Indai

Tupperware patiekalai: funkcijos ir modelio peržiūra

Tupperware patiekalai: funkcijos ir modelio peržiūra

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Stiprybės ir trūkumai
 3. Populiariausi modeliai
 4. Atrankos taisyklės
 5. Naudojimo patarimai
 6. Priežiūros taisyklės
 7. Naudojimo rekomendacijos
 8. Apžvalgos

Šiandien daugelis šeimininkų sužino apie tokį kulinarinį stebuklą kaip Tupperware patiekalai iš televizijos reklamų ar katalogų. Tačiau pati bendrovė daugelį dešimtmečių laikosi prekybos principo per savo platintojų tinklą. Tiesioginis pardavimas daro šį gaminį iš tikrųjų išskirtinį, suteikdamas pirkimo procesui tam tikrą selektyvumą. Daugelis entuziastingų virėjų visame pasaulyje yra pasirengę prisijungti prie šio „uždaro klubo“ šiandien. Kokia yra prekės ženklo sėkmės priežastis, ar verta už jį prašyti pinigų?

Savybės

„Tupperware“, pagaminti iš aukštos kokybės polimerinių medžiagų, nors ir atrodo labiau prieinamos išoriškai prieinamos kolektyvai, vis dar turi ryškių skirtumų. Kilmės šalis, Jungtinės Amerikos Valstijos, kur įsikūrusi, vertino visas savo dorybes prieš 65 metus. Ir nuo to laiko beveik kiekvienas Amerikoje gyvenantis namelis turėjo laiko pasirodyti savo mėgstamiausiems konteineriams, dubenėliams, sviesto patiekalams, sūrio dėžėms ir naudingiems kulinariniams prietaisams iš Tupperware. Bendrovė deklaruoja savo misiją išsaugoti produktų šviežumą ilgesnį laiką ir palengvinti paruoštų patiekalų transportavimo ar užšaldymo procesą.

Gamyba Jungtinėse Amerikos Valstijose užtikrina griežčiausią kokybės kontrolę.

Polimerinių komponentų sudėtis nėra dirbtiniai plastifikatoriai, bisfenolis A ir kiti komponentai, kurie gali kelti grėsmę žmonėms ar aplinkai.

Rusijoje prekės ženklas suteikia garantiją savo produktams iki 30 metų, galioja neterminuota garantija (tokie skirtumai susiję su teisės aktų ypatumais). Privalomas mokytis yra specialios nuorodos - jos yra pakuotėje ir pačiame konteineryje esančiose intarpuose ir nustato jo veikimo sąlygas ir reikalavimus.

Tupperware virtuvės indai yra naujoviškas produktas, kuris nuolat tobulinamas. Prekės ženklas reguliariai išleidžia naujas kolekcijas ir parduoda pastarųjų metų hitus, leidžiančius savo gerbėjams gauti lygiavertį mėgstamų daiktų pakeitimą. Toks kartų tęstinumas yra brangus, nes pirkėjai labai vertina amerikiečių kompanijos produktus, nes tai yra universalumas ir patogumas. Plastikinės medžiagos, priskiriamos aukščiausios klasės statusui, yra unikalus reiškinys rinkoje, ir iki šiol niekas nesugebėjo pakartoti šios sėkmės.

Stiprybės ir trūkumai

Atsižvelgiant į „Tupperware“ prekės ženklo produktų pranašumus, galima pažymėti, kad dešimtys pasaulio šalių gyventojai sugebėjo įvertinti savo galimybes. Tarp akivaizdžių pranašumų yra visada paminėti šie dalykai.

 • Cheminių ir biologinių naudojamų polimerų neutralumas. Patiekalų gamybai yra atrinktos medžiagos, kurios nesukuria palankios aplinkos bakterijų dauginimui. Viduje esantis maistas nėra oksiduojamas, ilgiau išlaiko šviežumą.
 • Garantija. Ne mažiau kaip 30 metų su panašaus produkto pakeitimo garantija yra geras argumentas, norint įsigyti patiekalų namams. Tačiau pirkėjas greičiau pavargsta nuo dizaino, o ne produkto nepavyksta.
 • Produktų serija skirtingiems temperatūros režimams. „Classic“, skirtas šaltiems patiekalams, gali atlaikyti šilumą iki +85 laipsnių. „MicroCook“ skirtas naudoti nuo -25 iki +200 laipsnių intervale. Silikono formų maksimalus šildymo intervalas yra 20 laipsnių didesnis. UltraPro palaiko aukščiausią temperatūrą.Karščiui atsparūs plastikiniai gaminiai Tupperware jau sugebėjo nustebinti klientus ir toliau patvirtina savo unikalumą.
 • Išskirtinis dizainas. Gražūs patiekalai iš polimerinių medžiagų - retenybė. Tačiau Amerikos kompanija ne mažiau dėmesio skiria gaminio dizainui nei jo kokybė. Dėl to pirkėjai nurodo, kad grožis ir ergonomika yra svarbiausi argumentai, padedantys pirkti šį produktą.
 • „Tupperware“ sumaniosios įrangos saugumas. Sunku lūžti - išskyrus užšaldymą. Plastikas vaikams nekenksmingas, net ir šildant, išlaiko originalias savybes.
 • Patogioje parduotuvėje. Dauguma produktų yra lengvai sulankstomi pagal „matryoshka“ principą - vieni kitiems ir neužima daug vietos.
 • Lankstūs vakuuminiai gaubtai, kurie neužima oro ir drėgmės. Dėl jų buvimo konteineriai ir dubenys tampa geriausiu pasirinkimu paruošti maistą su jumis: į mokyklą, dirbti, keliauti.
7 nuotrauka

Taip pat yra trūkumų. Pirmasis ir svarbiausias jų yra didelės kainos, dėl kurių prekės ženklo produktai daugeliui pirkėjų nėra labai prieinami. Žinoma, jei vertiname įsigijimą kaip ilgalaikę perspektyvą, naudą galima atsekti. Bet ne tik kiekviena šeimininkė nusprendžia įdėti didelius pinigus geros kokybės plastikai.

Dar vienas dalykas - ne itin patogūs sprendimai kai kuriose serijose. Pavyzdžiui, lentynose dažnai yra tuščių skaidrių plastikinių ar mažų kulinarinių prietaisų (matavimo šaukštai, šakutės kornišonams) ąsočiai. Trūkumai apima gaminių priežiūros reikalavimus. Jų nesilaikymas panaikina garantiją, ir patys produktai gali būti sugadinti, nesuderinami su tolesniu naudojimu.

Populiariausi modeliai

Kokius patiekalus nupirko „Tupperware“ gerbėjai? Tarp prekės ženklo produktų yra ir legendiniai modeliai, kurie buvo parduoti dešimtmečius, taip pat naujovės, atitinkančios laikų dvasią.

Naujoviškuose pasiūlymuose yra metalo patiekalų serija - pagaminta iš vario, plieno ir nerūdijančio plieno.

Iš virėjo serijos - profesionalus storosios sienelės aliuminio linija su įvairių tipų danga. Šios serijos blynai, kaušai, garlaiviai yra populiarūs.

Konteineriai

Jų pasirinkimas yra neįtikėtinai įvairus. „Tupperware“ siūlo unikalius kompaktiškus produktus sandėliuojamiems biriems produktams - su aklųjų dangteliais arba dvimatiais vožtuvais. Žiūrėjimo langai padeda kontroliuoti saugomų atsargų kiekį. Kitas populiarus variantas yra „Aquacontrol“ serijos gaminiainesandarumas. Stačiakampė forma leidžia juos naudoti šaldytuve.

Šaldymo padėklai užšalimui gali atlaikyti iki -25 laipsnių Celsijaus temperatūrą. Serija tinka naudoti gilaus užšalimo sąlygomis, nepraranda savybių. Taip pat populiarūs pietūs su ryškiu dizainu ir įvairiais skyriais. Vaikų serija "Trio" ir "Mokykla" užtikrinti maksimalų komfortą transportuojant ir saugant pusryčius mokykloje.

Kiti konteineriai - apvalūs ir „kampai“, serija "Šviežumas" ir "Mėgstamiausia"Konditerijos gaminiai pyragams taip pat yra nuolatiniai pirkėjų poreikiai.

„Smart šaldytuvai“

Žinoma, šis terminas reiškia specialius konteinerius. Išmanieji šaldytuvai yra skirti vaisiams ir daržovėms laikyti sveikai ir supjaustyti.

Integruota vėdinimo sistema užtikrina oro mainų normalizavimą, pašalina kondensato susidarymą ant gaminio paviršiaus.

Kiekviena vaisių ir daržovių rūšis turi savo optimalią vožtuvo padėtį.

Mikrobangų krosnelės

Populiariausios mikrobangų krosnelių „Tupperware“ serijos yra „New Wave“ ir „Bravo“. Karščiui atsparių konteinerių linijoje yra:

 • šildymo cisternos - apvalios, kvadratinės, stačiakampės;
 • puodeliai;
 • įvairūs rinkiniai;
 • omletai;
 • keptuvės;
 • daugiakampiai;
 • slėginės viryklės;
 • garlaiviai

Atskirai verta paminėti „MicroCook“ seriją, kuri leidžia gaminti visą maistą mikrobangų krosnelėje. „UltraPro“ serijoje pateikiami universalūs kokteiliai, puodai, orkaitės ir mikrobangų krosnelės.

Atrankos taisyklės

Renkantis patiekalus Tupperware turėtų atkreipti dėmesį į dizainą, formą, spalvą, produktų dydį ir paskirtį. Galimų pasiūlymų pasirinkimas prekių ženklų kataloge visada yra puikus. Taigi, norint rasti optimalų sprendimą nėra sunku. Pagal funkcinį objektų tikslą galite susitelkti į šias kategorijas.

 • Maisto laikymui. Ekologiniai indai pateikiami tiek užšaldant konteinerius, tiek kompaktiškus laikyti kambario temperatūroje. Tinkamų oro mainų dangčių variantai apsaugo maistą nuo išdžiūvimo net ir griežinėliais.
 • Duonos ir sūrio laikymui. Produktams, kurie yra pavojingi kondensatui, „Tupperware“ siūlo geriausias drėgmės sąlygas, todėl lengva išlaikyti produkto skonį nepakitusią.
 • Kepimui. „Tupperware“ pyragų formos yra lengvai plaunamos, neprarandamos savybių, saugios ir lengvai naudojamos. Yra versijos orkaitėms ir mikrobangų krosnelėms.
 • Verdant, kepant, troškinant. Metalo gaminiai ilgą laiką saugo šilumą, leidžia sudėtingus šildymo troškinius paruošti be šildymo, kepimo keptuvės, puodai, troškiniai yra skirtingo skersmens.
 • Virtuvei. Kataloge esantys prietaisai ir priedai yra dideli. Kulinariniai švirkštai ir rankovės, formos ir matavimo šaukštai, grotelės ir maišytuvai daro darbą virtuvėje malonu. Čia galite rasti net ir labai egzotiškų prietaisų, kurių reikia tiktai šefų.
 • Rūpintis virtuve. Prekių ženklų kataloge yra specialūs audiniai ir servetėlės, valymo priemonės. Saugūs ir kokybiški produktai turi visas būtinas savybes, kad būtų galima išlaikyti tvarką virtuvėje arba visame name.

Renkantis produktus, „Tupperware“ neprivalo atsisakyti daugelio būtinų virtuvės prietaisų įsigijimo malonumo.

Bet kokiu atveju jie bus naudingi įsigijimai, suteiks galimybę žymiai palengvinti saugojimą ir virimą.

Naudojimo patarimai

Tinkamai panaudojus „Tupperware“ patiekalus praktiškai amžina - jie nepraranda savo patvarumo ir praktiškumo ir išlaiko patrauklią išvaizdą. Tačiau kai kuriems klausimams reikia skirti ypatingą dėmesį. Visų pirma konteineriai ir kiti produktai, naudojami ruošiant ir sandėliuojant šviesiai spalvotus produktus, gali pakeisti jų spalvą. Dažniausiai šis procesas yra grįžtamasis, o laikui bėgant dėmės išnyksta saulės šviesos pavidalu.

Tačiau, jei norite išvengti tokio pasireiškimo, turėtumėte atidžiai pasirinkti ir taikyti prekės ženklo produktus, saugodami morkas, runkelius virintoje, tarkuotoje formoje, špinatuose, mėlynėse ir vyšniose, ir spanguoles. Rūgšties buvimas gaminio sudėtyje dar labiau padidina paviršiaus dažymo riziką.

Priežiūros taisyklės

Nesant papildomų pavadinimų, Tupperware patiekalai gali būti plaunami rankomis arba indaplovėje. Produktams, turintiems įterptųjų filtrų ar įdėklų, dažnai reikalingas itin subtilus valdymas. Pirmas dalykas, kurį reikia išmokti, yra gamintojo nurodymai ir ženklinimas ant paties produkto.

Naudojant bet kurį plovimo metodą rekomenduojama naudoti šiltą (ne karštą) vandenį ir žemos temperatūros gydymą.

Renkantis ploviklius pirmenybė turėtų būti teikiama chemiškai neutraliems arba ekologiškiems produktams - saugiausia ir aukščiausios kokybės. Po paviršiaus apdorojimo indai kruopščiai nuplaunami. Sausą valymą ir paviršiaus užterštumo pašalinimą galima atlikti naudojant mikropluošto šluostes. Jie yra gana minkšti, gerai sugeria ir pašalina nešvarumus.

Lanksti plastika atlaiko net didelius krovinius. Tačiau produktai, pagaminti iš kieto polimero, ypač atšaldant, gali tapti trapūs.Indai turi būti laikomi atokiau nuo atviros ugnies šaltinių, apsaugotų nuo kritimo ir mechaninio poveikio.

Prieš pirmą kartą naudojant visus „Tupperware“ produktus rekomenduojama nuplauti ir džiovinti, kaip reikalauja gamintojas. Nelaikykite uždarų talpyklų ar talpyklų be turinio. Dėl tiesioginio saulės spindulių sąlyčio su tam tikromis laikais gali atsirasti šviesių plastikinių dalių. Patiekalai nepraranda vartotojų savybių.

Naudojimo rekomendacijos

Sūriai, dešros, duona ir rūkyti gėrimai neturėtų būti laikomi konteineriuose ir konteineriuose su užsandarintais dangteliais. Kai siunčiate daržoves ir vaisius į šaldytuvą, jie nuplaunami. Siekiant pritaikyti tokius greitai gendančius produktus, „Tupperware“ turi „protingą šaldytuvą“ - specialų konteinerį, kuris sukuria tinkamą aplinką viduje.

Naudojant metalo gaminius verta paminėti jo dizaino ypatybes. Storas dugnas duoda efektą, tačiau ilgiau užšyla. Atitinkamai, indai gali būti paruošti prie krosnelės.

Kai vario metalo gaminiai tamsėja, citrinos sultys padeda jiems grįžti į pradinę išvaizdą.

Apžvalgos

„Tupperware“ prekės ženklo pagaminti patiekalai kelia gana nenuoseklią apžvalgą, tačiau bendras šeimininkų įspūdis yra gana teigiamas. Bent 80% naudotojų yra pasirengę rekomenduoti savo draugams. Be to, yra daug įvairių dizaino variantų ir vykdymo. Tupperware patiekalai daugiausia perkami namų reikmėms, nors profesionalai juos naudoja virimui.

Vienas iš pagrindinių kriterijų, leidžiančių rinktis pasaulinio garso prekės ženklą, yra pirkėjai, kurie vertina estetiką ir inovacijas. Įmonė kuria ne tik plastikinius patiekalus - suteikia savo klientams priklausymo „uždaram klubui“, kuriame yra geros namų šeimininkės, jausmą. Tarp kitų patiekalų privalumų yra įprasta paminėti vienos formos dangtelių universalumą - perkant didelį kiekį konteinerių, pakaitinė problema išspręsta pati.

Be to, Visiškai netoksiškas geros kokybės plastikas suteikia galimybę nuolat naudoti produktus.. Pasak klientų, konteinerių, dubenėlių ir kitų produktų vidutinis tarnavimo laikas yra apie 10 metų, neprarandant savybių ir pristatymo. Talpa yra patogi naudoti kelyje, beveik visos serijos pritaikytos šildyti iki 200 laipsnių - karščiui atsparios plastiko. Vienintelis dalykas, kurį klientai apgailestauja, yra didelės Tupperware produktų kainos.

Išsami „Tupperware“ patiekalų privalumų ir trūkumų apžvalga pateikta žemiau esančiame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys