Nagų lakai manikiūrui

Kaip pašalinti nagų laką iš drabužių?

Kaip pašalinti nagų laką iš drabužių?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip „išgelbėti“ drabužius?
 2. Kaip pašalinti laką iš natūralaus audinio?
 3. Kaip plauti sintetinius drabužius?
 4. Lako pašalinimas iš džinsų
 5. Kaip pašalinti džiovintą laką?
 6. Kaip aš galiu pašalinti ženklą iš vietos?
 7. Ką daryti?

Šiandien neužtenka to, ką iš tikrųjų lytinė lytis išeis „žmonėms“ be tvarkingo manikiūro ir dažytų nagų. Kai kurie nori tai padaryti salone, kiti tai daro namuose. Bet kartais dažant medetką atsitinka, kad lakas patenka ant drabužių. Ką galima padaryti, kad atsikratytumėte dėmių ir nepažeistumėte audinio?

Kaip „išgelbėti“ drabužius?

Nepriklausomai nuo to, ar jūs lašėjote ant audinio gelio lako ar paprasto nagų lako, pirmasis valymo etapas bus tas pats. Ji apima tokius veiksmus:

 • mes paimame kempinę iš vatos arba paprasto popieriaus servetėlės ​​ir stengiamės pašalinti maksimalų produkto kiekį iš audinio paviršiaus;
 • Be to, į kovą patenka medinis dantų krapštukas, kuriuo mes bandome išvalyti tarpasluoksnę erdvę, kurioje lakas jau prasiskverbė;
 • po to užterštą daiktą uždėkite ant tvirtos horizontalaus paviršiaus, gerai išlyginkite, įdėkite balta medvilnės audinio po oda;
 • Na, dabar mes elgsimės priklausomai nuo to, kokio dalyko mes suteptas.

Svarbu! Nepriklausomai nuo audinio rūšies ir pasirinkto agento, pirmiausia visada bandykite šį metodą ant žemos kokybės produkto dalies.

Kaip pašalinti laką iš natūralaus audinio?

Ar suteptas lakas ant drabužių, pagamintų iš medvilnės, linų ar kitų natūralių medžiagų? Tai labai erzina, nes tokie dalykai paprastai nėra pigūs, o jų suradimas parduoti nėra taip paprasta. Tačiau nenusiminkite - pabandykite išsaugoti mėgstamą dalyką vienu iš šių įrankių.

 • Acetonas. Tikriausiai pirmas dalykas, kurį reikia galvoti, yra lako pašalinimas acetonu. Ir dėl geros priežasties, nes šis skystis yra saugiausias audiniui. Norėdami pašalinti lako dėmę, nuimame kempinę, sudrėkinkite jį acetone ir švelniai nuvalykite audinį. Jei pavyko atsikratyti taškelio, bet vis dar buvo dėmių, jūs turėtumėte juos sudrėkinti benzinu ir apipurkšti talko miltelius viršuje.
 • Benzinas Gera ir nepriklausoma priemonė kovojant su nagų lako dėmėmis. Taigi, sudrėkiname sugadintą audinio gabalėlį benzinu, palikite jį 15 minučių, po to intensyviai išvalome dėmę švariu plyšiu. Jei reikia, procedūra kartojama.
 • Vandenilio peroksidas. Ypač būtinas šalinant dėmes nuo baltų drabužių. Mes imame 3% peroksido, medvilnės pagalvėlės, pradedame apdoroti.
 • Baltus daiktus taip pat galima valyti su balinimo agentu. Norėdami tai padaryti, sudrėkinkite balikliu dėmę, palikite jį 30-40 minučių, po to produktas turi būti nuplaunamas iš audinio, nuplaunamas po maišytuvu.
 • Balta dvasia. Taip pat geras įrodytas įrankis. Mes prisotiname juos medvilnės disku, tvirtai prispaudžiame prie dėmės, atlaikome ketvirtį valandos, ištriname daiktą.

Išbandę vieną iš pirmiau minėtų metodų, užterštus drabužius reikia plauti skalbimo mašinoje įprastu 30 minučių programa. Jei matote, kad dėmė nepaliko audinio, pakartokite valymo ciklą, galbūt naudodami kitą įrankį.

Kaip plauti sintetinius drabužius?

Sintetika laikoma labiau subtiliu audiniu nei ta pati medvilnė. Minėtieji natūralių audinių valymo metodai čia neveiks, tačiau beveik šimtu procentų garantuoja, kad jie visiškai sugadins šį dalyką. Norėdami valyti sintetiką, rekomenduojame imtis tokių priemonių.

 • Acetono neturintis nagų lako valiklis. Supilkite jį vietoje, pažodžiui 5-10 sekundžių palaukite, mes pradėsime šveitimą užteršdami kempine. Kaip taršos kempinė.
 • Yra savaiminio gamybos įrankių receptas nuo dėmių. Paimkite 1 šaukštelį. amoniako, 1 šaukštelis. terpentinas, 1 šaukštelis. Alyvuogių aliejus, viską gerai sumaišykite ir tepkite ant pliko. Palaukite 5-7 minutes, pašalinkite mišinį su popieriniu nosine ar servetėlėmis. Nuplaukite drabužius, pakartokite procedūrą, jei reikia, bet tik tada, kai produktas išdžius.

Lako pašalinimas iš džinsų

Džinsai yra pagaminti iš labai ypatingo audinio. Prisiminkite vandens spalvą po pirmojo jūsų džinsų kelnių plovimo - tai tikrai mėlyna. Taigi, dėl šio audinio dažymo, jis negali būti valomas agresyviomis medžiagomis, turinčiomis balinimo efektą. Jūs galite pašalinti laką, bet jo vietoje bus balintas dėmės, kurias vargu ar labiau patiks. Todėl, prieš pradėdami dirbti su džinsus, bandykite taikyti įrankį iš netinkamos pusės, nepastebimoje srityje.

Pirmiausia sudrėkinkite lako vietą saulėgrąžų aliejumi. Tai padės pašalinti bet kokius dažų likučius. Tiesiog atlikite jį atsargiai, kad ant drabužių nebūtų įbrėžimų ir dūmų. Tada tęskite priklausomai nuo džinsus gaminančios medžiagos: jei turite gryną medvilnę, naudokite benzino molio skiedinį ir, jei yra lycra-fiziologinio tirpalo.

Taip pat yra universalus mišinys: sumaišykite alkoholį su pilkojo muilo žetonais, šiek tiek pašildykite masę ir gydykite dėmę kempine.

Kaip pašalinti džiovintą laką?

Tai, žinoma, yra sunkiau, nei ištrinti šviežią dėmę: lakas jau gerai suvalgo į audinio pluoštus ir nenori su jais dalintis. Tačiau naudokite toliau nurodytą algoritmą ir, galbūt, išsaugoti dalyką vis dar pavyks.

 • Pirmiausia, pasukite daiktą iš dešinės pusės į viršų. Paimkite grynos baltos medžiagos gabalą, sulenkite keliais sluoksniais. Jei tokio audinio nėra, tinkami vienkartiniai popieriniai rankšluosčiai. Įdėkite šį pamušalą griežtai po tašku.
 • Toliau lašinkite lašą acetono ar acetono, kuriame yra nagų lako valiklis. Norint tiksliai apdoroti, naudokite švirkštą ar pipetę. Taikykite pasirinktą vaistinį preparatą lašai per visą paviršiaus paviršių, kol jis visiškai išnyks.
 • Nuplaukite apdorotą vietą vandeniu. Uždėkite audinį arba popierinius rankšluosčius. Su tirpikliu sudrėkinta medvilnine danga nuvalykite lako likučius. Procedūrą kartokite tol, kol sustos kempinė.
 • Dabar paimkite tai, pamerkite jį įprasta skalbimo priemone, po to nuplaukite jį automobilyje arba ant rankų. Gerai nuplaukite. Išvalykite lauke, kad atsikratytumėte cheminių kvapų.

Kaip aš galiu pašalinti ženklą iš vietos?

Jei po visų pirmiau minėtų manipuliacijų, nagų lako vieta visiškai neišnyko, bet liko pėdsakų, Pabandykite naudoti dar keletą patikrintų metodų.

 • Keista, kad vabzdžių atbaidymas gali jums padėti. Norėdami išvalyti audinį nuo lako dėmės, pabarstykite jį pasirinktu purškikliu. Tada įrankį šlapiu nereikalingu dantų šepetėliu. Gerai patrinkite, kol jis ištirps, tada nuplaukite tekančiu vandeniu. Nuplaukite elementą skalbimo mašinoje, pridėdami dėmių valiklį, pvz., „Vanish“.
 • Sumaišykite kempinę etilo alkoholyje. Nuvalykite lako dėmę, tada pradėkite trinti jį apvaliais judesiais nuo kraštų iki centro. Padarykite tai iš vidaus ir įdėkite baltos medžiagos gabalėlį į priekinę pusę. Po dėmių dingimo, nuplaukite daiktą skalbimo mašinoje įprastu būdu.

Ką daryti?

Akivaizdu, kad jei dalykas yra mylimas ir brangus, jūs norėsite jį išsaugoti bet kokiomis priemonėmis. Tačiau neskubėkite į kraštutinumus ir stenkitės valyti lako dėmę viskas, kas patogu. Pirmiausia nurodykite, kokio audinio produktas yra siuvamas. Kas yra gera medvilnei, netinka sintetikai. Taigi, ką neturėtumėte daryti kovojant su nagų lako dėmėmis ant drabužių.

 • Jei lakas patenka ant odos ar zomšos, nenaudokite jokių tirpiklių.
 • Jei pasirinkote baltąją dvasią kaip savo „gelbėtoją“, nepamirškite, kad jis gali sukelti alergiją: įdėkite gumos pirštines ir apsauginę kaukę ant veido, saugokite antihistamininius vaistus.
 • Pagal vandenilio peroksido įtaką ryškus dalykas gali išnykti, o vietoj lako dėmės liko tik šviesiai.
 • Jei audinys yra labai kaprizingas - šilkas, aksomas, organza, tada nenaudokite jokių agresyvių priemonių. Stenkitės pašalinti dėmę švelniais metodais.
 • Nenaudokite acto ar citrinos rūgšties. Šie agresyvūs agentai gali ne tik fiksuoti paviršių, bet ir padidinti jo ryškumą.

Taigi, buvo išbandytos visos galimos priemonės, tačiau išlieka dėmių ar pėdsakų. Erzina. Taigi, ką dabar, kaip ir reklamoje, atsiųskite dalyką į nuorodą į kotedžą? Negalima skubėti tai padaryti. Jei tai tikrai brangus jums, galbūt tikslinga naudoti profesionalaus sauso valymo paslaugas. Jūs išleisite nedidelę sumą, bet gausite švarų ir gražų dalyką.

Nenorite eiti į cheminį valymą - gerai, pabandykite alternatyvų metodą: kaukę vietoje. Taip, taip, tiesiog užmaskuokite: siuvkite gražią pleistrą, padarykite originalų aplikaciją, pabaigoje prisegkite sagės. Dabar laikas, kai tokie drabužių dizainerio daiktai atrodo labai stilingi ir modernūs. Pasirinkite modelį pagal savo stilių ir atlikite mėgstamą dalyką.

Kaip pašalinti nagų laką iš drabužių, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys