Vestuvės

Kokius vestuvių stilius ir kaip pasirinkti tinkamą?

Kokius vestuvių stilius ir kaip pasirinkti tinkamą?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kokie yra vestuvių stiliai?
 2. Kaip pasirinkti šventės temą?
 3. Kaip organizuoti stilizuotas vestuves?

Kiekviena pora bando padaryti vestuves nepamirštamas. Šiuolaikiniai jaunavedžiai dažnai atsisako klasikinių suknelių ir tradicinio scenarijaus, pirmenybę teikia neįprastiems šventės laikymo būdams. Šiame straipsnyje kalbėsime apie tai, kaip pasirinkti tinkamą šventinio renginio stilių, siekiant maloniai nustebinti svečius ir užpildyti save teigiamomis emocijomis.

9 nuotrauka

Kokie yra vestuvių stiliai?

Jei nuspręsite surengti atostogas sau, stilizuoti vestuves, tuomet turėtumėte iš anksto pasirinkti reikiamą variantą. Norėdami tai padaryti, verta išsamiai išnagrinėti kiekvieną kryptį ir pasirinkti, ką norite. Apsvarstykite madingas galimybes.

Gatsby

Prabanga ir blizgesys - taip galima apibūdinti šią parinktį. Dekoravimo metu čia naudojami augalų ornamentai, vitražai ir tinkas. Pagrindinė spalva, žinoma, bus auksas, kuris sėkmingai replikuoja baltus, juodus tonumus. Nuotakos suknelė pasižymi mažu juosmens. Jis yra tiesus. Dekoltė - giliai ir atgal - atvira. Atkreipkite dėmesį į dekoracijas. Vaizdas turėtų atrodyti stilingas ir turtingas. Čia galite naudoti rhinestones, plunksnas, pakraščius. Jaunikis taip pat turi stilingą aprangą. Na, jei toks aprangos kodas bus išlaikytas dalyvių drabužiuose.

7 nuotrauka

Gotų

Ši parinktis padarys iškilmingą renginį paslaptingą. Tokios vestuvės tinka ypatingiems asmenims, siekiantiems saviraiškos. Raktų tonai yra juodi ir raudoni. Jie gana gerai derinami su sidabro ir aukso atspalviais. Jis naudoja tamsią spalvų paletę, simbolinį dekorą, amuletus. Teminį kitą pasaulį galima atsekti visais elementais, ornamentais, spalvomis.

7 nuotrauka

Chebbi prašmatnus

Šis stilius skirtas romantikos mėgėjams. Jis panardins jus į Viktorijos laikų pasaulį. Patrauklumas ir rafinuotumas - stiliaus pagrindas. Naudojamos gėlės, nėriniai, gūžiniai, senoviniai elementai. Kaip spalvų atspalvius, turėtumėte pasirinkti miltelius, mėlynus, geltonus, alyvuogių atspalvius.

7 nuotrauka

Jūra

Ši parinktis tinka vasaros atostogoms. Galite rengti iškilmingą renginį krante arba laive. Spalvų schema yra geriau naudoti klasikinę - mėlyna, balta, raudona. Atkreipkite dėmesį į skirtingus priedus, taip pat jaunavedžių drabužius ir nuotraukų zoną, kad kūrybingi patrauklūs vaizdai liktų atmintyje.

9 nuotrauka

Hipsteriai

Jei norite, kad vestuvių šventė būtų ryški ir ypatinga, galite naudoti šį stilių. Tai apima spalvų riaušes, prisotintas spalvas, bet kokius 60–70 metų požymius. Tai gali būti seni automobiliai, vinilo įrašai, diskoteka. Kalbant apie muziką, turėtumėte pasirinkti roko ir ritinį, boogie-woogie, pasukti. Tokį šventinį renginį svečiai ilgą laiką prisimins. Jauni savo įvaizdyje turėtų būti akcentai. Pavyzdžiui, nuotaka gali dėvėti ryškius diržus, naudoti kitą batų toną. O jaunikis gali pasirinkti lanką, spalvingą švarką.

7 nuotrauka

Retro

Tokios vestuvės bus labai ryškios ir įdomios. Būtina iš anksto pasirinkti šalį, kuri bus „atgaminta“ šventėje.Paprastai pasirinkite Ameriką 20-30 metų. Tuo metu kino teatras buvo madingas, plėtėsi džiazo kryptis, veikė Čikagos gangsteriai. Pasirinkę šią parinktį, pagrindinis dalykas yra tikrai dekoruoti salę, vengiant nereikalingų modernių technologijų. Suteikite ypatingą vietą mažiausiems elementams: mėgstamiausiems muzikos instrumentams, baldams, antikvariniams suvenyrams, vienspalvėms nuotraukoms. Tai bus gera padaryti to laiko fotografijų zoną.

Prisiminkite pirmosios vestuvių šokio eros dvasią. Geriausia judėti patyrusiam choreografui. Jis jums pasakys geriausią variantą, taip pat padės jums pasirinkti muziką. Atminkite, kad tikrasis 20-ojo dešimtmečio šokis buvo fokstrotas. Galite pasirinkti rumba arba tango. Muzika turėtų būti kruopščiai atrenkama visam renginiui. Gerai samdyti saksofonininką, kuris meistriškai groja džiazo muziką.

Kalbant apie nuotakos ir jaunikio įvaizdį, stilius apima sukneles, turinčias mažą juosmenį, pakraščių, blauzdų, išpjovų ant nugaros. Garbanos gali būti banguotos, jei jos yra trumpos arba sukuria lygų šukuoseną. Ilgi daugiapakopiai perlų karoliukai bus stilingas aksesuaras. Jaunikis gali dėvėti liemenę ir skrybėlę, taip pat savo aprangoje naudoti petnešus.

7 nuotrauka

„Eco“

Šio stiliaus iškilmingas renginys bus patrauklus gamtos mėgėjams, gamtos elementams, gamtos grožiui. Pagrindinis tikslas - sukurti harmoniją su aplinka. Kadangi dizainas prisiima visus natūralius atspalvius. Paprastumas ir draugiškumas aplinkai - stiliaus bruožas. Pasirinkę atostogų vietą, turėtumėte atkreipti dėmesį į jo saugumą. Geriau turėti medieną, akmenį, betoną ir interjere vyrauja plyta. Nėra vietos plastikui, vinilui, dažymui. Kaip pagrindinę spalvą galite pasirinkti žalia.

7 nuotrauka

Kūrybinė fotosesija paprastai vyksta gamtoje. Jis gali būti keičiamas su gerais darbais, susijusiais su aplinka: pasodinkite medį, pakabinkite paukštidę, maitinkite paukščius. Floristikos stilius apima gyvą gėlių tvarką. Iš esmės reikėtų naudoti lauko augalus. Jie gali būti įrengti vazonuose.

Šis stilius turi specialų meniu. Maistas turėtų būti sveikas ir ne sunkus. Geriau įdėti daugiau vaisių ir daržovių. Bet geriau ne sutelkti dėmesį į salotas su majonezu. Pakeiskite gazuotus gėrimus sultimis, sultimis, kompotais. Tai bus skanesnis ir sveikesnis. Atkreipkite dėmesį į detales. Pinti krepšiai, paukščių plunksnos, kūgiai, dekoratyviniai akmenys puikiai tinka stilistinei orientacijai.

Nuotakos puokštė gali būti įvairių žaliųjų raktų. Geras sukulentų, medvilnės, kūgių naudojimas.

Graikų

Senovės civilizacijos elementai pritraukia dėmesį ir daugeliui kelia tikrą susidomėjimą. Toks stilizuotas triumfas apima aukštų lubų, baltų raktų sienų, vertikalių linijų, stulpelių, tinko, marmuro buvimą. Baldai dažnai pasirenkami iš rotango ar bambuko. Tačiau visos detalės neturėtų būti labai intriguojančios. Jei šventė vyksta šiltuoju metų laiku, galite pasirinkti atvirą erdvę. Romantikams, taip pat tiems, kurie leidžia finansams, mes galime patarti jums eiti į užsienį.

Šiame stiliuje verta naudoti ramius tonusus. Paprastai vyrauja balta, mėlyna, mėlyna, smėlio spalva. Tai geriau dekoruoti erdvę su šviesiais audiniais, figūromis, stulpeliais. Čia svarbu ne perkrauti erdvės, bet sukurti diskretiškas ir paprastas linijas. Naudokite garsųjį graikų modelį - meander. Tai vingiuota nesibaigianti linija su stačiu kampu. Tai yra amžinybės simbolis, kuris gali atsirasti drabužiuose, vazose, namų apyvokos reikmenyse. Pakvietimai į šventę gali būti atliekami kaip papirusas. Jis atrodys gana įspūdingas.

Nuotaka gali dėvėti graikišką suknelę, kuri pasižymi tiesiomis linijomis, aukštu juosmens, nedideliu apmušalu, trūkių sijonų trūkumu. Elementai gali turėti būdingą asimetriją. Tokie drabužiai puikiai slopins figūros trūkumus. Galite sukurti tinkamą šukuoseną - surinkti garbanos, leisti kai kuriems garbanos. Papuoškite pluoštą plonu lanku arba juostele. Auskarai gali būti naudojami ilgai ir masyviai. Auksinė apyrankė ant peties bus geras ir efektyvus vaizdas. Jaunikis gali dėvėti lengvas kelnes ir marškinius. Svarbiausia yra harmoningas tonų derinys ir stiliaus jausmas.

Čikaga

Šis gangsterio stilius padės jums sukurti tikrą žavus vestuves. Čia aistra, jaudulys ir rizika turi būti ore. Tai bus ideali vieta švęsti šviežiame ore, jis gali būti atliekamas ir patalpose, pavyzdžiui, žiemą, tai gali būti restoranas, viešbučio salė, pramogų kompleksas. Pagrindinė taisyklė yra prabangus erdvės dizainas. Klasikinės spalvos naudojamos kaip spalvų diapazonas: raudona, juoda ir balta. Šie tonai gali būti sėkmingai naudojami interjere, taip pat dekoratyviniai elementai.

Tokia stilinga šventė yra labai įvairi. Pageidaujamas kepsnys, kepsniai, pyragai, jūros gėrybės, miltų produktai. Tradicinis gėrimas bus viskis. Arba galite pasiūlyti svečiams romą, tekilą, vyną. Tuo pačiu metu jie tiekia alkoholinius gėrimus ąsočiuose, nes 20-ojo dešimtmečio laikas yra draudimas.

Nuotakos ir jaunikio įvaizdžio komponentai gali būti gana drąsūs, drąsūs ir sudėtingi. Čikagos stiliaus, ne sodrus suknelės. Geriau rinktis pailgos versijos su mažu juosmens. Išilgai kulno batų arba mažų baleto butų. Baltos pirštinės, kepurė su šydu arba galvos juosta, puošta sagė, taps neatskiriamu to laiko priedu. Šukuosena apima didelius garbanos, tvarkingai išdėstytus. Make-up galite naudoti ryškiausias - piešti rodykles, dažyti lūpas raudonu lūpų dažais. Tikrasis bus gulbių plunksnos.

Jaunavedžiai taip pat turėtų būti stilingi ir prabangūs. - blizgūs batai, klasikinis kostiumas ir marškinėliai su petnešomis. Kalbant apie spalvas, čia galite eksperimentuoti. Juoda visada svarbi, galite užsisakyti kostiumą su plona juostele arba pasirinkti baltą versiją. Kepurės, brangūs laikrodžiai, rankogalių sąsagos turėtų būti naudojami kaip priedai. Plaukai švelniai šukuojami atgal ir fiksuotas gelis.

Svečiai taip pat turi stebėti šventės temą. Moterys gali rinktis vakarinę suknelę ir kelnės. Kaip priedus, tikslinga naudoti perlus. Vyrai gali dėvėti trijų dalių kostiumą. Marškinėliai turi būti sniego balti, batai blizginami iki blizgesio. Galite naudoti smokingas, kaklaraištis, petnešos.

Europos

Ši galimybė apima išsamų Vakarų manierų tyrimą. Pagrindinė atostogų koncepcija yra suvaržymas ir elegancija. Būtina griežtai laikytis šventės spalvų. Harmonija turėtų būti pateikiama visose detalėse. Tai taikoma aksesuarams, floristikai, taip pat įvairiems dekorams. Būtina iš anksto pasirūpinti renginio scenarijumi.

Pagalvokite apie visas detales. Moterys turėtų rinktis ilgas vakaro ar kokteilių sukneles. Vyrai - griežti kostiumai. Nuotaka geriau dėvėti purus baltą suknelę, naudokite puokštę subtiliais atspalviais. Koordinatorius paskelbs tam tikro šventės etapo atvykimą.

Italų kalba

Šį stilių paprastai pasirenka neįprastas temperamentas, pilnas aistros ir meilės. Šventei turėtų būti būdinga linksma nuotaika, garsios muzikos kompozicijos, šokiai iki ryto. Kaip ir atspalvių, galite naudoti įvairius tonus. Paprastai renkasi žalią, mėlyną, oranžinę, rožinę, alyvuogę, raudoną. Geriau pasirinkti savo mėgstamus atspalvius ir juos sujungti.

Nuotaka turi išlaikyti tradiciją ir dėvėti baltą suknelę. Jį galima papildyti stilingais elementais ir priedais, taip pat ryškiais akcentais. Jaunikis gali pasirinkti švarką ir kelnes juodos arba rudos spalvos. Baltos spalvos taip pat atrodo gerai. Įdomus atributas bus karnavalo kaukės (prisiminti Venecija).

Holivudas

Oskaras, raudonasis kilimas, šlovės pėsčiomis - visi šie yra esminiai Holivudo stiliaus atostogų požymiai. Nuotaka turėtų nustelbti kitus savo grožiu, blizgesiu, nenugalimu vaizdu. Galite pasirinkti šviesią nėrinių suknelę arba pageidaujamą audinį. Jaunikis turėtų būti elegancijos, nepriekaištingo stiliaus modelis. Būtina atidžiai apsvarstyti dekoro ir aksesuarų galimybes.

Na, jei yra filmų, bilietų, žvaigždžių. Tonalumas rodo rausvą, baltą, auksinę, juodą atspalvį. Galite sukurti įspūdingą fotosesiją, naudodami raudoną kilimą, prožektorius, paspauskite jautį. Nepaprastas dizainas paliks neištrinamą įspūdį ne tik jaunavedžiams, bet ir visiems, kurie dalyvauja šventėje. Visiems bus teikiamos teigiamos emocijos ir neįprastos juokingos nuotraukos.

9 nuotrauka

Atsitiktinis

Ši parinktis tinka tiems, kurie nori sukurti kažką ypatingo, stilingo ir šiuolaikiško ir tuo pačiu metu nenori daryti didelių pastangų, galvoti apie viską iki mažiausios detalės. Beje, šios orientacijos principas apima paprastas ir glaustas vestuves su tam tikru neatsargumu. Vertimuose atsitiktinis reiškia „kasdien, kasdien.“ Tokia kryptis tampa vis populiaresnė dėl galimybės derinti kažką tarp klasikos ir mados tendencijų, komforto ir elegancijos, sporto ir romantiškų tendencijų. Svarbiausia - patoso trūkumas.

Renginio organizavimo vietos, galite pasirinkti labiausiai skirtingus. Pavyzdžiui, vasarą bus įdomu surengti renginį gamtoje ar laive. Ruduo ir žiemos variantai siūlo šventes uždarose patalpose. Jūs galite švęsti tiesiogiai namuose, jei tai leidžia erdvė. Pasirinkus spalvų paletę paletę, netoli natūralios. Tinka žalios, pilkos, mėlynos, raudonos, smėlio spalvos atspalviai. Apdailai naudojami gyvi gėlių susitarimai stiklainiuose, žvakidėse, skėčiuose ir popieriaus raišteliuose.

Šis stilius taip pat yra gana ekonomiškas. Į tai neįtraukti prabangūs daiktai, satino staltiesės ir kiti prabangūs atributai. Atostogų kambarys turėtų būti suprojektuotas taip, kad jis būtų kuo paprastesnis, o jaunimui - šviežias ir lengvas. Nepamirškite apie spalvas. Jie suteiks iškilmingumo momentą. Galite naudoti ramunėlių, orchidėjų, peonijų.

Nuotakos ir jaunikio įvaizdis turėtų organiškai atsispindėti vienas kitam. Nėra vietos vakarinei suknelei, klasikinei užuolaidai, atviriems gabalams. Suknelė turėtų būti patogi. Nereikia naudoti baltų klavišų. Galite pasirinkti pilką, smėlio, pienišką spalvą. Taip pat sėkmingai taikomas ir pantsuit. Šiuo atveju geriau naudoti elegantišką šventinį audinį. Tai šifonas, organza. Kaip batai pasirinko sandalus ar batus ant aukšto tvarumo pleišto. Nėra jokių smeigių.

Šukuosena taip pat yra sveikintinas aplaidumas. Jis neturėtų būti pernelyg išgalvotas ir ištikimas. Geras pasirinkimas būtų garbanos, nerijos ar kekės. Jūs galite papuošti plaukus su satino juosta. Makiažas turėtų būti skirtingi natūralūs tonai. Lūpų dažai neturėtų būti labai ryškūs. Šešėliai yra geriau naudoti smėlio ar kavos. Viskas priklauso nuo odos tipo ir tinkamų atspalvių. Užbaigti nuotakos vaizdą verta vestuvių puokštę. Puikiai tinka nedideliam laukinių žiedų variantui, susipynusiam su satino juosta.

Jaunikis turėtų dėvėti marškinius, kelnes ir liemenę. Jūs galite naudoti džinsinio audinio medžiagą, tačiau jis neturėtų būti sudraskytas ir nuskustas.Taip pat galite pasirinkti marškinėlį su sukabintomis rankovėmis, odinė striukė. Pėdkelnės atrodys įspūdingos. Jie taip pat puikiai tinka stiliui. Ši kryptis leidžia jums pridėti šiek tiek drąsos ir pritaikyti nosinę, piktogramą, origami vietoj boutonniere. Plaukai gali būti ypatingiausi. Tušlieji plaukai darys.

Šalies muzika

Iš anglų kalbos išverstas šis žodis reiškia „kaimą“. Kaimo kryptis padės įsikurti į harmoniją, pajusti gamtos grožį, komfortą ir erdvumą. Ši tendencija pasižymi tik natūralių medžiagų naudojimu, spauda narve, žirniai, lauko augalų imitacija. Tokią šventę vyks vasarą ar rudenį. Galite sukurti tinkamą atmosferą, sutvarkydami erdvę su juostelėmis, virvėmis, naudodami rankšluosčius su siuvinėjimu.

Įsitikinkite, kad ant stalo yra vaisių ir daržovių. Kalbant apie gėles - tik lauką. Naudokite ramunėlių, saulėgrąžų, chrizantemų. Jie gali būti patogiai dedami į stiklainius. Medienos dėžėse galite imituoti gėlių lovas. Leiskite būti nedidelių laistymo skardinių, arbatinių puodelių.

8 nuotrauka

Jei norite, kad iškilminga diena būtų įspausta visų atmintyje, verta vertinti patrauklią fotosoną. Vestuvių fotosesija sėkmingai vykdoma lauke, sode, hayloft, taip pat pasirūpinti žirgais. Nuotaka gali būti šviesioje šviesioje suknelėje. O jaunikis naudojasi marškinėliais iš natūralių medžiagų.

8 nuotrauka

Ispanų

Ryškumas ir aistra - taip galite apibūdinti šį stilių. Uždegantis flamenko yra tiems, kurie nemėgsta įprastos ir yra pasirengę visiškai perduoti jausmus. Pagrindinis atostogų atributas bus raudonėlis. Būtent ji turėtų tuoktis jaunavedžiams ir jaunikiams. Kalbant apie atspalvius, galite naudoti klasikinius: raudonai juodus tonus, sujungtus su baltu.

Šį stilių papildys tokie atributai kaip nėriniai, ventiliatoriai, žvakidės. Jei jaunavedžiai planuoja šokti, galite pasirinkti tangą. Suknelė nuotaka, galite pasirinkti raudoną arba baltą. Jis gali būti papuoštas flounces, nėrinių šaliai, taip pat kiti priedai. Plaukai gali būti sudėti į ryšulį arba ištirpinti, sukeldami garbanos. Tačiau nuotakos puokštė turėtų būti pasirinkta oranžiniuose klavišuose, nes būtent tokia spalva, kaip mano ispanai, atneš sėkmės.

Šventei galite pasirinkti restoraną su atitinkama virtuve. Interjeras siūlo minimalų dekorą. Jūs galite sulankstyti servetėles ventiliatoriaus pavidalu, įdėti žibintus. Meniu turėtų būti ispanų virtuvės patiekalai: paella, sūris, vaisiai, taip pat tradicinis sangrijos gėrimas.

Slavų

Daugelis jaunavedžių pasirenka šią orientaciją. Ši galimybė apima tradicijų laikymąsi ir šventę miško / parko teritorijoje. Iškilmingas renginys bus sėkmingai surengtas namuose gyvenvietėje arba galite užsisakyti stilizuotą kavinę. Dėl dekoro bus sėkmingai naudojami rankšluosčiai, nosinės, dažytos keramikos, samovarai. Nuotakos ir jaunikio įvaizdyje, taip pat visi lyginti etniniai motyvai turėtų būti skaitomi. Pavyzdžiui, tinkami siuvinėjimai, batai, bast shoes, sundresses, marškiniai. Teigiamą atmosferą sukurs ditties, apvalūs šokiai ir kiti malonumai.

11 nuotrauka

Piratas

Ši parinktis tinka tiems, kurie negali įsivaizduoti savo gyvenimo be nuotykių ir kelionės. Tačiau svarbus dalykas yra išsamus mąstymas apie atostogų sąvoką. Būtinai sugalvokite įdomų scenarijų, tik organizuoti banketą neveiks. Galite pradėti su kvietimais. Jie yra sukurti ritinių, pranešimų buteliuose forma. Parodykite visą savo vaizduotę ir kūrybiškumą, taip pat įspėkite svečius sugalvoti sau tinkamus vaizdus.

Rengiantis iškilmingą renginį vyks atviroje erdvėje arba krante. Tradiciniai papuošalai yra lobių krūtinė, vėliava su kaukoliu, inkaras ir kt.Kadangi faktiniai atspalviai tinka raudoniems, baltiems, auksiniams tonams. Naujieji gali sukurti visiškai skirtingus vaizdus. Viskas priklausys nuo jūsų noro. Taigi, romantiškas nuotakos lankas ir jaunikis atrodys patrauklūs. Galite sukurti drąsią savo įvaizdį, naudoti bordo, violetinės, alyvinės spalvos.

10 nuotrauka

Rokas

Jei jaunavedžiai yra aistringi dėl tokios muzikos krypties kaip roko, galite sukurti atitinkamos krypties vestuves. Renginį galite surengti roko kavinėje, taip pat restorane, kuriame yra scenos. Gitaros, vinilo įrašai, mėgstamų muzikantų plakatai, grafiti yra tinkami apdailai. Pagrindinė spalva turėtų būti juoda. Jis dažnai derinamas su balta, metaline, raudona, dabartine Marsala spalva. Vakaras turėtų būti įdomus, nenuspėjamas ir įdomus.

Kvietimuose būtinai nurodykite atostogų sąvoką. Iš anksto pakviesti asmenys turi pasirinkti šventei tinkamus drabužius. Nuotakos ir jaunikio įvaizdis turėtų būti stilingas ir patrauklus. Jaunikis gali apsirengti juodos odos kelnėmis, pasukti marškinėlius, uždėti ant bandanos. Geriausi batai bus sunkūs batai. Nuotaka gali dėvėti baltą suknelę hipis ar boho stiliaus, ištirpinti plaukus, papuošti tikrais gėlėmis. Panašiai pabrėžsite savo moteriškumą ir patrauklumą. Drąsiai siūloma pasirinkti odinę suknelę, kuri papildytų vaizdą su stilingais priedais.

8 nuotrauka

Oro

Šią galimybę daugiausia pasirenka tos poros, kuriose jaunikis yra parašiutininkas. Toks ryškus ir įdomus įvykis ilgą laiką išliks pakviestųjų atmintyje. Nuotaka gali naudoti klasikinę baltą suknelę su korsetu ir pilną sijoną, papildydama ją orlaivių pajėgų emblema. Kūrybinės mergaitės gali naudoti chaki atspalvius. Paveikslėlis yra svarbus, kad nebūtų peržengta detalių. Veil turėtų būti mėlynos arba mėlynos spalvos. Nenaudokite rhinestones, blizgių elementų. Šukuosena yra geriau padaryti kaip ryšulio ar garbanos.

Jaunikis turės dėvėti karinę uniformą, kad pabrėžtų atostogų temą. Jūs taip pat galite pasirinkti, ar vestuvė ir džinsai yra beretė. Svečiai savo suknelėse gali naudotis teminėmis gėlėmis. Vyrai gali rinktis mėlynos spalvos kostiumus su baltais marškinėliais, o moterys gali rinktis liemenės sukneles ar atitinkamus sijonus.

Šventės vieta gali būti lauko virtuvė, palapinės, karinės palapinės. Galite užsisakyti kavinę gamtoje, kad būtų patogu fotografuoti kūrybines nuotraukas. Į dekoro neturėtų pervertinti. Galite naudoti „Airborne Forces“ simbolius, parašiutininkų figūras, parašiutininkų vėliavą, plakatus su šūkiais. Būtinai apsvarstykite scenarijų ir konkursus.

Hario puodžius

Tiems, kurie žavisi magijos pasauliu, turėtumėte atkreipti dėmesį į šį dalyką. Tokios vestuvės bus įdomios, paslaptingos, suteiks daug teigiamų emocijų visiems dalyviams. Galite pasirinkti bet kokią šventės vietą pagal knygos ir filmo temą. Šventė gali vykti „draudžiamame miške“ arba magijos „Hogvards“ mokykloje. Tuo pat metu patalpa turėtų būti naudojama dideliu, puoštu medžio, akmens, taip pat kitų natūralių medžiagų.

Dekoravimui gali būti naudojamos stebuklingos lazdelės, galite nustebinti svečius raganomis, pelėdos figūromis, knygomis, moliūgais, žvakėmis ir kitomis stebuklingo šventės savybėmis. Verta atidžiai perskaityti JK Rowling darbus ir atkreipti dėmesį į kai kurias detales, kurios bus naudingos kuriant asmeninį teminį vaizdą. Atlikite kvietimų svečiams paruošimą. Jis gali būti įdėtas į voką, pažymėtą raudonu sandarinimo vašku. Jūs taip pat galite pridėti traukinio bilietą į „Sigmund“.

8 nuotrauka

Jei norite pilnai perteikti filmo atmosferą, galite suorganizuoti žalumą, šviesas kavinėje ar valgomajame, įdėti ant žvakių ant stalo. Jis atrodys patrauklus ir įspūdingas. Jūs galite padaryti nepastebimus akcentus įvairiomis detalėmis: pokalbių portretais, knygų krūvomis.Atminkite, kad spalvų schema neturėtų būti pernelyg ryški, o objektai yra organiškai sujungti tarpusavyje.

Kalbant apie patiekalus, galite naudoti kepti vištiena, pjaustyti, kepsniai, bulvės, jogurto pudingas. Būtinai dezertuokite ledus ir vaisių pyragą. Svečiai negali atsisakyti gerti sviesto. Receptą galima rasti pasauliniame tinkle. Iš tiesų šis gėrimas yra kreminė limonadas, kuris gali būti girtas net vaikams. Norint, kad atostogos būtų ilgam nepamirštamos svečiams, turėtumėte rūpintis foto zona ir sukurti ryškias nuotraukas. Norėdami tai padaryti, galite pakabinti plaukiojančius raktus, auksinius ūglius, pasiūlyti dalyviams užfiksuoti save langelyje „Jie ieško magijos ministerijos“

8 nuotrauka

Spalvų variantai

Verta atkreipti dėmesį į atspalvius, kurie gali būti naudojami šventei. Paprastai jaunavedžiai renkasi savo mėgstamas spalvas ir tonalumą pagal tam tikrą temą. Dažniausiai pasitaikančios spalvos yra šios.

 • Marsala Šis atspalvis pastaruoju metu yra labai populiarus. Sotios spalvos puikiai tinka rudens šventei. Nuotaka neturi dėvėti šio tono suknelės. Pakanka pasirinkti reikiamus priedus (pavyzdžiui, šviesų puokštę). Bet bridesmaids galės dėvėti įvairias šio atspalvio sukneles. Tas pats pasakytina ir apie jaunikį.
8 nuotrauka
 • Koralas. Ryškios spalvos neabejotinai pritrauks dėmesį. Dėl vestuvių yra puikus pasirinkimas. Galite pasirinkti tinkamą atspalvį, naudoti ją suknelėje, aksesuarais, daiktais ir dekoracijomis.
7 nuotrauka
 • Turkis. Ši spalva užkraus optimistiškumą, džiaugsmą ir džiugins. Šios spalvos drabužiai puikiai atrodys nuotraukose. Galite papuošti baltą nuotakos suknelę su turkio juosta, apdaila. Šis raktas bus geras vasaros vestuvėms, taip pat tiems, kurie vyksta paplūdimyje.
8 nuotrauka
 • Auksinė Daugelis moterų renkasi šią prabangią spalvą. Jis tinka žiemos ir rudens ypatingiems renginiams. Bridesmaid suknelė gali būti balta, papuošta aukso karoliukais. Papildyti tų pačių spalvų batų vaizdą. Puokštėje galite naudoti arbatos rožes, susietas su auksine juosta.
8 nuotrauka
 • Alyva Išsotinta spalva ypač gerai atrodo ant šviesios odos. Dekoravimui gali būti naudojami įvairūs tonalumo atspalviai, taip pat baltos ir mėlynos spalvos. Nuotaka gali pasirinkti alyvinę suknelę ir jaunikį - dėvėti to paties atspalvio marškinius arba pasirinkti baltą versiją su alyviniu kaklaraiščiu.
7 nuotrauka
 • Juoda ir balta. Ši parinktis atrodys gana elegantiška. Bridesmaids tikrai galės pasirinkti jiems tinkamas sukneles. Dėl drąsesnio galite pasirinkti juodą suknelę nuotakai ir baltą kostiumą jaunikiui. Papildyti batų, papuošalų sankabos įvaizdį.
7 nuotrauka
 • Kalyklos Gana populiarus atspalvis. Tai gaivus, daro nuotraukas švelnias ir gražias. Tokiu atveju jaunikis gali dėvėti mėtų spalvos kostiumą, o nuotaka gali naudoti tik tokius tonų priedus. Atrodys orus ir elegantiškas.
8 nuotrauka

Remiantis filmais ir knygomis

Gautos įdomios vestuvės, kurios vyksta filmų ir knygų pagrindu. Pasirinkite savo mėgstamus kūrinius ir išversti juos į realybę. Mes jau laikėme vestuves „Hario Poterio“ stiliuje. Galite pasirinkti animaciją ir pasaką "Rapunzel". Ši istorija bus originali ir skirtingai nuo kitų. Svarbiausia yra suvokti brolių Grimmo darbo esmę.

Atkreipkite dėmesį į visus nuostabaus nustatymo elementus. Tokių vestuvių ypatumas yra visų pirma mažų dalykų, kuriuos reikia atidžiai apgalvoti. Nuotaka turės padaryti tinkamą šukuoseną. Plaukai gali būti klojami pynimu, kuris bus papuoštas elegantiškomis gėlėmis. Kostiumams ir dekoracijoms geriau naudoti švelnius pastelinius atspalvius. Tinka rožinė, violetinė, grietinėlė. Pritraukite svečių stilizuotą nuotraukų zoną.Tai gali būti bokštas ir princas ant balto arklio. Išlaisvinkite savo fantaziją, čia tai yra tinkama.

Įdomus variantas būtų vestuvės, pagrįstos serija „Tronų žaidimas“. Čia galite parodyti visas savo vaizduotes ir įgyvendinti idėjas. Geriau turėti šventę gamtoje, kuris yra daug ekonomiškesnis. Jaunavedžiai ir svečiai turėtų pasiimti karališkus drabužius. Vestuvių suknelė turėtų būti naudojama remiantis mylimos herojės įvaizdžiu. Tai geriau, jei ji yra paprasta stiliaus. Priedų pagalba galėsite įterpti akcentus.

Vestuvių puokštė sukurta subtiliais atspalviais. Jaunikis gali dėvėti trijų dalių kostiumą. Liemenė gali būti su odos įdėklais. Dirbtiniu būdu naudojami dirbtinai pagyvinti baldai, aukštos medinės kėdės ir šiurkštūs indai. Gera naudoti audinio užuolaidas, kailių kompozicijas, samanas, šiurkščius audinius. Jie organiškai prisitaikys prie atostogų atmosferos. Banketų staluose galite surengti kabučių kainas.

Epochos

Norėdami sukurti kūrybingą ir įsimintiną šventę, galite naudoti įvairių epochų temas. Pavyzdžiui, Viktorijos laikų. Šis dėmesys reiškia turtingą dekorą, prabangą, brangius audinius, kuriuose yra kūrybiškiausių modelių, nėrinių apdailos, sodrus floristika. Galite pasirinkti bet kokius spalvų atspalvius. Akcentai bus raudonos ir žalsvos spalvos. Nėra dekoro be gražių šviestuvų, veidrodžių, paveikslų. Tai bus gera organizuoti atostogas šalies sodyboje ar pilyje.

Renesanso stiliaus triumfas tampa populiariąja vieta. Jis apibūdina renesansą. Suknelė mergaitėms bus virš vidurio juosmens, rankovės turėtų būti dviem sluoksniais ir supjaustytos. Galite įsigyti skrybėlę arba stilizuotą šukuoseną, atverdami kaktą, papuošdami ją diademu. Jaunikis atrodys patrauklus aksomo striukėje, trumpais kelniais. Jaunų suknelių atspalviai atrodo organiškai. Svarbiausias renginys yra pilyje ar rūmuose. Už miesto ribų galite išsinuomoti dvarą. Labai svarbu išlaikyti interjerą pasirinkta kryptimi. Stalai ir kėdės reikalingi daugiausia iš medienos, žolynai turėtų būti gaminami iš natūralių gėlių, naudojami bendrieji herbai ir vėliavos. Visa tai padės atkurti Renesanso dvasią.

Rokoko vestuvėms būdinga prabanga. Plunksnos, perukai, gerbėjai ir nėriniai galės suteikti stilistinę kryptį. Jei planuojate pakviesti daug svečių, tuomet galėsite surengti tikrą kaukolės kamuolį su tos eros šokiais. Vestuvių meniu turėtų būti skirtingas. Atkreipkite ypatingą dėmesį į stalo nustatymus. Į vazas galima maišyti sodrus gėlių puokštes. Įsitikinkite, kad ant stalų turite vaisių. Interjeras - paveikslai ir statulos.

Sezonai

Galite laikyti vestuves pagal tam tikrą metų laiką. Ši parinktis bus ne mažiau patraukli ir sėkminga, jei pastebėsite spalvų ir dekoratyvinių elementų harmoniją.

 • Žiema Jei paskyrėte iškilmingą įvykį lediniam sezonui, galite jį įkūnyti savo paveiksle. Nuotaka bus papuošta sniego baltą suknelę. Galite naudoti bet kokius dekoratyvinius elementus, rhinestones, kailį kailio pavidalu. Žmogus gali dėvėti klasikinį kostiumą su švarku. Puokštė turėtų būti švelni kremo atspalviai. Tačiau galima pabrėžti, kad floristinei kompozicijai gali būti įvestos simbolinės uogos su šernais ir kitais tinkamais augalais. Salė turi būti dekoruota viena tema. Būtina taikyti tik pastelinius atspalvius. Jūs galite gaminti sniego gniūžtes iš vilnos, sniego, šalčio ir kitų dirbtinių šio žiemos elementų. Fotozonas yra organizuojamas taip pat.
 • Pavasaris Tiems, kurie nusprendžia žaisti vestuves gamtos pabudimo metu, galime patarti palaikyti aplinkos stilių. Pavasaris - atnaujinimo, žydėjimo, smurtinių spalvų laikotarpis. Galite naudoti tiek švelnius tonus, tiek ryškius atspalvius. Geras paletės variantas bus subtilus mėlynos spalvos, baltas, žalias, oranžinis, geltonas.Baltos pamergės suknelė gali būti papuošta tikromis gėlėmis arba sutelkta į spalvotą juostą. Puokštė parenka tą, kuris jums patinka. Sukurkite lengvumo, skrydžio poveikį.
 • Vasara Daugelis jaunavedžių paprastai švenčia vasarą. Šiuo metų laiku galite sukurti gamtoje didelę šventę, išeiti iš šalies, švęsti jaunos šeimos formavimąsi upės ar ežero krantuose. Įtraukiant šią temą į savo šventę, turėtumėte pasirūpinti įspūdinga erdve, kuri bus papuošta žalumos, uogų, gėlių, vaisių. Vasaros nuotakos vaizdas yra lengva suknelė, ji gali būti atvira arba graikų stiliaus, ilga arba trumpa. Būtinai papuoškite plaukus gėlėmis, o puokštė pasirenkama tinkama kompozicija. Iš anksto pasirinkite atostogų tonas - tai leis sėkmingai sujungti elementus. Viskas atrodys harmoninga ir stilinga.
 • Ruduo Šis laikotarpis yra prisotintas ryškiomis spalvomis. Rudenį galite žaisti vestuves ir užimti šį sezoną. Stiliaus dominuoja spalvingi lapai: geltona, raudona, žalia, oranžinė. Nuotakos vaizdas taip pat gali būti dekoruotas lapų vainiku. Dekoruojant kambarį, turėtumėte pasirinkti tinkamą toną. Ant stalo turi būti pateikiami šio sezono gamtos dovanos: marinuoti agurkai, daržovės, vaisiai, arbūzas, cantalupa. Meniu turėtų būti iš anksto apgalvotas. Kalbant apie muzikinį dizainą, čia galite pasirinkti savo melodijas.

Įdomus variantas būtų žaisti vestuves žiemą ir pasirinkti vasaros stilių. Svečiai netikėtai pateks į šilumos, saulės, gamtos oazę ir mėgautis vasaros ar pavasario dieną žiemos viduryje.

Šalys ir tautos

Pasirinkę norimą vestuvių stilių, turėtumėte atkreipti dėmesį į šalių ir tautų tradicijas. Jei nusprendėte atlikti Ispanijos šventę, būtinai reikia atlaikyti visas detales tokiose tradicijose. Tai reiškia, kad dėmesio centre taps nuotaka su raudonomis rožėmis ir stilingas kostiumas. Kiekvienas elementas turi atitikti pagrindinę temą. Jei dėvėsite odinę suknelę arba sukursite gražią graikų žvilgsnį į Ispanijos vestuves, tai bus gana netinkama.

Todėl verta iš pradžių galvoti, kad jums bus lengviau įkūnyti tai, ką yra siela, ir taip pat apskaičiuoti visas išlaidas, pasirinkti šalį ar tautą, su kuria jūs sutiksite. Pavyzdžiui, jei jums patinka romantika, rafinuotumas, prašmatnus, grožio atmosfera, tuomet galite įkūnyti Prancūzijos ir Paryžiaus stilių. Ši šalis pritraukia visų mėgėjų dėmesį. Tokios vestuvės neįsivaizduojamos be nuotraukų zonos su Eifelio bokštu, raudonu vynu ir pasivaikščiojimu po mėnuliu.

Patriotai galės įsikurti senas rusiškas vestuves. Šis stilius apima tradicijas ir apeigas. Šventė bus provokuojanti ir linksma, jei naudojate harmoniką, balalaiką ir kitus liaudies instrumentus. Niekas išliks abejingas. Ir vestuvių šūviai bus užpildyti šio renginio teigiamu ir šiltu.

Jei norite pasinerti į Laukinių Vakarų atmosferą, galite žaisti kaubojus. Tokia šventė turėtų būti užpildyta ryškiais nuotykiais, saulėtomis emocijomis. O stilių verta laikyti drabužiuose ir dekoro elementuose.

Kaip pasirinkti šventės temą?

Renkantis šventės temą, turėtumėte sutelkti dėmesį tik į savo idėjas ir jausmus. Jūs neturėtumėte kopijuoti pasirinkimų, kurie buvo draugai ir pažįstami. Jie tiesiog jums netinka. Geriau prisiminti savo mėgstamus filmus ar pasakas, galvoti apie tai, kurie nuotakos ir jaunikio komplektai atrodys naudingesni. Iš pradžių turėtumėte nuspręsti dėl biudžeto. Jei turite pakankamai pinigų, ir jūs galite sukurti šventę dideliu būdu, tuomet nėra jokių apribojimų. Jei norite taupyti pinigus, stilizuotose vestuvėse galite pakviesti tik artimiausius svečius.

Galite eksperimentuoti su savo idėjomis, siūti įdomius kostiumus, išgirsti muziką iš garsių animacinių filmų. Jūs galite tai padaryti su dekoracijomis.Atminkite, kad kai kurie svečiai negalės pasidalinti jūsų malonumu ir tam tikromis nuostatomis. Galite pasirinkti neutralias temas. Pavyzdžiui, tai gali būti pasakos, kurias mėgsta visi. Svarbu, kad dalyviai galėtų pasiimti aprangą pagal atostogų temą.

Kaip organizuoti stilizuotas vestuves?

  Nustatydami tikslią šventės temą, atėjo laikas išsamiai apsvarstyti organizacinius aspektus. Svarbiausia - neskubėkite ir nieko nepraleiskite. Svarbu prisiminti apie svečius, kurie taip pat turi atitikti šventės temą. Jei vis dar norite surengti neįprastą šventę „Žvaigždžių karų“ ar „Žiedų Viešpaties“ stiliaus, tada jūs galite tinkamai apsirengti tik jaunus žmones, likusieji šventės dalyviai siūlo pasirinkti kažką arti dalyko.

  Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas spalvų schemai. Atminkite, kad komplektai, dekoro elementai, gėlės - viskas turi būti derinama pagal spalvų paletę. Tam nereikėtų sutaupyti pinigų ir laiko, nes tuomet jūs įvertinsite rezultatą. Jei yra galimybė, galite paprašyti specialaus asmens imtis šio klausimo, kuris perims viso proceso organizavimą.

  Verta apsvarstyti ir muzikinį pasirengimą. Jūs neturėtumėte pasikliauti DJ, nes kiekvienas turi skirtingus skonius. Geriau rinktis tuos melodijas, kurie sukelia tik teigiamas emocijas. Jei šventė numato tam tikrų įgūdžių buvimą - specialius šokius, tradicinius veiksmus, tuomet jūs turite išbandyti akimirką.

  Jei nuspręsite žaisti viduramžių stiliaus vestuves ir pagal scenarijų suplanavote kardų kovas ar žirgų lenktynes, turėtumėte iš anksto susitarti su vietos, kurioje vyks vestuvės, administratoriumi. Į teminius vestuves įtraukiamas kūrybinis scenarijus. Jūs galite tai padaryti patys arba pasitikėti savo srities ekspertais. Tuo pačiu metu būtina atidžiai išnagrinėti viską, kad nebūtų staigmenų.

  Mes pažvelgėme į galimus vestuvių stilius. Pasirinkite tą, kuris yra arčiausiai jūsų. Sutelkite dėmesį tik į savo skonio nuostatas, taip pat į iškilmingo renginio galimybes, biudžetą ir vietą. Nepriklausomai nuo pasirinkto pasirinkimo, nepamirškite, kad svarbiausias dalykas šioje iškilmingoje dieną - tik teigiamos emocijos.

  Daugiau informacijos apie „Gatsby“ stiliaus vestuves galite sužinoti kitame vaizdo įraše.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys