Indai

„Lefard“ patiekalai: produktų linijos peržiūra

„Lefard“ patiekalai: produktų linijos peržiūra

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kolekcijos
 2. Interjero elementai
 3. Kaip pasirinkti?
 4. Kaip rūpintis?

Gražūs stilingi patiekalai pritraukia dėmesį ir tarnauja kaip paskutinis bet kokio interjero pasirinkimas. Jei norite pasigrožėti savo skoniu, pasirinkite kokybiškus gamintojus, originalų dizainą ir geras medžiagas. Visos šios savybės yra prekės ženklo „Lefard“ prekės ženkle.

Kolekcijos

Bendrovė „Lefard“ užsiima stalo ir interjero gaminių gamyba iš porceliano ir keramikos. Gamyba yra visiškai gamykloje, laikantis modernių ir tradicinių skrudinimo ir dažymo patiekalų technologijų. Įmonė yra įsikūrusi Kinijoje, ši šalis yra žinoma dėl savo gerbiamo požiūrio į porcelianą. Būtent čia pasirodė ši medžiaga, ir ilgą laiką Kinija buvo pagrindinis porceliano indų tiekėjas visame pasaulyje.

Šiandien „Lefard“ indai gali būti rasti bet kurioje specializuotoje parduotuvėje, tiek internete, tiek neprisijungus. Gamintojas gamina daugybę kolekcijų:

 • Anglijos kolekcija;
 • Korėjiečių rožė;
 • „Gėlių simfonija“;
 • "Suras";
 • „Rytų pasakos“;
 • Blanco;
 • „Baltos formos“ ir kt.
„Oriental Tale“
„Baltos formos“

Anglijos kolekcija

Tai yra vienas iš įdomiausių ir populiariausių patiekalų kolekcijų. Jame yra arbatos rinkiniai, kavos ir arbatos poros, plokščių rinkiniai ir vaisių lėkštės. Ypatingas šios kolekcijos bruožas yra puikaus kaulo porcelianas, gražūs klasikiniai kiekvieno skonio brėžiniai (ryškūs, neutralūs arba vos pastebimi). Anglų kolekcijoje taip pat yra kitų serijų, pavyzdžiui, „Vasaros žavesys“ arba „Melodija“.

„Vasaros žavesys“
„Melodija“.

Korėjiečių rožė

Rinkinys yra išskirtinis, subtilus ir gražus. Jame galite rasti bet kokį patiekalų elementą: arbatos ir kavos poras, vakarienės rinkinius, arbatinius puodelius, vaisių krepšelius, salotų dubenis. Kiekvienas gaminys yra pagamintas iš aukštos kokybės dramblio kaulo porceliano ir papuoštas tradiciniu korėjiečių rožiniu atspalviu subtiliais rudais ir rožiniais atspalviais.

Aukso ir reljefo kraštai daro šį patiekalą dar aristokratiškesnį.

„Gėlių simfonija“

Tai tiek lengvumas, tiek originalumas. Visi šio rinkinio elementai yra pagaminti iš baltos spalvos su auksu ant lenktų kraštų. Dangteliai yra pagaminti iš rosebuds, lėkštutės yra žiedlapių pavidalu. Asortimente, be arbatos rinkinių ir kavos porų, yra cukraus dubenys, pyragaičiai su dangteliais, saldainiai ir vaisių dubuo, arbatinukai, stiklainiai.

"Sura"

Tai patiekalai su neįprastu nuostabiu dizainu iš Korano ištraukų, tradicinių raštų, aukso ir žalios fono spalvos. Arbatos pora ar kitas šio kolekcijos elementas bus gera dovana tiems, kurie gerbia islamą. Objektų užrašai yra arabų, papuošti auksu ar sidabru.

Blanco

Kolekciją sudaro daugybė įvairių baltos spalvos patiekalų. Puodeliai, lėkštutės, lėkštės, kavos puodeliai, dubenys ir pan. Puošiami rafinuotais ir tekstūruotais raštais, imituojančiais rožių. Patiekalų forma yra klasikinė, tačiau pats dizainas yra gana įdomus ir ne banalus.

Be to, „Lefard“ siūlo ne klasikines kolekcijas, pavyzdžiui, patiekalus su katėmis. Šiuolaikinės lakoniškos formos, originalūs kačių ir kačių piešiniai, ryškios spalvos - tokie patiekalai bus puiki dovana tiems, kurie mėgsta kažką neįprasto.

Bet jūs taip pat galite rasti originalias prekės ženklo biudžetines kasetes kiekvieną dieną.įvairūs įvairių dydžių patiekalai (pavyzdžiui, blynams, su dangčiu), lizdai, vaikų patiekalų rinkiniai su teminiais piešiniais, vonios kempinėms, alaus puodeliai.

Arbatos ir kavos poros yra 2, 4, 6 ir 8 vnt. Visi gaminiai yra supakuoti į tankią gražią kartoninę dėžutę su įmonės emblema.

Interjero elementai

Be valgomųjų indų, puodelių ir arbatinukų, „Lefard“ gamina įvairius interjero elementus: figūrėlės, žvakidės, papuošalų dėžutės, servetėlių laikikliai. Į komplektą įeina klasikinio stiliaus priedai. (mažos figūrėlės, sniego rutuliukai), glaustai griežtos ar neįprastos įdomios, pavyzdžiui, žvakidė, pagaminta iš aliuminio ir stiklo.

Taip pat kolekcijose pateikiamos vazos, įdomūs stalo laikrodžiai ir tradiciniai piggy bankai.

Kalėdiniai papuošalai, pagaminti tik iš porceliano arba iš dalies, atrodo įdomūs. Čia galite rasti įvairius dažytus rutulius, žaislus Kalėdų eglučių, sniegaviečių, snaigių, saldainių pavidalu. Kombinuoti žaislai pateikiami lėlės, turinčios minkštas kojas ir rankenas.

Stalo įrankiai ir stiklai taip pat yra šio prekės ženklo kolekcijose, taip pat stilingi virtuvės reikmenys (karšto, pikapo, kempinės vonios, padėklai ir kt.).

Virtuvės komplektų kaina svyruoja nuo 3 000 iki 30 000 rublių 12-26 elementams. Kaina priklauso nuo kolekcijos, porceliano, asmenų skaičiaus. Dienos košes galima įsigyti už kainą nuo 300 iki 1500 rublių. Graži kavos pora iš elito kolekcijos kainuos 1000-2000 rublių.

Kaip pasirinkti?

Kokybiškus porceliano patiekalus lengva pasirinkti. svarbiausia, žinoti keletą pagrindinių taisyklių.

 • Ši porceliano spalva turi atspalvių nuo ryškiai baltos iki dramblio kaulo, bet ne pilkos. Virtuvės pilka spalva - klastojimo ir prastos kokybės ženklas.
 • Porcelianas yra subtilus ir „melodingas“ medžiaga. Galite patikrinti garsą bakstelėdami indo kraštą plonu mediniu lazdele. Garsas turėtų būti plonas ir garsus.
 • Kokybiškas porcelianas visada yra plonas, bet patvarus. Jis netgi gali šiek tiek spindėti.
 • Porceliano patiekalai turi būti visiškai lygūs, be jokių mažiausių tuberkulio ir lustų. Jei jie pasirodys, jūs turite santuoką.
 • Nekilnojamasis porcelianas niekada nėra visiškai padengtas raštais, todėl pati medžiaga yra aiškiai matoma.
 • Bet kokie indai turi būti pastoviai ant lygaus paviršiaus, tarp dugno ir stalo neturi būti smulkinimo.

Tokios nesudėtingos manipuliacijos leis jums pasirinkti parduotuvėje, iš tiesų, aukštos kokybės patiekalus. Beje, pati pirkimo vieta taip pat turi atitikti - mažai tikėtina, kad geros porceliano galima rasti rinkoje arba nežinomoje parduotuvėje, kurioje yra prasta šviesa ir prastas asortimentas. „Lefard“ patiekalus galima rasti tik geriausiose parduotuvėse ir didelėse internetinėse platformose, kurios specializuojasi patiekalų ir interjero elementų srityje.

Porcelianas yra puiki medžiaga, stipri ir patvari. Be to, gražūs porceliano patiekalai puošia bet kokią šventę, net paprastą šeimos arbatą. Arbatos ar kavos ruošimas iš „Lefard“ porceliano bus puiki dovana bet kuriam asmeniui.

Kaip rūpintis?

  Porceliano patiekalas turi būti tvarkomas atsargiai, tačiau tai nėra sunku. Indus galima plauti įprastu būdu arba indaplovėje, jei gamintojas apie tai informuoja. Kai kurie porceliano brėžiniai gali būti pažeisti po indaplovėstodėl visada perskaitykite atmintinę į tam tikrą porceliano rinkinį. Tai ypač pasakytina apie rankomis dažytus daiktus.

  Ploviklis gali būti naudojamas įprastai, bet ne abrazyviniam, kad nebūtų pakenkta auksavimui ar modeliui. Beje, indai su aukso ar sidabro dažais negali būti naudojami mikrobangų krosnelėje.

  Brangus smulkus porcelianas turi būti plaunamas tik rankomis, nenaudojant cheminių ploviklių. Po plovimo galite nuvalyti indus minkštu skudurėliu, kad ant jo nebūtų drėgmės, dėmes ir dėmių.

  Galite atidžiau pažvelgti į „Lefard“ arbatos rinkinį.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys