Indai

Kaip pasirinkti geriausius virtuvės patiekalus?

Kaip pasirinkti geriausius virtuvės patiekalus?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kokia medžiaga yra geresnė?
  2. Ką reikia žinoti apie dangas?
  3. Populiariausi prekės ženklai
  4. Ką dar reikia apsvarstyti renkantis?

Sveikas gyvenimo būdas apima ne tik maistinių medžiagų turinčių maisto produktų valymą, bet ir visų jų terminio apdorojimo taisyklių laikymąsi virimo metu. Tam svarbu įsigyti aukštos kokybės patiekalus Iki šiol ji yra atstovaujama rinkoje didžiuliame asortimente ir skiriasi tiek gamybos, tiek dizaino, kainos.

Kokia medžiaga yra geresnė?

Virtuvės virtuvės reikmenys yra svarbus priedas, be kurio niekas negali virti. Jis yra pagamintas iš skirtingos medžiagos, kurių kiekvienas gali turėti ir privalumų, ir trūkumų. Dažniausiai gaminant maistą jie perka iš įvairių tradicinių medžiagų.

Aliuminis

Jis pasižymi mažu praktiškumu, bet yra atsparus staigiems temperatūros pokyčiams ir nedega. Be to, aliuminio indai yra lengvi ir gali būti plaunami bet kuriuo būdu. Tačiau šiuo metu rinkoje galite susidurti su prastos kokybės produktais, kurie yra pigūs, bet negali būti naudojami maisto ruošimui. Kadangi tokie patiekalai gaminami daugiausia iš antrinių aliuminio lydinių, turinčių arseno, švino ir kitų elementų, jis yra kenksmingas sveikatai. Tokiuose konteineriuose draudžiama ruošti daržoves ir vaisius, jie skleidžia žmonių sveikatai pavojingas medžiagas, veikiančias organines rūgštis ir valgomąją druską.

Nerekomenduojama gaminti iš aliuminio lakštų kompotams gaminti, sūrus maistas, marinuoti agurkai, kopūstų sriuba ir pieno produktai. Jis netinka saugoti paruoštus marinuotus agurkus. Paprastai aliuminio gaminiai naudojami makaronams, bulvėms, įvairiems grūdams ir verdančiam vandeniui ruošti. Jei pasirinkus šią virtuvės įrangą vis dar pasirenkama, turite pasitarti su pardavėju apie sertifikatų prieinamumą. Tai padės apsaugoti jus nuo įsigyjant pigų padirbtą, kuris ne tik truks šiek tiek, bet ir kenkia jūsų sveikatai.

Nerūdijantis plienas

Iš šios medžiagos pagaminti virtuvės reikmenys yra laikomi universaliausiais ir praktiškiausiais, nes viskas įmanoma virti. Nerūdijančio plieno gaminiai gali būti šildomi iki bet kokios temperatūros ir valomi bet kuriuo plovikliu. Saugus ir rekomenduojamas virtuvės reikmenims turėtų būti sudarytas iš „paprasto“ nerūdijančio plieno, ty chromo lydinio (18%), nikelio (10%). Jis apačioje pažymėtas „18/10“.

Kalbant apie minusus, nerūdijantis plienas greitai nudegina, o storos sienelės puodai yra labai sunkūs ir brangūs.

Porcelianas ir fajansas

Nepaisant to, kad šis patiekalas yra geras, jo glazūros pavidale gali būti kenksmingų elementų, kurių pavojingiausia yra švinas. Todėl, jei ketinate ruošti sveiką maistą, geriau atsisakyti šio produkto. Ir jų kaina gali būti gana didelė, viskas priklauso nuo dydžio ir dizaino.

Ketaus

Ši medžiaga ilgą laiką gali išlaikyti šilumą, maistas neužsidega. Ketaus keptuvės, blynai, blynai, daržovės, troškiniai ir vegetariški pilafai gali būti idealūs. Pagrindinis ketaus privalumas yra tas, kad jis įšyla tolygiai (nors ir lėtai). Tačiau šio tipo virtuvės reikmenys netinka kasdieniam naudojimui: sugadinus juodąją apsauginę plėvelę, kuri padengia jos paviršių, maistas pradeda įgyti metalo skonį ir virsta tamsiomis dėmėmis.

Ketaus gaminiai yra trapūs, sunkūs ir negali būti plaunami šiuolaikiniais plovikliais.Po plovimo, šis patiekalas negali būti paprasčiausiai paimamas ir įdėtas į džiovintuvą, jis turi būti nušluostytas (kitaip jis rūdys).

Karščiui atsparus stiklas

Esant estetinei išvaizdai, neutralumui maistui, ilgai išlieka šiluma ir greitai pašildoma. Kalbant apie tarnavimo laiką, tokie patiekalai yra trumpalaikiai. Kepant, jis taip pat „stengiasi“ sprogti, jis greitai užsidega. Be to, gaminiai, pagaminti iš karščiui atsparaus stiklo, bijo staigių temperatūros pokyčių - Jei ant ugnies šildomas tinklelis iš karto pilamas šaltu vandeniu, jis tiesiog sprogo.

Jei patiekalų patiekalai namų šeimininkei yra svarbūs, o pirmenybė teikiama stiklo gaminiams, būtina atkreipti dėmesį į jų vartotojų savybes: neturėtų būti įbrėžimų, oro burbuliukų ir lustų.

Varis

Skirtingai nuo plieno ir stiklo, ši medžiaga yra daug brangesnė. Be to, ekspertai mano, kad labiausiai skanus ir sveikas maistas yra tas, kuris virinamas vario dubenyje. Vario paviršius greitai pašildomas, todėl maisto produktų virimo laikas tokiuose keptuvuose ir keptuvėse sumažėja.

Pagrindinis vario pranašumas yra tas, kad jis nėra oksiduojamas.todėl jis puikiai tinka marmeladų, uogienių ir konservų virimui. Rekomenduojama įsigyti varinių indų indukcinėms viryklėms, o tai nėra pats brangiausias.

Ką reikia žinoti apie dangas?

Didelis vaidmuo atliekant virtuvės reikmenų parinkimą yra ne tik jo gamybos medžiaga, bet ir danga. Dabar rinkoje galite rasti platų asortimentą produktų, kurie skiriasi nuo dangos tipo, kurių kiekvienas turi savo savybes. Mes suteikiame labiausiai paplitusius dangų tipus.

Teflonas

Jis yra atsparus korozijai, kuri paprastai pasireiškia cheminių ploviklių, druskingų ir rūgštinių produktų įtakoje. „Teflono“ patiekaluose patiekite saugų maistą. Be to, danga yra patikima ir patvari, gamintojai, naudodami šiuolaikines technologijas, užtikrino, kad teflonas būtų apsaugotas nuo įbrėžimų. Nepaisant to tokių patiekalų tarnavimo laikas neviršija trejų metų (atidžiai gydant).

Jei pamiršote patiekalus ant kaitlentės (perkaitinkite keptuvę arba keptuvę), gali būti pažeistas dangos vientisumas.

Emaliuotas

Šiuolaikiniai emalio tipai pasižymi padidėjusiu atsparumu rūgštims, druskoms, jie nėra toksiški, o tai leidžia ne tik virti patiekalais su tokia danga, bet ir laikyti indus šaldytuve (įskaitant sūdytas daržoves ir marinuotus agurkus). Idealiai tinka troškintiems daržovėms, sriuboms, nerekomenduotoms gaminti ryžiams, košės ir pilau. Emaliuotos dangos privalumai apima ilgaamžiškumą ir eksploatavimo saugumą, priimtiną kainą. Dėl minusų, jei jie tvarkomi neteisingai su indais, ant jo paviršiaus gali atsirasti lustai, kurie yra pavojingi sveikatai (yra pavojus nuryti maistą su emalio dalelėmis). Nuplaukite emaliuotus produktus indaplovėje ir ranka naudodami abrazyvinius ploviklius.

Keramika

Jai būdingos antibakterinės savybės, estetika ir draugiškumas aplinkai. Patiekalai su šia danga naudojami ne tik namuose, bet ir valgomajame. Pagrindinis produktų trūkumas laikomas trapiu ir nestabiliu dėl staigių temperatūros svyravimų - jei iš indaplovės paimsite patiekalą iš keraminių puodų ir tuoj pat įdėjote ant karštosios plokštės, galite išmesti produktą į šiukšliadėžę. Keramika taip pat bijo mechaninių pažeidimų, greitai ir lengvai absorbuoja aliejų, po kurio sunku jį nuplauti. Kalbant apie naudą, patiekalų pirkimas su tokia danga gali sau leisti sau.

Populiariausi prekės ženklai

Virtuvės reikmenys gali skirtis ne tik nuo dizaino, gamybos medžiagos, kainos, bet ir nuo prekės ženklo. Gamintojų, gaminančių aukštos kokybės produktus, vadovaujami kelių bendrovių, įvertinimas.

Tefalas

Tai garsiausia prancūzų kompanija, kuri pasaulinės rinkos patiekalais pristatė ne tik klasikinę teflono danga, bet ir tokias dangas kaip „Titanium Excellence“, „Power Glide“, „Prometal Pro“, „Titanium Pro“. Visi šio prekės ženklo produktai pasižymi atsparumu temperatūroms ir poveikiams. Be to, Tefal keptuvės gali būti paruoštos nenaudojant aliejaus ir riebalų. Produktai su nelipniąja danga yra puikūs skalbiniai ir ilgai tarnauja. Šio prekės ženklo produktų pranašumai taip pat apima temperatūros indikatorių buvimą, užtikrinantį vienodą produktų šildymą, iki minusų - modeliuose su blizgančia apdaila dažai greitai užsidega.

Kukmara

Šis prekės ženklas kilęs iš Kazanės, todėl jo pavadinimas yra glaudžiai susijęs su vietovės pavadinimu, kuriame jie gamina daug puodai, keptuvės ir katilai. Visi šio prekės ženklo produktai pasižymi puikiomis savybėmis ir priimtina kaina. Be to, produktų pranašumai apima įvairius dydžius ir modelius. Dėl trūkumų dengimo indai (bet kokios rūšies) reikalauja atidžiai tvarkyti.

"Biol"

Pagal šį prekės ženklą vidaus gamintojas daugiau kaip 10 metų gamina ketaus ir aliuminio indus su įvairių tipų danga. Deep stewpans, krepų formuotojai ir liejyklos yra labai populiarūs tarp šeimininkų. Šio gamintojo keptuvėse yra medinės arba silikoninės rankenos su nuimamu laikikliu.kuri leidžia juos kompaktiškai laikyti ir naudoti orkaitėje. Produktų privalumai yra mažos kainos, sutirštėjęs dugnas, gražus dizainas. Kalbant apie minusus, plonas keraminis sluoksnis, nusodintas purškimo forma, greitai praranda savo savybes ir tampa plonesnis.

Rondell

Daugelis virėjų vertino šio vokiečių prekės ženklo produktus. Pagal šį prekės ženklą gaminami geriausi profesionalūs keptuvės pasaulyje. Parduodant ir kitokio tipo produktus, pagamintus iš aliuminio, plieno ir neužklijuotos. „Rondell“ indų privalumai yra trijų sluoksnių dugno buvimas, atsparumas degimui, įvairūs modeliai ir formos. Trūkumas yra per didelis.

„Neva Metal“

Pagal šį prekės ženklą gaminkite lietus patvarius patiekalus su gera danga. Keptuvės turi storą dugną ir sienas, todėl jos ilgai nesidėvėja ir deformuojamos. Atskiras dėmesys nusipelno „Diamond“ ir „Titan“ serijos, jie yra gamintojas, suteikiantis garantiją iki trejų metų. Patiekalų privalumai yra nekenksmingi žmonių sveikatai, aukštos kokybės, atsparūs dilimui, nepalankūs - ribotas modelių pasirinkimas.

Fissler

Produktai iš šio prekės ženklo pasižymi aukšta kokybe ir turi daug teigiamų atsiliepimų, nors ir brangūs. Kiekvienai keptuvei gamintojas išduoda pasą ir garantuoja iki penkerių metų garantiją. Patiekalų privalumai yra saugumas ir draugiškumas aplinkai, šiuolaikinis dizainas, didžiulis modelių asortimentas. Tuo pačiu metu virtuvės reikmenys turi vieną trūkumą - didelę kainą.

Vitesse

Pagal šį prekės ženklą pagaminti indai skiriasi savo biudžetine kaina, todėl jį galima rasti beveik visose parduotuvėse. Produktus daugiausia sudaro aliuminio keptuvės su keramikos danga. Taip pat yra išskirtiniai gaminiai iš ketaus ir nerūdijančio plieno. Tokie patiekalai idealiai tinka bet kokiems patiekalams ruošti, nes jis turi nelipnius dangą. Produktų privalumai yra patogių (nuimamų) rankenų buvimas, didžiulis dizaino pasirinkimas, sauga sveikatai.

Vienintelis dalykas, kurį tokie patiekalai reikalauja kruopščiai išvalyti ir valdyti.

Ką dar reikia apsvarstyti renkantis?

Norint, kad įsigyti virtuvės reikmenys būtų ilgai trunkantys ir patogūs ruošiant maistą, prieš pirkdami reikia atkreipti dėmesį į daugelį detalių. Pasirinkite tinkamus produktus, kurie padės ekspertų rekomendacijoms.

  • Kokybiški patiekalai paprastai turi storą dugną ir sienas, kurios turi būti bent 2 mm. Šiuo atveju gerai išbandyti kieti modeliai su suvirintomis rankenomis.
  • Puoduose ir keptuvėse su reljefiniu dugnu produktai bus mažesni. Patartina teikti pirmenybę modeliams su patogiu dangčiu, turinčiu nedidelę angą atlaisvinti garą.
  • Kiekviena šeimininkė turėtų turėti minimalų rinkinį, kurį sudaro įvairių dydžių puodai. Labai svarbu, kad ūkyje visada būtų vienas didelis konteineris.
  • Prieš perkant patiekalus reikia žinoti, kokioje plokštelėje planuojama jį naudoti.
  • Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į produktų išvaizdą, jis turi būti suderintas su bendru virtuvės stiliumi.

Be to, jei planuojate pirkti patiekalus kasdieniam naudojimui, tai taip pat turėtų būti patogu. Tai leis šeimininkui įprasti virimo procesą paversti kulinariniu menu.

Kaip pasirinkti geriausius virtuvės patiekalus, žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys