Indai

Indai "Amet": modelio apžvalga

„Amet“ patiekalai: modelio apžvalga

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Gamybos istorija
  2. Produkto savybės
  3. Rūšių rūšys
  4. Privalumai ir trūkumai

Praktiniai patiekalai „Amet“ yra labai populiarūs Rusijoje ir kaimyninėse šalyse. Aukštos specifikacijos ir prieinamos kainos leidžia jums naudoti patiekalus namų virtuvėje ir maitinimo įstaigose.

Gamybos istorija

Įmonės "Amet" istorija datuojama 1898 m. 1972 m. Bendrovė pradėjo stalo parduotuvę ir pradėjo gaminti įvairių rūšių metalo gaminius. Naudojant šiuolaikines gamybos technologijas, išaugo produktų veislės ir bendrovė pasiekė aukštesnį produktų kokybės lygį (patiekalai su trijų sluoksnių dugnu). Nuo 2006 m. Pradėjo gaminti maitinimo įstaigų priedus.

Šiandien gamykla dinamiškai vystosi ir yra diversifikuota atitinkama įmonė, viena iš „Uralų“ lyderių pardavimų požiūriu. Pagal savo prekės ženklą bendrovė gamina daugiau kaip 700 nerūdijančio plieno gaminių.

Gaminant „Amet“ patiekalus, naudojamos modernios įrangos ir japonų technologijos, kurių dėka produktų funkcionalumas ir charakteristikos gavo teigiamą grįžtamąjį ryšį.

Produkto savybės

Vakarienės ir indai „Amet“ yra labai populiarūs pirkėjų tarpe. Net ir griežčiausias kulinarijos pramonės vartotojai ir darbuotojai vertins jos grakštų ir praktišką stilių, kokybę ir rūšių įvairovę.

Virtuvės reikmenų ir prietaisų, naudojamų aukštos kokybės nerūdijančio plieno iš Japonijos gamintojų, gamybaiatitinka valstybės kokybės standartus. Ši medžiaga turi didelį atsparumą korozijai, patvarumą ir paprastą priežiūrą. Nerūdijantis plienas neturi kenksmingų priemaišų ir yra visiškai saugus sveikatai.

Dėl mažo metalo ir veidrodinio paviršiaus šilumos laidumo, „Amet“ patiekalai atvėsta lėtai, o maistą ruošiamas maistas ilgiau išlieka karštas. Daugelis maisto ruošimui skirtų elementų (puodai, keptuvės, stewpans) yra aprūpinti trigubu dugnu, kuris pagerina aukštą šilumos paskirstymo kokybę.

Rūšių rūšys

Šiuolaikinė kompanija „Amet“ yra viena iš gerai žinomų vietinių įmonių, gaminančių daugiau kaip 120 patiekalų ženklų. Tai apima šiuos dalykus.

  • Klasikinės serijos - yra įvairių dydžių ir paskirties patiekalų rinkinys: garlaiviai, virduliai, puodai, kaušai, lėkštės, puodeliai, dubenys ir kiti virtuvės reikmenys. Visi gaminiai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, su lygaus paviršiaus, plastiko ar strypų rankenomis.
  • „Classic Prima“ - Tai „Amet“ indų linija su šilumos paskirstymo dugnu, kurią sudaro aliuminis ir apsauginė plieno plokštė. Visi šios kolekcijos gaminiai yra pagaminti iš patvaraus metalo su veidrodžiu. Be įprastų puodai ir keptuvės, kolekcijoje yra keptuvės, broileriai, stewpans, puodai verdančiam pienui ir virimo manti.
  • „Slavai“ jį pateikia nepermatomi nerūdijančio plieno gaminiai su trijų sluoksnių dugno ir tūrio rankenomis. Keptuvės turi skirtingą tūrį (nuo 1 litro) iki skersmens. Be standartinio metalo, serijoje taip pat yra stiklo dangteliai.
  • „Miniatiūra“ Tai veidrodžių nerūdijančio plieno įrankių rinkinys, skirtas mažoms porcijoms ruošti. Jame yra vazonai nuo 0,5 iki 0,8 litrų ir 0,25 ir 0,5 litrų.
  • Indai "Šalis" - Daugiau biudžetinės virtuvės reikmenų versijos. Jis tinka įvairių tipų virtuvės darbams, naminių patiekalų ruošimui žiemai ir tik patiekalų ruošimui šalyje bet kuriuo metų laiku. Seriją sudaro įvairių dydžių puodai ir keptuvės, pagamintos iš plieno su matiniu paviršiumi, lapų rankenos, ant dangtelio yra plastikinis mygtukas. Indo matinis paviršius nereikalauja ypatingos priežiūros, jis yra atsparus nešvarumams ir yra lengvai valomas paprastiausiu muilo tirpalu. Jis išlaiko savo išvaizdą net ir po pakartotinio naudojimo vandens trūkumo sąlygomis. Paprastas ir ergonomiškas patiekalų dizainas taupo daugiau laisvos vietos ne tik viryklėje, bet ir laikant virtuvėje.
  • Serija "Profesionalus" atstovaujamos įvairios besiūlių plieninių rezervuarų, skirtų gaminti didelius patiekalų kiekius: krūmai, keptuvės, puodai, dubenys, stewpans (nuo 3,5 iki 50 litrų), taip pat 0,25 l porcijų.

„Amet“ kompanija yra vienintelė Rusijos gamyklinė virtuvės įranga iš nerūdijančio plieno profesionaliam naudojimui. Maisto pramonės ir maitinimo įmonių specialistai labai vertino „Amet“ prietaisų naudingumą ir patogumą.

Privalumai ir trūkumai

Ilgametė patirtis gaminant nerūdijančio plieno gaminius rekomendavo kompanijai „Amet“ tik iš teigiamos pusės. Tai patvirtina daugybė produktų pirkėjų atsiliepimų. Pagrindiniai yra pagrįsti optimaliu kainos ir kokybės santykiu, ekologiškomis medžiagomis, funkcionalumu, paprastu naudojimu ir priežiūra. Unikalus indų sluoksnis neleidžia maistui degti ir ilgą laiką palaiko karštą temperatūrą.

Taip pat verta paminėti originalų patiekalų dizainą, kuris puikiai tinka bet kokiam virtuvės interjerui.

Atsižvelgiant į daugumą privalumų, yra tam tikrų trūkumų: metalinių rankenėlių šildymas, dekoratyvinių savybių praradimas naudojant orkaitėje, mažo stiprumo produktai.

Pristatydami virtuvės įrangos pasirinkimą, verta tai apsvarstyti patiekalai "Amet" reiškia ekonominę klasę ir visiškai neatitinka visų GOST reikalavimų. Tačiau šiame segmente jis yra geriausias variantas, palyginti su alternatyviais Kinijos gamintojų produktais, ir bendrovė gali garantuoti savo produktų kokybę ir saugumą.

Išsami vaizdo apžvalga „Amet“ patiekalų galite pamatyti žemiau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys