Manikiūras trumpiems nagams

Vasaros manikiūras trumpiems nagams: nuo švelnumo iki sultingo ryškumo

Vasaros manikiūras trumpiems nagams: nuo švelnumo iki sultingo ryškumo

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Spalvų įvairovė
 3. Dizaino idėjos
 4. Kūrybinės paauglių galimybės

Pastarųjų metų mados tendencijos grindžiamos patogumo, komforto ir elegancijos principais. Todėl ilgas nagai palaipsniui pakilo į vidutines ir trumpas versijas. Trumpi nagai atrodo gerai prižiūrimi, tvarkingi, su dizainerio vaizduotėmis beveik nėra riboti. Tačiau yra tam tikrų savybių, žinant, kad elegantiškos vasaros kompozicijos kūrimas nėra sudėtingas.

Savybės

Manikiūro populiarumas trumpais nagais daugiausia susijęs su patogumu išlaikyti aktyvų gyvenimo būdą. Šis dizainas netrukdo kasdieniame gyvenime, darbe, namų ruošos darbuose. Manoma, kad toks ilgis tik gerai monochromatine danga atrodo nesvarbus. Jei žinote kai kurias tokio manikiūro savybes, galite sukurti tikrus meno kūrinius:

 • vasarą leidžiama šviesios, turtingos spalvos, o ne sezono metu šios spalvos turi būti sunaikintos;
 • ryškių kontrastingų atspalvių derinys trumpais nagais neatrodo estetiškai malonus;
 • dekoratyviniai elementai yra geri saikingai, ypač todėl, kad šiuo atveju yra mažai vietos jų išdėstymui;
 • turėtų būti pasirenkamas nedidelis dekoras: rhinestones, sparkles, piešiniai, didelės ir intriguojančios detalės dėl trumpų nagų plokštelių atrodo kietos ir juokingos;
 • jei reikia vizualiai pirštų prailginti, verta paminėti pastelinius atspalvius, nuogas;
 • Būtina atkreipti dėmesį ne tik į nagų ilgį, bet ir į rankų bei pirštų formą - tik tada dizainas bus tikrai sėkmingas.

Spalvų įvairovė

Čia fantazija praktiškai neapsiriboja taisyklių taikymo sritimi, tik mados ir asmeninio skonio reikalais. Žinoma, vasaros dizaino versija yra lengvesnė, šviežesnė, šviesesnė ir erdvesnė. Jei analizuojame dabartines tendencijas, aktualumą trumpam, vasarą labiausiai pageidautinos šios spalvos.

Pilka elegancija

Tai nėra paprasčiausia spalva nagų dailei, tačiau ji nėra prastesnė mados priešakyje. Pilkos skalės populiarumas gali būti lengvai paaiškinamas jo suvaržymu, nepastebimu, elegancija. Jis puikiai atrodo įvairiuose dizaino variantuose, puikiai tinka ir kitiems atspalviams, puikiai tinka bet kokiam, net ir griežčiausiajam vaizdui. Dėl trumpų nagų jis atrodo ypač elegantiškas ir tvarkingas.

Pilkas vasaros dizainas puikiai tinka kartu su pastelėmis: milteliais. nuogas, rožiniai atspalviai. Mažas akcentas spindesių pavidalu ar minimalistiniu dizainu yra pakankamas tokiam deriniui žaisti su šviežios vasaros spalvomis.

Smaragdas prabanga

Tai yra tikras paskutinių sezonų smūgis. Žalia spalva yra neįtikėtinai įvairi ir puikiai atrodo bet kuriuo metų laiku. Vasarą turėtumėte atkreipti dėmesį į daugiau sultingų, ryškių, turtingų smaragdo atspalvių. Šis diapazonas yra kilnus ir elegantiškas. Smaragdinės spalvos dizainas visada atrodo netinkamas ir labai išraiškingas, o sutrumpintuose naguose jis yra visiškai nepalyginamas. Šis asortimentas yra visiškai savarankiškas, todėl pakanka labai suvaržyto dekoro.

Mėlynos spalvos gylis

Mėlyna gama yra dar vienas aristokratinio ir išskirtinio manikiūro pasirinkimas. Tai puikiai tinka beveik bet kuriuo metų laiku, ypač vasarą, kai leidžiama daugiau laisvo spalvų žaisti.Mėlyna atrodo ypač gera kartu su puikiu dekoru: akmenimis, blizgesiu.

Minkštos pastelės

Pastelinis gama yra idealus pasirinkimas trumpiems nagams, ypač jei pirštai nėra skirtingi malonės ir ilgai. Be to, pastelės yra puikus vasaros vasaros dizaino sprendimas. Šios spalvos tonalės galimybės yra labai įvairios. Pastelės yra ne tik persikų, grietinėlės, nude, smėlio ir mėsos tonai. Tai švelnus mėtų, subtilus mėlynas, išskirtinis levandas, elegantiškas rožė. Beveik kiekvienoje paletėje yra pastelinė atspalvio versija, ir visi jie bus labai geri vasaros dizaino metu su trumpais nagais. Akivaizdus pastelių pranašumas taip pat yra tai, kad dėka jo suvaržymo jis leidžia naudoti absoliučiai bet kokius dekoro variantus.

Išraiškingas ryškumas

Nepaisant to, kad pernelyg ryškūs atspalviai ne visuomet tinka trumpiems nagams, sunku įsivaizduoti vasaros dizainą be jų. Sultingi, akį traukiantys atspalviai puikiai tinka vasarai, todėl galite saugiai pasirinkti vaisius, neoną, saulėtus gamtos atspalvius. Ryškus geometrinio stiliaus dizainas yra labai geras, ir čia geriau atsisakyti pernelyg išraiškingo dekoro, kad nebūtų perkrauta kompozicija.

Dizaino idėjos

Idėjos dėl trumpo nagų vasaros manikiūro įsikūnijimo. Mados tendencijos leidžia naudoti beveik bet kurį techniką. Jūs galite pasirinkti kaip labai šviesią ir gražią, taip pat paprastą ir paprastą nagų dailę.

Gėlių spauda

Tai tikras pavasario-vasaros sezono smūgis, nes tai gėlių motyvai, puikiai atitinkantys gamtos nuotaiką. Anksčiau buvo manoma, kad gėlės atrodo geriau ant pailgų nagų, tačiau praėjusio sezono mados tendencijos paneigė šį teiginį. Gėlių manikiūras puikiai tinka bet kuriai vasaros išvaizdai. Tokiam dizainui patartina naudoti ryškesnius ir ryškesnius tonus. Nesivaržykite eksperimentuoti su rausva, nuoga, alyva, balta, raudona ir geltona.

Gėlių spausdinimas puikiai atgaivina manikiūrą, suteikia jam išraiškingumą. Šiuo atveju pakanka pabrėžti panašų 1-2 nagų modelį. Gėlės puikiai papildo romantišką, moterišką, konkurencingą vaizdą. Yra daug variantų: galite piešti vieną didelį pumpurą arba visą mažų žiedynų sklaidą, sakura šakas, lelijas, rožes, subtilius žiedlapius, dekoruotus blizgučiais arba akmenimis, bus prabangūs vakaro nagų dailėje.

Diskretiško dizaino gerbėjai neturėtų atsisakyti gėlių motyvųkaip gėlių išdėstymas gali būti minimalistinio stiliaus. Bet koks pastelinių spalvų fonas ir vienas plonas kotelis su gėlėmis ant akcento piršto tuo pat metu yra elegantiškas, sudėtingas ir labai gražus ansamblis. Floristinė tema taip pat yra gera, nes ji puikiai derinama su įvairiais būdais: prancūzų ir mėnulio manikiūras, gradientu, blizgučiu.

Kieta

Tai yra labai naudinga trumpiems nagams. Pakanka pasirinkti madingą atspalvį, kuris atitiktų odos spalvą, ir tinka į bendrą vaizdo stilių, kad gautų gerai prižiūrimų rankų efektą ir elegantišką kompoziciją. Vienspalvis dažymas puikiai tinka griežtai verslo vaizdams, kasdieniam gyvenimui. Šiuo atveju galima pasirinkti tarp matinio ir blizgaus dangos.

Matinis dizainas ant trumpų nagų neatspindi spalvos, atrodo aksominis ir labai elegantiškas. Trumpi nagai atrodo taip pat gražūs kaip ryškios matinės parinktys ir išraiškingos turtingos spalvos. Blizgus dengimas gali būti klasikinis ir veidrodinis. Ypač įdomu yra vieno diapazono spalvų derinys su skirtinga tekstūra. Pavyzdžiui, pakanka apšviesti 1–2 pirštus, paliekant kitus matinius, kad manikiūras atliktų visiškai skirtingas spalvas.

Monofoninis manikiūras leidžia įvairiais atspalviais derinti įvairius nagus. Vasaros versija leidžia net tokį drąsią derinį: padengti visus nagus su skirtingais atspalviais. Šiuo atveju geriau pasirinkti vieną raktą, pvz., Pastelę. Įvairūs to paties diapazono atspalviai puikiai derinami, pavyzdžiui, visi geltoni arba rožiniai atspalviai.

Gradientas

Šis pastarųjų metų hitas puikiai tinka bet kokiam nagų ilgiui ir bet kuriuo metų laiku. Tačiau vasarą šis sklandus perėjimas iš vienos spalvos į kitą atrodo ypač tinkamas. „Ombre“ ir „gradient“ technika taip pat tinka trumpoms nagų plokštelėms. Vasarą natūrali šiltos spalvos paletė yra labiau paklausa. Tinkamai parinkta spalvų schema vizualiai nesumažina nagų. Geriau yra suteikti vertikalų gradientą. Vasarą ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas vaivorykštės gradientui, kuris leidžia sujungti ryškias, turtingąsias spalvas.

Oranžinė, geltona, raudona - visi šių paletų atspalviai puikiai derinami tarpusavyje. Pastelės ombudsmenas yra antroje vietoje, kurioje rafinuoti subtilūs atspalviai sklandžiai patenka į kitą. Sklandžių spalvų perėjimo būdai atrodo prabangūs kartu su įvairiais dekorais: rhinestones, gėlės, geometrija, grilis. „Brilliant Ombre“ yra puikus sprendimas vakare.

Mėnulis

„Reverse french“ ilgą laiką nepalieka „mados Olympus“ viršaus. Jis yra originalus, atrodo estetiškai malonus ir tuo pat metu yra labai praktiškas, nes jam nereikia ilgai pataisyti. skylių dizainas gali būti visiškai toks: kontrastinga spalva, akmenys, neutralus. Be to, šiandien aštrių trikampių formos skylių dizainas yra labai populiarus. Visos šios parinktys puikiai tinka trumpo tipo nagams.

Mėnulio manikiūras vasarą leidžia eksperimentuoti su turtingais ir šviesiais atspalviais. Prabangus mėlynos ir rožinės spalvos derinys, pastelės su sidabru ir akmenimis, auksas su baltu, nuogas su juodu. Jūs negalite bijoti dekoro - šiuo metodu skirtingo pobūdžio akcentai yra visiškai tinkami: akmenys, blizgučiai, gėlės, geometrinis atspaudas.

Prancūzų

Prancūzų manikiūras jau seniai tapo klasika, o jis atrodo geriausiai trumpais ir vidutiniais nagais. Prancūzai jau seniai pažeidė nude baltos spalvos gamą. Šiandien tinkamos įvairios sienos dizaino galimybės: ryškios, turtingos, subtilios. Jei norite, kad prancūziškas manikiūras trumpais nagais atrodytų puikiai, atminkite keletą taisyklių:

 • šviesios spalvos pailgina pirštus, todėl jie turėtų būti pageidautini;
 • ratlankis turėtų būti pora milimetrų platesnės už regresinės plokštelės dalies dydį;
 • dekoras pasirinko diskretišką, nepastebimą;
 • Būtinai apsvarstykite nagų plokštės formą;
 • Nesivaržykite eksperimentuoti su juostų išdėstymu, viena iš mados krypčių yra įstrižainė.

Trumpaisiais nagais puikiai atrodo visos prancūzų kalbos parinktys:

 • klasikinis, naudojant natūralų, natūralų ir baltą spalvą;
 • Prancūzų menas, kai standartinė prancūzų striukė yra papildyta dekoratyviniais elementais, idealiausias pasirinkimas yra akcento piršto pasirinkimas;
 • vestuvių parinktis naudojant dekorą akmenų, gėlių, širdžių, kito teminio dizaino forma;
 • prancūzų tūkstantmetis, kai siena yra su blizgančia juosta ar blizgučiu, yra puikus sprendimas šventei;
 • spalvos striukė, kuri apima spalvų pagrindo ir spalvos sienos derinį.
 • Neigiama erdvė

Nepaprastai populiarus neutralaus dizaino būdas yra geriausias minimalizmo gerbėjų ir tų, kurie yra griežto griežto aprangos kodo struktūroje. Neigiamas dizainas reiškia, kad plokštės dalis paliekama nepažeista. Šią techniką galite naudoti ne tik striukėje ir mėnulio dizaine, bet ir per pusę. Jo akivaizdus pranašumas yra praktiškumas, nes jei nagų dugno gale liko neigiama erdvė, korekciją galima atlikti tik tada, kai ji nori pakeisti dizainą.

Vasarą galite žaisti su pasirinktimis: papuošti apvalkalą ir skylę ryškiai kontrastingomis spalvomis, palikdami bazę nepažeistą.Puikus sprendimas vasarą yra spalvotos apyrankės, taškinis dizainas, dekoro skaldyto stiklo pavidalu. Taip pat galite suprojektuoti nagus, naudodami madingas geometrines figūras: trikampius, apskritimus, kvadratus. Beveik bet koks spalvų diapazonas yra priimtinas, vasarą baltas neigiamas dizainas atrodo labai švieži ir įdomūs, kompozicijos, kuriose naudojamas auksas, sidabras, spalvotas blizgesys.

Kūrybinės paauglių galimybės

Manikiūras rekomenduojama paaugliams nuo 12 metų amžiaus. Nagų dizainas šiame amžiaus segmente yra labai įvairus, leidžia naudoti ryškesnius derinius, ryškius, net rūgštus atspalvius. Šios tendencijos yra labai populiarios tarp jaunų žmonių.

  Gyvūnų spausdinimas

  Berniukų, kačių, šuniukų, tigrų ir paukščių įvaizdis yra labai paklausus. Spalvų derinys gali būti kontrastingas ir paryškintas: rožinė ir balta, juoda ir geltona, raudona ir oranžinė. Atkreipkite dėmesį į populiarias pandas ir pelėdas.

  Animacija

  Nenuostabu, kad jų mėgstamų karikatūrų simboliai yra įsivaizduojami nagų dailėje. Žinoma, tai jau nebėra „Smeshariki“ ar „Mimimishki“, bet anime - „Cold Heart“ simboliai.

  Vaikų romantika

  Tai puikus pasirinkimas tikriems švelnioms princesėms: gėlėms, lankams, uogoms, širdims. Čia bus tinkami blizgūs akcentai.

  Vaikų geometrija

  Populiariausia kryptis - kontrastingi žirniai kartu su piešiniais. Juoda, raudona, geltona, žalia, mėlyna žirniai baltame fone atrodo ryškūs ir labai įspūdingi. Taip pat gera yra įvairių juostelių ir taškų.

  Jūros tema

  Kita populiari vasaros vieta, sukurianti atostogų, poilsio, laisvės nuotaiką. Atlikta jūrų manikiūro mėlyna ir balta klasika. Čia bus tinkamos juostelės, bangos, kirvių, inkarų, kitų laivų įrangos brėžiniai.

  Lipdukai ir tapyba

  Paauglių dizaino kūrimas apima įvairių metodų taikymą. Populiarūs herojai, gamtos reiškiniai, gyvūnai, kiti brėžiniai ir papuošalai gali būti pagaminti paprastu būdu (naudojant lipdukus) ir meno tapyba. Įsitikinkite, kad paauglių manikiūras neleidžia ilgų nagų, todėl dekoratyviniai elementai neturėtų būti stambūs.

  Kaip padaryti vasaros manikiūrą trumpiems nagams, žr. Šį vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys