Manikiūras trumpiems nagams

Manikiūro savybės su juostelėmis trumpiems nagams

Manikiūro savybės su juostelėmis trumpiems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Dizaino ypatybės
 2. Kad tiktų
 3. Dizaino parinktys
 4. Rekomendacijos

Iki šiol manikiūro veislės yra tiek daug, kad jas galima supainioti. Vienas iš specialių manikiūrų yra juostelės, juostelės, kurios gali būti įgyvendinamos įvairiais variantais.

Dizaino ypatybės

Manikiūras su juostelėmis išlieka tendencija. Tai svarbu beveik visais sezonais. Ši parinktis gali būti padaryta naudojant to paties spalvų diapazoną ir naudojant kontrastines parinktis. Bet koks dizainas ir sprendimas atrodys labai estetiški.

Kūrybiškumas visada yra sveikintinas, ypač šeimininkų, todėl neturėtumėte bijoti eksperimentų, be to, juostelės papildomos ant nagų, pvz., Rankomis.

Paruoštas juostų juosteles labai lengva klijuoti net namuose, jie yra gana nepretenzingi, todėl daugeliui mergaičių patys nebus sunku atlikti tokį dizainą.

Toks manikiūras gali būti atliekamas įvairiais teminiais sprendimais. Ypač svarbi yra jūra, kuri yra puiki vasarą. Dizainas su juostelėmis atrodo labai stilingas, jis pasirenkamas net ir specialioms šventėms: baigimo vakarėlyje ir vestuvėse.

Kad tiktų

Dryžuotas manikiūras gali būti puikus sprendimas bet kokio amžiaus sąžiningai lytei, jis taip pat tinka kasdienėms darbo dienoms ir švenčių dienoms.

Svarbiausia - pasirinkti geriausią spalvų derinį.

Dažnai manikiūras su juostelėmis atrodo labai glaustas ir kartais griežtaiTodėl ją pasirenka pasitikintys ir nepriklausomi verslininkai bei biurų darbuotojai. Toks manikiūras, ypač pagamintas ryškiuose ir nudeškuose atspalviuose, jokiu būdu nepažeis biuro lanko, o, priešingai, taps jo akcentu. Ir taip pat manikiūras su juostelėmis pasirenka moksleiviai ir jaunos merginos, studentai, kurie nenori pernelyg pritraukti dėmesį į savo nagus, tačiau tuo pat metu nori juos žymiai pakeisti.

Dizaino parinktys

Šiandien yra daug dizaino variantų nagams su juostelėmis, juostelėmis, kurį galite įkvėpti ir laikyti savo būsimo manikiūro pagrindu.

 • Tai atrodo labai pelningas manikiūras geometrinėje temoje. Jis tinka tiek ilgiems, tiek trumpiems nagams, ypač kai jis gaminamas šaltomis atspalvėmis arba su metalinėmis spalvomis.
 • Baltos lako spalvos puikiai dera su juodomis juostelėmis. Ši klasikinė versija tinka bet kokiai progai.
 • Puikus baltos dangos variantas gali būti raudonos juostelės, kurios pakaitomis su juoda spalva.
 • Baltas manikiūras su aukso ar sidabro juostelėmis atrodo gerai. Puikiai tinka bet kokiai ypatingai progai. Ir aukso dekorai nebūtinai atliekami ant kiekvieno piršto, galite suteikti pirmenybę dekorui tik viduryje ir be vardo.
 • Dėl drąsesnių moterų sąžiningos lyties, meistrai siūlo sujungti ryškių citrinų, apelsinų ir alyvų atspalvių, pridedant blizga juostelės jiems. Pagrindinis dalykas čia yra ne bijoti, kad suteiktumėte laisvę savo vaizduotei.
 • Manikiūras su pagrindine violetine, pieno, persikų ar šviesiai rožine spalva ir baltomis juostelėmis gali atrodyti labai švelnus. Ir be jau paruoštų juostų, toks dizainas gali būti diversifikuotas, naudojant rankų ir įdėtus priedus: poveikis bus neįsivaizduojamas.

Rekomendacijos

Žinoma, tai ne visi nagų dizaino variantai, kurie gali būti išversti į realybę. Pagrindinis dalykas kuriant namuose manikiūrą yra laikytis kai kurių rekomendacijų.

 • Būtina kruopščiai nuvalyti laką, prieš jį užspaudžiant, ar klijai paruošti.
 • Būtinai naudokite specialų viršutinį sluoksnį, kuris yra ne tik gelio poliravimui: šiuo atveju dekoras truks ilgai.
 • Svarbu laikytis atsargumo priemonių ir dirbti su steriliais įrankiais ir nagų failais.

Kaip padaryti stilingą manikiūrą su juostelėmis, juostelėmis trumpiems nagams, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys