Indai

Patarimai, kaip pasirinkti vakarienę 6 asmenims

Patarimai, kaip pasirinkti vakarienę 6 asmenims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pilnas rinkinys
 2. Medžiaga
 3. Dizainas
 4. Kaip pasirinkti?

Ši paslauga - tai vienodo stiliaus patiekalų rinkinys. Tai gali būti kava, arbata arba valgomasis, mokėti už 6, 12 ar daugiau žmonių. Straipsnyje aptariama šešių žmonių vakarienė.

Pilnas rinkinys

Rinkiniai šešiems asmenims turi skirtingą įrangą ir paskirtį. Dažniausiai jie naudojami kasdieniniam naudojimui su šeima ar neoficialiais susitikimais su draugais. Šiais tikslais galite įsigyti minimalų rinkinį, kurį sudaro tik plokštės. Kartais ši paslauga skiriama iškilmingoms progoms, kai yra nedaug svečių, bet labai svarbi etiketo lentelė. Atostogų rinkiniai, net šešiems žmonėms, gali įgyti daug papildomų elementų. Išplėstinė paslauga apima nemažai patiekalų, išsamumas suprantamas iki mažiausios detalės.

Patiekalai, įrengti šešiems žmonėms, anksčiau ar vėliau pradeda įveikti, sumažėja plokščių skaičius ir papildomi teminiai įrenginiai. Nesijaudinkite dėl to nėra verta. Šiandien pramonė gamina didelius kolekcijas, kuriose yra daug valgomojo elementų, o tai leidžia ne tik papildyti prarastus patiekalus, bet ir pati savo nuožiūra formuoti paslaugą. Apsvarstykite skirtingus paslaugų rinkinius ir jų paskirtį.

Minimalus

Jis susideda iš valgomojo ir desertinių plokščių rinkinio šešiems žmonėms. Šiame rinkinyje gali būti sriubos ir seklios plokštės pagrindiniams patiekalams. Tokie rinkiniai naudojami kasdieniniam naudojimui.

Standartinis

Standartiniame rinkinyje yra šios plokštės:

 • pirmuosius kursus;
 • antrą kartą;
 • desertas.

Šis rinkinys įrodė, kad jis naudojamas kasdien. Jis įgyjamas svečiams, jei nėra įpratimas formuoti stalą pagal etiketo taisykles, perkrauti jį su ikrais, keptuvėmis, silkėmis.

Išplėstinė

Išplėstinė įranga gali apimti visus daiktus, kurie yra išleidžiami toje pačioje rinkinyje arba dauguma jų. Mes pradėsime supažindinti su tūrio paslauga iš plokščių, būtent:

 • pirmuosius kursus (sriubos ar sriubos dubenis) su plokščiomis pagrindo plokštėmis;
 • antriems kursams;
 • desertas;
 • užkandžiai, plokšti, apie 20 cm skersmens;
 • pyragaičiai, kepami;
 • didelis plokščias patiekalas.

Išplėstiniai rinkiniai taip pat aktyviai atliekami su tokiais stalo įrankiais tam tikram tikslui, pavyzdžiui:

 • sriubos dubuo pirmuosius kursus;
 • salotų dubenys - skaičius ir dydis yra parenkami individualiai;
 • silkių žvejyba turi ovalo formos, kartojant žuvies išvaizdą;
 • keptuvė;
 • grietinė;
 • nustatyti garstyčių, acto, druskos ir prieskonių;
 • aliejus;
 • ikornitsa;
 • tortų dėžutė - plokščia apvali plokštė, gali būti ant stiebo arba su sukimosi galimybėmis; Ši plokštė gali būti naudojama picoms;
 • servetėlės ​​laikiklis.

Išplėstiniai rinkiniai įgyja didelių estetų, kurie mėgsta stalą nustatyti pagal etikettą. Kiekvienas patiekalas turi savo stalo įrankius, ant jų patiekiami maistiniai griežinėliai, dekoruoti žalumynais.

Kartais rinkiniai turi gėlių vazos.

Tikslinė

Paslaugos taip pat turi tikslą. Dažniausiai tai yra dėl etninės kilmės. Pavyzdžiui, galite įsigyti specialius rinkinius, skirtus suši arba Kazachstano pilafui aptarnauti. Tiksliniai rinkiniai apibrėžia siaurą fokusą ir yra mažai paklausūs. Juos perka žmonės, kurie savo mityboje dažnai naudoja nacionalinius patiekalus.

Kombinuotas

Tokie rinkiniai yra paklausūs tarp namų šeimininkių, kurie nori, kad virtuvėje būtų patiekiami tokie pat stiliai, ne tik pirmuosius ir antrus kursus, bet ir arbatos bei kavos susitikimus. Didelės išplėstinės kolekcijos leidžia tai padaryti. Pasirinkus kombinuotą rinkinį, Jūs galite įsigyti kiek įmanoma daugiau, o ne mažiau nei reikiamų patiekalų, pavyzdžiui, šeši puokštės, pagrindinių patiekalų lėkštės, arbatos ir kavos puodeliai su lėkštėmis, prietaisas druskos, garstyčių ir pipirų. Net kasdieniam naudojimui malonu valgyti maistą iš darnios visumos, nekalbant apie banketų galimybes.

Suderinti pažangios įrangos komplektai įsigyjami naujai ar atnaujintai virtuvei, siekiant efektyviai pabrėžti jos dizainą. Tą pačią stilių turinti paslauga su visa apimančia funkcija padės išlaikyti harmoniją ir tvarką valgomajame. Gražus vienos dalies daugiafunkcinis rinkinys palankiai vertina šventinį stalą. Be to, tai gali būti gera dovana vestuvėms ar namų šeimininkėms.

Medžiaga

Parduodant galite rasti įvairių tipų paslaugas, nuo rafinuotų ir rafinuotų iki kaimiškų, šiurkščių, bet patvarių variantų. Kaina ir priekinis vaizdas priklauso nuo produkto medžiagos.

 • Porcelianas. Ši graži ir populiari medžiaga jau seniai naudojama patiekalų gamybai. Tokius rinkinius galima rasti mūsų močiutės ir didžiųjų močiukų šonuose. Sovietmečiu ypač vertinami čekų rinkiniai. Jei lėkštė buvo patekusi į šviesą, ant nugaros esantis brėžinys spindėjo per ploną porceliano sluoksnį.

Paslaugos iš šios medžiagos ir šiandien yra brangios, ypač jei dažytos rankomis.

 • Fajansas. Tai puiki medžiaga plačiam vartojimui. Paslaugos atrodo ryškesnės, tačiau jos turi lojalią kainą, kurią gali sau leisti bet kokia šeimininkė ir viešasis maitinimas. Mūsų laikais keramika gali papuošti stilinga tapyba, perforacija, tinkas. Dažnai paviršius yra glazūruojamas, kad būtų pašalintas konstrukcijos poringumas.
 • Keramika. Keraminiai patiekalai atrodo net ryškesni, bet gerai išlaiko. Iš jo teikiamos dienos ir šalies pasirinkimo galimybės. Jie yra pigesni nei keramikos gaminiai, bet taip pat prastai toleruoja temperatūros svyravimus, yra lengvai supjaustomi ir įtrūkę.
 • Stiklas Stiklo servisas atrodo šviesus ir erdvus. Jei tokius patiekalus dedate ant nedidelio stalo, tai neatrodo netvarkinga. Stiklas gali būti monochromatinis - dūminis, pieniškas, ryškus arba su modeliu. Ši paslauga yra tinkama šeimyniniam naudojimui ir svečiams. Stiklo kokybę vertina pagal garsą: kaip porcelianas, indai skamba garsiai ištraukdami šaukštą, o keramika ir keramika yra nuobodu.
 • Stiklo keramika. Tai palyginti nauja medžiaga, jungianti stiklo ir keramikos savybes. Pirma, indai neturi poringumo, nereikia padengti glazūra, jį lengva prižiūrėti. Keramikos savybės padidina stiklo gaminių stiprumą. Ši medžiaga yra gana atspari temperatūros pokyčiams.
 • Metalas. Norėdami sukurti rinkinius, naudokite sidabro ir nerūdijančio plieno. Ypač gražus išvaizda sidabro rytietiškai. Jie yra elegantiški ir raižyti. Tokių rinkinių trūkumai yra sienų šildymas, kurį sunku paliesti, jei patiekalas karštas.

Dizainas

Gražiai dekoruoti patiekalai atrodo kaip meno kūrinys. Piešimas, spalva, forma - visi turi įtakos galutiniam paslaugos suvokimui. Plokštelių forma ne visuomet turi būti pakartota tobulo apskritimo. Jie gali būti ovalūs, kvadratiniai, žiedlapio arba žiedo pavidalu. Neįprastos išvaizdos kavos puodeliai, kartojant rožių pumpurus arba mažas salotų dubenis tulpės paveiksle.

Rinkiniuose dažniausiai yra geometrinių ir gėlių raštų. Labai populiarus tarp vartotojų naudojasi sklypo vaizdais. Tai apima rinkinius "Madonna", "Medžioklė", "Žąsys", "Sonata".

„Frederica Madonna Pearl“
Sonata "Mažos gėlės"

Paslaugos gali būti pasirinktos bet kokiai virtuvės stilistinei krypčiai, būtent:

 • modernaus, minimalizmo stiliaus kambariams, aukštos kokybės monochromatiniams indams, pagamintiems iš stiklo, porceliano, stiklo keramikos; spalva gali sutapti su dominuojančiu valgomojo atspalviu arba būti akcentu;
 • virtuvės etninio stiliaus arba bet kokio krašto stiliaus gali būti papuoštos moliu, keramikos rinkiniais, galima rinkti kaulų rinkinį;
 • klasikiniai patiekalai turi aiškias geometrines figūras, paprastą, bet stilingą dizainą;
 • Vakarų stiliai renkasi baltą fono spalvą, puoštą kraštovaizdžio ar gėlių motyvais;
 • rytietiško stiliaus patiekalai dažniausiai yra pagaminti iš sidabro su chromuotu modeliu arba porcelianu su raudonais, juodais ir rudais ornamentais.

Kaip pasirinkti?

Prieš pasirinkdami paslaugą, turėtumėte nurodyti pirkimo tikslą, nuo jo priklausys įrenginio įranga, medžiaga ir kaina. 3-4 žmonių šeima kasdieniam naudojimui gali kainuoti 6 žmonėms. Gaminiai iš stiklo, keramikos, keramikos yra biudžeto variantai. Jei šeima sveikina minimalizmą, komplektą gali sudaryti 6 gilios ir seklios plokštės, prieskonių ir druskos rinkinys, keletas salotų dubenėlių. Įvairių meniu elementų mėgėjams patiekalai gali padidėti nuo 35 iki 100 vienetų.

Naujos arba atnaujintos virtuvės komplektas, turėtų atsižvelgti į kambario stilių. Šiuo atveju patogu įsigyti kombinuotą patiekalų rinkinį: stalą, arbatą ir kavą vienoje versijoje. Svečiai, banketų kolekcijos yra perkamos iš brangesnių medžiagų - porceliano ar aukštos kokybės stiklo. Paslauga gali būti papildyta daugeliu taikinių. Kai svečiai atvyksta, rinkinys bus patiekalai visoms progoms. Bet tai reikėtų nepamiršti išplėstinė paslauga užima daug vietos, kai kurie patiekalai bus naudojami retai, o kai kurie daiktai niekada nebus reikalingi.

Pirkdami paslaugą, ypač banketą, turėtumėte atkreipti dėmesį į gamintoją. Gaminami aukštos kokybės virtuvės reikmenys. Vokietijoje, Japonijoje, Čekijoje, Anglijoje, Prancūzijoje. Populiariausi yra vietiniai gamintojai. Gerai įrodyti prekės ženklo produktai Luminarc arba Weimar Porzellan.

Geriau rinktis patiekalus didelėse specializuotose parduotuvėse, kur teikiamos išplėstinės kolekcijų versijos, taip pat galima įsigyti papildomų įrenginių pagrindinei paslaugai, palaipsniui didinant iki 19, 32, 57 ir daugiau elementų.

Luminarc
Weimar porzellan

Kitame vaizdo įraše rasite „Narumi Amherst“ vakarienės apžvalgą iš 33 prekių 6 asmenims.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys