Manikiūras trumpiems nagams

Mėnulio manikiūro variantai trumpiems nagams

Mėnulio manikiūro variantai trumpiems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Kaip tai daroma?
 3. Savybės
 4. Švelnios spalvos
 5. Dabartinės tendencijos

Jie sako, kad madoje visada išliks klasika. Tai pasakytina apie drabužių stilių ir šukuoseną bei makiažą ir net manikiūrą. Taigi beveik 100 metų mėnulio manikiūras populiarus nagų pramonėje. Tarp šiuolaikinių mergaičių jis išlieka vienu iš mėgstamiausių nagų dizaino tipų. Ir nagų tarnybos meistrai nuolat seka įvairaus pobūdžio nagų meną, vadovaudamiesi mados tendencijomis.

Kas tai?

Iš pradžių mėnulio manikiūras buvo suvokiamas tik kaip klasikinis prancūzų manikiūras.

Šio nagų dizaino esmė buvo ta, kad nagų plokštelėje yra skylė, ty balta dalis, esanti prie nago pagrindo. Ji taip pat vadinama „mėnuliu“. Paprastai Mėnulio manikiūro, Mėnulio ar išlieka ne dažytos ant nago dalies arba dažytos kitokios spalvos laku, sukuriant kontrastą.

Mėnulio forma panaši į pusmėnulį, todėl yra versija, kurią manikiūras gavo šiam tikslui.

Tai reiškia, kad šio tipo manikiūro technika yra panaši į klasikinę striukę, tik nagų kraštas yra nudažytas kontrastine spalva ir skylė jos pagrinde. Todėl net mėnulio manikiūras vadinamas prancūzų invertuotas arba Holivudas.

Mėnulio manikiūro kūrimo istorija reiškia XX a. Pradžią. 20-ajame dešimtmetyje Holivudo moterys suprato, kaip vizualiai padaryti, kad nagų plokštelė būtų mažiau plati. Jie pradėjo lakuoti tik pagrindinę nago dalį, o antgaliai ir skylės liko nepažeistos. Todėl prancūzų ir mėnulio manikiūro metodai.

Mėnulio technologijos populiarumo viršūnė nukrito 30-aisiais. Tada moterys norėjo pamatyti visus raudonus atspalvius ant nagų, taip pat persikų ir rudos spalvos. Vėliau įmonės, gaminančios produktus nagų pramonei, pavyzdžiui, „Cutex“ ir „Revlon“, papildė pagrindinius lakų atspalvius: rausvos, mėlynos, žalios, juodos ir taip pat bespalvio lako.

XX a. Viduryje buvo pamiršta mėnulio manikiūro technika.

Naujas gyvenimas mėnulio manikiūre 2000-ųjų pradžioje įkvėpė Christianą Diorą.

2010 m. „Dior“ namų mados šou viešai pristatė skirtingus Mėnulio manikiūro variantus, nustebino vaizduotę savo spalviniais sprendimais.

Ir vis dar mėnulio dizainas turi žinomų pasekėjų, tokių kaip Dita Von Teese, dainininkė Rihanna, Jennifer Lopez ir kt.

Kaip tai daroma?

Technika Mėnulio manikiūras, kaip jau minėta, apima nagų pagrindo ploto parinkimą kontrastingos spalvos pusmėnulio laku.

Klasikinė versija yra specialių trafaretų naudojimas, kurie priklijuojami prie nagų plokštės. Su jų pagalba jūs galite atidžiai nupiešti plokščią skylę, nepaliekant pagrindinės spalvos krašto.

Nors patyrę meistrai dažnai nenaudoja lipdukų ir ranka nupiešia skylę. Tačiau tam reikia patirties ir tam tikrų įgūdžių, reikalingų tokiam darbui atlikti.

Siekiant įvairinti mėnulio manikiūrą, dizaineriai neseniai ieškojo vis drąsesnių sprendimų. Pavyzdžiui, tapo madinga nupiešti skylę ne tik pusmėnulio formos, bet ir trikampio formos. Be to, skylės su rhinestones ir karoliukai dekoravimas yra gana populiarus. Šie manikiūro tipai dažnai naudojami kaip vestuvių ar vakaro galimybės.

Taigi, su Mėnulio dizaino technika tai yra gana paprasta susidoroti net savarankiškai namuose.

Turime prisiminti tik dvi pagrindines taisykles.

 1. Atkreipkite dėmesį į mėnulio ir likusios nagų plokštės kontrastą.Tai reiškia, kad dažymui reikalingi du dažai, suderinti spalvomis.
 2. Neprijunkite blizgesio ir matinio lako. Šis derinys nebus sėkmingas.

Norėdami taikyti mėnulio manikiūrą ant nagų, turite atlikti keletą žingsnių.

 • Padarykite higienišką manikiūrą - apdorokite nagus, padarykite rankų vonią, pašalinkite odeles. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas nagų plokštės formai. Mėnulio manikiūras atrodo gerai ant trumpų ir ilgų nagų, tačiau trumpam plokštelei geriau turėti minkštą kvadratinę arba apvalią formą.
 • Toliau reikia uždengti nagų pagrindą. Jis ne tik apsaugo nagus nuo kenksmingų cheminių pigmentų, kurie yra pagrindinėje dangos dalyje, bet ir leidžia suderinti nagų plokštelę, taip pat pratęsti manikiūro tarnavimo laiką.
 • Kai tik pagrindas yra gerai išdžiovintas, būtina tęsti pagrindines spalvas. Jie turėtų būti išrinkti iš anksto ir supainioti, kad lakai būtų sujungti. Spalvų pritaikymo technika pradedantiesiems yra gana paprasta: pirma, nagų plokštelė yra lakuota, kuri turėtų būti naudojama mėnuliui, o tada mėnulis bus uždarytas specialiu trafaretu, o likusios vinys yra kontrastingos spalvos. Po to lipdukas nuplėšiamas nuo nago.
 • Baigiamajame etape būtina uždengti nagą viršutiniu, ty tvirtinimo laku.

Savybės

Kaip minėta, trumpas nagų manikiūras yra tinkamas pasirinkimas. Tačiau renkantis šį projektą būtina atsižvelgti į tai, kad jo pagrindinis uždavinys yra vizualiai padaryti nagų plokštelę ilgiau.

Norėdami tai padaryti, galite naudoti kelias idėjas.

 • Kad nagai būtų ilgesni, skylė turėtų būti maža, naudojant pastelinius lako atspalvius, kad išryškintumėte mėnulį.
 • Siekiant vizualiai išplėsti plokštelę, geriau padaryti trumpus ovalo formos nagus. Bet jei nagai yra minkšto kvadrato formos, tuomet jiems tinkama parinktis su tiesia linija, o ne pusapvalia skylė. Tai galima pabrėžti kontrastingos spalvos lako juosta.
 • Turėtumėte vengti drąsių kontrastingų derinių, papuošti nagus rhinestones ir sparkles. Mėnulio manikiūras trumpais nagais geriau atrodo minimalistiniu būdu ir su pasteliniais atspalviais. Sėkmingas pasirinkimas būtų dizainas su skaidria skylė. Šiuo atveju Lunulu negalima atskirti su laku, bet pabrėžti kontūro spalvos laką.
 • Norint vizualiai prailginti nagą, naudodami specialius trafaretus, plokštelėje pasirinkite kelias skyles. Toks manikiūras netgi gali atlikti skirtingus lakų atspalvius. Svarbiausia yra atsižvelgti į jų suderinamumą tarpusavyje.

Švelnios spalvos

Šiuolaikinėje nagų pramonėje žmonės dažnai eksperimentuoja ne tik su dizainu, bet ir su manikiūro spalva. Šiandien populiarus naudoti drąsiausius derinius ir daug spalvų mėnulio manikiūrei.

Tačiau nagų menas švelniai pastelinėmis spalvomis vis dar yra tendencija.

Tai ypač tinka moterims, dirbančioms įmonėse, kuriose yra griežtas aprangos kodas. Idealiu atveju toks manikiūras yra panašus į tuos, kurie turi trumpus nagus.

Yra daug subtilių manikiūro atspalvių: persikų, rausvos, grietinėlės, baltos spalvos. Priklausomai nuo norimos spalvos, galite pasirinkti gerą dizainą.

 • Geriausias klasikinis mėnulio manikiūras yra baltų ir rožinių gėlių derinys. Šis derinys dažnai naudojamas kuriant prancūzų manikiūrą. Šiuo atveju šulinys užpildytas baltu. Šis dizainas puikiai tinka bet kokio formos trumpiems nagams, jis bus tinkamas kasdieniame gyvenime ir kaip vestuvių manikiūras.
 • Mėnulio manikiūras su tuščia skylė - skaidrus mėnulis gali būti derinamas su baltu laku ir bet kuriuo pasteliniu atspalviu. Ši galimybė išlieka neišvengiama klasika.
 • „Ombre“ technika - „ombre“ su skylais derinys dar labiau sustiprins nagų dizainą ir patrauklumą. Trumpų nagų atveju jis vizualiai traukia plokštelę, kuri yra vienas iš sėkmingiausių sprendimų.

Dabartinės tendencijos

Kitas sezonas nagų pramonėje mėnulio manikiūre bus populiarus įvairių nagų dangų tekstūrų, kurie gali būti naudojami trumpų nagų dizainui. Tai apima matinę danga ir dekoravimo skyles smėliu, naudojant holografinius efektus.

Populiarios išliks ne tik trikampės skylės, bet ir jų judėjimas ant nagų plokštės ir derinys su klasikine striukė.

Ši tendencija taip pat bus puošianti nagų plokštę ne tik su rhinestones ir sparkles, bet ir dizaino idėjomis, naudojant šlifavimo technologijas, taip pat marmuro manikiūrą.

Vienas iš madingiausių atspalvių išliks pastelinėmis spalvomis, įskaitant smėlio spalvą.

Mėnulio manikiūras ir šiandien išlieka populiarus tarp moterų. Drąsios dizainerių idėjos, naujos technikos ir įvairūs lakų atspalviai leidžia jums sukurti savo stilingą manikiūrą.

Kaip padaryti stilingą mėnulio manikiūrą trumpiems nagams, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys