi eiti nepriekaištingai, gerbdama daugelį tradicijų. Remiantis visuotinai pripažinta nuomone, tai turėtų būti naujo, laimingo šeimos gyvenimo pradžia. Vienas iš papročių, įtrauktų į vestuvių renginių sąrašą, yra balandžių išlaisvinimas danguje.

Tradicijos istorija

Dangus, plaukiojančius danguje, atrodo labai gražūs, o šio įvykio istorija kilusi iš tolimos praeities. Italijoje, kai mergaitė susituokė, ji į dangų pradėjo paukštį, kuris buvo laisvo ir nepriklausomo skrydžio simbolis. Tiesą sakant, balandžių skrydis kalbėjo apie būsimą gyvenimą, kuriame nuotaka turės gyventi savarankiškai.

Balandis simbolizavo save, jos grynumą - todėl jo spalva buvo balta.

Paukščių paleidimas į dangų nuotakos buvo ne tiek daug pagarbos tradicijai kaip žinia tėvams.

Skrydis, kuriame paukštis skrido toliau ir toliau, papasakojo tėvui ir motinai, kad dabar jų dukra, kaip ir paukštis, išleistas į dangų, padarytų savo šeimos lizdą, supantį sutuoktinį ir jų vaikus su meile ir priežiūra.

Laikui bėgant tradicija užaugo įvairiais papildymais. Kažkur buvo manoma, kad skrydžio laikas yra žinia motinai, suteikianti dukteriui svetimą namą. Kitu atveju paukščio skrydžio metu dainos dukra turėjo atlikti balandžių išlaisvinimo pilnatvę. Tai buvo motinos prašymas leisti išvykti iš tėvų namų. Tačiau visur balandis asmeniškai įvardijo vieną atvaizdą - dukters, nesugadintas ir nekaltas, simbolį, nutolęs nuo motinos.

Šiuolaikinė išvaizda

Šiandien tik nedaugelis žmonių įeina į pagrindinių tradicijų esmę, todėl daugelis jų pastebimai pasikeitė. Pavyzdžiui, manoma, kad jums reikia išleisti bent du paukščius, o ne vieną. Be jaunikio, jaunikis šiandien yra jaunikis. Organizatoriai, nuolat ieškantys naujų idėjų, tiki, kad paukščiai reikalingi ne tik draugams, bet ir svečiams.

Deja, tuo pačiu metu, be paukščių, gražiai sklindančių danguje, prarandama pati tradicija. Praktiškai ištrinama motinos žinia apie nematomo siūlų, sujungiančių ją su savo dukra, nutraukimą. Išlieka tik grynumo simbolis, kurį skrudinantis dažnai pabrėžia, kalbėdamas apie paukščius, kaip švelnų santykių tarp būsimų sutuoktinių simbolį.

Vietoj to, kad liūdna pauzė, visi stebi paukščių skraidymą ir tuo pačiu metu sugalvotų būsimo šeimos gyvenimo ženklus.

Tiesą sakant, skrydžio kryptis neveikia sklandžiai - dviejų mylinčių širdžių laimė ne priklauso nuo to, kaip ir sūnaus ar dukros gimimas. Ateityje jaunuoliai turės tiek laimingas akimirkas, tiek ginčo laiką. Nesvarbu, ar jie gali eiti per savo gyvenimą ir likti ištikimi vieni kitiems, švelnūs ir rūpestingi, priklausys tik nuo savęs. Taip pat nenaudinga surišti rožinę ar mėlyną juostelę prie balandžių, nustatant, ar sūnus bus gimęs jaunajai, ar dukteriai.

Mūsų šalyje tradicija su baltųjų balandžių išlaisvinimu taip pat įgijo tam tikrų skirtumų. Pavyzdžiui, tai yra papildoma priežastis norėti, kad tik jaunavedžiai galėtų tai padaryti. Be to, balandžiai yra mėgstamiausia fotografų tema, todėl jie taip pat naudojami fotografuojant prieš išleidžiant į dangų.

Dažnai pirmosios vestuvių dienos balandžiai du kartus išleidžiami į dangų.

Privalumai ir trūkumai

Šiandien balandžių išleidimas į dangų taip tvirtai įsitraukė į vestuvių tradiciją, kuri daugeliui porų atrodo pernelyg banali. Atsižvelgiant į tai, kad šiandien baltieji paukščiai yra išleidžiami ne tik kaip tėvai, bet grožiui prarandama tradicijos reikšmė, todėl atrodo ne tokia svarbi.Atsižvelgiant į tai, šiandien balandžiai pakeičiami drugeliais, balionais ar net dangaus žibintais širdies pavidalu.

Be to, paukščiai gali nudažyti vestuvių drabužius, kurie sukelia tam tikrą diskomfortą jaunikiui ir nuotakai. Nepaisant to, kad diena prieš santuoką dėl šios priežasties paukščiai nustoja maitinti, tuo metu, kai laukia problemų, jaunuoliai vis tiek atitrūksta.

Be to, ne kiekviena pora gali laikyti balandžius savo rankose. Jei mergaitė vis dėlto sutinka su šio momento grožiu, tada ne kiekvienas žmogus būtų malonu.

Tačiau sąžiningai pažymėtina, kad baltų paukščių sparčiai didėjantis danguje atrodo patrauklus. Paprastai vestuvėse lieka nedalyvaujantys, kurie į jį žvelgia abejingai. Šis momentas tikisi stebuklo - dažnai patys svečiai išlaisvinimo metu puoselėja troškimus ir tvirtai tiki, kad jie tikrai bus įvykdyti.

Galbūt šis skrydis suteiks kai kuriems svečiams ar net tėvams malonius prisiminimus ar romantikos momentus.

Kur ir kaip aš galiu paleisti?

Nepaisant skirtingų įsitikinimų, verta atsakyti vienareikšmiškai: balandžiai gali būti paleisti ten, kur yra vieta jų skrydžiui. Ji turėtų būti atvira ir laisva, neapribojant paukščių sparčiai didėjančių. Jei planuojate per vestuves du kartus paleisti paukščius, galite tai padaryti:

 • prieš dažymą registro biure ir po jo;
 • prieš ir po vestuvių;
 • prieš registracijos biurą ir vestuvių pasivaikščiojimo metu;
 • iki banketų ir jo metu.

Vienintelė vieta pasirinkti vietą yra jos atvirumas.

Svarbu ne tik suteikti galimybę sparčiai augti paukščius, bet ir gražią vaizdą, nes paprastai jie šiuo metu daro geriausius šventinius vestuvių šūvius. Be to, ne tik fotografija, bet ir pats filmas yra filmuotas fotoaparate, užfiksuotas šio momento grožiu.

Kiekviena išleidimo vieta šiandien turi savo prasmę. Pavyzdžiui, kai balandžiai išleidžiami priešais registro biurą, tai laikoma atsisveikinimo su bakalauro gyvenimu. Jei tai daroma po apsilankymo Vestuvių rūmuose, tai siejama su stipria sąjunga, paaiškinančia pačių paukščių lojalumą vienas kitam. Gyvenimo skrydžiu laikomas skraidantis paukštis parke ar kitur, atsižvelgiant į gražią gamtą. Paprastai čia jau yra susietas ceremonijų meistras, simboliškai atskleidžiantis šeimos gyvenimo subtilybes, nurodant, kuris iš jaunuolių bus šeimos vadovas.

Kaip laikyti ir paleisti paukščius?

Balandžiai yra švelnūs tvariniai, todėl jums reikia būti atsargiems, nes bet koks jėgos perteklius gali juos sužeisti. Nepaisant to, kad pačiam paukščiui reikalingas švelnus elgesys, jie visada stengiasi išsilaisvinti, todėl saugiai ir kruopščiai laikykite juos. Prieš paleidžiant juos, paukščiai išimami iš narvo ir teisingai prispausti prie rankų, o kojos turi būti tarp pirštų, o sparnai turi būti šiek tiek prispausti prie veršelio.

Prieš pat paleidimo momentą balandis yra šiek tiek stumiamas. Paprastai nuotaka ir jaunikis tuo pačiu metu paleisti balandžius, kurie šiandien yra dažniausiai susiję su kitu ženklu.

Manoma, kad vienkartinis vestuvių balandžių paleidimas rodo abipusę meilę ir lojalumą.

Bent jau įspūdingas balandžių išleidimo į vestuves variantas yra vienu metu paleisti keli baltieji paukščiai. Šiuo atveju neįprastas paukščių fejerverkas yra visuotinio laimės ir harmonijos simbolis, prie kurio prisijungia visi, kurie dalyvauja šiame veiksme. Be to, danguje skrendantys paukščiai atrodo neįtikėtinai gražūs. Kiekvienas žmogus ir svečiai šiuo metu jaučiasi ypatingas savo širdyje, ir ši tradicija ilgą laiką išliks visų atmintyje.

Kur jį gauti?

Šiandien vestuvėms nėra sunku rasti baltų balandžių. Tai atlieka vestuvių agentūros, internetinės parduotuvės ar specializuotos parduotuvės. Taip pat yra specialių balandžių ūkių, kuriuose auginami balti vestuvių balandžiai. Paprastai paukščiai patiekiami prieš keletą valandų.Tai ne tik gražūs, bet ir veisliniai individai, kurių vienas iš daugelio sukelia daug gerų emocijų.

Tai yra atskira veislė, kuri priklauso pašto paukščiams. Jie gali skristi ilgais atstumais ir visada grįžti į savo buveinę. Juos rūpinasi specialiai apmokyti žmonės, ir daugelis šių balandžių taip pat turi kilmę. Prieš pateikdami užsakymą, turite sužinoti, ar jaunoji pora turi alergiją, nes šiandien ji nėra neįprasta.

Net jei yra netgi polinkis į tai, tai geriau atsisakyti tokio įvykio, kad nebūtų sugadinta iškilminga diena su liūdnomis pasekmėmis.

  Dažnai balandžiai tampa pagrindiniais tradicijos papuošimais. Dažnai nuotraukos įrodo, kad paukščiai puikiai tinka nuotraukai. Susidūrę vienas su kitu ir svyruodami kartu danguje, jie puošia geriausias vestuvių minutes, todėl šią dieną nepamirštama ir nepriekaištinga. Balandžių išleidimo tradicija neabejotinai yra viena iš labiausiai prisilietančių, nes ji atrodo graži, romantiška ir unikali. Ir jei paukščių donorystė narve anksčiau buvo laikoma brangaus žiedo pakaitalu, tada danguje esantis paukštis šiandien simbolizuoja švelnumą ir lojalumą, su kuriuo turėtumėte elgtis vieni su kitais visą gyvenimą.

  Kaip balandžiai vyksta vestuvėse, žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys