Indai

Įranga "Katun"

Yra patiekalų „Katun“

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Įmonės istorija
  2. Produkto privalumai
  3. Asortimentas
  4. Kaip pasirinkti?
  5. Kaip naudotis?
  6. Išvada

Pasirenkant indus yra rimtas dalykas kiekvienam šeimininkui. Šiandien parduotuvių lentynose pateikiama daugybė įvairių medžiagų, tačiau nerūdijantis plienas išlieka mėgstamiausia. „Katun“ kompanija siūlo platų panašios produkcijos pasirinkimą.

Įmonės istorija

„Katun“ įmonė buvo įkurta 2007 metais Altajaje ir siūlo vartotojams nerūdijančio plieno gaminius. 2011 m. Ji atskirė nuo Universal-Komplekt gamyklos ir pradėjo dirbti pagal savo prekės ženklą.

„Katun“ yra įsikūręs Barnaulo mieste ir garsėja aukštos kokybės patiekalais, turinčiais demokratinę kainą. Produktų asortimentas nuolat auga ir tobulėja, nes bendrovė seka naujausias tendencijas ir laikosi laiko.

Produkto privalumai

Produktai, pagaminti pagal šį prekės ženklą, yra gana įvairūs. Čia yra puodai, keptuvės, virduliai, puodeliai ir kiti indai. Visa tai pagaminta iš labai aukštos kokybės nerūdijančio plieno.

Taip pat svarbu, kad galėtumėte pasirinkti visų tipų plokštes. Be to, šis patiekalas puikiai tinka plauti indaplovėje.

Šis gamintojas rūpinasi savo klientais, todėl siūlo daug įvairių dydžių puodai. Galite įsigyti rinkinių arba atskirų kopijų. Produktai turi patogias ir saugias rankenas. Į dangtelius, kurie yra sandariai uždaryti, tiekiami garai.

„Katun“ pagaminti patiekalai yra itin higieniški. Kokybiškas nerūdijantis plienas neturi įtakos maisto skoniui ir kvapui, kuris nėra jautrus oksidacijai. Jis yra daugiafunkcinis, o tai reiškia, kad jis gali būti naudojamas visų rūšių krosnyse ir orkaitėje. Kitas aiškus pliusas - atsparumas mechaniniam stresui ir priežiūros paprastumas.

Tarp trūkumų: daugeliui nepatinka lengvas vazonų svoris, taip pat tai, kad kai kurie produktai nėra skirti visų tipų plokštelėms.

Asortimentas

Kalbant apie diapazoną, jis yra labai platus. Čia rasite aukštos kokybės puodus, keptuves, virdulius, lėkštes ir puodus. Namų šeimininkės vertina vyrų virimus, stalo įrankius ir kitus įrankius, kurie naudojami gana dažnai, tačiau tai neturi įtakos savybėms.

Pagal vartotojų atsiliepimus, „Katun“ puodai ir keptuvės yra jų mažas tankis. Tai reiškia, kad maistas gali būti ruošiamas kuo greičiau, o ant indo dugno niekas nedega. Dizainas yra labai stilingas, metalinis.

Hostes gali įsigyti puodus rinkinyje. Jie atrodo kaip „matryoshka“ ir užima labai mažai vietos virtuvėje, o tai yra svarbus veiksnys. Labai vertinami tokie modeliai kaip „Nika“, „Alta“, „Gretta“, „Lira“ ir pan.. Jie pasižymi skaidriu stiklo dangčiu. Rankenos yra sujungtos su kūnu ant kniedės. Būtinai naudokite garų tiekimo sistemą.

Tokie modeliai gali būti įvairių formų ir išvaizdos. Pavyzdžiui „Louise“ yra tulpės formos ir "Diana" yra kriaušės formos. Nuo to laiko būtina atsižvelgti į atskiras valdovų savybes "Gretta" netinka keraminės dangos.

Prieš perkant būtina, atidžiai perskaitykite naudojimo instrukcijas, kuriose nurodyti svarbiausi niuansai.

Šios kompanijos gaminami indai negali būti naudojami indukcinėms viryklėms.Tačiau jie puikiai derinami su stiklo keramikos modeliais. Jos yra pagamintos iš aliuminio lydinio, padengtos keramika ir įrengtos nelipniąja danga. Kiti produktai taip pat turi įvairių formų ir spalvų. Kompanija "Katun" gamina aukštos kokybės stalo įrankius.

Kaip pasirinkti?

„Katun“ prekės ženklo gaminiai garsėja aukštos kokybės produktais. Tačiau pasirenkant reikia atsižvelgti į kai kuriuos gerus nerūdijančio plieno gaminius. Kalbėkime išsamiau, ką turėtumėte atkreipti dėmesį.

Paskirstymo sluoksnio storis turi būti didesnis nei 3 mm, o sienos - daugiau kaip 0,5 mm.

Turite kruopščiai patikrinti produktą. Jame neturėtų būti defektų, pvz., Įbrėžimų, įlenkimų ir įbrėžimų. Dangtis turi būti gerai pritvirtintas prie keptuvės arba keptuvės. Nešvarus sluoksnis turi būti lygus, be matomų pažeidimų.

Kaip naudotis?

Pasirinkus šią prekę ir „Katun“ prekės ženklo daiktus užima virtuvėje, būtina ją paruošti naudoti. Nauji produktai plaunami karštu vandeniu, naudojant ploviklius.

Nerekomenduojama naudoti miltelių ir geležies šepečių, kurie gali pažeisti paviršių ir paveikti blizgesį. Nebus nereikalinga pirkti specialius nerūdijančio plieno patiekalų priežiūros preparatus.

Namų šeimininkės vertina tokius patiekalus dėl to, kad ilgą laiką galima laikyti maistą be baimės dėl nemalonaus kvapo ar skonio. Tačiau nerekomenduojama laikyti keptuvėse, pavyzdžiui, sūrymuose. Tai gali sukelti dėmių. Tačiau problema išspręsta - taršos vieta turi būti apdorojama acto rūgštimi arba citrinos sultimis.

Dėmės gali pasirodyti netgi tada, kai tuščias indas yra perkaitintas. Siekiant to išvengti, visada turėtumėte pridėti nedidelį kiekį alyvos. Taip pat baltos dėmės gali būti druskų nusodinimo iš vandens rezultatas. Tokiu atveju geriau valyti filtrą, kad problema ateityje nebūtų rodoma.

Su naujai įsigytais indais išimkite visas etiketes. Jei planuojate plauti indus indaplovėje, pirmiausia juos reikia nuplauti šiltu vandeniu, kad atsikratytumėte likusio maisto. Po plovimo kruopščiai nuvalykite.

Nuplaukite karštų patiekalų vėsiu vandeniu. Dėl tokio kontakto gali atsirasti dugno segregacija.

Jei gaminys neturi laiko atvėsti, būtina jį užpildyti karštu vandeniu 10-15 minučių, tada nuplauti ir kaip nuvalyti.

Išvada

Apskritai, „Katun“ prekės ženklo pagaminti nerūdijančio plieno patiekalai pelnė vartotojų pasitikėjimą ir vertinimą. Svarbų vaidmenį atlieka priimtina kaina, esant puikiai kokybei. Svarbiausia yra teisingai nustatyti produktą, kuris yra būtinas konkrečiu atveju, ir teisingai jį pasirūpinti.. Šiuo atveju patiekalai daugelį metų tarnaus vartotojui.

Kitame vaizdo įraše žiūrėkite „Katun“ namų apžvalgą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys