Indai

Akiniai ir akiniai: kavos rūšys ir niuansai

Akiniai ir akiniai: kavos rūšys ir niuansai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Tendencijos
 2. Kas yra latte?
 3. Dvigubo dugno stikliniai indai
 4. Naršykite populiariausius modelius
 5. Ekologiniai akiniai

Gražus srautas siejasi su gėrimų skonio suvokimu. Todėl žmonės dažnai pirmenybę teikia tam tikram kavos namui ne tik dėl tinkamai užvirintos kavos, bet ir dėl savo estetinio patiekimo. Gražūs kavos stiklai taip pat gali būti jūsų virtuvėje: jis yra madingas, o jūsų gyvenimas dar šiek tiek ryškesnis.

Tendencijos

Stiklai ir akiniai kavai neparodė vakar, bet neseniai jie pradėjo laimėti tradicinius kavos puodelius. Vis dažniau pirkėjas negauna klasikinės baltos kavos, susidedančios iš mažų puodelių su plona rankena, o akiniai ir akiniai. Šiuolaikinės kavos etiketas leidžia naudoti:

 • puodeliai nuo 40 iki 600–700 ml;
 • paprastieji akiniai arba dvigubo dugno akiniai;
 • įvairių formų stiklai.

Daugelis pasakys, kad etiketas nebuvo toks griežtas, tačiau gėrimo menas pasikeitė. Anksčiau jis atėjo į mažus puodelius, iš kurių jie gėrė ne tik espreso. Šiandien pirkėjas laukia kavos kokteilių pateikimo patogiuose, dideliuose stikluose. Todėl, espresso, jums tikrai reikia miniatiūrinio įrenginio, bet JAV - didesnio puodelio, kuriame bus 230 ml gėrimo. Kapsulė kapučinui bus šiek tiek mažesnė - 120-220 ml, bet latte - jau reikia mėgstamų studentų ir vadovų, kūrybingų žmonių ir laisvai samdomų vertėjų, stiklų.

Kas yra latte?

„Latte“ yra mažos tvirtovės gėrimas, kuriam jis yra mylimas. „Latte“ variantai su kreminiu skoniu ir įvairiais įdarais yra ypač populiarūs šiandien. Kartais šis gėrimas patiekiamas tradiciniame puodelyje ir netgi aukštuose stikluose, tačiau pageidautinas stiklas. Jei versti žodį „latte“ iš italų, tai bus - stiklas pienui maitinti. Tinkamu laiku jis buvo pilamas į stiklinius stiklus. Tada jie nusprendė į pieno produktą pridėti kavos, kuri tarnauja kaip natūra. Ir šis metodas buvo sėkmingas - gautas mišinys vadinamas latte macchiato, ty kavos pienu.

Kai pastebėsite kavos gaminimo meistrus - jei įpilate į pieną ploną srautą kavos dalį, po to, kai jį išpurškite, kava pateks po putomis, taip pasirodo tamsus sluoksnis. Toks grožis negalėjo būti paslėptas už puodelio sienelių, reikalingi stiklo dirbiniai.

Šiandien „latte“ patiekiami įvairiuose konteineriuose.

 • Tradiciniai stiklai, kurių talpa 150-300 ml. Latte puodelyje yra švirkštimo priemonė. Stiklas gali būti ant trumpos kojos (vyno stiklo) ir normalus. Produktas ant kojų talpos yra mažesnis.
 • Akiniai. Nėra rankenos stiklo, tokio produkto tūris yra iki 300 ml.
 • Speciali taurė. Paprastai tai yra porceliano arba keramikos puodeliai su elegantiška, glausta forma, kažkas panašaus į apverstą trapeciją. Puodelis turi rankeną. Pirminės spalvos yra baltos ir grietinėlės, rudi puodeliai iš tikrųjų nerandami.

Tai, ką pasirinkti, priklauso nuo jūsų. Ši profesionali barista turi reikalavimus ir standartus, bet koks produktas bus tinkamas gėrimui namuose. Šiandien šiandien yra aktyviai perkami latte akiniai, gėrimo mėgėjams jie pradėjo gaminti naują panašios talpos versiją, kurioje yra 360 ml kavos. Plastikinis skaidrus stiklas (prekės ženklas) kainuoja nuo 300 rublių, o porceliano stiklo stiklas - 1500 rublių. Keraminis stiklas yra pigesnis, tačiau dažniau jie perka standartinius stiklinius akinius arba akinius su mažu stiebu.

Dvigubo dugno stikliniai indai

Terminiai stiklai, pagaminti iš dvigubo stiklo, turi aiškią funkciją - jie suprojektuoti pagal termoso tipą, jie ilgą laiką saugo šilumą. Projektą sudaro išorinis ir vidinis stiklas, sujungtas kaklo srityje. Vidinis stiklas turi savo sienas ir apačią, tarp dviejų sienų - tiesiog oro. Tai oro tarpas, kuris izoliuoja kavą, supilamas į tokį produktą nuo kontakto su stiklu laikomomis rankomis.

Dvigubo stiklo stiklo apačioje yra pastebima skylė. Tai vožtuvas, kuris išlygina skirtumą tarp vidinio ir atmosferos slėgio. Todėl visiškai neįmanoma uždaryti ar užplombuoti šią skylę.

Tokių nedidelių neįprastų karščiui atsparių stiklų gamybai naudojamas specialus borosilikatinis stiklas. Tai chemiškai atspari medžiaga, atspari aukštai temperatūrai, ji turi mažą šiluminio plėtimosi koeficientą. Tokius akinius galima įdėti į orkaitę, mikrobangų krosnį, šaldiklį, plauti indaplovėje. Bet net ir su šiais pavydėtinomis savybėmis dvigubo stiklo puodeliai yra gana trapi.

Vienas iš labiausiai pageidaujamų produktų šioje serijoje yra „Delonghi“ kavos puodeliai. Bendrovė yra žinoma dėl kavos aparatų ir jų priedų gamybos, todėl galite tikėtis kokybės ir apgalvoto dizaino.

Naršykite populiariausius modelius

Garsus ir atpažįstamas gėrimo variantas yra airių stiklas (arba stiklas airių kavai). Tokie patiekalai atrodo elegantiški, pagaminti iš karščiui atsparaus stiklo, turi rankeną ir žemą koją. Tokiame stikle dažniau gaminami aromatiniai kavos kokteiliai, stiklo talpa neviršija 200 ml.

Yra ir kitų variantų.

 • Stalo taurė - Tai įrankis mišriems kavos gėrimams. Jis yra panašus į formą kaip tulpė, o jo išlenktas kraštas leidžia jums įvairiais būdais papuošti stiklą, kad galėtumėte pritvirtinti įvairius apdailos smulkmenis. Dėžutės tūris yra didelis - iki 285 ml.
 • Stiklas uraganui. Ir šis pajėgumas labiau panašus į elegantišką vazą, nors jos tikrasis tikslas yra gana didelės apimties kavos kokteiliai. Jis gali siekti 650 ml. Reikalavimai erdvumui nėra griežti: viskas priklauso nuo kūrėjo idėjų, kavos mišinio receptų, taip pat nuo paties mėgėjo noro.
 • Stikliniai kokteiliai (arba tuščia kavinė) - pailgos formos, elegantiški likeriniai stiklai, kurių talpa iki 100 ml. Vienintelė konteinerio forma prisideda prie sunkiųjų komponentų nusodinimo, nes galima padaryti jį tik daugiasluoksniais gėrimais.
 • Akiniai užpurkšti. Jie atrodo gražiai stori kavos kokteiliai, kuriuose visada yra ledo. Šio stiklo tūris yra 250 ml.
 • Stiklas senos mados. Ir tai yra paprastas nesubraižytas stiklas, kuris dažnai vadinamas senamadišku. Jo tūris yra iki 240 ml.

Beveik visi pateikti modeliai yra skaidrūs, kartais yra ir juodųjų stiklų variantai, tačiau jie nėra tokie populiarūs.

Ekologiniai akiniai

Pakartotinai naudojami puodeliai su gera ekoreputacija turi bambuko pagrindo arba ryžių lukštą su perdirbtu plastiku. Jie atrodo stilingi, jie negali būti paneigiami, jie dažnai tiekiami su dangčiu. Tokio produkto pavyzdys yra biologiškai skaidomas Huscup stiklas. Tai kainuoja apie 1000 rublių. Stiklo tinkamas tūris yra 440 ml, jo svoris yra beveik 260 g, jis gaminamas iš ryžių lukšto, kuris yra natūralus produktas. Talpykloje yra nuimamas silikono dangtelis ir laikiklis, kurį galima perdirbti. Stiklą galima plauti indaplovėje ir šildyti mikrobangų krosnelėje, kuri yra labai patogu.

Konkursas dėl šio produkto gali tapti „Bio Cup“ kavos puodeliu. Tai kainuoja šiek tiek mažiau, apie 750 rublių. Jame yra 400 ml kavos, bet pagal svorį labai lengvas - 125 g. Šis stiklas yra pagamintas iš bambuko pluošto, nes jis visiškai biologiškai skaidomas. Puodelis atrodo kaip paprastas kavos puodelis, tik atrodo, kad jos kartonas yra tankesnis. Apskritimai yra skirtingų spalvų ir su skirtingais atspaudais. Dangtyje yra nuimamas dangtelis, kuris neleidžia išgerti puodelio turinio.

Dėmesio! Ir puodeliai gali būti sulankstomi, o tai labai patogu sankabos ir kelionės šviesos mėgėjams.

Jei esate tikras kavos ir meilės mėgėjas, eksperimentuojantis su skoniais ir alaus darymu, vargu ar verta pasirinkti vieną iš kavos stiklų. Pirkite 2-3 (ar daugiau) modelių, kurie neapsiribos virimo ir patiekalų sudėtingumu. Kavos malonumas dažnai yra geriausias dienos pradžia, todėl šiuo klausimu nėra jokių smulkmenų.

Kitame vaizdo įraše rasite Starbucks kavos stiklo apžvalgą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys