Indai

Patiekalai ir patiekalų asortimentas Villeroy & Boch

Patiekalai ir patiekalų asortimentas Villeroy & Boch

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Stiprybės ir trūkumai
 3. Tipai ir medžiagos
 4. Kaip pasirinkti?

Gražūs indai yra kiekvieno šeimininko pasididžiavimas. Malonus virti tokiuose patiekaluose, o netgi maisto skonis šiek tiek skiriasi. Šiandien restoranai gaminami daugelio įmonių, tačiau vienas iš garsiausių yra „Villeroy & Boch“, kuris bus aptartas šiame straipsnyje.

Savybės

Vokiečių kompanija „Villeroy & Boch“ yra populiari visame pasaulyje. Vokietijos susirūpinimas buvo įkurtas 1836 m., O jau keletą šimtmečių tapo žinomas 125 pasaulio šalyse. Be patiekalų gamybos, bendrovė turi puikią sanitarinių ir keramikos gaminių gamybą.

Įdomu tai, kad Vokietijos kompanija gamino plyteles, skirtas apdailai pagarsėjusio „Titaniko“ kajutėms, ir išrado keraminį granitą. Taigi nėra jokių abejonių, kad „Villeroy & Boch“ žino visas keramikos gamybos detales.

„Villeroy & Boch“ patiekalų populiarumas priklauso ne tik nuo išskirtinės, stilingos išvaizdos ir produktų kokybės, bet ir į jų praktiškumą bei puikų funkcionalumą.

Vokietijos koncerno dalis yra „Vivo“ prekės ženklas. Bendrovės „Vivo“ gaminiai yra labai paklausūs tarp didelių mažmeninės prekybos tinklų, taip pat tarp paprastų vartotojų. Produktų patikimumas ir patvarumas praktikoje parodė, kad Vivo virtuvės indai gali tęstis daugelį metų.

Produktų asortimentas yra labai įvairus: įvairių dydžių kepimo modeliai, indai, produktai produktams laikyti ir įvairių patiekalų rinkiniai kiekvienam skoniui.

Stiprybės ir trūkumai

Bet kuris produktas turi savo privalumų ir trūkumų. Pirma, apsvarstykite Villeroy & Boch stalo indų naudą. Jie yra daug daugiau nei trūkumai.

 • Vokietijos įmonės produktai yra atsparūs deformacijai ir poveikiui. Modelių stiprumo lygis yra labai didelis, o tai rodo jų ilgaamžiškumą.
 • Naudojant aukštos kokybės medžiagas, puikiai išlaikančias šilumą ir nebijo aukštos temperatūros.
 • Lengvas ir praktiškas modelių asortimentas suteikia „Vivo“ patiekalų didelį funkcionalumą.
 • Formų ir atspalvių asortimentas yra įvairus ir skiriasi skirtingose ​​kainodaros politikose. Stilinga patiekalų išvaizda gali papuošti bet kokį atostogų stalą ir tapti pagrindiniu išskirtiniu atributu.

  Iš minusų, kuriuos verta paminėti temperatūros disbalansas. Be to, indams reikia kruopščiai naudoti ir prižiūrėti.

  Tipai ir medžiagos

  „Villeroy & Boch“ produktai yra kokybės ir patikimumo rodiklis. Jo gamyboje naudojamos įvairios medžiagos, kurios išsamiau aptariamos toliau. Be to, bendrovė gamina patiekalus visose partijose, taip pat palengvins atrankos ir pirkimo procesą.

  Medžiagos

  Pirmiausia verta paminėti keramiką. Šios medžiagos gaminiai yra labai paklausūs ir gali tarnauti ne vienerius metus.

  Keramika pasižymi puikiomis šilumos laidumo savybėmis, ji naudojama gaminant kepimui ir keptuvėms skirtas formas. Medžiaga yra visiškai saugi ir nekelia kenksmingų medžiagų aukštoje temperatūroje.

  Porceliano patiekalai - vienas pagrindinių elementų.

  Porceliano modeliai atrodo elegantiški ir stilingi.

  Produktai yra labai populiarūs su dažytu piešiniu.

  Įvairūs papuošalai ir raštai yra pagrindinis Vokietijos prekės ženklo patiekalų gamybos bruožas.

  Silikoniniai produktai galima pavadinti labiausiai biudžeto galimybe. Tačiau tuo pačiu metu jie turi keletą privalumų. Medžiaga yra labai plastikinė, todėl lengva atskirti pyragus nuo pelėsių.

  Silikonas yra saugus ir neišskiria kenksmingų junginių, gerai nuplauna.Trūkumas yra nestabilumas per aukšta temperatūra.

  Pažymėtina, kad visi produktai, esantys gamybos procese, yra specialią kokybės kontrolę ir kelis patikrinimus, ir tik tada patekti į stalą vartotojui.

  Rūšis

  „Villeroy & Boch“ patiekalų pasirinkimas yra labai įvairus. Pavyzdžiui, keramikos kepimo indas yra labai populiarus. Ši forma pasižymi lėtos kaitos savybėmis, o tai prisideda prie vienodo indo kepimo be maisto deginimo. Keraminė dugnas yra tankus ir storas, kuris taip pat pašalina maisto deginimą virimo metu.

  Ilgaamžė ir patikima keraminė forma, tinkama kepimui ant krosnelės ir mikrobangų krosnelėje.

  Indai taip pat gali būti naudojami maisto produktų užšaldymui.

  Keraminės formos Vivo naudojimui reikia laikytis tam tikrų taisyklių.

  • Prieš naudodami indus gerai nuplaukite ir išdžiovinkite. Norint pašalinti įprastą likusį maistą, reikia įdėti indą į indaplovę arba plauti produktą kietu kempine arba plastikiniu šepečiu. Norint pašalinti rimtą taršą, į indus reikia įpilti šilto muiluotojo vandens ir palikti 20 minučių. Tada tiesiog nuplaukite ir nuplaukite.
  • Susilietus su indais, išimtais iš orkaitės, visada turėtumėte naudoti rankšluostį ar orkaitę.
  • Nelaikykite keraminės formos ant atviros ugnies ar kito virimo paviršiaus.
  • Draudžiama formą įdėti į orkaitę iškart po šaldiklio. Virtuvės indai ir orkaitė turi sušilti.

   Bet kurios namų šeimininkės virtuvėje taip pat turėtų būti patiekalai pyragai kepti. Elegantiška Vivo forma lėtai įšyla, o tai prisideda prie vienodo tešlos kepimo.

   Tortas nelipina ir nelipina prie pelėsių paviršiaus. Produkto išvaizda dar labiau iliustruos desertą, o išskirtinis šio modelio stilius puikiai tinka bet kokios virtuvės interjerui. Kad būtų patogiau, forma turi išsikišusias rankenas, o produkto skersmuo yra 30 cm.

   Keturi patiekalai kepimui ir kepimui yra labai patogu ir idealiai tinka įvairiems patiekalams ruošti.

   Pasak daugelio namų šeimininkių, 27 cm dydžio kvadratinė forma yra praktiškesnė nei stačiakampio formos. Jame galite kepti mėsą, virti lasagną ir obuolius.

   Be to, bendrovė „Villeroy & Boch“ gamina daugybę patiekalų.

   • Nustatykite naują šviežią tinka kasdieniniam naudojimui. Sniego baltumo patiekalai atrodo labai stilingi ir tinkami stalo naudojimui bet kokiam šventiniam renginiui.
   • Akmens dirbinių kolekcija Pagaminta iš aukštos kokybės keramikos ir turi neįprastą išvaizdą. Produktų dekoras pateikiamas baltais ir rudais atspalviais. Be to, rudos spalvos yra iš dalies taikomos ant indų kraštų, todėl išvaizda tampa estetiškesnė.
   • Patiekalų asortimentas Basic Voice pagamintas moderniu stiliumi. Produktai turi baltus apvalius kraštus, kurie suteikia estetikos ir žavesio išvaizdą. Klasikinės baltos plokštės taps esminiu bet kurios virtuvės atributu.
   • Patiekalų rinkinys Fresh Basic apima puodelių ir lėkštučių kolekciją. Produktai iš patvarių, patikimų porceliano gaminami labai atsargiai. Gryno švarios patiekalų linijos yra prekės ženklo bruožas.
   • Virtuvės reikmenų rinkinys „New Sweet Basic“ paprasta išvaizda ir klasikinės baltos spalvos. Šis rinkinys tinka kasdieniniam naudojimui ir atostogų stalo aptarnavimui.
   • Naujas bangų rinkinys pagamintas iš aukštos klasės porceliano, kuris pabrėžia kiekvieno detalės sudėtingumą. Nepaisant medžiagos, produktai gali būti plaunami indaplovėje ir naudojami ruošiant mikrobangų krosnelėje. Unikalių daiktų rinkinys gavo „Metų tendencijas“. Neįprasta išvaizda turi „akį traukiančią“ bet kurioje lentelėje. Kvadratų, trikampių ir stačiakampių formos derinamos su banguotu indų dekoru.

   Palaipsniui patiekiant patiekalus, kolekcija yra labai patraukli ir suteikia estetiką.

   Atskirai verta paminėti linijos modelį Protingas virimas. Virtuvės reikmenys turi daugybę savybių ir apima įvairias kepimo formas ir dubenėlį, skirtą stalo ir patiekalų patiekimui. Produktai pateikiami įvairių dydžių ir spalvų. Kolekcijoje yra rankomis nudažyti karščiui atsparių medžiagų modeliai ir atsparūs smūgiams.

   Gaminant „Clever Cooking“ indus, naudojamos tokios medžiagos kaip aukštos kokybės porcelianas ir silikonas.

   Produktai toleruoja žemą temperatūrą ir puikiai tinka maisto produktų užšalimui.

   Indai taip pat tinka naudoti mikrobangų krosnelėje ir indaplovėje.

   Protingi virimo produktai pasižymi praktiškumu ir funkcionalumu. Formos gali toleruoti temperatūrą iki +250 laipsnių, todėl jas galima naudoti kepant orkaitėje.

   Plokščios formos gali tarnauti kaip dangtis ir atskiras kepimo indas. Toks universalumas leis vienu metu ruošti kelis patiekalus: užvirinti daržoves, kepkite arba kepkite obuolių pyragą.

   Kolekcijos produktų išvaizda papuošs bet kokį patiekalą, o indus nereikia perkelti į kitą patiekalą.

   Stilingi baltos figūros bus puikus papildymas šventiniam stalui.

   Bowl-sietuvas yra teisingai vadinamas „protingu“ protingu virimu. Silikono įdėklas naudojamas spagetėms ar makaronams išleisti. Jis taip pat gali būti naudojamas salotų lapų ar kitų žalumynų plovimui. Įdėklas lengvai nuimamas, po to dubenį galima naudoti kaip elementą, skirtą tiekti. Silikonas, padengiantis produktą, neperduoda skysčio ir turi puikią šiluminę galią.

   Dėl to indai ilgą laiką išlaiko temperatūrą.

   Kaip pasirinkti?

   Patiekalų pasirinkimas visada yra individualus. Svarbus vaidmuo tenka medžiagų kokybei ir jų stiprumui. „Villeroy & Boch“ produktai derina aukštos kokybės žaliavas, puikų funkcionalumą, praktiškumą ir stilingą išvaizdą.

   Renkantis patiekalus būtina atsižvelgti į medžiagų savybes ir savybes.

   Keraminiai gaminiai netoleruoja ekstremalių temperatūrų.. Keraminės formos negali būti dedamos ant viryklės ar atviros ugnies. Nepaisant to, tokie modeliai yra labai paklausūs. Patogus kepti įvairius patiekalus.

   Porceliano indų patiekalai pasižymi estetika ir žavesiu. Prabangus porcelianas puikiai atrodo, kai patiekiami visi stalai. Porceliano patiekalai gali būti plaunami indaplovėje ir naudojami ruošiant mikrobangų krosnelėje.

   Medicininis silikonas, naudojamas silikoniniams indams gaminti, yra saugi medžiaga. Todėl kiekvienas iš silikoninių modelių linijos gaminių turi paprastumą ir praktiškumą. Tačiau reikia nepamiršti, kad medžiaga turi prastą atsparumą karščiui.

   Formų įvairovė yra tokia pat didelė, kaip ir patiekalų įvairovė.

   Visų pirma, maisto ruošimo forma turėtų būti parenkama pagal asmeninius pageidavimus ir skonį. Kepimo patiekaluose galite kepti ne tik bandeles ir pyragus, bet ir mėsą ar obuolius. Jūs negalite bijoti, kad produktai prilips prie paviršiaus arba sudegins. Salotoms yra įvairių formų ir spalvų salotos. Jie vis dar patogu ruošti sveikus pusryčius ir naudoti maistui gaminant nedideles porcijas.

   Šiandien gamintojas „Villeroy & Boch“ yra vienas iš elito. Šios įmonės asortimente yra modeliai ir produktai kiekvienam skoniui. Aukštos kokybės produktai yra labai patikimi ir patvarūs, todėl daugelį metų patiekiama ilgiau.

   Galite sužinoti apie vieną iš „Villeroy & Boch“ įrankių linijų iš toliau pateikto vaizdo.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys