Indai

Tefal patiekalai: įvairūs modeliai

Tefal patiekalai: įvairūs modeliai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės ir privalumai
  2. Populiarių rinkinių apžvalga
  3. Klientų apžvalgos

„Tefal“ jau seniai sugebėjo įsitvirtinti kaip aukštos kokybės ir patvarių produktų gamintojas už prieinamą kainą. Beveik kiekviena namų šeimininkė bent kartą kartą naudojo maisto gaminimo keptuves ar keptuves. Straipsnyje apžvelgsime prekės ženklo stalo įrankių ypatybes ir privalumus, apibūdinsime populiariausius rinkinius ir peržiūrėsime klientų pateiktus atsiliepimus internete.

Savybės ir privalumai

„Tefal“ rūpinasi savo reputacija, todėl visi prietaisai yra kruopščiai stebimi ir išbandomi kiekviename gamybos etape, kad pirkėjas galėtų gauti geriausią produktą, skirtą sveikiems patiekalams gaminti. Profesionalūs kūrėjai ir modernios technologijos užtikrina ne tik aukštos kokybės patiekalus, bet ir ilgą tarnavimo laiką. Bendrovė suteikia 10 metų garantiją visiems produktams, kurie sako daug.

Produktų gamybai prekės ženklas naudoja aukštos kokybės nerūdijančio plieno 18/10 klasę, kurioje yra optimalus chromo ir nikelio santykis. Pirmasis apsaugo nuo korozijos atsiradimo, antroji leidžia jums suteikti modeliams idealią formą.

Kiekviename gaminyje yra nelipnios dangos, kuri prieš išleidžiant išbandoma, ar jis atsparus susidėvėjimui. Paviršius leidžia virti be alyvos lašelio.

Kai kurie modeliai yra įrengti trijų sluoksnių indukcinės apačios HIBB technologija. Jo savybė yra aliuminio sluoksnio tarp viršutinės dangos ir dugno buvimas, užtikrinantis vienodą ir greitą produktų kaitinimą. Unikalios technologijos dėka patiekalų gamyba vyksta besiūlių suvirinimo būdu, o tai neleidžia ilgą laiką deformuoti keptuves ir puodus.

Kiti „Tefal“ modeliai yra aprūpinti DURABASE technologijos dugnu. Ant puodų, puodų ir puodų gale galite rasti specialius spindulius, kurie užtikrina greitą ir tolygų šilumos pasiskirstymą visame gaminyje. Šis dugno tipas apsaugo nuo perkaitimo atsiradusios deformacijos dėl padidėjusio atsparumo aukštai temperatūrai.

Pažymėtina, kad indai, pagaminti pagal DURABASE technologiją, nėra derinami su indukciniais virimo paviršiais.

Tefal produktai, pagaminti po 2000 m specialus indikatorius Thermo-Spot, už optimalią šildymo temperatūrą. Atrodo, kad raudonas apskritimas su šviesesniais atspalviais. Šildymo metu modelis, kai temperatūra pasiekia 180 laipsnių dugną, palaipsniui tamsėja, kol ratas įgauna vienodą raudoną atspalvį.

Jei temperatūra viršija kritinį 240 laipsnių lygį, skaičius vėl rodomas indikatoriuje, atvirkščiai. Tai bus signalas, kad sustabdytumėte virimą ir išimkite keptuvę nuo ugnies.

Kitas „Tefal“ produktų privalumas yra nuimamos rankenos buvimas kai kurių serijų modeliuose.. Šios funkcijos praktiškumas buvo įrodytas per daugelį metų ir su patenkintais namų šeimininkių atsakymais. Ergonomiška forma užtikrina patogumą ir patikimumą. Rankena tvirtai pritvirtinta prie prietaiso ir, jei reikia, lengvai nuimama paspaudus mygtuką. Produktas skirtas šilumos lygiams iki 240 laipsnių.

Galimybė pašalinti rankeną suteikia Tefal patiekalų daug privalumų. Pirmiausia tai yra saugojimo patogumas. Nuėmus rankenėlę, galite švelniai įkišti kepalus, kaušus ir stewpans į kitą ir siųsti jį ant lentynos, ir įdėti rankeną į mažiausią produktą. Įsitikinkite, kad įrenginiai užims daug vietos.Antrasis nuimamos rankenos privalumas - galimybė naudoti keptuves ir keptuves indų virimui orkaitėje, jie lengvai pritaikomi bet kuriam įrenginiui.

Padėties indaplovėje, kur kiekvienas centimetras yra svarbus, bus labiau kompaktiškas. Rankeną galima įdėti į stalo įrankių skyrių.

Tokio tipo patiekalai yra ypač naudingi šeimoms, turinčioms mažų vaikų, kurie stengiasi liesti viską. Rankenų nebuvimas neleis jiems patraukti ir netyčia pasukti viršų, o tai labai palengvina motinos darbą ir užtikrina vaiko saugumą.

Pažymėtina, kad Visi „Tefal“ prekės fabrikai visiškai atitinka tarptautinius gamybos kokybės standartus ISO 14001 ir ES reglamentą Nr. 1907/2006. Jie suteikia garantiją, kad įmonė rūpinasi, kad būtų sumažintas neigiamas augalų poveikis gamtai, ir kad prekės ženklas įsipareigoja atidžiai stebėti įsigytą medžiagą ir komponentus, ty garantiją, kad jų sudėtyje nėra kenksmingų ingredientų. Visų „Tefal“ prekės produktų dėžutėje yra ekologinis ženklas „Sveikata ir ekologija“.

Logotipas reiškia, kad bendrovė neprideda perfluoroktano, kadmio, švino ir kitų sunkiųjų metalų rūgšties į produktą, kuris randamas kai kurių nesąžiningų gamintojų emalio.

Populiarių rinkinių apžvalga

Įmonė siūlo keletą aukštos kokybės ir stilingo dizaino serijų. Visi produktai yra suderinami su bet kokio tipo kaitlentėmis, įskaitant indukciją. Keptuvėse yra termometro rodiklis.

Tefalo aromatas

Virtuvės „Tefal Aroma“ bus puikus pagalbininkas bet kuriam šeimininkui. Puodai yra 20 ir 24 cm skersmens, kaušas - 20 cm, produktai pagaminti iš aliuminio, todėl po valgio galima išlaikyti maistą ilgiau. Storas dugnas ir sienos leidžia naudoti prietaisus kepimo kepimui. Vidinė danga, pagaminta iš nelipiančių savybių dėl technologijos Titanum extra jame yra titano dalelių, ji apsaugo nuo paviršiaus užteršimo ir užtikrina paprastą priežiūrą bei valymą.

Abiejų pusių modeliai turi patogius purkštukus, taip pat matavimo skalę ant vidinės sienos. Ypač atkreipkite dėmesį į dangtelį su išplėstine rankena, kurią galima įdėti vertikaliai.

Aromatiniai indai turi 22,24 ir 26 cm skersmens. Titano vidinė nelipni danga leidžia kepti produktus be lašelio aliejaus.

Patogūs purkštukai dėžutės šonuose yra skirti pertekliui išleisti. Be pagrindinės pailgos rankenos yra maža rankena patogesniam naudojimui.

Ingenio

Ši eilutė susideda iš 4 rinkinių.

Tefal Ingenio patiekalų apžvalga, žr. Žemiau.

PTFE

Jį sudaro trys elementai: 24 ir 28 cm aliuminio kubilai ir nuimama rankena. Vidinis paviršius susideda iš keturių sluoksnių, kurie užtikrina didesnį produktų tvirtumą ir atsparumą mechaniniams pažeidimams. Prietaisų, kurių negalima priklijuoti, savybės leidžia ruošti sveiką maistą. Taip pat yra išplėstas rinkinys su papildomu 24 cm puodu ir 28 cm universaliu dangteliu, atitinkančiu bet kurį modelį. Jis derinamas tik su dujų ir elektrine virykle.

Gurmanams

Rinkinyje yra du 22 ir 26 cm skersmens keptuvės ir nuimama rankena. Prietaisai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, turi didesnį stiprumą ir nelipnius dangą, padidėjusį įbrėžimų ir lustų atsparumą, todėl virimo metu galima naudoti metalinę mentelę. Raudonas indikatorius „Thermo-Spot“ parodys šildymo įrenginių lygį. Produktai derinami su bet kokio tipo virimo paviršiais.

Emalis

Komplektą sudaro 10 daiktų: puodą - 24 cm, kaušą - 18 cm, grotelių keptuvę - 27 cm, tinklelį - 22 cm, stiklinį dangtelį, rankeną, du plastikinius gaubtus ir dvi plastikines kastes. Expert pro danga yra pagaminta iš keramikos ir pasižymi geresnėmis nelipimo savybėmis. Išorinis aukštos kokybės emalio šokolado atspalvio sluoksnis nebijo perkaitimo. Kolekcijos produktai gali būti įsigyti pasirinktinai, priklausomai nuo jūsų poreikių. Prietaisai tinka tik dujų ir elektrinėms krosnelėms.

Indukcija

Komplekte yra 24 cm skersmens tinklelis, 28 cm ilgio wok, 20 cm ilgio kibiras, kiekvienam įrenginiui skirtas magnetinis rankenėlė, plastikinis kaušo dangtelis, nuimama rankena ir mentelė. „Expert Expert“ danga turi aukštas nelipimo savybes., Eksterjeras yra pagamintas iš juodojo aliuminio ir papildomai turi plieninį diską apačioje, užtikrinančią dar greitesnį šildymą. Stiklo dangteliai turi guminį ratlankį, kuris prisideda prie tvirtos prigludimo prie visos. Prietaisai yra suderinami su bet kokios rūšies plokštėmis.

Jamie oliver

Šioje serijoje yra trys rinkiniai.

Šepečiu

Kolekcijoje yra du puodai su 20 ir 24 cm dangteliais, taip pat 16 cm dydžio dangtis, kurių indai pagaminti iš nerūdijančio plieno, metalinė dėžutė yra papuošta juoda matine juostele. Ergonomiškai formuotos rankenos nešildomos virimo metu ir tvirtai pritvirtintos prie kūno. Trijų sluoksnių dugnas iš nerūdijančio plieno, aliuminio ir magnetinio plieno užtikrina greitą ir vienodą šildymą. Prietaisai yra suderinami su bet kuriomis plokštelėmis.

Vaidina

Komplekte yra 27 cm grotelių keptuvė, 30 cm wok, klasikinis 20,24 ir 28 cm dydžio keptuvės iš aliuminio. Produktai yra lengvi ir patogūs naudoti. Sutirštintas dugnas turi metalinį diską leidžia virti ant indukcinės viryklės. Vidinis paviršius yra gofruotas, su nelipančiomis savybėmis ir titano dalelės kompozicijoje leidžia gaminti produktus be alyvos. Ergonomiška nerūdijančio plieno rankena tvirtai pritvirtinta prie kūno. Abiejose pusėse yra drenažo purkštukai.

Mainstream

Į komplektą įeina 25 cm ilgio stewpan, 16 cm ilgio kaušas ir du 20 ir 24 cm dydžio indai. Kiekviename gaminyje yra stiklinis dangtelis su šoninėmis angomis ant ratlankio, kad būtų galima lengvai nusausinti skystį. Ant vidinių puodų sienelių yra matavimo skalė. Ergonomiškai suformuotos rankenos leidžia lengvai perkelti įrenginius. Patiekalai pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, Vidinis „Prometal pro“ sluoksnis leidžia naudoti metalinius mentelius virimo metu. Dėka plieninio disko, esančio apačioje, galima naudoti keptuves. ant visų tipų viryklės.

Ekspertizė

Šią seriją sudaro: klasikiniai keptuvės - 21,24,26 ir 28 cm, blynai - 25 cm, wok - 28 cm, grilis - 26 cm, keptuvė - 20 cm su dangčiu, stewpan - 26 cm su dangčiu. Visi produktai yra išskirtiniai, patentuota technologija „Titanium Hard Base“, kuris rodo storą dugną su titano dalelėmis kompozicijoje. Gamintojas teigia, kad šios serijos patiekalai truks iki 30 metų. Neatrinkta danga suteikia ne tik paprastą virimą, bet ir skalbimo prietaisų patogumą. Ekspertizės modeliai derinami su bet kokia viryklė.

Intuicija

Šios linijos rinkinyje yra du 20 ir 24 cm ilgio keptuvės ir 16 cm ilgio kaušai, pagaminti iš nerūdijančio plieno ir turi storą, dengtą apvalkalą, kuris užtikrina vienodą ir greitą šildymą. Korpusas yra atsparus deformacijai ir bet kokiai žalai. Stiklo dangteliai turi ypatingą garą. Puodelių kraštai turi mažas ertmes skysčio išleidimui. Vidinėje sienoje yra matavimo skalė. Sujungta su bet kokia viryklė.

Klientų apžvalgos

Vartotojai teigiamai kalba apie „Tefal“ prekės ženklo produktus. Aukštos kokybės virtuvės indai daro virimo procesą tikru malonumu. Ilgaamžiški gaminiai, patogios ergonominės formos rankenos ir nelipni danga leidžia greitai virti skanius ir sveikus patiekalus. Pastebėta, kad prietaisų priežiūra ir saugojimas yra paprastas, ypač kalbant apie modelius su nuimama rankena, kuri neturi daug vietos. „Thermo-Spot“ indikatorius padeda daugeliui žmonių nustatyti krosnių šildymo laipsnį, kuris palengvina darbą. Pirkėjai mėgsta Tefal rinkinius ir rekomenduoja juos draugams.

Vienintelis trūkumas, kurį nustatė kai kurie vartotojai, yra kiaušinių virimo problema. Dėl tam tikrų priežasčių šis patiekalas dažnai prilimpa prie visos. Dėl likusių, skundų nėra.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys