Manikiūras trumpiems nagams

Manikiūro idėjos trumpiems ovaliems nagams

Manikiūro idėjos trumpiems ovaliems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Nagų paruošimas
  2. Spalvų paletė
  3. Dizaino parinktys

Neseniai ypatingas dėmesys buvo skirtas nagų projektavimui. Tai nenuostabu, nes naudojant manikiūrą galite suteikti vaizdą ryškiai ir ryškiai, arba, atvirkščiai, padaryti jį labiau suvaržytą ir verslą. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip padaryti manikiūrą trumpiems ovaliems nagams, kaip paruošti rankas procesui, taip pat, kokios spalvų deriniai tinka šiai formai.

Nagų paruošimas

Ne kiekviena moteris mėgsta ilgus, smailius nagus, tokį populiarų šį sezoną. Kai kurie bando būti neutralūs šiuo klausimu ir pirmenybę teikia klasikinei mažo ilgio ovalo formai. Prieš pradėdami taikyti pasirinktą spalvą, turite paruošti nagus. Pirmiausia pirštai kriaukle į šiltą muiluotąjį vandenį, kad oda ir nagų plokštelės šluotų. Tada rankas reikia išdžiovinti rankšluosčiu.

Su nagų dėklo pagalba, jūsų nagai turėtų būti tvarkingi ovalo formos. Jei reikia, galite sumažinti ilgį. Tada su oranžinės lazdelės pagalba stumkite odelę.

Svarbu ne pjauti odą žirklėmis, nes po to ji vėl auga, tampa kieta ir šiurkšta. Galutinis paruošimo etapas bus grunto arba pagrindo panaudojimas, kuris suderins nagų reljefą ir leis lakui gulėti sklandžiau.

Norėdami išvengti manikiūro iš pūslių, profesionalūs meistrai naudoja mažą paslaptį. Prieš naudodami buteliuką ir tada padėkite jį atgal. Tokiu būdu išeis oro perteklius, kuris užkerta kelią bjaurių taškų atsiradimui ant nagų. Lakas iš pradžių dedamas į plokštės vidurį, o po to - ant kraštų.

Spalvų paletė

Spalvų skalė, optimali trumpiems ovaliems nagams, nėra tokia plati kaip paletė, tinkama ilgam. Tačiau yra pakankamai pasirinkimo galimybių. Puikiai atrodys sočiųjų ir tamsių atspalvių, pavyzdžiui, baklažanų, bordo ar tamsiai mėlynos spalvos. Šie tonai idealiai tinka žiemos, verslo susitikimams ir vakaro renginiams, nes jie tinka bet kokiam aprangai. Vasarą geriau pirmenybę teikti subtilesnėms ir šviesesnėms spalvoms. Pasteliniai rožinės, kanarų, mėtų, violetinės ir mėlynos spalvos atspalviai yra puikus pasirinkimas trumpiems nagams. Ant ovalo formos ji atrodys puiki ir balta spalva, kuri tinka bet kuriam vasaros išvažiavimui.

Nerekomenduojama naudoti pernelyg ryškių ar „rūgštinių“ tonų, jie vizualiai sutrumpina pirštus. Geriau nenaudoti nagų dailės ant tokių nagų, nes dideli brėžiniai ant mažos plokštės gali nebūti labai gražūs. Šiuo atveju prancūziškas manikiūras ir šlifavimo imituojantys veidrodžio paviršiai, tokie populiarūs šiame sezone, neveiks.

Atminkite, kad vasaros manikiūras ir pedikiūras turėtų būti vienodi.

Dizaino parinktys

Matinis atspalvis

Matiniai nagai nėra pirmasis sezonas. Ši danga puikiai atrodo tiek ilgų, tiek trumpų bet kokios formos nagų. Jei norite neįprastą paviršių, naudokite norimą spalvą ir po kelių sekundžių laikykite pirštus per karštą garą. Jie iš karto prakaituos ir taps nuobodu. Kitas variantas - specialus viršelis, kuris pašalina blizgesį.

Toks manikiūras atrodo labai brangus.

Vienspalvis

Vienspalvis dizainas yra viena iš populiariausių ir paprastiausių variantų.Ją sudaro tas pats blizgus atspalvis visiems pirštams.

Vienas pirštas

Šiuo atveju jums reikia dviejų kontrastingų arba, priešingai, panašių atspalvių. Keturi pirštai nudažyti viena spalva ir žiediniai pirštai kitoje. Puikus derinys: violetinė su violetine, mėlyna su rausva, bet atspalvis su baltu.

Kai kurios mergaitės dažo antrą toną dviem pirštais - viduriniais ir žiediniais pirštais.

Ombre

Ombre atrodo labai gražus ant nagų. Yra du variantai sukurti šį dizainą. Pirmasis reiškia ombudsmeną kiekvienam nagui. Pirmiausia naudokite pagrindo dažus, pavyzdžiui, smėlio ar baltos spalvos. Tada nedidelis kempinės gabalas nudažomas dviem arba trimis spalvomis, po to jis padengiamas pirštu, o piešinys eina iš kempinės į nagą.

Labai gražus perėjimas gaunamas iš bet kurio tamsaus atspalvio į šviesą arba į baltą.

Antrojo metodo ypatybė yra tai, kad spalvų perėjimas vyksta iš vieno nago į kitą. Tamsiausias atspalvis taikomas nykščiui, kuris palaipsniui sušvelninamas arčiau piršto. Atrodo puikus perėjimas nuo tamsiai mėlynos iki mėlynos, mėlynos, kukurūzų, o tada - į baltą spalvą. Yra daug galimybių, viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės.

"Nuogas" manikiūras

Madingo dizaino ypatybė yra dažyti laką tik ant pusės nago. Likusi dalis yra skaidri. Galite dažyti tik pusę plokštelės arba padaryti gražius šablonus, monogramas ir garbanos. Idealus variantas būtų baltų lakų modelių sukūrimas ant skaidrių nagų. Galite pasirinkti tik žiedinį pirštą su „plika“ dizainu ir padaryti likusią monochromą.

Šviesiai nori naudoti pastelinius atspalvius, nes jie atrodo švelnesni ir konkurencingesni. Brunetės gali sau leisti tamsesnes ir labiau prisotintas spalvas.

„Mėnulis“

Mėnulio manikiūras kelis sezonus iš eilės nepraranda savo pozicijos, kuri nenuostabu, nes ji puikiai tinka bet kokio ilgio ir formos nagams. Pirmasis sluoksnis padengiamas piršto pirmine spalva, kuri apims didžiąją plokštelės dalį. Tada, naudojant ploną šepetėlį ar trafaretą, ant nago pagrindo susidaro skylė. Ant ovalo formos toks manikiūras atrodo ypač gražus. Tokiu atveju galite derinti kontrastingus ir panašius atspalvius.

Kaip atlikti gražią prancūzišką manikiūrą trumpais ovaliais nagais, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys