Indai

Alaus puodeliai su sietu

Alaus puodeliai su sietu

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Ką mes turime?
  2. Gamybos medžiagos
  3. Matmenys
  4. Filtrų pasirinkimo ypatybės
  5. Kaip naudotis?

Arbatos gėrimo tradicija kilo iš senovės Kinijos. Yra daug būdų gaminti arbatą. Labiausiai paplitusi yra arbatos arbata porceliano arbatiniame puodelyje. Šio metodo bruožas yra tai, kad suvirinimas įpilamas į filtrą, pagamintą iš tos pačios medžiagos kaip virdulys. Filtras įterpiamas į vidų, o arbatos lapai nepatenka į arbatos gėrimą. Iš čia kyla alaus puodelis su filtru arbatos gaminimui ir įvairių arbatos gėrimų iš žolelių, gėlių ir džiovintų uogų.

Ką mes turime?

Kriaušės su sietu dažniausiai naudojamos tose vietose, kur arbata turėtų būti gaminama spartų sąlygomis, pvz., Biure, traukinyje ar pėsčiomis. Tačiau kai kurie šviežios ir sočios arbatos mėgėjai naudoja tokius puodus ir namus. Šis puodelis yra arbatos užvirinimo indas, kurio viduje yra arbata.kuri padeda filtruoti skysčio storį.

Toks mechanizmas buvo išrastas patogumui, arbatos lapai nepatenka į puodelį arbatos, bet lieka „spąstais“, iš kurio jį galima lengvai pakratyti.

Iš viršaus puodelis uždengtas dangčiu, kad arbatos gėrimas išliktų reikiamoje temperatūroje ilgiau. Į puodelio rinkinį su dangčiu galima pridėti lėkštę ir šaukštą. Lėkštė gali būti naudinga norint įdėti filtrą, gerai, šaukštas bus naudingas, jei reikia pridėti cukraus ar medaus, ir maišyti gėrimą.

Gamybos medžiagos

Naudojama medžiaga arbatos gamybai yra keramika. Keramika apima porcelianą, keramiką ir, žinoma, molį.

Molis yra natūrali medžiaga, be papildomų priemaišų ir priedų. Dėl tokių patiekalų gamybai naudojamas raudonojo molio laipsnis. Ši medžiaga sugeria natūralų stiprumą ir grynumą. Molio puodelių privalumas yra tas, kad jie lengvai užšyla ir lėtai atvėsina. Todėl arbata, išvirta plieno, išlieka šilčiau. Gaminiai iš molio yra gana lengvi, bet trapūs, ypač jei molis nėra sudegintas, bet tik išdžiovintas.

Jei produktas nėra įstiklintas, tuomet įsiurbti skysčiai galiausiai susikaupia sekliose molio porose, o arbatos gėrimas pradės prarasti savo skonį ir spalvą.

Fajansas yra molio ir gipso mišinys, į kurį įdėta kitų priemaišų. Pigiausia ir labiausiai paplitusi medžiaga patiekalų gamybai. Skirtingai nuo paprasto raudonojo molio, molis, turintis gipso mišinį, greičiau užgęsta ir džiūsta. Fajansas visada yra stiklintas. Jei puodelis perkaitęs, glaistas gali įtrūkti. Fajanso produktai yra sunkesni už molį, bet stipresni, ne tokie krekingo ir skaldytų. Dėl glazūros nepriima kvapų.

Porcelianas - Tai balto molio, kvarco ir silikato mišinys, visi sudegina, šviesa pasirodo plona, ​​skaidri medžiaga.

Pirmoji šalis, kurioje buvo sukurta porcelianas, buvo Kinija. Todėl iš šios medžiagos gaminami tradiciniai arbatos gėrimo patiekalai.

Ploni, šviesi, skambi medžiaga su elegantiška tapyba prideda prabangos ir žavesio iš jo pagamintiems gaminiams.

Stiklas - tai medžiaga, susidariusi lydant silicio smėlio, esant aukštai temperatūrai. Rezultatas yra skaidri medžiaga, iš kurios gaminami įvairūs produktai. Stiklo dirbiniai turi gražius briaunuotus raštus, kurie suteikia jai elegantišką išvaizdą. Stiklas yra gana trapi medžiaga, tačiau, priklausomai nuo formulės, jie sužinojo, kaip padaryti, kad akiniai būtų trapūs, o tai dar labiau išplėtė šios medžiagos taikymo sritį.Stiklo arbatinukas, dėl savo skaidrumo, leidžia mėgautis turimos prekės spalvą.

Metalo užvirinimo puodelis su sietu laimėjo savo rinkos nišą. Originalus mini termosas puikiai pripažintas tarp jaunų žmonių.

Šiltas, šaltas žiemą padeda mėgautis karštais gėrimais. Ant puodelio nėra labai patraukli išvaizda, tačiau ji tinka pėsčiųjų ir keliautojų mėgėjams. Jame galite lengvai pagaminti arbatą traukinyje arba gaisro miške.

Apibendrinant, galime tai pasakyti medžiagos, skirtos gaminti alaus puodelių rinkinį kiekvienam skoniui. Reikalingiausiems klientams parodose galite rasti išskirtinius medienos ar kitų natūralių medžiagų modelius. Šie eksponatai bus vertas dovana draugams ar artimiesiems. Tačiau jie ne visada yra praktiški. Dažniau tokie puodeliai yra tik suvenyrinio pobūdžio.

Matmenys

Puodelių dydžių diapazonas pateikiamas įvairiais kiekiais. Jei planuojate mėgautis arbata, galite naudoti 250 - 380 ml tūrio puodelį. Paprastai šie puodeliai yra pagaminti iš keramikos ir turi metalinį filtrą. Prie sienų dedami įvairūs modeliai ar papuošalai. Be to, yra lėkštė ir dangtelis. Ši parinktis yra paprasta naudoti biure.

Lėkštė neleis lašinti arbatos ant stalo. Čia taip pat galite įdėti filtrą, kad jis netrukdytų gerti arbatos iš puodelio.

Mėgėjams, norintiems mėgautis arbatos ceremonija kompanijoje, yra puodeliai 400-500 ml tūrio gaminimui. Jie turi snapelį, skirtą arbatos supilimui į puodelius. Gerti iš tokios taurės nėra labai patogu.

Filtrų pasirinkimo ypatybės

Gamtoje yra daug arbatos rūšių: žalia, juoda, žolelių. Savo ruožtu jie skirstomi į didelius lapus arba ilgus lapus. Žolelių arbatos, priklausomai nuo žaliavų, gali būti smulkiai sumalti, rupiai sumaltos arba netgi parduodamos filtro maišeliuose.

Na, su filtro paketais, viskas yra aiški, jiems nereikia papildomo filtravimo. Ir čia jei norite gerti ilgą arbatos lapą, kuriame yra nedideli arbatos lapai, arba ramunėlių, jums reikia pasirinkti alaus puodelį su metaliniu filtru. Metaliniai filtrai turi gana tankią ląstelių struktūrą. Keraminiuose įdėkluose vandens įvadai paprastai yra gana dideli, palyginti su metalo filtrų ląstelėmis. Todėl, puodeliuose su keraminiu filtru, mažuose arbatos lapuose galima pabusti.

Tokie puodeliai tinka didelių lapų arbatos mėgėjams.

Metalo filtrai ilgainiui patamsėja, o tai gali turėti įtakos gėrimo skoniui. Keraminiai įdėklai turi glazūruotą dangą, kompozicija panaši į stiklą, kuris yra gerai išvalytas ir nesikaupia arbatos žydėjimo. Kombinuoti filtrai randami porceliano arbatos puodelyje. Į porceliano dubenėlį apačioje įdėta metalo tinklelio, ir tokie filtrai neleidžia patekti į puodelį arbatos. Porcelianas yra gerai išvalytas ir kiekvieną kartą atrodo naujas.

Kaip naudotis?

Norėdami padaryti arbatą, jums nereikia išsamių instrukcijų, tačiau yra tam tikrų gudrybių, tai padės padaryti jūsų arbatą šviesesnę ir turtingesnę.

  • Jūs turite užvirinti arbatą šiltoje puodelyje, todėl pirmiausia reikia išplauti puodelį su filtru su karštu vandeniu.
  • Žalioji arbata negali būti verdoma verdančiu vandeniu, nes visi naudingi antioksidantai, esantys žalioje arbatos lape, bus sunaikinti.
  • Žalioji arbata mėgsta gaminti iš naujo. Kelis kartus užvirinkite, arbatos lapai gerai išgarinami ir išlaiko visas skonines medžiagas ir naudingas medžiagas.
  • Vaistažolių arbatos turėtų būti reikalaujama 10-15 minučių po uždaru dangčiu.
  • Nepridėkite citrinų prie labai karštos arbatos, nes aukštoje temperatūroje C vitaminas sunaikinamas.

Pasirinkimas užvirinti puodą su sietu yra gana individualus, tačiau galima daryti išvadą, kad keraminiai gaminiai su keraminiais filtrais bus universaliausi ir dažniausiai naudojami.

Daugelis žmonių pirmenybę teikia porceliano puodeliams su porcelianiniais arba kombinuotais filtrais.

Virtuvės arbatos arbatos su metaliniais filtrais kainų diapazonas nėra labai aukštas ir taip pat yra populiarus produktas. Kiekvienas pasirenka savo biudžetą ir skonį. Pagrindinė taisyklė yra patogumas, patogumas, ilgaamžiškumas ir praktiškumas.

Išsamiau apie sietą su sietu žr. Žemiau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys