Manikiūras trumpiems nagams

Paprastas manikiūras trumpiems nagams

Paprastas manikiūras trumpiems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Suderinamos spalvos
 3. Dizaino pasirinkimas
 4. Kaip padaryti namuose?
 5. Kaip sukurti nagus?

Atrodyti tikrai patraukli, kiekvienas mažas dalykas yra svarbus. Įskaitant marigoldus. Jų nepriekaištinga išvaizda gali sugadinti bet kokį įspūdį, todėl svarbu užtikrinti, kad manikiūras būtų tvarkingas. Šiuo atveju nereikia, kad nagai būtų ilgi. Trumpi nagai šiuolaikiniame dizaine gali atrodyti taip pat ryškūs ir ne mažiau naudingi.

Savybės

Kiekviena mergaitė linkusi augti medetkų. Tačiau tai ne visada įmanoma. Pirma, daug kas priklauso nuo sveikatos būklės, vitaminų ir mineralų. Antra, netinkamai parinktos medžiagos ir lakai, taip pat agresyvios aplinkos sąlygos gali dar labiau pabloginti esamas problemas.

Jei jūsų nagai plečiasi ir sulaužomi, geriau palikti lenktynes ​​dėl ilgio ir sutelkti dėmesį į jų būklės gerinimą.

Be to, kad yra gana greitas atsigavimas, trumpi nagai turi ir kitų privalumų.

 • Jie tinka kiekvienai situacijai. Šiuolaikinės merginos gyvenimas yra dinamiškas. Nedidelis nagų ilgis bus tinkamas namuose ir biure, sporto salėje ir vakarėlyje.
 • Toks manikiūras yra ekonomiškai efektyvus, lengviau su juo susidoroti.
 • Be praktiškumo, jis taip pat yra madingas: visos modernios manikiūro versijos yra demonstruojamos daugiausia trumpo ir vidutinio ilgio nagais.
 • Mažuose naguose netgi patraukliausios idėjos atrodo labiau suvaržytos. Todėl šis ilgis tinka ryškių spalvų mėgėjams.
 • Ilgi nagai yra lengvai sulaužomi. Jei turite daug rankų darbo, nustokite nueiti į kuklesnį nagų ilgį: jie turės mažiau žalos.

Šią galimybę verta apsvarstyti netgi pastatų mėgėjams: bandysite kažką naujo ir visada galite grįžti prie labiau pažįstamo ilgio. Jei kas nors nemėgsta trumpų nagų išvaizdos - Galite naudoti metodus, kuriais galite vizualiai padidinti nagų plokštės ilgį:

 • laiku ir atidžiai pašalinkite odeles;
 • teisingai pasirinkti norimą formą;
 • pasirinkite tinkamą spalvą arba modelį (pvz., išilgines arba įstrižines linijas).

Suderinamos spalvos

Šiandien nebūtina pasirinkti lako, sutelkiant dėmesį į lūpų dažų, drabužių ar aksesuarų spalvą. Spalvų pasirinkimą lemia pirštų ir nagų spalvos išvaizda, moters gyvenimo stilius ir nuotaika. Todėl verta atkreipti dėmesį į keletą niuansų.

 • Labiausiai naudingi - nude atspalviai. Susilietus su oda, jie tampa elegantiškesni. Tai taip pat apima subtilius rožinės spalvos atspalvius, taip pat baltą ir smėlio spalvą.
 • Sėkmingai paslėpti visus juodus ir artimus trūkumus: antracitą, marengą, žemišką. Spalvos gylis vizualiai susiaurina nagus, pabrėžia rankų trapumą. Prie šio manikiūro nebuvo nuobodus, per vieną gali būti naudojami glaudūs atspalviai.
 • Yra begalinės diskusijos apie ryškias spalvas. Kažkas mano, kad jie yra tobuli, yra priešiškų priešininkų. Galime pasakyti vieną dalyką: pernelyg ilgai visi raudonos spalvos atspalviai yra pernelyg įžeidžiantys. Jei pasieksite mūsų ilgį, pasirinkite matinį paviršių.
 • Dėl trumpų nagų, bet kokių sočiųjų, turtingų spalvų danga yra tobula, nesvarbu, ar tai yra tamsūs raudonos ir žalios spalvos, ar bordo spalvos atspalviai. Kadangi šiuolaikinė mada yra pastatyta ant mažų akcentų, atidžiau pažvelkite į vieną iš šių variantų: jie atrodo labai elegantiški.
 • Visos pastelinės spalvos atrodo nepastebimai.Juos lengva sujungti, sukurti naujus derinius. Tai puiki galimybė vasarą, kai yra daug ryškių spalvų ir norite jautrumo.

Žinoma, nieko geriau nei natūralus. Todėl nagai gali būti paprasti ir padengti bespalviu tvirtinimu, arba naudoti natūraliausius atspalvius.

Klasikinis pavyzdys yra prancūzų manikiūras: jis atrodo tinkamas trumpais nagais. Būkite atsargūs, kad pasirinktumėte spalvas, turinčias perlamutro efektą arba didelį blizgesį. Žinoma, neįmanoma uždrausti jų naudojimo, ypač jei ši galimybė jums yra žinoma. Tačiau daugelis šios srities ekspertų laiko juos pasenusiais ir rekomenduoja atkreipti dėmesį į naujausias idėjas.

Dizaino pasirinkimas

Prieš pasirenkant dizainą, būtina nustatyti, kuri nagų forma labiausiai tinka šiuo konkrečiu atveju. Kažkas pasakys, kad trumpi nagai tokie smulkmenos yra nepastebimi - ir tai bus neteisinga. Jei pažvelgsite į savo ranką su tobula aprėptimi, bet kažkas painioja - žinokite, kad problema yra formos. Dėl trumpų nagų jis gali būti kvadratinis (su aiškiais arba minkštais kampais), apvalus arba ovalus. Ovalo formos gali būti labiau nukreiptos (migdolo formos), bet sunkiau.

Ploniems pirštams pageidautina pailgi nagų forma, o plonasis pirštas - bet kas.

Nagų dizainas nuolat kinta. Niekada nėra per vėlu išbandyti kažką naujo.

 • Ypač klasikų gerbėjams. Prancūzų kalba šiek tiek pasikeitė. Naujojoje modifikacijoje nago antgalis virsta spalva arba net visiškai puošia rhinestones arba siauras glaistas.
 • Ombre poveikis perėjo į nagus ir nepraranda aktualumo. Galite grožėtis sklandžiu vienos spalvos srautu į kitą begalinį. Svarbu pasirinkti dvi ar tris spalvas, kad jos būtų derinamos tarpusavyje. Perėjimas gali būti išilginis ir skersinis - antruoju atveju akį traukia įdomus akcentų žaidimas.
 • Manikiūras kiekvienai dienai su protu gali būti paprastas. Iš tiesų, kuriant jį naudojami visiškai skirtingi metodai. Mėnulis, štampavimas, lipdukai, ornamentas - visa tai bus madinga daugiau nei vienam sezonui.
 • Netgi trumpi nagai su putojančia danga arba rhinestones gali atrodyti prabangūs. Svarbu nenaudoti kelių tipų dekoro vienu metu, bet laikytis vieno dalyko: pavyzdžiui, blizgesio.
 • Na, kur be nuotraukų. Jie puikiai tinka net ir trumpiems nagams. Tai gali būti pilnavertės nuotraukos: juokinga, su gėlių ar gėlių motyvais arba paprastomis linijomis ir taškais, išdėstytais abstrakčia ar geometrine tvarka. Pabandykite daryti be horizontalių linijų ar vaizdų. Pateikdami elementus visada atkreipkite dėmesį į nago centrą. Spalvų derinys gali būti kontrastas arba klasika.

Kaip padaryti namuose?

Manikiūras ant mažo ilgio nagų galima sėkmingai atlikti namuose. Tačiau nesiimkite šito truputį - neteisingai atliktos manipuliacijos paveiks ne tik nagų išvaizdą, bet ir jų būklę. Norėdami pradėti, paruošite įrankius - jie gali būti įsigyti atskirai arba rinkinyje. Jei manikiūrą atliekate tik sau, jie turi būti nuvalomi antibakteriniu tirpalu. Jei padedate draugams - paprašykite pareikšti savo.

Be specialaus daugiapakopio apdorojimo, negalite naudoti įrankių po kito asmens.

Dėl klasikinio manikiūro reikės:

 • Dengiamieji nuėmikliai;
 • Nagų žirklės;
 • įvairių tipų failai;
 • priemonės odelės pašalinimui (minkštinantis aliejus, medinis arba metalinis lazdelė);
 • grietinėlė

Manikiūras atliekamas žingsnis po žingsnio.

 • Nuplaukite rankas. Kruopščiai nuvalykite nagus tinkamu įrankiu ant medvilnės arba audinio.
 • Nuimkite nagų žirklės ilgį. Atsargiai užrašykite kraštą, suteikdami jam suplanuotą formą.Failas turėtų judėti iš centro į kraštus, kad nebūtų atsiskyrimo.
 • Norėdami gydyti odeles, gali būti naudojami minkštikliai arba šiltas vonios. Norėdami judėti, reikės lazdelės ar šaukšto. Norėdami jį supjaustyti, jums reikia žirklių, o tik specialių pincetų. Naudokite alkoholį arba antiseptiką.
 • Nepamirškite poliruoti viso nago - tai priklausys nuo jo, kaip sklandžiai dengs danga. Ekstremaliais atvejais, jei neturite specialaus failo, naudokite įprastą popieriaus servetėlę.
 • Kitas žingsnis paprastai yra masažas su kremais ar aliejais. Ši procedūra yra ne tik maloni, bet ir naudinga: ji pagerina kraujotaką, todėl prisideda prie nagų gijimo. Po masažo medetkai turėtų būti nuvalomi tomis pačiomis priemonėmis, kuriomis pašalinote senąjį laką.

Kaip sukurti nagus?

Niekada nėra per vėlu sužinoti, kaip teisingai nudažyti nagus. Visada padėkite pagrindą pirmuoju sluoksniu. Vietoj to, galite taikyti bet kurį iš daugiafunkcinių lakų: jie ne tik apsaugo, bet ir stiprina, pagreitina augimą ir vienu metu sprendžia daug kitų problemų. Jei planuojate padaryti nagų monotoniškumą, naudokite vieną iš dviejų schemų.

 • Jūs turite pradėti nuo centrinės dalies apačios, tada nubrėžti liniją per centrą iki galo ir pakaitomis užpildyti likusias dalis iš šono į viršų.
 • Perkelti į apačią, dažyti virš šono, tada pakartokite tą patį su kita nago puse. Galų gale lieka užpildyti centrą.

Neturi būti daug tepinėlių, kitaip darbas bus atliekamas neatsargiai. Atminkite, kad gali būti nustatyti kai kurie defektai. Svarbiausia yra patirtis, kuri padės jums viską padaryti greitai ir tiksliai nuo pirmo karto. Norėdami gauti turtingą spalvų sluoksnį, turėtų būti kelios. Kad apdailos atspalvis būtų šviesesnis, pirmasis sluoksnis gali būti baltas.

Nepamirškite, kad kiekvienas lako sluoksnis, įskaitant pagrindą, turi būti visiškai sausas, prieš pradėdami naudoti kitą.

Naudodamiesi toliau pateikiamomis schemomis, galite greitai išmokti keletą paprasto manikiūro variantų.

 • Su juostelėmis. Norint tai atlikti, jums reikia klijų pagrindo juostelių, jas galite nusipirkti arba patys tapti juosta. Šios technikos esmė yra paprasta - pritaikykite foninį sluoksnį, išdžiovinkite, tada įklijuokite juosteles (pagal savo planą) ir dažykite jį skirtingu dažų laku. Po džiovinimo nuimkite lipniąją juostelę. Lieka taikyti fiksatorių. Yra dekoratyvinių lipdukų juostelių pavidalu - jie priklijuojami ant jau nudažyto nago. Norint juos ilgiau laikyti, reikia apdailos lako.
 • Su gradientu. Norėdami pradėti, užtepkite gelį, kad apsaugotumėte odą aplink nago perimetrą, kad vėliau jo neautomatiniu būdu nuvalytumėte. Trumpam kramtymui reikės dviejų spalvų. Ant nago visiškai pritaikykite vieną iš jų (pageidautina lengvesnį). Tada mes imamės kosmetinės kempinės arba reguliarios kempinės (dirbame su ja atrodys mažiau tvarkingas dėl didelių porų buvimo). Ant kempinės naudojame lakus, kad jie šiek tiek sutaptų. Tada mes perkeliame laką ant nago. Šį veiksmą galima pakartoti kelis kartus norint pasiekti norimą efektą. Pašalinkite apsaugą ir pataisymą.
 • Erdvės dizainas atliekamas pagal panašų scenarijų. Tik šiuo atveju lakas yra tamsintas kempine tiesiai ant nago. Gėlės, nepaisant nagų dydžio, užima daug daugiau.
 • Su sparkles. Ši nagų lako galimybė suteikia jums daug vaizduotės. Tai daroma labai paprasta. Blizgantys dažai yra dažomi lako sluoksniu šepečiu, ant viršaus pritvirtinamas fiksatorius. Pagrindinė paslaptis yra blizgesio taikymas: per visą paviršių, tik palei viršutinį kraštą, maišant kelias spalvas.

Nebijokite eksperimentuoti: rezultatas gali būti visiškai nauja danga.

O gal tai bus nauja tendencija manikiūro srityje.

Pažiūrėkite, kaip padaryti trumpą nagų manikiūrą ir vizualiai juos pratęsti.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys